Teraz jest Wt 02 cze, 2020 13:16

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 30 gru, 2012 21:07 
-#matti

Zaliczyłem dzisiaj psim swędem po madrycku ubezpieczenia gospodarcze jakie miały mi zająć znakomitą większość stycznia więc zostały tylko koncepcje i makro. Nadal jest tego dużo i nadal nie godzi się to z moimi przekonaniami (tj. uczenie się czegoś w takim wieku), ale już chuy, machnąłem ręką i z wielką niechęcią do liczenia tego wszystkiego jednak zrobię to głosowanie jak nikt nie chce. Z tym, że inne ramy czasowe dam

Do meritum przechodząc. Rok się powoli kończy, więc warto go podsumować. Czas na tradycyjny forumowy Plebiscyt.

REGULAMIN:
1. Głosujemy tylko raz (powtórne głosy nie będą wliczane), w każdej z kategorii oddając jeden głos (w przypadku oddania większej liczby, głos zostanie uznany jako nieważny), jeśli ktoś podaje kilka nicków w ramach wyróżnienia, to niech w jakiś sposób (pogrubienie, podkreślenie itp.) zasygnalizuje, kto ostatecznie dostaje głos.
2. Nie głosujemy na siebie, a szkoda, bo sam bym z tego skorzystał.
3. Głosowanie trwa miesiąc tj. zaczynamy dziś, kończymy 30.01.2013 o 23.59. Po tym terminie głosy nie będą brane pod uwagę, zresztą temat zostanie zamknięty, bo Gary go zamknie i nikt nic nie dopisze. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia, a najpóźniej 10 lutego.
4. Głosujemy na temat wydarzeń w roku 2012 i można oceniać cały rok od stycznia do grudnia. Nie popełniajmy błędu znanego z plebiscytu o Złotą Piłkę gdzie głosowanie zakończono 3 miesiące wcześniej i nie miał nikt możliwości uznać kaszany jaką np. grał Ronaldo94C w ostatnich miesiącach i tygodniach. Nie głosujemy na nic z 2013 roku.
4. Ponadto każdy jeżeli ma ochotę może stworzyć własne kategorię i przyznać w nich nagrodę od siebie.

Kategorie piłkarskie:

1. Zawodnik roku - Tu głosujemy na, naszym zdaniem najlepszego, czy też ulubionego gracza Dumy Katalonii w danym roku.
2. Mierda roku - analogicznie, tylko bardziej z przymrużeniem oka; którą mierdkę najbardziej "lubimy".
3. Mecz roku - głosujemy na mecz, który w danym roku najbardziej zapadł nam w pamięci.
4. Porażka roku - może to być zarówno mecz, jak i jakieś inne wydarzenie związane z naszym ukochanym klubem.

Kategorie "osobowe":

5. Ulubiony user - facet, którego na forum darzymy największą sympatią, jego posty czytamy z przyjemnością i nie możemy się do niego w żadnym celu przeczepić.
6. Ulubiona userka - to samo, co wyżej, tylko odnośnie płci pięknej.
7. User o najbardziej nam odpowiadającym poczuciu humoru - tutaj chyba objaśnienia są zbędne.
8. Mistrz ciętej riposty - osoba, której głos w dyskusji pozamiatał sprawę :P
9. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu- wyróżniamy tu ludzi, których posty wydają nam się najciekawsze i najrozsądniejsze, takie, które potrafią zmienić wasz punkt widzenia.
10. Największy nabijacz - czyli przerost ilości nad jakością
11. Największy dyletant:

Dla co poniektórych:

Dyletant - człowiek zajmujący się jakąś dziedziną nie znając się na niej, bez odpowiedniego przygotowania w myśl zasady "nie znam się to się wypowiem" i innych podobnych reguł internetu.

12. Największy dziwak - czyli człowiek, który wydaje nam się pochodzić z innej planety.
13. Najbardziej pomocny user - czyli użytkownik, który najbardziej nam się w ciągu minionego roku przysłużył.
14. Najbardziej niedoceniany user - osoba pisząca bardzo ciekawie, ale nie wyróżniająca się z tłumu.
15. Najbardziej wkurzający user - osoba która najbardziej zalazła wam za skórę w obecnym roku.
16. Najlepszy mod - tu możecie podlizać się mnie albo innemu zielonemu ludkowi. :lol3:
17. Najlepszy redaktor - czyli czyją działalność na stronie głównej cenicie najbardziej.
18. Persona non grata - czyli osobnik, którego chcielibyście się pozbyć forum.
19. Brakujące ogniwo - tu z kolei głosujemy na osobę, której brak na forum nam najbardziej doskwiera.
20. Rookie of the Year - czyli Świeżak roku, głosować można na osoby, które swój pierwszy post opublikowały w 2012 roku (czyli można brać pod uwagę także osoby zarejestrowane w 2011, które pisać zaczęły dopiero w tym roku).
21. Ewolucja (postęp) roku - czyli kto Waszym zdaniem przeszedł największą metamorfozę na forum. Może to być zarówno osoba, która zaczęła dużo więcej pisać, jak i ktoś, u kogo widać wyraźną poprawę w jakości postów.

Kategorie forumowe:

22. Event roku - jakie wydarzenie w tym roku wywarło na was największe wrażenie, oczywiście związane z naszą forumową bracią.
23. Dyskusja (manita) roku - kategoria, w której głosujemy na dyskusję, kontrowersję roku, akcja, którą przez dłuższy czas żyło całe forum.
24. Ulubiony temat - czyli miejsce gdzie najchętniej zabieramy głos.
25. Najlepszy avatar - chyba wiadomo.
26. Najlepszy podpis - czyja sentencja w stopce podoba się Wam najbardziej.
27. Post roku - Czyli, który post wydał wam się najciekawszy/najśmieszniejszy albo z jeszcze innego pozytywnego powodu zapadł Wam w pamięć. Proszę tu o takie oddawanie głosu, żeby dało się zidentyfikować dokładnie o który post chodzi. Lepiej, żeby był to nick autora, nazwa tematu i data niż cytat, żeby nie kopiować ciągle tego samego.
28. Wpadka roku - Podobna kategoria do poprzedniej, ale tym razem chodzi o odczucia negatywne. Nie musi być to konkretny post, lecz także wszelkie inne negatywnie zaskakujące rzeczy, które przychodzą Wam na myśl
29. Osoba z forum, którą najbardziej chciał(a)byś poznać - myślę, że wyjaśniać nie trzeba
Main Event:

30. Forumowicz roku - w tej kategorii głosujemy na osobę, która waszym zdaniem była kluczową postacią forumowego życia (bez względu na płeć, bierzemy pod uwagę aktywność "delikwenta/tki")

Życzę miłej zabawy!

EDIT: Poniżej szablon.

Kategorie piłkarskie:
1. Zawodnik roku -
2. Mierda roku -
3. Mecz roku -
4. Porażka roku -

Kategorie "osobowe":
5. Ulubiony user -
6. Ulubiona userka -
8. Mistrz ciętej riposty -
9. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu -
10. Największy nabijacz -
11. Największy dyletant -
12. Największy dziwak -
13. Najbardziej pomocny user -
14. Najbardziej niedoceniany user -
15. Najbardziej wkurzający user -
16. Najlepszy mod -
17. Najlepszy redaktor -
18. Persona non grata -
19. Brakujące ogniwo -
20. Rookie of the Year -
21. Ewolucja (postęp) roku -

Kategorie forumowe:
22. Event roku -
23. Dyskusja (manita) roku -
24. Ulubiony temat -
25. Najlepszy avatar -
26. Najlepszy podpis -
27. Post roku -
28. Wpadka roku -
29. Osoba z forum, którą najbardziej chciał(a)byś poznać -

Main Event:
30. Forumowicz roku -

93 minuta...

PostNapisane: Pn 31 gru, 2012 15:49 
Primera Division

pomijam parę kategorii, w których nie mam nic do napisania

Kategorie piłkarskie:
1. Zawodnik roku - nie Leo Messi, a Andres Iniesta. Messi co prawda był poza zasięgiem wszystkich, jednak oddaję głos na Andrzeja, bo pokazał w tym roku swój geniusz.
2. Mierda roku - nie do końca czaję. Jeśli chodzi o zawodnika, którego nie trawię, to Xabi Alonso, zaś jeśli zawodnik, którego jako takim szacunkiem darzę, to Raphael Varane z którego będzie kawał ŚO w przyszłości.
3. Mecz roku - Najbardziej w pamięć mi jednak zapadł finał Euro. Bardzo dobry mecz, do tego otoczka meczu, który oglądałem w towarzystwie kilku Hiszpanów w strefie kibica w Warszawie,
4. Porażka roku - Półfinał LM. Przegraliśmy z najsłabszym chyba w historii zdobywcą Ligi Mistrzów

Kategorie "osobowe": (od razu zaznaczam - na forum nie jestem długo, dołączyłem w tym roku, ale parę osób poznałem poprzez oglądanie meczów i czatowanie na IRCu, dlatego większość osób wyróżnionych jest właśnie stamtąd. Nie jestem również pewny jakie oni nicki mają na forum, mam nadzieję że takie jak na ircu ;))

5. Ulubiony user - wujo444. Op na ircu.
6. Ulubiona userka - wisniowaFCB - jedyna białogłowa wśród dość regularnie korzystających
8. Mistrz ciętej riposty - tu muszę wyróżnić przede wszystkim sw, wujo444 i REGGY. jadą po sobie niemiłosiernie, wygrywa jednak REGGY w związku z tym że nie wiem jakie nicki mają sw i REGGY, głos na wujo444
16. Najlepszy mod - hanc
20. Rookie of the Year - zagłosowałbym na lechu55, ale pierwszy post napisał 31.12.2011 :p. brak głosu

Kategorie forumowe:
22. Event roku - chat na ircu podczas meczów
23. Dyskusja (manita) roku - pożegnanie Pepa Guardioli
24. Ulubiony temat - może się tam nie udzielam ciągle, ale stale obserwuję Co słychać u ex-Barcelonistów #2
26. Najlepszy podpis - hanc

PostNapisane: Pn 31 gru, 2012 16:28 
Pichichi

Za krótko jestem na forum, żeby oceniać innych userów, więc u mnie tylko kategorie piłkarskie:

Kategorie piłkarskie:
1. Zawodnik roku - Leo Messi. Liczby mówią same za siebie, lecz nie wszystko. Geniusz w każdym elemencie gry, a najlepsze jest to, że jest z rok na rok lepszym piłkarzem. Geniuszy mamy w drużynie kilku, jednak to Leo się wybija.
2. Mierda roku - Co tu mam napisać? jeśli można głosować na osoby, które nie są piłkarzami, to zagłosuję na mierdę kontraktową, symbol tego, co nam się najbardziej w Realu nie podoba: Jose Mourinho, za swoją bucowatość i wredność charakteru. Jeśli to musi być piłkarz, niech to będzie, powiedzmy, dziki Pepe
3. Mecz roku - Który ma najbardziej w pamięć zapadł? Będę musiał powtórzyć za przedmówcą i głosować za finałowy mecz Hiszpania - Włochy, z perfekcyjną grą Hiszpanów i wspaniałą walką Włochów do okresu, gdy musieli zagrać w dziesiątkę z powodu kontuzji zawodnika.
4. Porażka roku - karny z półfinału Barcelona - Chelsea. Cóż, każdy ma prawo się mylić, ale Leo to zrobił w najmniej odpowiednim momencie. Ogólny cały tamten dwumecz to był taki festiwal frajerstwa z naszej strony, że wstyd.

PostNapisane: Pn 31 gru, 2012 17:40 
Armin Van Buuren

Nigdy nie chciało mi się tego wypełniać ale w tym roku postanowiłem i ja się dołączyć. Jako, że ludzi których "ksywy" i osobowości w jakiś tam sposób zapisały sie w moim łbie nie ma aż tak bardzo dużo to też wszystkich pól nie wypełnię ale za to Ci których wymienię mogą się czuć szczególnie :D
No to lecem;

Kategorie piłkarskie:
1. Zawodnik roku - Messi - Andres też był kozakiem, ale to jednak Messi pojechał najbardziej
2. Mierda roku - Cristiano - urzekło mnie szczególnie pamiętne uciszanie trybun :lol2:
3. Mecz roku - nietypowo, ale Abidala mecz z jego chorobą i powrotem na boisko, oby już niedługo wygrany
4. Porażka roku - półfinał z Chelsea.....

Kategorie "osobowe":
8. Mistrz ciętej riposty - bez dwóch zdań - matti
9. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu - okube, hanc, no i Tony szczególnie w temacie Brunetki.. :wink:
13. Najbardziej pomocny user - Gary
16. Najlepszy mod - Gary
17. Najlepszy redaktor - bez dwóch zdań Challenger
19. Brakujące ogniwo - Katalończyk, Leth
20. Rookie of the Year - K-a-m-i-q

Kategorie forumowe:
23. Dyskusja (manita) roku - tak jak poprzednik zdecydowanie, odejście Pepa
24. Ulubiony temat - ogólnie - Nasze mecze
27. Post roku - tutaj też ogólnie - matti w temacie Real - nie śmieszne

Jak mi się jeszcze coś przypomni to dopiszę, na razie było by na tyle. Udanej zabawy :wino:

PostNapisane: Pt 04 sty, 2013 11:44 
-#matti

W związku z zaistniałymi okolicznościami likwidacji ulega kategoria numer 17 jaka zyskuje rangę specjalną i zostaje przesunięta na koniec pod numer 30 jaki do tej pory oznaczał kategorię "Main event", od teraz 29. Kategorię najlepszy redaktor zastępujemy wyróżnieniem "Złoty Gil - najlepszy redaktor:" i nie przewiduję jakiegokolwiek tłumaczenia w kierunkach: po co, na co oraz dlaczego i skąd taka nazwa wszystkim nowym lub nowszym towarzyszom. Przychylając się do wniosku formalnego oraz oczekiwań społecznych chciałbym aby tak zostało na stałe. Wzorem choćby fioletowej gdzie też jeden z ich towarzyszy jest w taki sposób upamiętniony w tamtym środowisku. Na stronie także można by się w tym kierunku jakoś zastanowić co i jak zrobić aby o Marcinie jaki wiele zrobił dla rozwoju tego serwisu symbolicznie, bo symbolicznie, ale zawsze pamiętano jednak to co ja bym widział i jak chciał to zorganizować wykracza poza moje czy wnioskodawców kompetencje oraz uprawnienia i póki co będzie w tym plebiscycie właśnie tak. Wszystko.

Nowy szablon głosowania:

Kategorie piłkarskie:
1. Zawodnik roku -
2. Mierda roku -
3. Mecz roku -
4. Porażka roku -

Kategorie "osobowe":
5. Ulubiony user -
6. Ulubiona userka -
8. Mistrz ciętej riposty -
9. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu -
12. Największy dziwak -
16. Najlepszy mod -
17. Persona non grata -
18. Brakujące ogniwo -
19. Rookie of the Year -
20. Ewolucja (postęp) roku -

Kategorie forumowe:
21. Event roku -
22. Dyskusja (manita) roku -
23. Ulubiony temat -
24. Najlepszy avatar -
25. Najlepszy podpis -
26. Post roku -
27. Wpadka roku -
28. Osoba z forum, którą najbardziej chciał(a)byś poznać -

Main Event:
29. Forumowicz roku -
30. ZŁOTY GIL - najlepszy redaktor

93 minuta...

PostNapisane: Wt 15 sty, 2013 20:13 
El Crack Total

Kategorie piłkarskie:
1. Zawodnik roku - Iniesta
2. Mierda roku - Mourinho
3. Mecz roku -
4. Porażka roku - Półfinał LM

Kategorie "osobowe":
5. Ulubiony user - Gary
6. Ulubiona userka - Madzia LFC
8. Mistrz ciętej riposty - matti
9. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu - sciahoo
10. Największy nabijacz - FioletBarca!
12. Największy dziwak - Kamiq
14. Najbardziej niedoceniany user - Dudi
15. Najbardziej wkurzający user - El Turek
16. Najlepszy mod - Gary
17. Persona non grata - Kamiq
18. Brakujące ogniwo - IceMan
19. Rookie of the Year - RymsonPL
20. Ewolucja (postęp) roku - aschnu

Kategorie forumowe:
21. Event roku -
23. Ulubiony temat - Komentatorzy
24. Najlepszy avatar -
25. Najlepszy podpis - stivo (B.A.R.C.A)
26. Post roku -
27. Wpadka roku -

Main Event:
29. Forumowicz roku - niezmiennie matti
30. ZŁOTY GIL - nie zwracam uwagi na autorów newsów

PostNapisane: Wt 15 sty, 2013 22:17 
Pichichi

Kategorie piłkarskie:
1. Zawodnik roku - Messi
2. Mierda roku - Ramos
3. Mecz roku - z Bayerem Leverkusen w LM (7-1)
4. Porażka roku - półfinał LM z Chelsea

Kategorie "osobowe":
5. Ulubiony user - White Raven
6. Ulubiona userka - Anik
8. Mistrz ciętej riposty - hanc
9. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu - sciahoo
13. Najbardziej pomocny user - aschnu
15. Najbardziej wkurzający user - El Mesut
16. Najlepszy mod - GioW
18. Brakujące ogniwo - IceMan
19. Rookie of the Year - exodus
20. Ewolucja (postęp) roku - Gremlins

Kategorie forumowe:
22. Dyskusja (manita) roku - odejście Pepa
23. Ulubiony temat - Real-nie śmieszne
24. Najlepszy avatar -
25. Najlepszy podpis - stivo
28. Osoba z forum, którą najbardziej chciał(a)byś poznać - niech będzie walchuck :D

Main Event:
29. Forumowicz roku - matti

PostNapisane: Cz 31 sty, 2013 23:15 
Basista prowadzący

Kategorie piłkarskie:
1. Zawodnik roku - Messi - za bramy w zeszłym roku.
2. Mierda roku - Ramos - Marcelek jakoś się schował, Pepe trochę uspokoił, ale morda Ramosa jak wkurwiała, tak wkurwia.
3. Mecz roku - Finał CdR - czyli jedyne trofeum w 2012.
4. Porażka roku - 2:2 z Chelsea na Camp Nou - przegranie z takimi leszczami, to było czyste frajerstwo z naszej strony.

Kategorie "osobowe":
5. Ulubiony user - Kilo79 - normalnych madridistas w sieci ze świecą szukać i Kilo ma mój szacunek cały czas.
6. Ulubiona userka - ita - na forum się dogadujemy zwłaszcza w kwestiach moralnych, ale za rzeczywistość bym jej nie dał, bo ma za duże stopy.
8. Mistrz ciętej riposty - ROMAFAN - Cross już tak się nie udziela, więc na czoło wychodzi kto inny.
9. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu - okube - standardowo, ogarnia taktykę, nowinki i ma większą wiedzę na temat Barcelony niż ja.
10. Największy nabijacz - Fiuty z reklamami w podpisach. - jak obok
12. Największy dziwak -
13. Najbardziej pomocny user - robertinho - za ulepszanie forum.
14. Najbardziej niedoceniany user - patpul - uaktywnił się i podpis mówi sam za niego.
16. Najlepszy mod - Gary - najwięcej go widzę w akcji.
17. Persona non grata -
18. Brakujące ogniwo - Bosky
19. Rookie of the Year -

Kategorie forumowe:
21. Event roku -
23. Ulubiony temat -
24. Najlepszy avatar -
25. Najlepszy podpis -
26. Post roku -
27. Wpadka roku -
28. Osoba z forum, którą najbardziej chciał(a)byś poznać - ROMAFAN - za bycie przeciwieństwem w wielu aspektach i agresywny styl pisania. No ciekawy jestem rzeczywistości. :)

Main Event:
29. Forumowicz roku - matti - za ciągłą aktywność na forum pomimo budowania nowej Polski Ludowej.
30. ZŁOTY GIL - Gilu

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Ostatnio edytowano N 10 lut, 2013 20:54 przez ściah, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: Pt 01 lut, 2013 00:04 
Pete Sampras

Kategorie piłkarskie:
1. Zawodnik roku - Messi.
2. Mierda roku - Mourinho.
3. Mecz roku - u siebie z Getafe (4-0), bo miałem okazję na nim być.
4. Porażka roku - ta na CN z Realem, bo przekreśliła nadzieje na mistrzostwo.

Kategorie "osobowe":
5. Ulubiony user - Konrad.
6. Ulubiona userka - Safinetka.
7. User o najbardziej odpowiadającym nam poczuciu humoru - hanc.
8. Mistrz ciętej riposty - ROMAFAN.
9. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu - ROMAFAN.
10. Największy nabijacz - Roma-Rio.
11. Największy dyletant - Roma-Rio.
12. Największy dziwak - Ita.
13. Najbardziej pomocny user - Safinetka, choć wdzięczny jestem również Perry'emu.
14. Najbardziej niedoceniany user - Ero
15. Najbardziej wkurzający user - Roma-Rio.
16. Najlepszy mod - GioW.
17. Persona non grata - Roma-Rio.
18. Brakujące ogniwo - Andres.
19. Rookie of the Year - Exodus.
20. Ewolucja (postęp) roku - Anik, jej ewolucja jest wyraźnie widoczna. :lol4:
Kategorie forumowe:
21. Event roku - Wyjazd z Safinetką do Barcelony na mecz z Getafe. :D
22. Dyskusja (manita) roku - niech będzie, że ta z "Polska krajem katolików" z ubiegłego roku.
23. Ulubiony temat - "Przygody Gary'ego na kortach...".
24. Najlepszy avatar - giees
25. Najlepszy podpis - giees
26. Post roku - ten Calca w "Komentatorach" o wyborze meczu LM.
27. Wpadka roku - twórczość Roma-Rio
28. Osoba z forum, którą najbardziej chciał(a)byś poznać - ROMAFAN.

Main Event:
29. Forumowicz roku - matti.
30. ZŁOTY GIL - najlepszy redaktor - robertinho.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: Pt 01 lut, 2013 00:10 
-#matti

Głosujta do końca tygodnia czy jakoś tak jak kto chce. Przed wylotem do Malagi w piątek policze.

93 minuta...

PostNapisane: Pt 01 lut, 2013 16:21 
Postęp roku 2011

Kategorie piłkarskie:
1. Zawodnik roku - Messi
3. Mecz roku - Barca - Bayer 7-1
4. Porażka roku - Dwumecz z Chelsea

Kategorie "osobowe":
5. Ulubiony user - Ulubionego nie mam, ale lubię sporo osób. Sciahoo, Chris, Xenus, Gremlins, Blazeq, Matti, Tony, Calc, Ero, Okube.
6. Ulubiona userka - Ita
8. Mistrz ciętej riposty - Matti
9. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu - Sciahoo, Okube, Hanc, Gary też zasłużyli, ale głos jest jeden.
10. Największy nabijacz - brak
11. Największy dyletant - brak
12. Największy dziwak - brak
13. Najbardziej pomocny user - aschnu
14. Najbardziej niedoceniany user - brak
15. Najbardziej wkurzający user - brak
16. Najlepszy mod - Gary
17. Persona non grata - brak
18. Brakujące ogniwo - IceMan, Bosky, Duche
19. Rookie of the Year - Exodus
20. Ewolucja (postęp) roku - Aschnu

Kategorie forumowe:
21. Event roku - brak
22. Dyskusja (manita) roku - brak
23. Ulubiony temat - Meczowe i Real nie-śmieszne
24. Najlepszy avatar - brak
25. Najlepszy podpis - Barciur
26. Post roku - PoGGi

Cytuj:
"Czy ktoś mógłby mi wypisać wszystkie Trofea z sezonu 10/11, i dotychczasowe 11/12??
Jeśli bł zwycięstwa w finale to wyniki... Z góry dzięki!"

Był też taki gościu, co pisał, że przez niego Barca przegrywa, bo obstawia tak, a nie inaczej.
27. Wpadka roku - brak
28. Osoba z forum, którą najbardziej chciał(a)byś poznać - Xenus, Chris, Gremlins, Sciahoo, Tony, Matti.

Main Event:
29. Forumowicz roku - Matti. W sumie wyróżniłem go póki co tylko w jednej kategorii, ale jako całokształt walki o "prawdę" i prawdę się należy.
30. ZŁOTY GIL - Challenger.

PostNapisane: Pt 01 lut, 2013 18:01 
Primera Division

Kategorie piłkarskie:
2. Mierda roku - Wielki Mou.
3. Mecz roku -
4. Porażka roku - Dwumecz z Chelsea.

Kategorie "osobowe":
5. Ulubiony user -
6. Ulubiona userka -
8. Mistrz ciętej riposty - ROMAFAN
9. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu - okube
12. Największy dziwak - Roma-Rio
13. Najbardziej pomocny user - Dudi, za pomoc w dniu GD.
16. Najlepszy mod - GioW
17. Persona non grata - El Mesut
18. Brakujące ogniwo -
19. Rookie of the Year - RymsonPL

Kategorie forumowe:
21. Event roku -
24. Najlepszy avatar -
25. Najlepszy podpis -
26. Post roku -
27. Wpadka roku -

Main Event:
29. Forumowicz roku -
30. ZŁOTY GIL -

PostNapisane: Pt 01 lut, 2013 18:25 
El Crack Total

Kategorie piłkarskie:
3. Mecz roku - Finał CdR Barca-Bilbao 3:0
4. Porażka roku - Porażka w lidze.

Od razu zaznaczam że nie znam zbyt dużej ilości użytkowników i czasem będę na siłę upychał dlatego żeby jednak były jakieś głosy.
Kategorie "osobowe":
5. Ulubiony user - wujo444
8. Mistrz ciętej riposty - Matti (może nawet nie tyle za ciętą ripostę, ale zawsze w dyskusji tak wykręci psa ogonem że wyjdzie na jego)
9. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu - okube
10. Największy nabijacz - exodus
11. Największy dyletant - Denzel
12. Największy dziwak - Perry
13. Najbardziej pomocny user - Aschnu za pomoc w tematach komputerowych
14. Najbardziej niedoceniany user - Barciur
16. Najlepszy mod - GioW, jako jedynego go kojarze że jest modem. :D
17. Persona non grata - El Mesut
18. Brakujące ogniwo - Duche
20. Ewolucja (postęp) roku - Niech będzie że Patpul, bo kiedyś chyba rzadko bywał a teraz często pisze posty.

Kategorie forumowe:
21. Event roku - beka z Alexisa na chacie
22. Dyskusja (manita) roku - beka z Alexisa na czacie
24. Najlepszy avatar - Barciur, bo dobre wspomnienia przywołuje :D
25. Najlepszy podpis - Calc
26. Post roku - brak
27. Wpadka roku -
28. Osoba z forum, którą najbardziej chciał(a)byś poznać - neich będzie że wujo

Main Event:
29. Forumowicz roku - Matti
30. ZŁOTY GIL - brak

PostNapisane: N 03 lut, 2013 10:55 
El Crack Total

Kategorie piłkarskie:
1. Zawodnik roku - Alexis Sanchez
2. Mierda roku - Pepe
3. Mecz roku - ćwierćfinał CdR 2:2
4. Porażka roku - półfinał LM z Chelsea

Kategorie "osobowe":
5. Ulubiony user - sciahoo
6. Ulubiona userka -
8. Mistrz ciętej riposty - Cross, ROMAFAN
9. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu - Gary, blazeq, sciahoo
10. Największy nabijacz - matti ;)
11. Największy dyletant - RymsonPL
12. Największy dziwak - Roma-Rio
14. Najbardziej niedoceniany user - Ero, Tony, Real7fan, Barciur, patpul, stivo, putek
15. Najbardziej wkurzający user - RymsonPL, Eendriuu, FioletBarca!
16. Najlepszy mod - Gary
17. Persona non grata - RymsonPL
18. Brakujące ogniwo - Germanic, sop, borys27
20. Ewolucja (postęp) roku - Calc

Kategorie forumowe:
21. Event roku -
23. Ulubiony temat - NBA
24. Najlepszy avatar -
25. Najlepszy podpis -
26. Post roku -
27. Wpadka roku -
28. Osoba z forum, którą najbardziej chciał(a)byś poznać - Real7fan, sciahoo

Main Event:
29. Forumowicz roku - sciahoo
30. ZŁOTY GIL -

PostNapisane: N 03 lut, 2013 12:30 
El Crack Total

Kategorie piłkarskie:
1. Zawodnik roku - Messi
2. Mierda roku - Zbyt dużo, żeby wymieniać.
3. Mecz roku - Przyznam szczerze, że miałem dylemat, bo przyjmując różne kryteria można było tu podać kilka meczów jednak chyba najwięcej różnorodnych emocji było podczas rewanżu z Chelsea na CN Człowiek z emocji nie mógł wyrobić i jednocześnie...
4. Porażka roku - w/w mecz był porażką roku. Do dziś nie mogę przeboleć jak mając ich na widelcu przy stanie 2-0 i chcąc ich zdążyć zdemolować do przerwy (czyt. strzelić jeszcze jedną bramkę), Ramires wpakował nam bramę na 2:1...

Kategorie "osobowe":
5. Ulubiony user - Nie sposób wymienić jednej :)
6. Ulubiona userka - Mało pań się udziela, więc pozostawię to miejsce wolne :)
8. Mistrz ciętej riposty - ROMAFAN ? Możliwe.
9. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu - Blazeq.
12. Największy dziwak -
13. Najbardziej pomocny user - Aschnu
16. Najlepszy mod -
17. Persona non grata -
18. Brakujące ogniwo -
20. Ewolucja (postęp) roku - Patpul

Kategorie forumowe:
21. Event roku -
23. Ulubiony temat -
24. Najlepszy avatar -
25. Najlepszy podpis -
26. Post roku -
27. Wpadka roku -

Main Event:
29. Forumowicz roku -
30. ZŁOTY GIL -

PostNapisane: N 03 lut, 2013 17:26 
Pichichi

Nowy szablon głosowania:

Kategorie piłkarskie:
1. Zawodnik roku - Messi
2. Mierda roku - Pozytywnie: Casillas, negatywnie: Pepe
3. Mecz roku - Żaden szczególnie nie zapadł mi w pamięć.
4. Porażka roku - Rewanż z Chelsea

Kategorie "osobowe":
5. Ulubiony user - Patpul
8. Mistrz ciętej riposty - ROMAFAN
9. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu - Okube
10. Największy nabijacz - Roma-Rio
11. Największy dyletant - Roma-Rio
12. Największy dziwak - Perry
14. Najbardziej niedoceniany user - Aschnu
15. Najbardziej wkurzający user - Roma-Rio
16. Najlepszy mod - Gary
17. Persona non grata - wujo444
18. Brakujące ogniwo - Boski
19. Rookie of the Year - nie wiem
20. Ewolucja (postęp) roku - Aschnu

Kategorie forumowe:
21. Event roku - Neymar w Barcelonie?
22. Dyskusja (manita) roku - Alexis i jego skuteczność - w tematach meczowych.
23. Ulubiony temat - meczowe
24. Najlepszy avatar - Ero
25. Najlepszy podpis - Gary
26. Post roku - Hmmm... nie wiem
27. Wpadka roku - brak
28. Osoba z forum, którą najbardziej chciał(a)byś poznać - Nikt mi do głowy teraz nie przychodzi.

Main Event:
29. Forumowicz roku - Aschnu
30. ZŁOTY GIL - najlepszy redaktor - Gilu

PostNapisane: Pn 04 lut, 2013 12:46 
Primera Division

Moje pierwsze głosowanie na tym forum.

Kategorie piłkarskie:
1. Zawodnik roku - Iniesta
2. Mierda roku - jak z przymrużeniem oka, to Piqué
3. Mecz roku - show Messiego podczas meczu z Bayerem w LM
4. Porażka roku - do dupy z meczami, podwyżki nie dostałam...

Kategorie "osobowe":
5. Ulubiony user - sciahoo, bo dogadujemy się na wielu płaszczyznach
6. Ulubiona userka - Anik, bo konkretna (nie napiszę, że z jajami, bo może źle zabrzmieć)
8. Mistrz ciętej riposty - hanc
9. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu - po przemyśleniu sprawy stawiam jednak na blok wschodni, reprezentowany przez mordę ściaha
10. Największy nabijacz - Perry
11. Największy dyletant - ROMAFAN, gratulacje
12. Największy dziwak - sciahoo, którego niektóre zachowania nie tylko mnie zadziwiają, co po prostu obrzydzają
13. Najbardziej pomocny user - Anik
14. Najbardziej niedoceniany user - patpul - chciałam Cię koniecznie wyróżnić w tym plebiscycie, akurat tutaj znalazło się wolne miejsce dla Ciebie :)
15. Najbardziej wkurzający user - ROMAFAN, pozdrowienia dla Ciebie
16. Najlepszy mod - GioW
17. Persona non grata - ...
18. Brakujące ogniwo - Leciutki
20. Ewolucja (postęp) roku - synek baxxtyliusza, który z pewnością urósł w poprzednim roku o kilkanaście centymetrów

Kategorie forumowe:
21. Event roku - poznałam Mattiego!
22. Dyskusja (manita) roku - nie przypominam sobie konkretnej
23. Ulubiony temat - ostatnimi czasy "Polska krajem katolików"
24. Najlepszy avatar - może i nieaktualny, ale od zawsze mam do niego sentyment - avatar użytkownika Fedo
25. Najlepszy podpis - okube
26. Post roku - post, a w sumie dwa posty, które zrobiły na mnie największe wrażenie, ale niestety nie pozytywne i przede wszystkim zszokowały - informacje o śmierci Andrzeja i Gila - jedna z 2011 r., druga z końcówki 2012 r., ale chyba wszystkim nam tutaj wydaje się, jakby to było wczoraj...
27. Wpadka roku - sama chciałabym wreszcie wpaść, przynajmniej wiedziałabym, co z życiem robić, niestety mój Celt (parafrazując słowa exodusa) jest a) wytrzymały na moje wdzięki i zaloty b) wdzięków po prostu mi brak, summa summarum wpadka mi nie grozi
28. Osoba z forum, którą najbardziej chciał(a)byś poznać - teraz to aż się boję pisać, bo przekonałam się, że bardzo szybko te forumowe życzenia się spełniają ;) ale cały czas wierzę, że Leciutki wreszcie spełni swoją przyjazdową obietnicę

Main Event:
29. Forumowicz roku - matti, chociaż jego porannych smsów nienawidzę bardziej niż budzika ściaha
30. ZŁOTY GIL - robertinho za całokształt

I upieram się przy tym, aby w przyszłym roku była kategoria "najprzystojniejszy user", bo mam już kilka typów ;)

- No więc bierzemy parę cząstek elementarnych, przyspieszamy je i...
- Heloł!? A możesz używać SWOICH cząstek?!

Ostatnio edytowano Wt 12 lut, 2013 09:29 przez ita, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: Pt 08 lut, 2013 14:28 
-#matti

Po moim głosie kończymy. On zostanie niebawem opublikowany. Tera nie mam czasu, bo mi spierdoly samolot do Malagi zara. Tzn. pociąg, tzn. autobus w kierunku lotniska.

93 minuta...

PostNapisane: Pt 08 lut, 2013 17:44 
El Crack Total

Jak tak to wklejam swoje typy:

Kategorie piłkarskie:
1. Zawodnik roku - Iniesta (Messi za często odpuszcza)
2. Mierda roku - Victor Valdes (to nie jest kara za nieprzedłużenie kontraktu)
3. Mecz roku - Barca - Atletico 4-1 (derby kosmitów)
4. Porażka roku - przefart Chelsea
4a) Przykrość roku - problemy zdrowotne Tito

Kategorie "osobowe":
5. Ulubiony user - Hanc
6. Ulubiona userka - Ita
8. Mistrz ciętej riposty - Sop, bo zripostował nawet samego siebie
9. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu - Aschnu
10. Największy nabijacz - Okube
11. Największy dyletant - Gary
12. Największy dziwak - Perry w pozytywnym tego słowa znaczeniu, negatywnym - Gary
14. Najbardziej niedoceniany user - Barciur
15. Najbardziej wkurzający user - tacy co tylko potrafią raz na jakiś czas puścić w temacie bąka i zniknąć bez wyjaśnienia
16. Najlepszy mod - Hanc
17. Najlepszy redaktor - El Jarek :lol3:
18. Persona non grata -
19. Brakujące ogniwo - Pershing
20. Rookie of the Year - Aschnu
21. Ewolucja (postęp) roku - Sciahoo

Kategorie forumowe:
22. Event roku - Euro2012
23. Dyskusja (manita) roku - Neymar
24. Ulubiony temat - Nasze Mecze
25. Najlepszy avatar -
26. Najlepszy podpis -
27. Post roku -
28. Wpadka roku - Gary i Giertych
29. Osoba z forum, którą najbardziej chciał(a)byś poznać -

Main Event:
30. Forumowicz roku - Lechu55

.

PostNapisane: Pt 08 lut, 2013 18:31 
Primera Division

Kategorie piłkarskie:
1. Zawodnik roku - Messi
2. Mierda roku - Adan (lepszy od najlepszego bramkarza świata)
3. Mecz roku - mecz z Bayerem u siebie
4. Porażka roku - mecz z Chelsea u siebie

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1