Teraz jest Cz 09 kwi, 2020 17:18

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Aleix Vidal
PostNapisane: N 07 cze, 2015 22:56 
Łowca autografów

Piszcie coś o nim, bo Sevillę to oglądałem w tym sezonie tylko w meczach z nami, i jakoś nie zapadł mi w pamięć. Ponoć dużo na skrzydle też gra.

Tytuł: Re: Aleix Vidal
PostNapisane: N 07 cze, 2015 22:58 
Amateur/Aficionado

Endriu napisał(a):
Piszcie coś o nim, bo Sevillę to oglądałem w tym sezonie tylko w meczach z nami, i jakoś nie zapadł mi w pamięć. Ponoć dużo na skrzydle też gra.

Powiem ci tyle że będziemy mieli z niego pożytek :P

PostNapisane: Pn 08 cze, 2015 07:24 
-#matti

Udało się zrobić we chuja kibica Juventusu przy zastosowaniu metod socjotechnicznych rodem z Faktu, Pudełka i GazWybu. Wszakże nasz Vidal to także A.Vidal. Niewiadomą pozostaje ile razy Szpaku postanowi Aleixa nazwać Arturem. Pewnie tyle razy ile mu TVP okazję stworzy w 2016 r.

93 minuta...

PostNapisane: Pn 08 cze, 2015 08:02 
El Crack Total

A on się nadaje do gry kombinacyjnej? Bo na kompilkach na youtube większość jego akcji wygląda na wypuszczeniu sobie piłki i zapierdalaniu do przodu :P

PostNapisane: Pn 08 cze, 2015 11:40 
Pichichi

Jak niektórzy piszą, że on bardziej skrzydłowy... i tak ma u nas tylko na PO miejsce. Moim zdaniem ciężko o lepszy kąsek na rynku transferowym, od dawna mieliśmy z tym problemy kogo za Alvesa, a nawet Pedro był przymierzany. Skoro Brazylijczyk odchodzi to może to być dobry i nie zbyt drogi transfer. No i wiadomo z Sevilli to zazwyczaj się udają :D A co do gry kombinacyjnej, pół roku będzie tylko trenował to się czegoś nauczy, 25 lat ma więc dziadkiem nie jest.

PostNapisane: Pn 08 cze, 2015 15:47 
-#matti

Przy okazji prezentacji Vidala nowe koszulki w te nieszczęsne poziome pasy pokazaly:

Obrazek

93 minuta...

PostNapisane: Wt 09 cze, 2015 21:26 
Pichichi

Dla mnie to wygląda jak szmata. Całe klubowe tradycje poszły w piach. Mieliśmy już reklamy, PSG, teraz to, pytanie co dalej? Herb zmienią?

PostNapisane: Wt 09 cze, 2015 21:43 
El Crack Total

Odrobina histerii nie zaszkodzi, co? :D

PostNapisane: Wt 09 cze, 2015 21:50 
Pichichi

Ja pierdolę... Jaka szmata? Kolory zmienili? Herb wycięli? Nie - zmienili tylko orientację pasów. Na fladze w Barcelonie zobaczysz poziome pasy: http://www.recasf.com/wp-content/upload ... 8/BCN8.jpg.

Koszulki mogą się podobać lub nie, ale już rzygam tym pieprzeniem o tradycji itd. itp. Mieliśmy już gradient, jakieś ukośnie odchodzące w 97/98 mniejsze paski i główne szerokie, a teraz mamy poziome, za to proste i z fajnymi odcieniami tym razem. Nie rozumiem, o co jest tyle hałasu.

PostNapisane: Wt 09 cze, 2015 22:14 
-#matti

Odcień ok faktycznie. Szum? W sumie jak dla mnie to o nic tak jakby się zastanowić. Jeżeli byłaby opcja zakupić - nawet od skośnych gdzie wysyłka 30 zł i idzie ponad miesiąc z Chin - wersję bez nadruku Katar to bym może i kupił. Pytałem się gości w sklepie Reialu Sociedad o ich koszulki to była opcja czy chcę z reklamą "CANAL+" bo takową wtenczas mieli czy chce bez. Dobra opcja jakby nie było. U nas takie coś nie przejdzie, bo by faktycznie te z napisem sponsorskim musieli przerobić na... rzeczone szmaty z racji niewielkiego zainteresowania.

93 minuta...

PostNapisane: Śr 10 cze, 2015 00:42 
Pichichi

Macie racje jebać dokument, w którym założyciel Barcelony wraz ze swoimi współziomkami dali jasne info jaka jest orientacja pasów.

PostNapisane: Śr 10 cze, 2015 07:01 
Pichichi

Mhm. To płacz dalej nad dokumentem sprzed ponad 100 lat. Z pewnością sami jego autorzy popełniliby samobójstwo z powodu zignorowania tak jasnych wytycznych. Śmieszne, zwłaszcza że różne wariacje na temat tych pasów pojawiały się jeszcze przed wojną.

PostNapisane: Śr 10 cze, 2015 14:02 
Pichichi

blazeq napisał(a):
Śmieszne, zwłaszcza że różne wariacje na temat tych pasów pojawiały się jeszcze przed wojną.

Tego nie słyszałem, możesz zarzucić jakąś fotografią, źródłem?

PostNapisane: Śr 10 cze, 2015 14:43 
Pichichi

Np. rugbyści Barcelony:
Obrazek
Chyba że zamierzasz zabić ideę Barcelony i napisać, że inne sporty pod "zasadę pionowych pasów" nie podchodzą.

PostNapisane: Śr 10 cze, 2015 15:23 
Pichichi

Przed wojną? To lata '70. http://www.fcbarca.com/60315-barcelona- ... -pasy.html

To, że jakiś rząd popełnia błąd oznacza to, że kolejny ma robić to samo?

W sumie jebać dokumenty, tradycję. Słowo reklama to teraz druga nazwa naszego klubu, mamy już to na koszulkach, stadionie, niedługo będziemy klubem "posiadającym najlepszy stadion na świecie" (cytując Barto). Wystarczy, że ktoś rzuci milionami i będziemy mieli coś w stylu Coca-cola Camp Nou. Zajebista perspektywa. Być najlepszym za cenę sprzedania się. Dlatego tak bardzo szanuje Athletic. Wyprzedzając błyskotliwe odpowiedzi: nie, nie zacznę im kibicować. Z mojej perspektywy to idzie w bardzo złym kierunku. Mój staż kibicowania jest śmieszny (od 2009 roku), a już tyle się zmieniło. Wcześniej byli wychowankowie, normalny stadion bez reklam, tak samo koszulki, rekordy zawodników ze szkółki, a teraz? Ney za Bóg wie ile hajsu (pewnie te 80+ mln jest prawdą), Suarez za tyle samo. Teraz Pogbe również za 80 kupimy i damy mu drugi kontrakt po Messim?

Czyli rozumiem, że tradycja nie jest modna i liczy się tylko hajs?

PostNapisane: Śr 10 cze, 2015 15:54 
Pichichi

Było już przed wojną, ale nie znalazłem. Rugby zresztą wielokrotnie miały koszulki w poziome, a nawet ukośne pasy. Szkoda mi czasu na wertowanie listy zdjęć. Ubzdurałeś sobie, że to w chuj źle i rozpaczasz. Tymczasem to po prostu ułożenie zgodne z flagą Barcelony i tyle. A ty się czepiasz zapisów, które pewnie kiedyś kilku ludzi spisało na kolanie na potrzeby stworzenia Klubu 100 lat temu. Nikt na różowo - pistacjowe pasów nie zmienił, więc totalnie nie rozumiem tego hałasu. Kiedyś też wyjazdowe musiały być w barwach obecnych na herbie i od tego dawno temu odeszli. W latach 30-tych była koszulka z poziomymi pasami bordowo-granatowymi na wyjazdówce, na wysokości piersi. To jest moim zdaniem nic innego, jak histeria. Akurat tutaj zgadzam się z w 100% z ROMAFANem.

No właśnie - kibicujesz krótko. A była przecież i kolonia holenderska, i afera z Kluivertem, jak się z dziewczynkami zabawiał, a one nie bardzo ponoć chciały. Były szwindle Gasparta, kupowanie badziewia z Ameryki Południowej za gruby hajs, a później krótki okres "twojego kibicowania", pełen pucharów i naznaczony powolnym powrotem do wcześniejszych standardów, z kilkoma boleśniejszymi potknięciami, jak ten Katar na koszulkach. Transfer Neymara - moim zdaniem - gdyby przypadł w korzystniejszych dla Hiszpanii czasach, to pewnie nawet by się tym nikt nie zainteresował. W Madrycie tak się śmieją, a pewnie gdyby nie tak kara za zerwanie umowy, to sami by kupili Brazylijczyka za te pieniądze i poukrywali miliony w jakichś opcjach pierwokupu.

Rozumiem płacz o reklamę. W pełni. Tylko bardziej mi o kwotę chodzi, niż o sam fakt. Bo nie wiem jak ty, ale ja lubię oglądać drużynę na poziomie i stąd godzę się z realiami Kiedyś też byłem większym idealistą, ale nawet Athletic, o którym wspomniałeś, sprzedał się całkiem solidnie na przestrzeni ostatnich lat. Inaczej byłby już w Segunda spokojnie. Ale akurat ta orientacja pasów to dla mnie nawet miła odmiana i otwiera możliwości, by w przyszłości jeszcze ciekawsze projekty koszulek robić.

Ostatnio edytowano Śr 10 cze, 2015 16:07 przez blazeq, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Śr 10 cze, 2015 16:06 
Segunda Division

Mnie się koszulki nawet podobają, jakiś powiew świeżości. A jak mamy rywalizować z najlepszymi? Athletic fajny klub, tez ich bardzo szanuje za tradycję ale zdecydowanie wolę reklamy na koszulkach, transfery za 100mln i wygrywanie. Przecież bez takiego Neymara (100 mln o ile nie więcej :D) i suareza (81 mln) nie byłoby trypletu

PostNapisane: Śr 10 cze, 2015 16:42 
El Crack Total

Niestety trzeba oddzielić życie od piłki nożnej. Jest na tym forum wielu, którzy doszli już do tego, że nie trzeba drzeć szat nad niepodległością Katalonii, przeżywać reklam na koszulkach* czy wstawać jak leci hymn Barcy. To tylko klub (wbrew mottu) sportowy. To że olewa się takie zagadnienia w odniesieniu do Barcy nie znaczy, że poprze się kurestwo własnej córki. Szaty drzeć tam gdzie wypada, a tam gdzie wypada drzeć japę kibicując. I oddzielić te dwa światy proszę.

*oczywiście hajsik musi się zgadzać!

PostNapisane: Śr 10 cze, 2015 18:36 
-#matti

Ciekawe czy jest możliwe żeby np. II albo III komplet zrobić w kolorze wiadomo jakim. Za odpowiednią kasę, bo np. Nike albo Katar uzna, że to będzie markietingowo szczał w 10-tkę. Przejdzie takie coś? :D

93 minuta...

PostNapisane: Śr 10 cze, 2015 19:14 
El Crack Total

Tak w ogóle to bardzo szczupłe te koszulki są :P Vidal jest chudy, a i tak ta koszulka jest dopasowana do niego. Na Messim czy Suarezie będzie opięta jak koszulki Kamerunu xD

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1