Teraz jest N 17 gru, 2017 16:54

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1997 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 96, 97, 98, 99, 100
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 05 kwi, 2010 18:53 
Segunda Division

ułaaa;) pierwszy raz coś takiego spotykam ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pn 05 kwi, 2010 20:51 
Amateur/Aficionado

Cross napisał(a):
Nic nie było ani z Twoim, ani z niczyim nickiem, taki skrypt na forum, że kiedy wpiszesz formułę you w nawiasach kwadratowych [], to zalogowanemu użytkownikowi pokazuje się w tym miejscu jego nick.

Teraz rozumiesz [you]?

Dokładnie teraz widzę co sie dzieje wcześniej nie zwróciłem na to uwagi bo już myślałem , że coś jest nie tak :D chociaż jest to zagadką dlaczego tak sie dzieje :? . i że akurat moj nick :lol2:

Tytuł:
PostNapisane: Wt 06 kwi, 2010 08:10 
Segunda Division

Dobra pitu, pitu, a ja mam zasadnicze pytanie na dziś: Below czy inny lokal?

Tytuł:
PostNapisane: Wt 06 kwi, 2010 08:46 
Naczelna samica

Zasadniczo: Below - my z Andrzejem będziemy tam już od 18tej, by zająć miejsca, ale jak już o tej godzinie będzie ciężko, to damy znać o ew. zmianie lokalu. :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt 06 kwi, 2010 11:09 
Segunda Division

Ok. 18 powinno być jeszcze w porządku choć ostatnio nie było za różowo, ale to wszystko wina Bryndala ;). To do zobaczenia.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 06 kwi, 2010 17:07 
Łowca autografów

da rade sie jeszcze dzis podpiac pod jakas ekipe ogladajaca LM w Warszawie?troche pozno ale tak spontanicznie sie ogarnalem... :czarodziej:

Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 kwi, 2010 09:11 
Maleńka

Wczoraj na pewno dobrze się bawiliście, ale ja nie o tym ;)
Lany poniedziałek w wykonaniu klubu AA był jedną wielką przygodą. Najpierw oglądanie „Blood Orgy” – dalsze wypadki to chyba konsekwencja tej sympatycznej bajki, która mi zdecydowanie namieszała w głowie. Wycieczki tramwajem droższe od miesięcznego biletu, udawanie Arabów, obiad KFC z sosem majonezowym...ale opłacało się. Kto by się spodziewał spotkać Rysia w KFC? :lol3: . Wysłuchać opowieści o piciu i sfajczonych torbach...Bezcenne. I proszę zapamiętać jedno: "Nie pal, nie pal!" , bo mamy to na piśmie :rotfl:

True story :yoyo:

Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 kwi, 2010 10:45 
Naczelna samica

Miećka! :mlol: We did it!
Btw. Co złego jest w sosie majonezowym? :lol3:

Wczoraj przez Messiego nie mogłam użyć nowego tekstu meczowego :(
[spoiler] albo doruchasz, albo wypier!! :lol2: [/spoiler]

bo skubaniec ciągle szczytował! :P

Ale, dziś nowy tekst w pracy zasłyszany:

Praca nie uj, 3 dni postoi * :lol4:
Dziękuję za uwagę! :D

*perfidnie przerobię ten tekst na rzecz pewnego zawodnika na spalonym :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 kwi, 2010 20:43 
Primera Division

Pozwolę sobie zagadać ;)

Wielkimi krokami zbliża się GD. Wiem, że jeszcze przeżywacie wczorajszy mecz, lecz ja chciałbym już zaplanować ten wieczór. (nie?)stety w weekend będę w Warszawie, bo mam zajęcia i nie opłaca mi się wracać do domu.

Gdzie się spotykacie w sobotę oraz czy nowe twarze są mile widziane? ;> Tyle czasu już jestem z Wami oraz w FCBP... a nigdy nie udało mi się spotkać. Jakieś konkrety znane?

Tytuł:
PostNapisane: Cz 08 kwi, 2010 08:09 
Maleńka

Konkrety są takie, że prawie całą watahą jedziemy do Poznania. Z pubów powiedzmy, że godne polecenia są Warki, ale radzę zadzwonić i zarezerwować stolik, czy chociażby krzesło.

Tytuł:
PostNapisane: So 17 kwi, 2010 15:01 
Amateur/Aficionado

Below otwarty?
Będzie ktoś dziś?

Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 kwi, 2010 22:13 
Maleńka

I z tego miejsca pozdrawiam gorąco Pana Magistra Logistyka Powierzchni Siedzących i Obiętości Szklanych w pubie Na Zapleczu Zuzanny.
Tyle w temacie, nie mam pytań, dobranoc :]

P.S. "Mamo, no nie przesadzaj!" :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 kwi, 2010 22:34 
Naczelna samica

Koleś zniszczył system: "zajmujecie 10 miejsc, a tylko 5 piw na stole? a tam przy barze ludzie na stojąco piwo piją"...

Sibeeeee, to Twoja wina! :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Śr 21 kwi, 2010 06:32 
Real Muthaphuckin G's

Haha bielańskie klimaty reprezent. Przejmujemy ten lokal, organizujemy tam następne GD z open barem :D Ale tak jak mówiłem- trzeba przynieść ze sobą krzesło i szklankę :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr 21 kwi, 2010 07:54 
Pete Sampras

Mnie najbardziej rozwaliły "szklanki na wymianę", coś jak butelki zwrotne. :wink: No i oczywiście "Okno ma być otwarte, bo jest duszno. Jak się komuś nie podoba, to może zza okna oglądać, tam jest dużo miejsca." :lol3:

Rozumiem, że od teraz jest to nasze stałe miejsce spotkań? :D

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

Tytuł:
PostNapisane: Śr 21 kwi, 2010 10:01 
Real Muthaphuckin G's

Hahaha tym tekstem o oknie rozwalił system. Ale gdzie tu logika. Rozumiem jakby powiedział, że okno ma być ZAMKNIĘTE, ale otwarte? To po co mielibyśmy wychodzić na zewnątrz :D Idiota skończony

Tytuł:
PostNapisane: Śr 21 kwi, 2010 10:43 
Naczelna samica

Nie ma się co śmiać, na pierwszy rzut oka widać, że Na zaplecze, chodzi elita intelektualna stolicy wraz ze śmietanką kibicowską (oraz byłymi uczniam Ewy) na czele. :D Czekałam tylko na moment aż nas stamtąd wyrzucą!

Koleś, który siedział koło mnie zbierał się 20 minut z pytaniem: "komu kibicujesz?". Oho lubimy takie zajawki. :wink:
Pomyślałam sobie, koleś nie poznał po koszulce, bo miała inny kolor niż ta na ekranie (byłam w "Iniestówce"), więc odwracam się do niego frontem prezentując herb na piersi.

Słyszę dumne: "ja też" ( :lol3: ) Myślę - będzie ciekawie :D ale następnym tekstem mnie po prostu zabił! Już się kroiło na wyrwanie małolata :D a ten do mnie tak:

- Wyglądasz na pracującą...
- :| Tak widać? To przez te moje zmarszczki...
- Pewnie jesteś starsza ode mnie?
- Pewnie tak... (widzę koleś dyskretną zajawką rzuca). A ile masz lat? :>
- A na ilę wyglądam? :D
- ( :roll: )
...
(kurwa... zniszczył mnie tym moim "ulubionym" tekstem) Aha, miał 23, zgadłam za drugim razem! :D Czemu to akurat mi się trafiają takie okazy... :P

Zapomnieliśmy jeszcze dodać, że "Na zapleczu" wylądowaliśmy po 3 nieudanych próbach szukania innego lokum....z myślą, że pewnie przyjdzie nam oglądać na SopCaście!

I tylko przechodząc z Below do Warki na Wilczej przeszło mi przez myśl: "Kurwa! Jeszcze będzie tak, że spełni się proroctwo Jaśka i przyjdzie nam mecz u Wietnamca oglądać..." :wink:

Myślę, że na rewanż opcja jak najbardziej możliwa :lol3: :wink:

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1997 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 96, 97, 98, 99, 100

Strefa czasowa: UTC + 1