Teraz jest Pn 16 lip, 2018 13:43

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 mar, 2007 16:15 
Lemur

Dawid napisał(a):
a Otylia zawiodła :):):)

Uwazasz, ze wczorajszy wystep w kraulu to zawod? Zacznij sie moze interesowac plywaniem synchronicznym, bo na temat tego ktore komentujesz gowno wiesz.
I jak Cie cieszy przegrana Oti to wyp***alaj z kraju, pseudo patriotow tu nie potrzeba.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 mar, 2007 17:40 
El Crack Total

Cross napisał(a):
Dawid napisał(a):

I jak Cie cieszy przegrana Oti to wyp***alaj z kraju, pseudo patriotow tu nie potrzeba.

Oti ? Nie popieram Dawida ale ty z kolei nie bądż dzieckiem ulegającym procesowi beatyfikacji Otylii Jędrzejczak jaki mamy cały czas w mediach. Rzygać juz się chce od tego miodu lanego pod jej adresem. Co dziś prorok Babiarz rzekł do narodu ?- "Oti jest święta" ?
.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 mar, 2007 18:12 
Lemur

Roma-Rio napisał(a):
Cross napisał(a):
Dawid napisał(a):

Oti ? Nie popieram Dawida ale ty z kolei nie bądż dzieckiem ulegającym procesowi beatyfikacji Otylii Jędrzejczak jaki mamy cały czas w mediach. Rzygać juz się chce od tego miodu lanego pod jej adresem. Co dziś prorok Babiarz rzekł do narodu ?- "Oti jest święta" ?
.

Nadinterpretujesz dzieciaku. Oti to zwykle zdrobnienie od imienia Otylia. Nie wiem gdzie wyczytales, ze moim zdaniem powinno sie ja traktowac jako symbol, posag ktorego nie mozna tknac.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 mar, 2007 18:33 
El Crack Total

Cross napisał(a):
Nadinterpretujesz dzieciaku. Oti to zwykle zdrobnienie od imienia Otylia. Nie wiem gdzie wyczytales, ze moim zdaniem powinno sie ja traktowac jako symbol, posag ktorego nie mozna tknac.

Sam stawiasz się w sytuacji dziecka piszczącego na widok Otylii, Oti to sobie mogą mówić jej rodzice, chłopak ale obcy człowiek ? I jak ktoś mówi Oti to sam pokazuje że traktuje ją jako coś więcej niż sportowca.
Wyobraż sobie jakby np. na Boruca, Żurawskiego, Błaszczykowskiego komentatorzy gadali - Arturek broni, Maciuś strzelił, a Kubuś podawał, ojej. Fajnie, nie ? Zesrajmy się z tego uwielbienia. Już jeden Oli był teraz jest Oti...

.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 mar, 2007 19:27 
Lemur

Cytuj:
Sam stawiasz się w sytuacji dziecka piszczącego na widok Otylii, Oti to sobie mogą mówić jej rodzice, chłopak ale obcy człowiek ? I jak ktoś mówi Oti to sam pokazuje że traktuje ją jako coś więcej niż sportowca.

Z wielkim uporem w kazdym poscie udowadniasz, ze czytac ze zrozumieniem to sie nigdy nie nauczysz.

Cytuj:
Wyobraż sobie jakby np. na Boruca, Żurawskiego, Błaszczykowskiego komentatorzy gadali - Arturek broni, Maciuś strzelił, a Kubuś podawał, ojej. Fajnie, nie ? Zesrajmy się z tego uwielbienia. Już jeden Oli był teraz jest Oti...

Taa za to Kuba, Maciek czyli tez zdrobnienia to wcale przez komentatorow nie sa wykorzystywane.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 mar, 2007 19:31 
Lt. Dan

Roma-Rio napisał(a):
Cross napisał(a):

Wyobraż sobie jakby np. na Boruca, Żurawskiego, Błaszczykowskiego komentatorzy gadali - Arturek broni, Maciuś strzelił, a Kubuś podawał, ojej. Fajnie, nie ? Zesrajmy się z tego uwielbienia. Już jeden Oli był teraz jest Oti....

A czemu Ci nie przeszkadza jak ktoś o Mahyszim mówi Adaś? Przecież to to samo, nie? :>

buli, socio, i cała reszta - uczcie się!

Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 mar, 2007 19:35 
Més que un seguidor

Taki mały OT :)

Pamiętam jakiś niezwykle ważny mecz Widzewa - albo w derbach, albo z Legią. W ostatnich minutach meczu bramkę zdobył Szarpak, a komentator (TVP Łódź, więc Widzewiak) zaczął krzyczeć: "Piękny, cudonwy, wspaniały strzał Piotrusia Szarpaczka!!!" :lol3:

31.12.2005 - 31.12.2017 - 12 lat na forum VeB :wino:

Tytuł:
PostNapisane: Pt 30 mar, 2007 17:28 
Primera Division

Cross napisał(a):
Dawid napisał(a):

Uwazasz, ze wczorajszy wystep w kraulu to zawod? Zacznij sie moze interesowac plywaniem synchronicznym, bo na temat tego ktore komentujesz gowno wiesz.

cwaniaczku odpipcz sie od mojej osoby pasudo klijencie, jesli sie tak dobrze znasz na pływaniu to jesteś król, jedyny czlowiek na ziemi który zna sie na każdym sporcie, i nie ty będziesz mi gadał czym mam sie zajmować kochasiu....

Tytuł:
PostNapisane: Pt 30 mar, 2007 17:36 
El Crack Total

Konrad napisał(a):
A czemu Ci nie przeszkadza jak ktoś o Mahyszim mówi Adaś? Przecież to to samo, nie? :>

Wiesz, jakoś mało kto mówi Adaś - przecież to go obraża. Co on k... jest, przedszkolak który znalazł kasztana podczas spaceru po parku ?

A co do Oti, leję z tych pseudodziennikarzy. Taka akcja jednego dnia z jednego portalu:
Jeden news: "Oti zdobyła medal"
kolejny news: "Jędrzejczak złamała umowę"
To Oti czy po nazwisku jak po pysku ?
.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 30 mar, 2007 17:51 
Lemur

Dawid napisał(a):
Cross napisał(a):
Dawid napisał(a):

cwaniaczku odpipcz sie od mojej osoby pasudo klijencie, jesli sie tak dobrze znasz na pływaniu to jesteś król, jedyny czlowiek na ziemi który zna sie na każdym sporcie, i nie ty będziesz mi gadał czym mam sie zajmować kochasiu....

Z reguly normalne osoby jak sie na czyms nie znaja to sie na ten temat nie wypowiadaja. Mowienie o tym, ze Otylia zawiodla zajmujac osme miejsce na dystansie na ktorym bardzo rzadko plywa (wystepy na 400 m. dowolnym jej sie zdarzaja, natomiast na 200 m. plywa bardzo malo), to znaczy ze wypowiadasz sie na temat o ktorym gowno wiesz.
I sie nie spinaj, bo gdzie niby napisalem, ze swietnie sie znam na plywaniu?
A okazywanie radosci po slabym wystepie jakiegos Polaka na arenie miedzynarodowej jest zenujace. Podobnie jak obrazanie tej osoby, mimo ze sie jej nie zna.
"pasudo klijencie" - wybacz ale pisania po "polskawemu" nie kumam.

Jutro ostatnia polska szansa na medal, Kizierowski w biegach eliminacyjnych wykrecil czasy, po ktorych mozna miec jakas nadzieje na medal :).

Nie tylko polscy "dziennikarze" sie blaznia, australijscy tez dali popis.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 30 mar, 2007 19:26 
Primera Division

no jesteś cwany lis, nie ma bata, może będziemy kiedyś mieli okazje sie spotkać :) pozdro

a co do Jędrzejczakowej to swoje zdanie na jej tamat już wypowiedziałem pare postów wcześniej, i nadal go nie zmieniam! Jej jako jedynej z polskich sportowców życze jak najgorzej i to nie tylko w sporcie ale i w zyciu prywatnym...

Tytuł:
PostNapisane: So 31 mar, 2007 11:51 
El Crack Typer

Dzisiaj pierwszy raz oglądam na żywo MŚ i nie mogę wyjść z podziwu dla Amerkańców :) co jakieś dekorowanie to leci hymn USA. Nawet Australijczycy są w ich cieniu :/ o Europie nawet nie wspomną. Jedynie Francja, a raczej Manaudou coś próbowała zrobić. HEHE ciekaw jestem czy europejczykom uda się kiedyś dorównać amerykanom i australijczykom :?:

Szkoda słabej dyspozycji Polaków :( no ale trzeba się cieszyć tymi 3 medalami a jutro może będzie jeszcze czwarty :P

We win together
We lose together
Cules for life

Tytuł:
PostNapisane: So 31 mar, 2007 12:24 
Berserker's Team

Chlopie od razu widac, ze nie ogladales, tylko siedziales w szkole.

Jak Phepls nie pobija rekordow swiata to tez zawodzi?
Od razu widac bylo, ze sobie po 100m odpuscila.

Z tego wodzislawia to jacys smieszni ludzie pochodza.

Moj blog o MLB i Boston Red Sox.
Zapraszam

against modern football

Tytuł:
PostNapisane: So 31 mar, 2007 12:29 
El Crack Typer

lupus napisał(a):
Chlopie od razu widac, ze nie ogladales, tylko siedziales w szkole.

Mam nadzieje, że to nie do mnie było :wink:

We win together
We lose together
Cules for life

Tytuł:
PostNapisane: So 31 mar, 2007 13:09 
Berserker's Team

Do Dawida

PS Po finale na 200 m stylem dowolnym Otylia była załamana. Jak zdołał Pan ją zmotywować do czwartkowego startu?

Paweł Słomiński, trener kadry: Po prostu dałem jej to, czego nie dał jej nikt przez ostatnie dwa lata. Przepraszam, nie mogę o tym mówić

:hahaha:

Moj blog o MLB i Boston Red Sox.
Zapraszam

against modern football

Tytuł:
PostNapisane: So 31 mar, 2007 13:55 
Primera Division

Szkoda mi Kizerowskiego :/

0,03 sek to tyle co długość palca :/

Ale mam wielki szacunek do tego pływaka bo zycie też dało mu w kośc a potrafi się zmobilizować na sprinty.
Oby tak dalej i czekamy na jkiś medalik olimpijski :)

Tytuł:
PostNapisane: So 31 mar, 2007 17:08 
Tercera Division

No ja mialem wiekszy apetyt jesli chodzi o wystep Polakow... Jedzrejczak, Korzen zawiedli-przynajmniej nie wystartowali tak jak mogli by :] A co do innych zawodnikow to jestem mile zaskoczony iloscia WR :D Phelps i Manadou pokazali klase ;)

Tytuł:
PostNapisane: N 01 kwi, 2007 11:29 
Més que un seguidor

Panie i Panowie :D Doczekaliśmy się złotego medalu na Mistrzostwach Świata. Mateusz Sawrymowicz pokonał m. in. Hacketta - niepokonanego na tym dystansie od 10 lat :D Wspaniała nowina. Szkoda, że nie widziałem wyścigu, ale dopiero wróciłem do domu i w drzwiach przywitał mnie taki piękny news :D

31.12.2005 - 31.12.2017 - 12 lat na forum VeB :wino:

Tytuł:
PostNapisane: N 01 kwi, 2007 12:01 
Lemur

Wielkie brawa dla Mateusza. O pare sekund poprawil swoj rekord zyciowy i do tego dolozyl rekord Europy.
Poplynal swietnie i mial wielkie szczescie, ze Hackett na swoim terenie byl kompletnie bez formy :).

Tytuł:
PostNapisane: N 01 kwi, 2007 12:53 
El Crack Total

Świetny wyscig Sawrymowicza, pokazał wszystkim, ze potrafi pływac :D Chociaz jedno złoto na tych Mistrzostwach. Wroze mu swietlana przyszlosc :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1