Teraz jest Pn 25 wrz, 2017 18:03

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Najbardziej lubię pykać w:
Strategie, RTS'y 11%  11%  [ 13 ]
Przygodówki, gry logiczne 5%  5%  [ 6 ]
Strzelanki 31%  31%  [ 37 ]
Mordobicia 0%  0%  [ 0 ]
Managery, gry sportowe 33%  33%  [ 40 ]
Ścigałki 4%  4%  [ 5 ]
Zręcznościówki 2%  2%  [ 2 ]
RPG'i 13%  13%  [ 16 ]
Ekonomiczne, tycoony 2%  2%  [ 2 ]
Liczba głosów : 121
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr 11 cze, 2014 01:05 
El Crack Total

Kup konsolę - mówią - każda gra Ci pójdzie. Taaa ;)

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

PostNapisane: Śr 11 cze, 2014 09:54 
Primera Division

Obejrzałem trailery z E3. I w sumie to nic ciekawego.
Może jedynie Uncharted będzie czymś wybijającym się ponad standard ale póki co to domysły bo trailer pojechał po "emocjach" a czy gra udźwignie ciężar nowej generacji i poprzedniej części to już inna sprawa.
Asassin nowy ? Stary ubrany w nową generację z drobnymi zmianami.
Gameplay z Farcry 4 to samo. Bida z nędzą. Tylko ja się spodziewałem czegoś więcej ?
Póki co to po prostu jazda na sławie mniejszej lub większej z poprzednich produkcji. Zero innowacyjności.
Watchdogs okazał się najprawdziwszą kupą. Dosłownie. Standardowo trailery co innego zapowiadały.
Wszystkie sandboxy to praktycznie to samo. Super widok pokazujący ślady, ludzi itp. Poboczne misje. Główne misje. Tylko sceneria różne. No ale miliony ten shit kupują. Więc po co robić coś innego ? :>
Fifa 15 to samo. Jak nie poprawią błędów z 14 a było ich w ciul. To będzie to samo ubrane w grafikę next-gen która wcale taka next-gen przy PC już nie jest.

mike.fusion.net.pl

PostNapisane: Śr 11 cze, 2014 10:31 
Primera Division

stolarz79 napisał(a):
Asassin nowy ? Stary ubrany w nową generację z drobnymi zmianami.

Mimo tego, dla mnie, każdy Assassin, mimo wtórności, ma ogromną grywalność i bardzo chce się w niego grać. Za to w Watch_Dogs zupełnie zapomniałem, że mam jakieś misje fabularne do zrobienia. Widocznie Ubisoft tak się skupił na swojej flagowej marce i jej najnowszej części, że tworząc WD, wynajął jakiś najtańszy zespół do produkcji. Inaczej tego nie widzę.

Uncharted miało trzy części i wszystkie były rewelacyjne. Nie sądzę, że "czwórka" zaniży poziom. Chociaż E3 to E3, w zeszłym roku wszystkim gacie spadły po trailerze Watch_Dogs, a po premierze trzeba było je bardzo szybko podciągnąć :D .

PostNapisane: Śr 11 cze, 2014 18:38 
Primera Division

Dlatego ja tylko czekam na GTA na PC, reszta gier to jakaś masówka o których szybko się zapomina. Wiec, będę sobie ciupał w cs go w międzyczasie przejdę Wieśka 2 i dark soul aż do premiery GTA a zaś może nowego wiesia :p

PostNapisane: Pt 13 cze, 2014 11:49 
Łowca autografów

Najważniejsze informacje to, że w końcu na jesień wychodzi GTA V na PC, XBOX One i PS4 oraz za rok nowy Wiesiek, w którego po obejrzeniu spoilerów coraz bardziej mam ochotę zagrać.

PostNapisane: N 29 mar, 2015 20:57 
Cham i prostak

Tony napisał(a):
Uszaty napisał(a):
Weź sobie wyszukaj screeny z Pillars of Eternity. Patrząc po nich, to ta gra mogłoby się równie dobrze nazywać Baldurs Gate 2: Coś Tam Coś Tam. Ale to dobrze, Baldur's Gate 2 jest opus magnum gier RPG, o czym wszyscy zresztą doskonale wiedzą, ale dla pewności przypomnę. :D

O, kurwa!
Musiałem. Już mam mniej w portfelu. Poczytałem sobie na szybko i ponoć przy tworzeniu gry biorą ludzie, którzy tworzyli IWD czy BG. Do tego gra nawiązuje, do najpiękniejszego rzutu izometrycznego. Bajkowa grafika, bez wodotrysków. Może być obiecująco. Ale będzie ciężko. Samo nawiązanie do BG to kosmiczne zadanie. Nie oszukujmy się BG to najlepsza gra pod słońcem. Żadna błyszcząca w słońcu trawa, którą można przybliżać i oddalać nie zdoła pokonać BG. Tak pięknej i długiej fabuły ze świecą szukać. Bajowa kraina. Mnogość artefaktów, czarów, przeciwników. Co pieczara to piękna przygoda. Do tego kapitalny system walki z różnymi poziomami trudności, co powoduje, że można się wchłonąć w tą grę. Słowo legenda to zbyt małe słowo aby opisać BG. Dokładam sobie do tego Hirołsów 3 i Commandos i mogę umierać :D

Rozumiem, że już grasz? Po zerknięciu w kilka poradników jedna kwestia wygląda słabo, tj. bardzo niewielkie grono postaci, które możesz przyłączyć do ekipy, bo jeżeli dobrze pamiętam to 8. No bida z nędzą, ale nie można mieć wszystkiego. Będzie grane. Dużo.

"Do dzisiejszego dnia nigdy nie przychodziłeś do mnie po radę czy pomoc. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio zaprosiłeś mnie do swego domu na kawę, chociaż moja żona jest matką chrzestną twojego jedynego dziecka. Bądźmy ze sobą szczerzy. Pogardziłeś moją przyjaźnią. Bałeś się być moim dłużnikiem." - Don Corleone

PostNapisane: Śr 01 kwi, 2015 12:38 
Semper fi

Uszaty napisał(a):
Rozumiem, że już grasz? Po zerknięciu w kilka poradników jedna kwestia wygląda słabo, tj. bardzo niewielkie grono postaci, które możesz przyłączyć do ekipy, bo jeżeli dobrze pamiętam to 8. No bida z nędzą, ale nie można mieć wszystkiego. Będzie grane. Dużo.

Tak dobrze to nie ma :D
Jeszcze nie zakupiłem, bo wpierw muszę jeszcze ofisa kupić jakiegoś, bo Openofisa nie mogę ogarnąć. A jeszcze w dodatku muszę skończyć Wiedźmina 2, bo dopiero zacząłem :D

No i jeszcze cały czas grywam sobie w Hirołsów 3 :D
A kumpel ostatnio powiadomił mnie, że podobno jakiś fanowski dodatek do Commandos 1 zrobili, podobno super gierka, więc muszę coś poszukać.

A tu jeszcze pracować podobno trzeba, więc ciężko będzie znaleźć czas na Pillar, ale zobaczymy na wakacje jak będzie z czasem.

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

PostNapisane: Cz 09 kwi, 2015 10:48 
Pichichi

Ciupie ktoś tu w Warthunder albo w Heroes M&M online?
Obie darmowe.

PostNapisane: Pt 10 kwi, 2015 07:21 
Semper fi

Jako miłośnik lotnictwa musiałem w to zagrać, ale na szczęście dałem sobie spokój. Wyrosłem z takich gier. Pewnie jakbym był młodszy to bym grał całe dnie :D

Podobnie z HMM. Pograłem chwilę, ale jednak wolę zdecydowanie starą 3. A też można przez neta pograć. Z kumplami :D

PostNapisane: Pt 10 kwi, 2015 08:56 
Pichichi

W WT zawsze masz tryb symulacyjny.
A HMM3 już mi się przejadło. Oczywiście jak grasz online to czar "Portal Miejski" jest zblokowany? Jeśli nie, to gra zawsze się u nas kończyła do momentu jak ktoś z magią ziemi na poziomie 3 dorwał ten czar :P
HMM online jak się gra samemu to tez niestety się przejada. Dlatego pytam.

PostNapisane: Pt 10 kwi, 2015 09:54 
Semper fi

aschnu napisał(a):
W WT zawsze masz tryb symulacyjny.
A HMM3 już mi się przejadło. Oczywiście jak grasz online to czar "Portal Miejski" jest zblokowany? Jeśli nie, to gra zawsze się u nas kończyła do momentu jak ktoś z magią ziemi na poziomie 3 dorwał ten czar :P
HMM online jak się gra samemu to tez niestety się przejada. Dlatego pytam.

W WT właściwie w większości grałem w trybie symulacyjnym, czasami z kolegami. Ale rzadko.

Co do H3.
Co do turniejów to bardzo różnie. Ja grałem bardzo dawno temu w Polskiej Lidze, początki internetu itp. :D
Obecnie gram ze znajomymi po prostu na różnych mapkach i tyle. A bardzo często gram z kumplem razem na CPU. Tak co by się nie kłócić :D

A turnieje mają zazwyczaj bardzo ostre zasady. Przykładowo.
Bany dotyczą nie tylko Magicznego Portalu, ale wielu wielu rzeczy. Czasami jest ban za Nekropolię, czasami mody na zamki (np. mniejszy przyrost Feniksów), bany za przedmioty, za inne czary (zwłaszcza dotyczą podróży). Wiele tego jest tak naprawdę. Liczą się czyste umiejętności gracza. Lekko nie jest, trzeba mieć łeb na karku, to raz, a dwa trzeba bardzo dobrze znać grę. Wszystkie jej aspekty. Jak ktoś lubi skutecznie grać w H3 to warto trochę poczytać i pograć z innymi, dzięki nim nauczyłem się nowych czarów (tak ja, w realnym świecie), bo były czary które nie używałem, a są świetne :D

A teraz sobie gram tak z 30min-1h co dwa-trzy dni. Dla przyjemności. Jest mnóstwo mapek czy kampanii stworzonych przez fanów. niektóre to naprawdę wspaniała przygoda. Ostatnio jakiś czas temu skończyłem świetną mapkę dotyczącą Władcy Pierścieni. Co prawda bez opisu co i jak zrobić, nie jest do przejścia w pierwszych kilkudziesięciu podejściach :D

PostNapisane: Pn 31 sie, 2015 14:14 
Pichichi

DOOM4

PostNapisane: Śr 20 lip, 2016 15:40 
Amateur/Aficionado

Lubie różnego rodzaju wyścigi począwszy od Carmageddona (znanego pewnie starszym graczom), a skończywszy na serii NFS. Jeżeli miałbym wybrać jedną ścigankę, to bez wątpienia byłby to NFS Pursuit 2. Pamiętam, że byłem wręcz zachwycony grafiką, bo trzeba przyznać, że w tamtych czasach, to było coś niesamowitego. Lubię też czasami pograć w GTA V, ale tam to tak się gra trochę bez celu - oczywiście są misję, ale takie mało ukierunkowane.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Strefa czasowa: UTC + 1