Teraz jest Wt 07 kwi, 2020 03:42

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 08 kwi, 2007 21:34 
Cham i prostak

Tylko bez nabijania prosze. :D

"Do dzisiejszego dnia nigdy nie przychodziłeś do mnie po radę czy pomoc. Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio zaprosiłeś mnie do swego domu na kawę, chociaż moja żona jest matką chrzestną twojego jedynego dziecka. Bądźmy ze sobą szczerzy. Pogardziłeś moją przyjaźnią. Bałeś się być moim dłużnikiem." - Don Corleone

Tytuł:
PostNapisane: N 08 kwi, 2007 21:45 
Lt. Dan

Po pierwsze: największą lipą jest tak wczesna śmierć Abruzziego, który był dla mnie największym kotem z całej 8.
Po drugie: II seria o wiele ciekawsza niż pierwsza, bardziej realistyczna i w ogóle (cóż za argument :] )

buli, socio, i cała reszta - uczcie się!

Tytuł:
PostNapisane: N 08 kwi, 2007 21:48 
Lover of Life

także dla mnie II seria na pewno nie odstaje swym poziomem od pierwszej, aczkolwiek parę rzeczy mnie wkurzyło:

1) ograniczenie wątku Kellermana (powrócił na koniec i prawdopodobnie pojawi się w III serii, lecz jego czas pojawiania się na ekranie znacznie zmalał)
2) bezpłciowo zakończony motyw z Sucre
3) to, że nic w 2x22 nie zostało wyjaśnione
4) że na następny odcinek muszę czekać ponad 140 dni :]

Let's go bamboozled!

Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 kwi, 2007 01:25 
HighTower

Ja oglądając II serie często czułem niesmak... moim ( i nie tylko ) zdaniem, często ( choć nie zawsze ) historie i motywy były naciągane... pierwsza seria miała tą zalete, że była to swego rodzaju innowacja dlatego była bardzo fajna, druga niestety zblizała się do normalności i w dodatku historie były coraz bardziej naciagane. W I serii nie było w zasadzie ani jednego nudnego odcinka czego zdecydowanie nie mozna powiedzieć o II serii. W "dwójce" niestety też wiele rzeczy dało się przewidzieć, wiele razy oglądając ze znajomymi drugą serie już wcześniej wiedzeliśmy co sie zdaży później... co niestety zaniza moją note drugiej serii. mam nadzieje że III będzie lepsza niz II, bo jeśli proporcja będzie taka jak I do II to III nie ma co oglądac

Ps. czy ten temat nie powinien być w rozrywce? przecież tu będzie szło nabijanie jak ta lala

Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 kwi, 2007 01:37 
Real Muthaphuckin G's

po 1sze McBet nie odzywaj sie nie proszony (związane z przenoszeniem tematu) :lol3:

Po 2gie właśnie jestem po obejrzeniu 2x22. Cóż mogę rzec. Jak dla mnie zakończył się zajebiście. Jest na co czekać żeby dowiedzieć się co będzie dalej. Klimat tego pierdla zajebisty :) A takie pytanie...ten leżący koleś na podłodze w tym więzieniu to był Bellick? Chyba tak bo go odtransportowano więc to raczej on :D

Cytuj:
1) ograniczenie wątku Kellermana (powrócił na koniec i prawdopodobnie pojawi się w III serii, lecz jego czas pojawiania się na ekranie znacznie zmalał)

O tak....osobiście polubiłem tego kolesia :D W przeciwieństwie do Kim'a Billa. Na tego wręcz nie mogłem patrzeć :P

Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 kwi, 2007 01:42 
HighTower

Nie to nie był Bellick. Przyglądałem sie specjalnie bo też mi siepoczątkowo tak wydawało, ale przecież w jeden dzień nie mógł tak zdziadzieć...

Ps. poważnie przeniesmy ten temat bo tu będzie taki park rozrywki że nawet najpopularniejszy temat ostatnio ( o savioli ) wymięknie

Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 kwi, 2007 01:57 
Real Muthaphuckin G's

Jeszcze raz włączyłem ten fragment i to był Bellick na moje.
Nie no HT ma racje...trzeba przenieść ten temat :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 kwi, 2007 02:15 
HighTower

Również odpaliłem ten odcinek w celu sprawdzenia i z jednej strony faktycznie może to być Bellick, ale z drugiej strony zrobili by z niego taką szmate w pare godzin? Przecież on został wywieziony z aresztu tego samego dnia co Scofield został złapany i to raczej między wyjazdem jednego a drugiego nie mineło specjalnie dużo czasu. Kilkakrotnie przyglądałem się nodze "tego czegoś" leżącego i wyglądającego jak Bellich, ale nie doszukałem się tam opatrunku czy choćby rany po postrzale Bagwella. Fakt nie całe udo było widać ale chyba opatrunek byłby zauwzalny

Ps. naprawde przenieśmy ten temat, tu będzie odchodził taki spam że to sie w głowie ne mieści

Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 kwi, 2007 02:20 
Real Muthaphuckin G's

No w takim burdelu godzina wystarczyłaby żeby cie zgnoić psychicznie. Na moje Bellick. Pobito go, przedymano i myślisz że w tamim wypadku opatrunek by się trzymał :P

Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 kwi, 2007 02:48 
HighTower

Możliwe że masz racje, nie wykluczam tego, chociaż mówie że dla mnie jest to troche naciągane. Zobaczymy jak sie rozwinie III seria. Tak jak pisałem, mam nadzieje że to nie będzie postęp fabuły, akcji i zdarzeń na zasadzie I - II - III bo to by znaczyło że jakośść sezonów miałaby schemat I > II > III a co za tym idzie wynikaloby że nowego sezonu poprostu nie warto oglądać, choc mam nadzieje że trórcy podczas wolnego dobrze poruchają, oczyszczą umysły i wymyślą cos naprawde dobrego... OBY

Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 kwi, 2007 11:39 
Lover of Life

no ludzie, przecież to Bellick na 100%, po co inaczej pokazywaliby kolesia, który jest do niego podobny jak 2 krople wody, a do tego było pokazane, że przenoszą Bellicka w "straszne" miejsce.

McBecie, co wg Ciebie było do przewidzenia? Rzeczywiście podczas odcinka, czasem można było się domyślić co stanie się pod jego koniec czy za 5 minut, ale dokładnie to samo działo się w I serii i dla mnie I sezon = II sezon.

Co do przenoszenia tego tematu ---> wydaje mi się, że tu raczej wywiązywać się będzie dyskusja, a nie będzie to tylko jałowe nabijanie.

Let's go bamboozled!

Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 kwi, 2007 11:46 
deftones

Kruca . topic nie dla mnie . bo jestem jeszcze w I sezonie . 8) .a widze ze już same szychy po Dwójce są .

fejsbuk - dada

Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 kwi, 2007 11:58 
Real Muthaphuckin G's

Luccas po jakiego grzyba tu zaglądasz i zdradzasz sobie fabułę? :)

Co do Bellicka to Barman zgadzam się z Tobą. A poza tym każdy bohater doczekał się jakiegoś tam zakończenia II serii więc i on musiał być jakoś "zakończony" :D

Jak dla mnie I sezon też równa się II. W I sezonie jak i w II było wiele do przewidzenia ale zawsze na końcu stało się coś szokującego co sprawiało że czekałeś na to co stanie sie w następnym odcinku np. to że Caroline zrezygnuje ze stanowiska :) Zobaczymy jak to będzie w III części. Moim zdaniem już na tej III części powinni zakończyć całość bo jeśli III będzie dobra to wątpię by mieli pomysły na IV. A jeśli będzie do dupy to chyba logiczne że pora zastopować :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 kwi, 2007 12:11 
Lover of Life

Co prawda ktoś tam kiedyś bąknął, że ma być 6 sezonów, ale to już by było przegięcie wg mnie (choć pewnie oglądałbym do końca :D ) i uważam, że cała zabawa powinna skończyć się na III serii, by nie przeciągać tego wszystkiego w nieskończoność.

Swoją drogą ciekawe jak potoczą się losy T-Baga i Sucre, tych bohaterów także dażyłem dużą sympatią :) Ten pierwszy ma PONOĆ dołączyć do Majka, Mahone i Bellicka w Sonie, natomiast drugi chyba jednak przeżyje... w końcu nawet w Panamie widok krwawiącego człowieka na środku ruchliwej ulicy powinien wzbudzić czyjeś zainteresowanie...

Luccas - nie czytaj tego tematu pało :]

Let's go bamboozled!

Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 kwi, 2007 12:27 
deftones

Nie no . tylko przeleciałem na speedzie,bo new topic . ale nie zagłębiałem sie bardziej w posty . :o

fejsbuk - dada

Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 kwi, 2007 12:58 
Real Muthaphuckin G's

Luccas napisał(a):
Nie no . tylko przeleciałem na speedzie,bo new topic . ale nie zagłębiałem sie bardziej w posty . :o

To nie nabijaj mendo :fu:

Co prawda to prawda Barman. Sucre i T-Bag nadawali temu serialowi barwe :) Jeszcze jestem ciekaw co się stanie z C-Notem. Nie wierze że tak się ładnie i pięknie zakończyła jego historia. Jak na moje to koleś znów w coś się wplącze :) Szkoda tylko że Abruzziego już nie będzie :(

Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 kwi, 2007 13:14 
HighTower

Barman ja wcale nie mówie że w I sezonie nie mozna bylo przewidzieć co sie będzie działo, ale mi I podobała siebardziej dlatego, że było to coś innego niż zazwyczaj, te wszystkie motywy więzienne, ten plan ucieczki etc to mi sie bardzo podobało, ale drugi sezon był już słabszy, było wiele momentów trzymających w napięciu, ale to niebyło to. Wiele motywów było naciaganych juz na siłe ( nie powiem CI tak z miejsca które bo nie pamiętam, ale pamiętam suche oceny zaraz po odcinkach wyrażane przeze mnie i moich znajomych ) czego nie można było powiedziec o I serii. To jest moja subiektywna ocena i napewnonie przekonasz mnie żebym myślał inaczej ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 kwi, 2007 14:04 
deftones

Sibe napisał(a):
To nie nabijaj mendo :fu:

Mój ostatni post Tutaj nie na temat . :wink:
Jakbym nabijał,bym miał już ponad 2 tysiaki gładko . przecież ponad roku Tu już jestem .. :P
Z mojej strony koniec off'a :wink:

fejsbuk - dada

Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 kwi, 2007 14:12 
Pichichi

Cytuj:
Zobaczymy jak to będzie w III części. Moim zdaniem już na tej III części powinni zakończyć całość bo jeśli III będzie dobra to wątpię by mieli pomysły na IV.

Gdzieś czytałem, ze scenarzyści juz teraz, w trakcie 2 sezonu trochę narzekali, ze czasami brakowało im pomysłów dlatego niektóre watki były naciągane.

Co mi sie nie podobało w 2 sezonie PB? Przedstawię to na krótkim przykładzie wziętym z ostatniego odcinka- "Sona".

Więc jesteśmy w miejscu, gdzie chłopiec sprzedający "grzybki" prowadzi Michaela i Linca do łodzi. Okazuje sie, że tam cudownie znajduje sie Sara i wydaje sie, ze wszystko skonczy sie happy endem. Nic bardziej mylnego. Nie wiadomo skąd zza krzakow wyłania sie ten skośno-oki zółtek, na dodatek trzymajac w ręku pistolet! (jak na złość kilka sekund wcześniej Linc swojego gnata juz zdarzył gdzies tam odłożyć...). Wszystko wiec zmierza w jak najgorszym kierunku... Nasz czarny charakter juz ma pociagnac za spust i w tym momencie jak na zawołanie pojawia sie Sara, która idealnie trafia go w serce! No teraz to juz musi byc koniec. Tylko nasz niedoszły zabojca wpada do wody i juz na miejscu na SYGNALE zjawia sie policja (tylko czemu tego sygnału nie było słychac wcześniej :roll: )...

W ten mniej wiecej sposób rozgrywała sie akcja w 2 sezonie. W pierwszym było byc moze podobnie, jednak nie raziło to tak w oczy, bo po pierwsze wszystko działo sie w miejscu zamknietym, po drugie oparte było na dosyc precyzyjnym planie Michaela. W 2 części często rządził przypadek, zrządzenie losu a świat był taaki mały. Nasi uciekinierzy mieli często wiecej szczęscia niz rozumu. Stad moja krytyczna ocena tego serialu, który coraz bardziej zmierza w strone "normalności" a nie wybitnego dzieła...

Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 kwi, 2007 14:18 
HighTower

Dantei napisał(a):
Cytuj:
Zobaczymy jak to będzie w III części. Moim zdaniem już na tej III części powinni zakończyć całość bo jeśli III będzie dobra to wątpię by mieli pomysły na IV.

Gdzieś czytałem, ze scenarzyści juz teraz, w trakcie 2 sezonu trochę narzekali, ze czasami brakowało im pomysłów dlatego niektóre watki były naciągane.

Co mi sie nie podobało w 2 sezonie PB? Przedstawię to na krótkim przykładzie wziętym z ostatniego odcinka- "Sona".

Więc jesteśmy w miejscu, gdzie chłopiec sprzedający "grzybki" prowadzi Michaela i Linca do łodzi. Okazuje sie, że tam cudownie znajduje sie Sara i wydaje sie, ze wszystko skonczy sie happy endem. Nic bardziej mylnego. Nie wiadomo skąd zza krzakow wyłania sie ten skośno-oki zółtek, na dodatek trzymajac w ręku pistolet! (jak na złość kilka sekund wcześniej Linc swojego gnata juz zdarzył gdzies tam odłożyć...). Wszystko wiec zmierza w jak najgorszym kierunku... Nasz czarny charakter juz ma pociagnac za spust i w tym momencie jak na zawołanie pojawia sie Sara, która idealnie trafia go w serce! No teraz to juz musi byc koniec. Tylko nasz niedoszły zabojca wpada do wody i juz na miejscu na SYGNALE zjawia sie policja (tylko czemu tego sygnału nie było słychac wcześniej :roll: )...

W ten mniej wiecej sposób rozgrywała sie akcja w 2 sezonie. W pierwszym było byc moze podobnie, jednak nie raziło to tak w oczy, bo po pierwsze wszystko działo sie w miejscu zamknietym, po drugie oparte było na dosyc precyzyjnym planie Michaela. W 2 części często rządził przypadek, zrządzenie losu a świat był taaki mały. Nasi uciekinierzy mieli często wiecej szczęscia niz rozumu. Stad moja krytyczna ocena tego serialu, który coraz bardziej zmierza w strone "normalności" a nie wybitnego dzieła...

Baaardzo trafnie to ująłeś, mi chodziło dokładnie o to samo tylko nie potrafiłem tego tak ładnie ubrać w słowa. Wiadomo ze dla zagorzałych fanów i tak ten seriaj zawsze będzie przefajny, ale moim zdaniem brakło już pomysłów i przy odpowiedniejszym układzie historia ta powinna sie zakończyc w II serii, niestety kierownictwo widziało zapewne z tego jeszcze pare ładnych milionów baksów stąd robienie historii na siłe oraz wydłuzanie jej czasami bez pomysłu.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1