Teraz jest Wt 14 lip, 2020 06:51

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1705 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn 20 lip, 2015 23:46 
Primera Division

Lekki off-topic, no ale musiałem.
https://www.youtube.com/watch?v=xJF4UhK70xg
Krótko napiszę - Pep to było błogosławieństwo Blaugrany i największe przekleństwo. Nie wiem jak to jest możliwe, że z każdym zawodnikiem, który tylko nie miał prostego charakteru, nie potrafił się dogadać. Przecież co się odwalało w tym klubie za jego kadencji z "krnąbrnymi" piłkarzami to jakaś żałosna komedia. Saga o sprzedaniu Eto'o w 2008, pozbycie się go po zdobyciu trypletu i wzięcie Ibry. Najlepszego napastnika w tamtym okresie na świecie. Po jego dojściu do nas mogliśmy wszystko - dawał nam zalety Samu i dokładał bajeczną technikę i wzrost (no, w pressing to się nie angażował mocno). Start miał dobry i co? Pep się do niego przestaje odzywać = zero zaangażowania, chodzone mecze, brak bramek, Bojan w pierwszym składzie, sprzedaż (i to taka zdesperowana do Milanu w ostatnich dniach okienka z wcześniejszym wypożyczeniem). Za niego przyszedł kolejny wymiatacz, który był marnowany - Villa. O ile w sezonie 10/11 jakoś to wyglądało, to w następnym był forsowany do gry z urazem przez baaaaardzo długi okres, a na dodatek pomysły Guardioli na ustawienie Davida się wyczerpały i był gracz Valencii był cieniem samego siebie, potem do tego doszła poważna kontuzja i to w zasadzie koniec przygody Villi z Barcą. Gol z Milanem to takie tam agonalne podrygi zwłok.

Przez te wszystkie lata Guardiola miał wszystko, by jego drużyna stała się bezapelacyjnie, bezdyskusyjnie najlepszą w historii. A tak, to dalej są pewne wątpliwości nawet wśród Barcelonistów. Jeszcze teraz ten Bayern. W czasie trenowania Barcy Pep był dla mnie najlepszym trenerem pod słońcem i ślepo wierzyłem w jego decyzje, ale wraz z upływem czasu okres jego "panowania" kojarzy mi się tylko ze zmarnowanym, mimo tej całej magii gry i wielu wspaniałych chwil, które Barcelona dostarczała swoim kibicom. Odczucia z kampanii 08/09 i 09/10 w moich oczach gasną z późniejszymi czasami trenowania. Dużo cieplej wspominam rządy Tito, ba, nawet Martino. Pep z bohatera pozytywnego przeistoczył się dla mnie poprzez neutralnego, aż do negatywnego (wspomnę znowu ten nieszczęsny Bayern).

Aż mi głupio tak psioczyć na tak zasłużoną osobę. W sumie te bazgroły to ledwie zarys do bardzo długiego wypracowania i potężnej dyskusji. Ale złapało mnie po prostu na żale po obejrzeniu paru filmików na YT z naszymi byłymi napadziorami i z ubiegłych sezonów.

PostNapisane: Wt 21 lip, 2015 13:11 
Tercera Division

Można by jeszcze dodać pozbycie się Toure i transfer Czyhrynskiego.Pep ma manie posiadania piłki przez zespół, przez co Bayern, a wcześniej Barcelona teraz cierpi.Nie można mu odmówić zasług, jednak zawalony półfinał z Interem, a później z Chelsea, to spora zasługa Pepa.Bezproduktywna gra wszerz boiska i na utrzymanie posiadania piłki to znak firmowy obecnego Bayernu.Do tego te kombinowanie ze zmianami pozycji zawodników jak w Barcelonie z (Villa,Masche,Buzi,Fabregas) np. Lahm w środku pola,Martinez na stoperze itp.

PostNapisane: So 22 sie, 2015 16:44 
Pichichi

Po pierwszej bramce Adamy stwierdzam, że PL to jednak coraz bardziej zabawna liga się robi. Wróżę naszemu młodzianowi błyskotliwą karierę i szybki powrót do Barcelony :)

PostNapisane: N 23 sie, 2015 14:03 
Amateur/Aficionado

Pedro gol i asysta w debiucie w Premier League. Jak na razie :wink:

PostNapisane: N 24 sty, 2016 18:02 
Amateur/Aficionado

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/ ... dzie-liege Miał być podbój Europy a skończyło się w Belgi.
Tak bywa jak się chce wymienić dobre na lepsze. Chodź z drugiej strony odejście Valdesa poniekąd zmusiło do zakupu MATS'a i Claudio co wyszło na dobre Barcelonie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1705 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86

Strefa czasowa: UTC + 1