Teraz jest Cz 06 sie, 2020 16:45

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Najbardziej lubię pykać w:
Strategie, RTS'y 11%  11%  [ 13 ]
Przygodówki, gry logiczne 5%  5%  [ 6 ]
Strzelanki 31%  31%  [ 37 ]
Mordobicia 0%  0%  [ 0 ]
Managery, gry sportowe 33%  33%  [ 40 ]
Ścigałki 4%  4%  [ 5 ]
Zręcznościówki 2%  2%  [ 2 ]
RPG'i 13%  13%  [ 16 ]
Ekonomiczne, tycoony 2%  2%  [ 2 ]
Liczba głosów : 121
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt 17 paź, 2003 22:35 
Cham i prostak

Graliscie juz w ktoras gierke tej firmy z data 2004 w tytule? Ja mialem przyjemnosc (?) popykania sobie w demo NHL i FIFY.

To pierwsze mi sie bardzo podoba i sadze, ze niedlugo postaram sie skolowac pelna wersje, oczywiscie oryginalna :D. Nie gralem we wczesniejsze czesci, jesli nie liczyc NHL '97, ale demko bardzo mi przypadlo do gustu i sadze, ze mnie przykuje (mam nadzieje, ze full, nie demo :lol:) na dluzej.

Jesli chodzi o FIFÄ?, to ja tu zadnych powazniejszych zmian nie widze i jestem bardzo rozczarowany. Owszem, jest troche nowosci, ale dla mnie jest to giera na kilka dni max, a pozniej jak reszta czesci... na poleczke. Naprawde, dla mnie FIFA skonczyla sie na World Cup 98 :(. Kichowata jest i tyle :evil:.

"Do dzisiejszego dnia nigdy nie przychodziłeś do mnie po radę czy pomoc. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio zaprosiłeś mnie do swego domu na kawę, chociaż moja żona jest matką chrzestną twojego jedynego dziecka. Bądźmy ze sobą szczerzy. Pogardziłeś moją przyjaźnią. Bałeś się być moim dłużnikiem." - Don Corleone

Ostatnio edytowano Cz 27 gru, 2007 15:58 przez Uszaty, łącznie edytowano 7 razy

Tytuł:
PostNapisane: So 18 paź, 2003 08:48 
Segunda Division

Pewnie jest, ale je?li zaczniesz gra? przez neta z innymi, a nie tylko z komputerem to z pewno?ci? zmienisz zdanie.
Jeszcze jedno co mi si? w Fifie podoba to to, ?e je?li zmienisz kamer? to masz praktycznie inn? gr?

Tytuł:
PostNapisane: N 02 lis, 2003 01:08 
Cham i prostak

Ach, dorwalem sie do pelnej wersji NHL 2004, co prawda piracka niczym Cortes, ale walic to, od czego ma sie DC++ :D. Gra jest po prostu wyrabana na maxa, tluke w nia jak szafarz nadzwyczajny, a FIFA 2004 moze sie prz niej schowac. To wgniatanie w bandy, te plomby na ryja, w ogole wszystko swietne. Jesli ktos lubi hokej, to musi w to zagrac.

Jesli co, to na P3 733 + GeForce1 chodzi bez najmniejszych problemow 8) .

"Do dzisiejszego dnia nigdy nie przychodziłeś do mnie po radę czy pomoc. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio zaprosiłeś mnie do swego domu na kawę, chociaż moja żona jest matką chrzestną twojego jedynego dziecka. Bądźmy ze sobą szczerzy. Pogardziłeś moją przyjaźnią. Bałeś się być moim dłużnikiem." - Don Corleone

Tytuł:
PostNapisane: N 02 lis, 2003 16:03 
Wiślak

Lepsze jest Battlefield 1942 :wink:
Bazooki leca ci obok, mozna takze jak leci cio po ziemi przeskoczyc :D
no i jeszcze jest Hidden & Dangerous 2 (przypomn? ze premiera tej gry jest na 15 listopada :D ) ta gra jest zajebista, mozesz byc dowódc? oddzia?u, nie przypominam sobie zeby jakas inna gra konkurowa?a z ta gr?. Commandos 3 niech sie schowa.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 05 lis, 2003 18:38 
Amateur/Aficionado

ja tam wole strategie typu W3 albo managery (cho? CM 4 wg mnie by? lekko mówi?c niewypa?em) poprzednie wersje by?y lepsze. Tak czy inaczej ostatnio przeszed?em WarCraft 3 Frozen Throne i jestem oczarowany ko?cowym filmem. FAbu?a nadal na wysokim poziomie (jak w 3)

Póki co zainstalowa?em patcha 1.10 do D2:LoD i chyba powróce do zarzynania demonków....

Tytuł:
PostNapisane: Cz 06 lis, 2003 01:07 
Cham i prostak

Widze, ze zaczela sie rozmowa ogolna na temat gier komputerowych, takze zmieniam tytul i mozna juz sobie w spokoju gadac do woli o wszystkich gierach.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 06 lis, 2003 13:15 
Segunda Division

Wie kto? mo?e kiedy b?dzie Max Peyn po Polsku? I czy kto? ma Half-Live2 i przeszed? misj?, jak tam to wygl?da?

Tytuł:
PostNapisane: Cz 06 lis, 2003 17:27 
Maksi Kaz ;)

jacek14 napisał(a):
Wie kto? mo?e kiedy b?dzie Max Peyn po Polsku? I czy kto? ma Half-Live2 i przeszed? misj?, jak tam to wygl?da?

Jacek nie wiem kiedy bedzie Max Payne 2 po polsku ale nie interesuje mnie to bo ja ju? przeszed?em ta gierke :D .Jest zajebista polecam bardzo .. tylko troche za szybko si? ko?czy :x . A mo?na wiedzie? po co Tobie polska wersja? Przecie? nawet jak nie znasz Angielskiego to i tak wszystkiego mo?esz sie domysle? :wink:
Acha co? ostatnio s?ysza?em o jakiej? zajebistej pi?ce na PS2 czy jest ona ju? dost?pna na PC?

tan se val d'on venim,
si del sud o del nord,
ara estem d'acord, estem d'acord;
una bandera ens agermana,
Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,
BARÇA!! BARÇA!! BAAAARÇA!!!!

PostNapisane: Cz 06 lis, 2003 21:38 
Łowca autografów

Max Payne juz jest ale po angielsku

a w gierki z serii 2004 juz gralem nhl mam juz jakis miesiac afifke drugi dzien i nie jest kitowata tylko cool moze nie tak cool jak 98 ale tez :D

Tytuł:
PostNapisane: Pt 07 lis, 2003 22:31 
Amateur/Aficionado

a wie mo?e kto? kiedy wyjdzie full PES 3 bo gra?em w demo i mi sie bardzooo podoba?o.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 07 lis, 2003 22:37 
Wiślak

Max Payne 2 jest juz, nawet mam to :D troche sie zmieni?o osd pierwszej czesci ale generalnie ten sam Maksio :lol: Polskie wydanie b?dzie w grudniu, czyli za nieca?y miesi?c :wink:
PES3 wyjdzie juz w tym miesi?cu :wink: Tylko musze znalesc odpowiedniego pirata zeby mi przegra? ta gierk? :wink:

Polecam wszystkim FIFÄ? 2004 i Hidden & Danderous 2 (full wypas) :D

Tytuł:
PostNapisane: So 08 lis, 2003 11:38 
Segunda Division

ja teraz gram w icytower.bekowa gierka, jeste? ludkiem, którym skaczesz po deskach w góre.najró?niejsze kombosy(czyli ilo?? pi?ter, które przeskoczy?e?)?wietna giera.w lutym mam urodziny, mo?e dostan? Fife 2004.

Tytuł:
PostNapisane: So 08 lis, 2003 16:26 
Segunda Division

Icytower jest dla mnie nudn? gr? :x I szlak mnie trafia jak spadam z tych desek dlatego nie gram :D

Tytuł:
PostNapisane: N 09 lis, 2003 20:23 
Segunda Division

to fakt. :wink: :D ja te? trace nerwy przy tej grze czasem.raz chcia?em nawet rzuci? klawiatur? o ziemi? ale si? powstrzyma?em.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 13 lis, 2003 17:05 
Segunda Division

jeszcze gram w Worms World Party.swietna gra.ale gralem u kumpla w worms 3d i to jest jeszcze lepsze.wormsy to najfajniejsze gry. :wink: :wink: :wink:

Tytuł:
PostNapisane: So 15 lis, 2003 22:42 
Wiślak

Sko?czy?em grac w Hidden & Dangerous 2 jeszcze przed premier? (juz jutro) :lol: :lol: Ta gra jest trudna ale do przej?cia. Teraz gram w... cze?ciowo w Fif? 2004 (powoli mi to juz nudzi) no i w Call of Duty(troch? przydupiata jest). Wiec czekam na kolejny gry :D

Tytuł:
PostNapisane: So 15 lis, 2003 22:47 
Cham i prostak

Pepsi napisał(a):
Teraz gram w... cze?ciowo w Fif? 2004 (powoli mi to juz nudzi)

Bez jaj, ja w nowa Fifke zagralem moze z piec razy w ciagu tylu samo dni i powiem szczerze... nie chce mi sie juz jej odpalac. Nie ma w sobie niczego co by moglo przykuc do monitora na dluzej niz godzine dziennie. Powiela bledy Fify z zeszlego roku, ktore sa naprawde irytujace i dla mnie ta seria sie skonczyla na 2000, nie mowiac juz, ze idealem bylo World Cup 1998. Pepsi, pamietasz, jak pykaliosmy Holandia na PSX1 :D??

W planach mam przejscie Warcrafta III, bo mecze go juz od roku, ale na szczecie juz koncze kampanie Elfow, czyli ostatnia ;), a mam oryginalke, pod choinke dostalem :D. Nie wiem czy sie nie zabrac za trzy Command & Conquery: Read Alerta JEDYNKE (zostaly mi po dwie misje z kazdej ze stron :evil: ), RA2 i Generals, a takze przygodowki: Syberie i Mysta III (od mysko :P dostalem).

Tytuł:
PostNapisane: So 15 lis, 2003 22:58 
Wiślak

Uszaty napisał(a):
Pepsi napisał(a):
Teraz gram w... cze?ciowo w Fif? 2004 (powoli mi to juz nudzi)

...Pepsi, pamietasz, jak pykaliosmy Holandia na PSX1 :D??

Pami?tam.. :wink:

Uszaty napisał(a):
W planach mam przejscie Warcrafta III, bo mecze go juz od roku, ale na szczecie juz koncze kampanie Elfow, czyli ostatnia ;), a mam oryginalke, pod choinke dostalem :D. Nie wiem czy sie nie zabrac za trzy Command & Conquery: Read Alerta JEDYNKE (zostaly mi po dwie misje z kazdej ze stron :evil: ), RA2 i Generals, a takze przygodowki: Syberie i Mysta III (od mysko :P dostalem).[/b]

Jak ja nienawidze ?redniowiecza i fantastyk? typu elfy, krasnale itp. :evil: :evil:

Tytuł: Gry komputerowe
PostNapisane: N 16 lis, 2003 08:43 
Primera Division

Ja osobiscie uwielbiam strategie, a w szczegolnosci C&C: Red Alert (przeszedlem tylko II, bo pierwszej czesci niestety nie bylo mi dane miec :[) no i teraz Generalsow troche tluke. Strasznie chu**** to chodzi na moim sprzecie, ale czego sie nie robi dla takich gier, tym bardziej ze wyszlo juz Hour Zero, ktore tez niewatpliwie trzeba bedzie sobie sprawic. Oprocz tego bardzo chetnie gram w gry typu Max Payne, czy Mafia, ale i tak?e Commandos (wszystkie czesci), Diablo I, II. Nie ma to tez jak pojezdzic sobie w Colinie, czy Hard Tracku 2. Nie ma haka na FIFKI poczawszy od 96 do 2003. Niestety faktem jest, ?e chlopaki z EA sie juz cos nie staraja :/ , czy NHL, no i naturalnie CM-y.

THE ONLY THING TO FEAR, IS RUNNING OUT OF BEER!!!

Tytuł:
PostNapisane: N 16 lis, 2003 09:43 
Łowca autografów

Civ 3 , Diablo 2 LoD , CM , Fifa(?adko) , NFL :twisted: , Comandos all cz??ci, Unreal II niema lepszej strzelanki :twisted: :D

To s? gry w które gram, w?a?nie ma kto? comandosa 3 bo ja jeszcze czekam :(

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1