Teraz jest Pn 06 lip, 2020 22:07

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1705 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 86  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N 17 sty, 2010 21:06 
Primera Division

72' Cameroon[2 - 1]Zambia S. Eto´o

Pare min. wczesniej wyrownal Geremi , a juz pachnialo duza niespodzianka :P Bardzo udanych weekend dla naszych bylych grajkow :)

Tytuł:
PostNapisane: N 17 sty, 2010 21:27 
Ibracadabra

Bramka Ronaldinho na 4:0 genialna. Trzeba poczekać na jakiś dłuższy skrót z tego spotkania, by pooglądać wszystkie akcje Gaucho, który się odrodził. Bardzo mnie to cieszy, bo patrzeć na grę tego zawodnika w formie to najpiękniejszy widok dla piłkarskiego kibica. Obecnie chyba najlepszy lewoskrzydłowy w Europie. Mógłby do nas wrócić ;)

Tytuł:
PostNapisane: N 17 sty, 2010 21:29 
El Crack Total

Duche napisał(a):
Obecnie chyba najlepszy lewoskrzydłowy w Europie.

Nie szalejmy, nie wariujmy.

Tytuł:
PostNapisane: N 17 sty, 2010 21:32 
Ibracadabra

Wymień lepszych. Robben, który ciągle się lecz, Robinho, który siedzi na ławce, czy może panowie z Valencii, których połowa forum uważa za zbawców Barcelony :]

Tytuł:
PostNapisane: N 17 sty, 2010 21:39 
El Crack Total

Duche napisał(a):
Wymień lepszych. Robben, który ciągle się lecz, Robinho, który siedzi na ławce, czy może panowie z Valencii, których połowa forum uważa za zbawców Barcelony :]

Wymieniłeś za mnie strasznie się przy tym bulwersując :] Nie uważam R10 za słabego skrzydłowego, nie potrafię wymienić lepszych, bo nie śledzę aż tylu meczów z różnych lig, aby wyrobić sobie o kimś opinię. Robinho, Ribery nie grają, więc z góry odpadają. Po prostu nie zgadzam się z opinią, że obecnie jest najlepszym lewoskrzydłowym w Europie. Nawet dzisiejszy hat-trick tego nie zmieni. Gole, a gra to jednak nie to samo. Pogadamy jak będzie tak grał przez następny miesiąc. Wtedy się okaże czy powrócił czy też miał tylko przebłyski.

Tytuł:
PostNapisane: N 17 sty, 2010 21:44 
El Crack Total

Duche napisał(a):
Robinho, który siedzi na ławce
Aktualne poczynania Robinho, tak samo jak Riberyego nie są dla mnie absolutnie żadnym wyznacznikiem ich umiejętności, ani nawet aktualnej formy. Gdyby przyszło do meczu ich kadr, jestem niemal pewien, że zobaczylibyśmy ich w głównych rolach. W obu przypadkach mamy do czynienia z tą samą sytuacją. Obaj chcieli odejść ze swoich klubów (Francuz latem, Brazylijczyk zimą), obaj niemal na siłę zostali w nich zatrzymani, obaj teraz dostają w kość od trenerów (w przypadku Francka jest kilka ostrych słów od Van Gaala i wiszący nad nim wciąż opierdol totalny, a Mancini nawet specjalnie się z niechęcią do Robinho nie kryje). Gdybym miał opcję do wyboru Robinho/Ribery albo Ronaldinho do Barcy, nie zastanawiałbym się ani trochę wybierając tę pierwszą, bo pytanie, kto z nich gra aktualnie najlepiej, i tym samym wyciąganie wniosków, który z nich jest najlepszy, z uwagi na zachodzące okoliczności jest niesłychanym zaciemnieniem realnego stanu rzeczy.

Ostatnio edytowano N 17 sty, 2010 21:49 przez okube, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: N 17 sty, 2010 21:48 
Ibracadabra

Okube, nie zmienia to faktu, że Robinho odkąd wrócił po kontuzji (kilka ładnych tygodni temu), to jak gra to gra słabo i dlatego jest obecnie tylko rezerwowym w City. Niechęć Manciniego raczej ma tutaj małe znaczenie, bo w tym sezonie nie widziałem niestety jednego bardzo dobrego meczu Robinho, a widziałem kilkanaście spotkań City. O ile w poprzednim sezonie grał świetnie, był najlepszym piłkarzem w City, to teraz niestety cieniuje.

Tytuł:
PostNapisane: N 17 sty, 2010 21:51 
Juventino

Maritimo 0 - 1 Benfica

29' [0- 1] Saviola

Giampiero Boniperti

Tytuł:
PostNapisane: N 17 sty, 2010 21:53 
El Crack Total

Sezon zaczął poważną kontuzją. Gdy ją wyleczył, był bardzo powoli wprowadzany do składu, a zaraz później zaczęła się cała afera z jego przenosinami do Barcy, za którymi jak najbardziej optował. Niedawno zakomunikowano mu, że o przeprowadzce nie ma co myśleć. Przyszedł nowy trener, który nie ufa mu w ogóle. Wprost wspaniałe warunki do pokazania wszystkiego na co go stać. Podkreślam, że sytuacja Ribry'ego w Bayernie jest bardzo podobna. Bardzo prawdopodobne, że do końca sezonu będą już cieniami samych siebie z poprzednich lat, a na mundialu okażą się wiodącymi postaciami swoich drużyn.

Tytuł:
PostNapisane: N 17 sty, 2010 22:02 
Ibracadabra

Ribery jest w tym sezonie ciągle kontuzjowany, więc nie może pokazać swoich umiejętności, ale jak grał to grał zazwyczaj dobrze. Tak przynajmniej mówił mi mój kolega, który jest kibicem Bayernu. Francuz za każdym razem robił przewagę. Niestety w tym sezonie bardzo często trapią go kontuzje.

A Robinho jak grał w tym sezonie to grał słabo, po prostu słabo, więc nie dziwię się, że teraz w podstawowym składzie gra np. Petrov, który ostatnio gra lepiej niż Brazylijczyk.

No chyba Mancini nie jest taki głupi aby trzymać na ławie piłkarza w wielkiej formie tylko dlatego, że go nie lubi.

Ronaldinho gra od jakiegoś czasu co najmniej dobrze, a momentami świetnie, czego nie można powiedzieć o Robinho. Dlatego też uważam, że Gaucho jest obecnie najlepszym lewoskrzydłowym w Europie. Takiej przewagi jak on to nikt nie potrafi stworzyć. Odrodził się ostatnimi czasy i to cieszy. Widać odejście Kaki także mu pomogło.

Tytuł:
PostNapisane: N 17 sty, 2010 22:15 
bestia el gordinho

Tutaj bramka na 4-0 w dobrej jakości.
Gol bardzo podobny do tego na 5-0 z Levskim Sofia na Camp Nou w sumie taki sam hehe zwód,na prawą noge i pajęczyna ściągnięta z siatki na San Siro.Genialnie.Pamiętam Szpakowskiego jak mówił po meczu z Chelsea że Ronnie będzie największą gwiązdą Mundialu w Niemczech,jednak bardzo sie pomylił.Więc może teraz kiedy jest ostatnia szansa,wskoczy do kadry i poleci do RPA by tam znowu oczarować wszystkich kibiców.Należy mu sie nie ma co.Dobra gra Milanu a przy tym wielki udział R80.Dinho pokaż jeszcze na co cie stać !!!

Tytuł:
PostNapisane: N 17 sty, 2010 22:38 
La sexta maravilla

Ja rowniez przywitalbym Gauchito z otwartymi rekoma, to nie pierwszy swietny mecz w jego wykonaniu, fani Milanu potwierdzaja, ze to wlasnie Gaucho obok Pato jest motorem napedowym tego zespolu. Powoli sie odradza, nie ma juz problemow z nadwaga i co najwazniejsze odzyskal radosc z gry. Nawet gdy po kapitalnej akcji nie zdobedzie bramki, usmiecha sie jak za dawnych czasow, jak za czasow gdy na Camp Nou. Uwielbialem ogladac jego tricki, podania, bramki mimo, iz nigdy nie bylem jego wielkim fanem. Byl po prostu magiczny i nawet Leo nigdy nie bedzie tak czarowal. Cholernie cieszy mnie to, ze Ronnie sie odradza, zdecydowana wiekszosc juz dawno go skreslila, a on udowadnia sie potrafi sie odrodzic. Nie moge sie doczekac 1/8 z MU, wierze, ze udowodni swoja klase. A czytajac to co pisza kibice Milanu juz sie szykuje do obejrzenia najblizszego spotkania Rossonerich. Nie Robinho czy Ribery, ale inny Pan na R, to chcialbym widziec na lewej flance... Ronaldinho, ktory odzyskuje magie po lewej, Messi po prawej... Skrzydla z innej planety, za marzenia nie karaja :]

"Na boisku za swoich kolegów z drużyny oddałbym życie" - Deco

[1984 - 2007] R.I.P. Antonio Puerta

Tytuł:
PostNapisane: N 17 sty, 2010 22:40 
bestia el gordinho

To co Ice wracamy do tematu "Powrót R10"? Jest nas dwóch :) Dla mnie Dinho zawsze będzie kimś i nieważne czy gra dobrze czy baluje.

Tytuł:
PostNapisane: N 17 sty, 2010 22:53 
El Crack Total

Ja to raczej nie jestem za przybyciem R10, co w ogóle jest jakimś absurdalnym pomysłem i nierealnym. Jemu jest dobrze w Milanie, a Barcelona bez niego jest silniejsza i najzwyczajniej w świecie lepsza. Nie widzę żadnych korzyści jakie mógłby wnieść do obecnej drużyny, a jego historia związana z odejściem zostawiła niesmak i nie wiem czy teraz jego przyjście byłoby strzałem w 10-kę. Nam nie potrzeba Ronaldinho, który już wszystko wygrał, tylko piłkarza światowej klasy, głodnego sukcesów. Jaka jest pewność, że Ronnie po mundialu nadal będzie grał tak samo. Może gra teraz jak szalony, bo chce po prostu zagrać na MŚ i to jest wielka motywacja dla niego, a potem może znów będzie grał słabo. Pewności nie ma żadnej, a dopóki Milan się odradza, a Barca jest cały czas świetna nie widzę powodów dla których ten transfer (z innej strony nawet nie ma takiej możliwości teraz, aby do nas przyszedł) miałby dojść do skutku.

Oby jeszcze pograł na wysokim poziomie, pojechał na MŚ, wygrał Serie A i żeby się tym cieszył i czarował, ale niestety nie w Barcelonie :)

Tytuł:
PostNapisane: N 17 sty, 2010 22:53 
La sexta maravilla

Of kors :) A wszystkim, ktory chca sobie przypomniec magie R10 zachecam do obejrzenia tego klipu, The 10# Legacy. Widzialem to juz tyle razy, ale za kazdytm razem gdy widze po raz kolejny... ciagle chwyta za serce... Zwlaszcza cz. 2 z genialna muzyka.

http://www.youtube.com/watch?v=XV8FzvBxVEk cz.1
http://www.youtube.com/watch?v=u4a2iVqSHro cz. 2

[/code]

"Na boisku za swoich kolegów z drużyny oddałbym życie" - Deco

[1984 - 2007] R.I.P. Antonio Puerta

Tytuł:
PostNapisane: N 17 sty, 2010 23:15 
bestia el gordinho

Na głównej jest skrót ze spotkania z Sieną.Brazylijczyk wymiata.Jaka szybkość,jakie zwody coś niebywałego to naprawde wielki Ronaldinho z Barcelony śmiem twierdzić !

Tytuł:
PostNapisane: Pn 18 sty, 2010 09:58 
Primera Division

W poprzednim meczu z Juventusem 2 gole,teraz 3 ze Sieną widać że Ronnie czuje się coraz lepiej i jest obecnie w bardzo dobrej formie. Ale czy to już jest to samo co u nas z najlepszych lat?Wstrzymał bym się z takimi deklaracjami, niech utrzyma dłużej taki poziom,niech błyśnie z naprawdę dobrymi rywalami z Interem czy w LM, wtedy będzie można stwierdzić z całą pewnością,że to znów ten "stary", świetny Ronaldinho

Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 sty, 2010 20:33 
capo di tutti capi

Kamerun 2 - 2 Tunezja

46'

Eto'o S.

btw Samuel Eto'o, an icon of Cameroon

http://www.youtube.com/watch?v=xSbSF3QcoW0

> > > > > > http://baqu.wordpress.com/ & http://baqu.blogspot.com < < < < < <
[/center]

Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 sty, 2010 20:38 
Pichichi

Eto`o zszedł boiska na noszach w końcówce.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 sty, 2010 20:48 
Segunda Division

Znieśli go i wszedł po chwili- takie małe sprostowanie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1705 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 86  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1