Teraz jest Pn 25 maja, 2020 09:47

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 lut, 2011 20:12 
El Crack Total

sciahoo napisał(a):
White Raven napisał(a):
Kupno Fabregasa też nie rozwiązuje sprawy bo to też piłkarz ofensywny.

Przecież tym zdaniem pokazałeś, że nie uważasz Keitę za gracza ofensywnego, a przynajmniej za mniej ofensywnego niż Fabregas. Moim zdaniem to błędne myślenie.

Owszem, moim zdaniem jest bardziej defensywny od Fabregasa. Co nie znaczy że uważam go za DMa ;]

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 lut, 2011 22:13 
Basista prowadzący

Niech będzie ;)

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 lut, 2011 22:49 
El Crack Total

za 12 milionów to bym jeszcze im dorzucił kogoś z rezerw, Vasqueza albo coś.

Keita młody nie jest, a nigdy nie był graczem, który wnosił do gry więcej, jak siłę fizyczną. Jeśli już trzeba się będzie po przepychać, to można oddelegować równocześnie na murawę Mascherano, i dać mu zabezpieczyć tyły, a nieco z przodu Sergio. Podać, strzelić umie równie dobrze jak Malijczyk. A minuty Seydou niech przejmą wreszcie Thiago i Ibi...

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Tytuł:
PostNapisane: Pt 29 kwi, 2011 18:36 
-#matti

Chciałem tylko dodać, że nie doceniłem, że wystawiając Keitee Guardiola zyska taką przewagę. Powiem więcej, myślałem że będzie źle kiedy szybko dwa faule zanotował. Keita i Stark to były dwie osoby, o które martwiłem się najbardziej. Nie zawiedli i spisali się na piątkę. O ile o Niemcu już wspomniałem, to o Malijczyku jeszcze nie powiedziałem ani słowa, a już dawno powinienem.

Seydou :spoko:

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: So 30 kwi, 2011 09:08 
Tercera Division

Bo Seydou do świetny zawodnik i nie zmieni tego to, że wielu kibiców wybrało go sobie na kozła ofiarnego :] Zagrał kapitalny mecz w Madrycie i nie miałbym nic przeciwko, żeby zagrał od początku we wtorek.

Tytuł:
PostNapisane: So 30 kwi, 2011 09:27 
Pichichi

Keita jest dobrym wyborem w sytuacji, gdy musimy raczej bronić wyniku niż atakować, a taka taktyka rzadko przystaje do Barcelony epoki Guardioli. Bez wątpienia przydaje się jako zmiennik Iniesty w końcówkach niektórych meczów, możliwe że właśnie taką rolę odegra w rewanżu półfinału LM w nadchodzącą środę.

Zarejestrowany użytkownik Linuksa #437555
Zarejestrowany komputer #343538

Arch Linux
KDE 5 - Be free!

Tytuł:
PostNapisane: So 30 kwi, 2011 10:05 
-#matti

Przede wszystkim... my nie potrafimy bronić wyniku. Owszem, mamy już zabukowane bilety na Wembley, ale jak wspomniałem nie takie przekręty i nie takie renamendady już były. Fakt, jesteśmy lepsi piłkarsko, przeciwnik (słusznie) wykartkowany, gramy u siebie, mamy 2 bramki do przodu i ani jednej do tyłu, ale jednak no. Tutaj nie ma czego bronić. Oni - jeżeli zakładamy, że Moucinco kłamie i iż kłamstwem jest to, że są już wyeliminowani i poddaje tym samym mecz, tak jak ligę wcześniej - muszą zaatakować, więc nie będzie gry trójką DM, bo pewnie nawet tylu w składzie nie ma Traductor. Khedira i Pepe mu odpadają, w poza tym mają dwa gole do tyłu i muszą dwa strzelić - a przy okazji nie stracić żadnego, co jest tak prawdopodobne jak to, że dzisiaj nie zjem obiadu - aby myśleć o czymkolwiek. My jak wspomniałem się bronić nie potrafimy, co pokazał pierwszy mecz z Arsenałem oraz okres po wykluczeniu Albiola i bramce Messiego w pierwszych derbach. Okoliczności aby ich rozkurwić w drobny mak są bardzo sprzyjające, bo pomimo iż źle nie gramy, to jednak nie gramy tak dobrze jak w listopadzie, ale... no właśnie. Jest to coś, co pomimo gorszej dyspozycji pozwalało dobrze zaprezentować się w madryckim kurniku.

Keitee grając w środku na 100 proc. nie dał się przekopać portugalskiemu zwierzowi w taki sam sposób jak Xavi i Iniesta. Nawet jeżeli miał najwięcej celnych podań do Puyola to zrobił w tym meczu coś takiego, czego nie potrafię jakoś streścić, bo tego nie było po prostu widać. Jednak ta różnica, pomimo iż jej nie widać w powtórkach i skrótach z meczu tak jak wejścia Alefaja to jednak ona jest i każdy zdaje sobie z tego sprawę. W rewanżu pewnie możemy spodziewać się Andrzeja Iniesty obok Xaviego, bo panie, przychodzi taki dzień, że każdy sobie sam zapłaci za swoje życie. Sam sobie wystawi rachunek. W moim odczuciu w tym meczu to będzie nie rachunek, a faktura VAT ze specyfikacją, którą odebrać będzie musiał cały Reial Madrit. Od trenera, poprzez piłkarzy, na kibicach kończąc. Trochę za dużo słów padło i trzeba każdego wg zasług z nich rozliczyć. Lepszej okazji przez najbliższe kilka miesięcy po prostu nie będzie, a możliwości są. Tak uważam, aczkolwiek w drugiej połowie przy bezpiecznym wyniku Malijczyk zapewne zamelduje się na boisku.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Wt 24 kwi, 2012 22:34 
Primera Division

Koniec Keity w Barcelonie dobiega końca. Bynajmniej takie jest moje zdanie. To jaki gra piach w ostatnich meczach to masakra. Dzisiaj wniósł jakąś świeżość go gry? Nie. A zmienił Fabregasa który bardziej by się przydał w ofensywie. Powoli trzeba wprowadzać do zespołu Dos Santosa. A więc czas pakować walizki Seydou.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 24 kwi, 2012 22:40 
Primera Division

Mats20 napisał(a):
Koniec Keity w Barcelonie dobiega końca. Bynajmniej takie jest moje zdanie. To jaki gra piach w ostatnich meczach to masakra. Dzisiaj wniósł jakąś świeżość go gry? Nie. A zmienił Fabregasa który bardziej by się przydał w ofensywie. Powoli trzeba wprowadzać do zespołu Dos Santosa. A więc czas pakować walizki Seydou.

A kto go na boisko wpuścił ?

mike.fusion.net.pl

Tytuł:
PostNapisane: Wt 24 kwi, 2012 22:42 
El Crack Total

Jeden z symboli dzisiejszej kompromitacji Pepa - może odchodzić razem z nim.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 kwi, 2012 08:48 
Basista prowadzący

Poziom Keitoprzypierdalctwa osiąga już rozmiary podchodzące pod debilizm. Gość wchodzi na niecałe 20 minut, gdzie przez dużo dłuższy okres drużyna wali głową w mur. Czego wy od niego oczekujecie? Rajdu a'la Garrincha?

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 kwi, 2012 14:27 
El Crack Total

Zawrócił Pepowi w głowie więc jest winny tego że ten na niego stawia z uporem maniaka i to nawet wczoraj wystawiając go na szpicy czym się karygodnie jeden i drugi skompromitował.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 kwi, 2012 15:23 
Basista prowadzący

Roma-Rio napisał(a):
Zawrócił Pepowi w głowie.

Nie wierzę. :wleb:

EOT z mojej strony.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 kwi, 2012 15:28 
Semper fi

Seydou musiał wejśc bo zszedł Pique. Gdyby był Gerard to on by poszedł w pole karne.
Nie było Ibry a tym bardziej nie było Carrolla to kto miał uderzyc ewentualnie głową.

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 kwi, 2012 16:53 
Segunda Division

Seydu miał chyba walczyć w powietrzu, ale że dośrodkowań nie było no to nie miał co robić. Abstrahując już od ostatniego meczu. Keita jest do sprzedaży. Na prawdę, ślepym trzeba być żeby nie widzieć, że on do ekipy nic nie wnosi. Może i tam jakieś założenia taktyczne ma i je wykonuje tylko, że Thiago/Xavi i reszta też wykonują swoje zadania i dorzucają coś jeszcze ekstra. Keita nie. A piłkarzy przeciętnych w Barcelonie nie potrzebujemy.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 kwi, 2012 16:58 
El Crack Total

Z Chelsea wyszło, że na ławce nie mamy jokera - jest paru wartych ogrania młodzików, ale nikogo zdolnego wziąć na siebie odpowiedzialność, spróbować czegoś innego. Może będzie, jak wróci Ibi i Villa, ale na pewno taką osobą nie był, nie jest i nie będzie Keita. To gracz do walki (siłowej) w środku pola, a nie na strzelanie goli, i jego wejście nie mogło przynieść nic pozytywnego, podobnie jak Tello. Obie te zmiany, nie graczy, należy ocenić na minus, bo nie pasowali do aktualnej sytuacji na boisku (autobus w polu karnym). Wejście Pedro byłoby rozpaczliwe, ale rozsądniejsze niż Tello, tak samo Thiago.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Tytuł:
PostNapisane: So 07 lip, 2012 20:44 
El Crack Total

Bardzo nieoficjalnie:
Cytuj:
Midfielder Seydou Keita (32) will this weekend sign a contract for 2.5 years with Chinese club Dalian Aerbin.

:jupi:

Tytuł:
PostNapisane: So 07 lip, 2012 21:17 
Primera Division

Już jak najbardziej oficjalnie, na FCB jest.

Tytuł:
PostNapisane: So 07 lip, 2012 21:27 
Pichichi

Jeśli odchodzi, to należą mu się podziękowania za te wszystkie lata w Barcelonie.
Czyli kupujemy stopera jednak? :>

Tytuł:
PostNapisane: So 07 lip, 2012 21:32 
Primera Division

lechu55 napisał(a):
Czyli kupujemy stopera jednak? :>

Czyli jednak wyłożymy kasę na Martineza :wink:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1