Teraz jest Cz 09 kwi, 2020 18:20

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Dani Alves?
Absolutnie pełne zaufanie, TAK 87%  87%  [ 113 ]
NIE, bo NIE 1%  1%  [ 1 ]
U.. U... Ulager 5%  5%  [ 7 ]
Jose Maria del Nido 5%  5%  [ 7 ]
Inny kandydat 2%  2%  [ 2 ]
Liczba głosów : 130
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr 14 sie, 2013 22:30 
Pichichi

Takich napastników nam trzeba.

PostNapisane: N 02 lut, 2014 00:00 
Pichichi

Cytuj:
„Nie jestem zmartwiony postawą zespołu. Gdy ciągle wygrywasz i nagle przychodzi porażka, jest ona bardzo bolesna, ale nie możemy wątpić w naszą drużynę", powiedział Alves, podsumowując spotkanie z Los Che. Brazylijczyk wymagał też od publiczności większego wsparcia: „Czasem mam wrażenie, jakbyśmy grali na wyjeździe. Myślę, że pozytywne wsparcie jest potrzebne, tym bardziej wtedy, gdy przegrywamy".

To pojechał. Nie jest zmartwiony postawą zespołu? NO KURWA JEGO MAĆ! Kiedy ktoś w końcu w tym klubie powie jak jest? Zjebali mecz. Co mówią gdy tak jest za każdym razem? ,,Margines błędu wynosi 0 (powiedział Martino przed meczem i Mascherano po meczu :lol2: )" ,,Wszystko w porządku" ,,Byliśmy lepsi" ,,Gdyby nie sędzia..." Zawsze to samo. Za taką postawę to powinni dopłacać za granie i wracać na klęczkach do domu. Za co ma mieć wsparcie? Przegrać wygrany mecz? Okej, rozumiem, ale pod jednym warunkiem. Trzeba dołożyć wszelkich starań do wygranej. A ja miałem wrażenie, że po strzeleniu bramki na 3 - 2 oni nie chcieli wyrównać. Jakby zostali przekupieni, czy coś...
Cytuj:
„utrata pierwszego miejsca nie jest teraz najważniejszą rzeczą"

No tak. Bo jak będziemy na trzecim miejscu to wygramy ligę. Po co być na pierwszym? Kurwa...
Cytuj:
Alves nie uznał za odpowiednie obarczać winą za porażkę defensywę Barçy. „Wszyscy musimy wykonać pewną pracę. W tym wszystkim nie chodzi o szukanie winnych, lecz o zdawanie sobie sprawy z porażki i niedopuszczenie do podobnych sytuacji w przyszłości", powiedział prawy obrońca Dumy Katalonii.

Jego krycie kurdupla niższego od karła z Rosario mówi samo za siebie. Fantastyczna interwencja Valdesa również. Aaa, już rozumiem myśl przewodnią. To nie my byliśmy słabi w obronie. To Valencia była zajebista w ataku. No tak. Straciliśmy 3 pkt z drużyną, która na wyjazdach zdobyła w tym sezonie łącznie 8 punktów. Powód do dumy.

Trzymajmy naszego projektanta mody jeszcze dłużej. Montoya siedzi na ławce. Gorszego od Alvesa być nie może. Adriano, Montoya, Puyol, Bartra, ktokolwiek, byle nie on. Błagam, niech oni go wypierdolą z tego klubu.

PostNapisane: N 02 lut, 2014 00:07 
Primera Division

tak w skrócie... nie zesraj się k-a-m-i-q... gadasz tak jakbyśmy byli na 11 miejscu. Montoya to takie drewno że szkoda gadać. Akurat takim zawodnikiem to my przyszłości klubu nie uratujemy. Daj se na wstrzymanie.

PostNapisane: N 02 lut, 2014 12:02 
Basista prowadzący

A Pep chciał się go pozbyć już w 2011. ;)

Guardiola to mędrzec.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: N 02 lut, 2014 12:54 
-#matti

Ciekawe jak tam Presas żyje.

93 minuta...

PostNapisane: N 02 lut, 2014 14:58 
Segunda Division

ściah napisał(a):

Guardiola to mędrzec.

Dokładnie, od tego czasu Alves jest cieniem samego siebie. Jedynie czego bym nie chciał to to by Pep sprzedał wtedy Cesca, jeżeli te ploty było oczywiście prawdą, a wiele na to wskazuje. Tak czy siak Alvesa trzeba sprzedać, myślę, że szejki będą chętne. Tylko kogo za niego? Rafaela, Walkera, Piszczka? Nie wiem, ale mam wrażenie, że dobrych piłkarzy na tą pozycję jest coraz mniej. Jestem też zdania, że powinien być to ktoś wysoki i dobry przede wszystkim w defensywie, taki "Abidal prawej obrony". Kiedyś jak mieliśmy Abiego to zostawał bardziej z tyłu i obrona wyglądała dużo lepiej. Jak trzeba było to się jednak podłączał. Kogoś takiego chciałbym zobaczyć, wtedy Alba, który w ataku zjada Alvesa mógłby sobie pozwalać na wychodzenie wyżej.

PostNapisane: N 02 lut, 2014 17:15 
Primera Division

Sandu napisał(a):
ściah napisał(a):

Guardiola to mędrzec.

Dokładnie, od tego czasu Alves jest cieniem samego siebie. Jedynie czego bym nie chciał to to by Pep sprzedał wtedy Cesca, jeżeli te ploty było oczywiście prawdą, a wiele na to wskazuje. Tak czy siak Alvesa trzeba sprzedać, myślę, że szejki będą chętne. Tylko kogo za niego? Rafaela, Walkera, Piszczka? Nie wiem, ale mam wrażenie, że dobrych piłkarzy na tą pozycję jest coraz mniej. Jestem też zdania, że powinien być to ktoś wysoki i dobry przede wszystkim w defensywie, taki "Abidal prawej obrony". Kiedyś jak mieliśmy Abiego to zostawał bardziej z tyłu i obrona wyglądała dużo lepiej. Jak trzeba było to się jednak podłączał. Kogoś takiego chciałbym zobaczyć, wtedy Alba, który w ataku zjada Alvesa mógłby sobie pozwalać na wychodzenie wyżej.

Daj spokój z Piszczkiem... Jak dla mnie trzeba zacząć ogrywać Montoye i zobaczyć czy jest w stanie zastąpić Brazylijczyka, a moim zdaniem jest. Ogólnie na miejscu Martino widząc grę Alvesa dokonałbym roszady - niech Alves będzie rezerwowym i zacznie gryźć trawę, żeby wrócić do składu. Zrobiłoby to i lepiej jemu i zespołowi, bo zacząłby może zapierdalać, żeby w przyszłym sezonie nie znaleźć się w zespole pokroju Anży Machaczkała. Wciskając Montoye do pierwszego składu wiadomo by było czy trzeba szukać gracza pierwszego zespołu, który od razu wskoczy na PO, czy zmiennika dla Martina. Takie jest moje zdanie, ale nie zdziwi mnie jeśli Alvesa w przyszłym sezonie nadal będzie oglądać. Nie zdziwi mnie też to, jeśli Brazylijczyk nawet jeśli będzie grał totalne gówno to i tak będzie podstawowym graczem...

PostNapisane: N 02 lut, 2014 17:58 
Armin Van Buuren

Swego czasu mieliśmy na prawej stronie zawodnika, który był jednym słowem mizerny - tak o Oleguera chodzi. Grał tam też rzemieślnik Belletti, który również do wirtuozów futbolu nie należał więc z całym szacunkiem, ale mimo że sam póki co za Montoyą nie przepadam to uważam, że należy mu się przynajmniej jeden sezon jako pierwszy wybór na prawą obronę.
Tutaj powinno chodzić raczej o to żeby stworzyć solidny kolektyw, taki monolit silnej drużyny, a nie tylko sprzedawać zużyte gwiazdy i od razu zastępować je nowymi grajkami za miliony. Na szczęście pucharów nie rozdają jeszcze za to kto sprowadza najdroższych piłkarzy, ale kto ma najlepiej funkcjonującą maszynkę budowaną krok po kroku.
Ja widzę, że z jednej strony narzekacie bo "gdzie Mes Que...", "gdzie wartości", "wszędzie reklamy", ale z drugiej strony już myślą kogo tutaj by ściągnąć. A skąd brać na to tę furę kasy? Nie na każdej pozycji potrzeba nam piłkarzy za miliony. Montoya ma się od kogo uczyć, potrzeba tylko na niego postawić, bo im więcej meczów rozegra tym więcej pożytku, przynajmniej w teorii powinniśmy z niego mieć

PostNapisane: N 02 lut, 2014 18:26 
Basista prowadzący

Sandu napisał(a):
Jedynie czego bym nie chciał to to by Pep sprzedał wtedy Cesca, jeżeli te ploty było oczywiście prawdą, a wiele na to wskazuje.

Chciał dać mu sezon na przekonanie się co do jego ambicji i motywacji, więc całkiem możliwe, że Cesc dałby radę. Wypierdoleni od razu mieli być Pique i Alves.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: N 02 lut, 2014 18:29 
-#matti

No tak, ale po tych wszystkich latach i tym ile dla nas Alves wygrał tj. pomógł nam wygrać teraz pozbywanie się go (bo jest stary i niedługo umrze czy tam ma gorszy sezon, sezony) byłoby nie wporzo. Nie sądzisz? Okej, ja wiem że za zasługi są medale i ordery, ale w klubie niekoniecznie to wiedzą co już pokazali w tych swoich wypowiedziach i bełkocie. Oni są oderwani od rzeczywistości i są niczym Donek Tusek i jego partai z jakiejś innej bajki w tych swoich surrealistycznych wizjach świata i okolicy. Jednego szkodnika już nie ma (Rosoł) także jeszcze dwa latka, wróci ziomek tych z Uzbekistanu - idealny nie jest, także nakradł i się siana od nich nachapał, co do tego nie ma wątpliwości - i pozamiata.

93 minuta...

PostNapisane: N 02 lut, 2014 20:38 
Pichichi

ściah napisał(a):
Sandu napisał(a):
Jedynie czego bym nie chciał to to by Pep sprzedał wtedy Cesca, jeżeli te ploty było oczywiście prawdą, a wiele na to wskazuje.

Chciał dać mu sezon na przekonanie się co do jego ambicji i motywacji, więc całkiem możliwe, że Cesc dałby radę. Wypierdoleni od razu mieli być Pique i Alves.

Ja rowniez tak sadze i nie wykluczone, ze z kwitkiem odprawionoby jeszcze kogos. Pep nie zawachalby sie przed calkowitym przemeblowaniem skladu.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: N 02 lut, 2014 21:27 
Pichichi

Culé a muerte napisał(a):
ściah napisał(a):
Sandu napisał(a):

Ja rowniez tak sadze i nie wykluczone, ze z kwitkiem odprawionoby jeszcze kogos. Pep nie zawachalby sie przed calkowitym przemeblowaniem skladu.

I to by nas uratowało. Pewnie nie byłoby z nami już Pique ani Alvesa. Generacja piłkarzy by się nie zdążyła wypalić, bo nie byłoby ich w klubie. A teraz jest jak jest.

PostNapisane: N 02 lut, 2014 23:47 
Segunda Division

Dokładnie, myślę, że to był największy nasz błąd od czasów kupna Ibrahimovicia. W zarządzie myśleli, że Barca mając taki skład będzie chyba wiecznie wygrywać, i co? Pierwszy sezon po odejściu Pepa i 7-0 z Bayernem. Guardiola dokładnie wiedział co robi, może nie do końca w ostatnim sezonie, ale po nim na pewno. Chciał znowu stworzyć drużynę głodną sukcesów i nie pozwolili mu na to więc odszedł widząc, że kilku piłkarzy się wypaliło. Strasznie mnie to teraz boli bo nie chodzi nawet o te porażki, które nas spotkały, ale o styl i zaangażowanie, którego brakuje. Ale jak ma taki Pique spiąć poślady kiedy nie ma prawdziwego rywala na swojej pozycji. Z Alvesem jeszcze gorzej bo koleś gra totalne dno, przez cały czas. Pique z kolei gra strasznie nie równo.

Szczerze, to nie wierzę, że coś się zmieni. Nikt w klubie nie mam jaj, żeby wywalić takiego Alvesa, postawić na Montoyę, Bartrę zamiast takiego Alvesa i Pique. Co do tego drugiego to prawda jest taka, że on nie ma nawet rywala. Masche to nie jest obrońca, Puyol choć by chciał nie będzie miał znowu 28 lat. Trzeba by kupić tak na prawdę trzech obrońców. Sprzedać Masche, Alvesa bo z nich nic już lepszego nie będzie i zakupić porządnego stopera do pary z Bartrą i jakiegoś taniego, dobrego zmiennika. Pique na ławę, Alves out. Wtedy myślę, że byłaby duża rywalizacja co wszystkim wyszłoby na dobre. Szkoda, że tak jednak nie będzie i jestem na 99% pewien, że Alves zostanie z nami.

PostNapisane: Pn 03 lut, 2014 00:12 
All-in!

Alves może spokojnie odchodzić. Mając w zespole Adriano, który doskonale gra na lewej i prawej, nie musimy martwić się o żadną flankę (do momentu kontuzji). A Montoya może patrzyć i się uczyć. Jeszcze ma z rok czy dwa lata, żeby przekonać zarząd do tego, że nie warto sprzedawać go do Espanyolu/Deportivo/Betisu.

Wciśnij prawy Alt

PostNapisane: Pn 03 lut, 2014 11:08 
Łowca autografów

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/li ... =onetsg_fb

Wiem, że to Onet, ale lepiej żeby był w tym chociaż cień prawdy. :)

PostNapisane: Pn 03 lut, 2014 21:57 
Pichichi

Dastoo napisał(a):
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/dani-alves-chce-odejsc-z-barcelony/g00fd?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=onetsg_fb_sport&utm_campaign=onetsg_fb

Wiem, że to Onet, ale lepiej żeby był w tym chociaż cień prawdy. :)

20 mln za takiego grajka? 8O Już sprzedać.

PostNapisane: Pn 03 lut, 2014 22:13 
Basista prowadzący

Od PSG za 30letniego medialnego grzyba powinni zgarnąć przynajmniej 30 mln.

PostNapisane: Pn 03 lut, 2014 22:27 
Łowca autografów

W takiej dyspozycji 5mln to dużo, ale PSG takimi niskimi cenami nie zawraca głowy, więc 15mln dadzą spokojnie.

PostNapisane: Pn 03 lut, 2014 23:02 
El Crack Total

W takiej dyspozycji to rozwiązanie kontraktu przy zaniechaniu wypłat z reszty okresu trwania będzie plusem. Byle nie oglądać więcej jego wrzutek i symulek.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

PostNapisane: Wt 04 lut, 2014 07:43 
All-in!

Sprzedawać piłkarza? Czy to się godzi?

Nie można "za zasługi" rozwiązać z nim kontraktu i pozwolić mu, po uprzednim znalezieniu pracodawcy, odejść za darmo?

Jedyna opcja sprzedaży jest taka, że PSG daje nam 20 mln, ale za 3 lata odkupujemy gracza za 21 baniek. To dla nas żadna nowość.

Wciśnij prawy Alt

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 267 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1