Teraz jest Cz 21 cze, 2018 19:15

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt 15 lut, 2013 12:09 
-#matti

Spoiler: pokaż
Głosowanie zakończone. Uznałem jednak iż nie będę liczył ponieważ tego jest za dużo (chociaż i tak około 3 razy mniej niż w latach minionych), a każdy sobie może sam przeczytać głosy koleżanek i kolegów i mniej/więcej oszacować jak rozkładały się głosy, ew. miałem dzisiaj w pracy liczyć, ale będziemy jednak po południu na zakładzie grali w karty (państwowa firma - przyp. red.) więc nie mogłem sobie na to pozwolić i policzyłem teraz. Bardzo łatwo było przewidzieć kto zostanie zawodnikiem roku i jest to oczywiście najlepszy piłkarz świata ostatnich lat (a może i więcej niż ostatnich lat), a porażką roku jest mecz, o którym ja cały czas myślę, że zakończył się wynikiem 2-1, a przecież Stojanov Torres wepchnął w 90 minucie na 2-2. Nie do końca rozstrzygnięto na co głosuje się w kategorii na najlepszego redaktora. Ponieważ część głosowała na Złotego Gila, a część na redaktora to zliczyłem i jedną i drugą kategorię. Warte odnotowania jest to iż w tym drugim przypadku tryumfował el Jarek i już zaznaczam iż poszukuję chętnego do wręczenia mu laurki i dyplomu jaki mogę narysować na kartce z zeszytu.

Gratuluję wszystkim tryumfatorom prestiżowych kategorii takich jak user, userka, dyletant itd. Dziękuję za docenienie mojego trudu i wkładu w walkę o prawdę, ale z tego miejsca chciałbym zaznaczyć, że ja wzorem Beńka szesnastego też już mam swoje lata i nie będę trwał wiecznie. Ja teraz - co zauważył ściah w swoim głosie - poświęcam się pracy ideologicznej i utrwalaniu ustroju oraz poznawaniem innych kultur, a także poszukiwaniem żony więc może na to czasu braknąć. To taki znak sygnał aby sie te ci młodzi wilcy wzięli na serio za pewne sprawy, bo niektóre stronnictwa trzeba trzymać krótko za pysk.

Przewidziałem jeszcze kategorię specjalna jaka nie została uwzględniona poniżej. Karny kutas za niewielką frekwencję - chociaż tutaj ktoś zauważył iż mało kto się zna tak jak dawniej osobiście itd. - oraz - tu już ktoś mi przy poście majstrował i wrzucił formatkę bez tej kategorii :> - pominięcie kategorii "poczucie humoru". Brak tej kategorii należało mi zgłosić wcześniej, a tylko giees zauważył iż wzorem lat minionych brakuje tej pozycji w liście i zagłosował na Romafana.

Cytuj:
1. Zawodnik roku:

I. Messi 13 chyba
II. Iniesta ze 3 albo 4 głosy
III. Sanchez 1 głos

Cytuj:
2. Mierda roku:

I. Mouł bodaj 8 głosów

II. Pepe i Ramos po 2 głosy
III. Ronald, Kasia, Rudobrody, Valdes, Pique, Karanka po 1 głosie

Cytuj:
3. Mecz roku:

I. Bayer 7-1 dostał 5 głosów
II. Chelsea i finału pucharu ich króla po 2 głosy
III. Getafe 4-0, Atleti 4-1, Real 2-2 po 1 głos

Cytuj:
4. Porażka roku:

I. Bezapelacyjne zwycięstwo to porażka z przeokrutnie słabymi londyńskimi drwalami, jedną z najsłabszych drużyn w historii europejskich pucharów jaka sięgnęła po LM - aż 14 głosów!

II. Przedrukowana liga, przegrana liga, porażka z Realem na CN po 1 głosie, ale to wszystko prawie to samo więc przegrana liga czy jakoś tak 3 głosy.

Cytuj:
5. Ulubiony user:

I. Ściah 3 głosy
II. Matti 2 głosy
III. Hanc, Wujo, Pat, k-Pax, Konrad, Kilo, White Raven po 1 głos

Cytuj:
6. Ulubiona userka:

I. Anik 6 głosów
II. Ita 3 głosy
III. Safinetka 2 głosy
IV. MadziaLFC 1 głos

Cytuj:
7. Mistrz ciętej riposty:

I. ROMAFAN
II. matti 3 głosy
III. Hanc 2 głosy
IV. Sop i Cross po 1 głos

Cytuj:
8. Najwięcej wnoszący do tematu:

I. Ściah 6 głosów
II. Okube 5 głosów
III. Aschnu, Romafan, Gary po 1 głos

Cytuj:
9. Nabijacz:

I. RR – 2 głosy
II. Okube, matti, Perry, Exodus, fiuty z reklamami w podpisach po 1 głos

Cytuj:
10. Dyletant

I. Wielki geograf, specjalista od barierek i lekarz po różnych wątkach na forum - double R! 3 głosy
II. Gary, Romafan, Denzel po 1 głos

Cytuj:
11. Dziwak:

I. Voytoos – 3 głosiki
II. RR – 2 głosy
III. Ściah, Gary, Kamiq, Ita - po 1 głos

Cytuj:
12. Najbardziej pomocny:

I. Aschnu – 7 głosów
II. Barciur, Anik, Ita, Safinetka, Robert - po 1 głos

Cytuj:
13. Niedoceniany:

I. Dudi 3 głosy
II. Aschnu, Pat, Ero, Barciur po 2 głosy
III. Calc – 1 głos

Cytuj:
14. Najbardziej wkurwiający:

I. Turczyn – 4 głosy
II. RR – 2 głosy
III. ROMAFAN i puszczający bąki wg RR po 1 głos

Cytuj:
15. Najlepszy mod

I. Gary 5 głosów
II. GioW 4 głosy
III. Hanc 1 głos

Cytuj:
16. Persona non grata

I. Turek 3 głosy
II. Wujo, RR, RymsonPL po 1 głos

Cytuj:
17. Złoty Gil:

I. Gilu, Robert po 2 głosy
II. Challanger 1 głos

Cytuj:
18. Redaktor:

I. el Jarek – 2 głosy
II. Ice – 1 głos

Cytuj:
19. Brakujące ogniwo:

I. Ice 3 głosy
II. Duche, Bosky, Germanic y Andres po 2 głosy
III. Pershing y Leth po 1 głos

Cytuj:
20. Objawienie roku:

I. Exodus - 10 głosów
II. RymsonPL – 2 głosy

Cytuj:
21. Ewolucja roku

I. Aschnu - 4 głosy
II. Pat - 2 głosy
III. Anik, Ściah, RymsonPL, Gremlins, Calc i synek Bestii po jednym głosie

Cytuj:
22. Event roku:

I. Wyrwanie się ze szponów kapitalizmu, Euro 2012, poznanie mattiego, Neymar w Barcelonie, beka z Alexisa na chacie, Wyjazd z Safinetką do Barcelony na mecz z Getafe - wszystko po jednym głosie

Cytuj:
23. Dyskusja roku:

I. Coś o Realu, Neymar, Alexis i jego skuteczność - w tematach meczowych, beka z Alexisa na czacie, niech będzie, że ta z "Polska krajem katolików" z ubiegłego roku, odejście Pepa - po jednym głosie

Cytuj:
24. Ulubiony temat:

I. Real - nie śmieszne 6 głosów
II. Nasze mecze 2 głosy
III. PD, Przygody Garego, NBA, Komentatorzy i Polska krajem katolyków po 1.

Cytuj:
25. Najlepszy aviatar:

I. Ero 2 głosy
II. RymsonPL, Fedo, Barciur, giees, Gracjan u White Ravena po 1.

Cytuj:

26. Najlepszy podpis:

I. Stivo 2 głosy

II. Ita, Hanc, Okube, Gary, Barciur, Giees, Calc po 1

Cytuj:
27. Post roku:

I. Głos mattiego z ub. roku w plebiscycie – 2 głosy

II. Matti z madryckiego, informacje o śmierci Andrzeja (2011) i Gila (2012), PoGGi nt. wypisania wszystkich pucharów z ostatnich lat, Calc o wyborze meczu w LM po 1 głos

Cytuj:

28. Wpadka roku:

I. reklamy w podpisach, trolling z najmroczniejszych czeluści fioletowego mordoru, Gary i Giertych, twórczość RR - po 1 głos

Cytuj:

29. Osoba do poznania:

I. ROMAFAN – 3 głosy

II. Gary, Leth, Real7fan, Sciah, Wujo, Xenus, Walchuck, Perry - 1 głos

Cytuj:
30. Forumowicz roku:

I. Matti – 9 głosów

II. Ściah – 2 głosy
III. Lechu55, Robert, Aschnu po 1 głosie

93 minuta...

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1