Teraz jest Pt 05 cze, 2020 03:00

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1606 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 81  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Leo Messi
PostNapisane: Pn 02 maja, 2005 07:18 
Czerwona kartka

Lokalizacja: KROSNO - PODKARPACIE - POLSKA - ZIEMIA :) NUMER GADU-GADU - 5207
Po wczorajszym meczu widze w nim pzyszłego bohatera.
Bo wejśc na 4 otatnie minuty i zdobyć 2 gole (w tym jeden niesłusznie nie uznany) to jest coś wielkiego. Już na mistrzostwach było o nim głosno - chciało go Chelsea. Ale chyba powinniśmy się uczyć na błedach i zatrzymać Messiego jka na najduższy czas. Bo po tym jak straciliśmy :Luisa Garcie trzeba uważać nalezy postąpić tak jak z Iniestą podpisać bardzo długi kontrakt. Obyśmy go nie stracili. Co wy sądzicie o sposobie Rijkaarda ,który daje się Messiemu ograc w Barcy B
a powoli wprowadza go do tego zespołu. Widać ,że Rijkaard widzi talent Argentynczyka ale nie chce robić ,z niego gwiazdy - przynajmniej narazie.
A może Messi powinien zacząc grac czesciej w meczach w Premiera Division - wczorajsze spotkanie jest idelanym tego dowodem. Przy tym uwazam ,że nie potrzeba nam napastników bo mamy Henke Eto'o Maxi'ego i Leo.

Nie znalazłem tematu o Leo Messim - dlatego też załozyłem własny. Jeżeli byłby taki to prosze zamknąć. Nie uwazałem ,że mozna to umiescic w topiku Talenty. Natomiast w tej kategorii (dziale forum) są tematy o danym piłkarzu a Messiego nie ma - jak jednak sie cos znajdzie - zamknąć EOT

By się ¶miać w twarz wrogą, by stać twardo na ziemi, jedną i drugą nogą...

Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 maja, 2005 08:15 
Tercera Division

fakt, wejscie mial bardzo dobre...oby tylko nie bylo tak jak z MAxim ktory po golu z Chelsea juz nic nie strzelil... :roll: :wink:

ja sadze ze ogrywanie go w Barcy B bylo dobrym posunieciem, rywalizowal na nizsyzm poziomie, mniejsze stresy i ryzyko...przeciez on jest jeszcze mlody :twisted:

ale teraz bedzie gral i tak w Barcy A, bo bedzie 2 napastnikiem do konca sezonu...sadze ze wykorzysta szanse a pozniej to juz Ryjek zadecyduje czy ma byc w 1 druzynie czy jeszcze pograc w Barcy B :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 maja, 2005 09:04 
Łowca autografów

No chłopak to prawdziwa perełka :roll: niski zwinny szybki jak to argentyńczyk , wyrośnie napewno na gwiazde chyba żeby nie daj Boze sie polamał bedzie kapitalnym ofensywnym pomocnikiem. Miejmy nadzieje ze niekt go nam nie zabierze tak jak Pique/ManU :evil: i Francesca Fabregasa/Arsenal :cry: . Mądre stopniowe wprowadzanie go do 1 zespołu jest kapitalnym posunienciem. Mysle ze w nastepnym sezonie pokarze duzo więcej :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 maja, 2005 11:44 
La sexta maravilla

Wiedzialem ze ktos po wczoreajszym meczu zalozy temat o Lionelu :wink: Messi jest bardzo mlodym i swietnie zapowidajacym sie zawodnikiem. Zapewne kiedy tylko bedzie gral to coraz wiecej klubow bedzie sie nim interesowalo. Niemozemy go nigdzie oddac bo takie mlode diamenty trzeba szlifowac. Uwazam, iz teraz w czasie kontuzji Maxiego Mister powinien wpuszczac tego zawodnika na koncowe 5-10 minut zeby sie ogrywal. Z czasem musi grac coraz wiecej by nabieraz niezbednego doswiadczenia, musi sie ograc a w przyszlosci bedziemy mieli z niego duzy pozytek

"Na boisku za swoich kolegów z drużyny oddałbym życie" - Deco

[1984 - 2007] R.I.P. Antonio Puerta

Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 maja, 2005 12:04 
Łowca autografów

Niepopadajmy w euforie, chlopak dopiero wchodzi do gry ale rzeczywiscie widac ze ma ogromny potencjal. Jezeli chodzi o jego przyszla gre w Barca A widze to w czarnych barwach, dlatego ze:
1) juz teraz jest ogromna konkurencja
2) w obecnym systemie gry w ataku jest miejsce tylko dla eto
3) prawdopodobnie latem przyjdzie minimum jeden wysokiej klasy napastnik.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 maja, 2005 12:21 
Tercera Division

No tak w euforie nie możemy popadać ale jak dla mnie Messi nie jest typowym napastnikiem grającym na środku tylko takim bardziej skrzydłowym lub ofensywnym pomocnikiem dlatego zobaczymy jak będzie wyglądała jego przyszłość w Barcelonie niech to będzie nasz kolejny wychowanek grający w podstawowym składzie np. za 2 lata bo już dość naszych dobrych wychowanków gra sobie w innych dróżynach

Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 maja, 2005 14:53 
Primera Division

Mysle ze moglibysmy go wpuscic kiedys na druga polowe i zobaczylibysmy jak by sobie poradzil. Bo skonczyc sie to moze tak jak z Maxim ze wszedl strzelil gola zagral wpanialy mecz a potem nic. Zobaczymy jak bedzie z Messim ale rzeczywiscie ten mecz z Albacete zagral swietnie. :P

Madrid, cabrón saluda al campeón!
www.gauchito.prv.pl - o Ronaldinho i nie tylko.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 maja, 2005 14:55 
Amateur/Aficionado

Moim zdaniem powinien jeszcze poczekac. Jak teraz zacznie grac na wysokim poziomie - do czego naprawde jest zdolny- to moze odbije mu sodowka do glowy tak samo jak Rooneyowi i stanie sie zupelnie innym czlowiekiem. I to calkiem nieswiadomie. A po co psuc tak swietnego kolesia i zawodnika? Przeciez nigdzie mu sie nie spieszy. A teraz i tak by grzal lawe w pierwszej Barcie.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 maja, 2005 17:59 
Pichichi

Zgadza sie Messi może i wczoraj nieźle sie popisał, ale szczerze mówiąc, to widziałem mecze, gdzie zawodnik w 5 min strzelał nawet 3 bramki... Nie ma sie naprawde co podniecać, bo
- po pierwsze dostał znakomite podanie najpierw od Roni'iego, wiec później wstyd byłoby tego nie strzelić
- grał przeciwko słabej drużynie Albacete
- nie miał praktycznie żadnego obciązenia psychicznego, gdyż mecz był już praktycznie ustawiony
ciekawe jakby radził sobie jako zawodnik pierwszej 11, z przeciwnikiem zdecydowanie lepszym niż Albacete...
nie mniej jednak jestem za tym, aby Messi został na Camp NOu, ponieważ napewno ma zadatki na wspaniałego zawodnika.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 maja, 2005 18:20 
Penalty Taker

LEo Messi hmm ja bym go na napastnika nie stawaił... tylko bardziej na pozycji Ronaldinho, wyporzyczyłbym go do jakiegoś Levante... lub innego średniaka tak 10-14 miejsce w tabeli, pozniej nastepny sezon do zespołu z czołowki ok. 5-9 i póxniej niech do nas wróci i gra w wieku 19 lat bylby chyba wystartczająco ograny, notabene ma paszport?

Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 maja, 2005 18:48 
Czerwona kartka

Lokalizacja: KROSNO - PODKARPACIE - POLSKA - ZIEMIA :) NUMER GADU-GADU - 5207
Wyporzyczył ? Tylko uwazajmy ,żeby to wypozyczenie nie wygladało tak jak z Riquelme ...

By się ¶miać w twarz wrogą, by stać twardo na ziemi, jedną i drugą nogą...

Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 maja, 2005 19:23 
Barca - més que un club

Od bardzo dawna każdy wie, że Messi to najlepiej zapowiadający się piłkarz FCB. A wczorajszy mecz potwierdzil moje slowa... Jak dla mnie to on ejst fenomenem, miec 17lat a juz wbijac sie do pierwszego skladu. Super on jest. Tez jestem za wypozyczeniem do Levante, ale z zastrzezeniem ,ze go nie moga kupic. Powinnismy go kreowac na miano Ronaldinho czyli ofensywnego pomocnika. Chyba ,ze chlopak jest na tyle zdolny ,ze Ludo wygryzie ze skladu (w co watpie) a tak to wypozyczyc. Bo wprowadzac go tak nie ma sensu. Musi sie ogrywac. Np. co drugi mecz powinien gracz w tym Levante aby kontuzji zadnych nie lapal :] Bedziemy miec z niego wielki pozytek!

جة باةثزصشا

:hold: :hold: Phillip Cocu :hold: :hold:

Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 maja, 2005 20:21 
Łowca autografów

Tak, Messi rzeczywiscie che pokazac sie z najlepszej strony. LEvante niech go ma w swoich szregach, a jak bedzie głodny sukcesów i bedzie odpowiednio przygotowany niech wróci pokaże swoją klase bo na pewno ją ma, ale z kolei jak bedzie strzelal tyle bramek w tak krotkim czasie to zostawmy go i niech wspomaga wspaniały zespół wspaniałymi umiejetnościami.
Tylko ona tylko ona FC BArcelona. :!:

Tytuł:
PostNapisane: Śr 04 maja, 2005 14:16 
Tercera Division

tak, ja tez jestem za wypozyczeniem przynajmniej na jeden sezon... :wink:

moglby sie ograc w slabszym klubie a poznije bylyby 2 opcje:
1.wraca i gra u nas (opcjoanlnie zmiennik)
2.wypozyczenie na 2 sezon juz do mocniejszego klubu

a poznjie 100% gra u nas-a pozycja sama sie ustali :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr 04 maja, 2005 16:36 
Łowca autografów

bitrut napisał(a):
moglby sie ograc w slabszym klubie a poznije bylyby 2 opcje:
1.wraca i gra u nas (opcjoanlnie zmiennik)
2.wypozyczenie na 2 sezon juz do mocniejszego klubu
:D

Zapomnialeś o trzeciej opcji:
3.Nie chce już grać u nas i trzeba go sprzedać do potencjalnego rywala :x
Messi nie moze stac sie drugim Requilemem!!!

Tytuł:
PostNapisane: Śr 04 maja, 2005 23:13 
Tercera Division

Wypożyczyć :?: :?: Heh dobre sobie, popatrzcie na Inieste, miał być wypożyczony, a gdyby był :?: :?: Nie mielibysmy lidera, śmiem to powiedzieć, bo nie miałby Kto grać, tak jak ON :twisted: :twisted: Messi sam mówi ze się fantastycznie czuje w Barcie przy Ronniem który Mu doradza, podpowiada i śmieje sie nawet z niego, ja tam jestem za tym aby ten człowiek grywał końcówki na razie i zgrywał się u Nas a na treningach uczył się od lepszych.... u NAS

Szukam Cules na Gran Derby

Tytuł:
PostNapisane: Śr 04 maja, 2005 23:52 
capo di tutti capi

przy inteligencji naszego trenera nawet jak bedziemy wygrywać 3-0 on wpusci Messiego maksimum na 5 minut, takze nie wiem czy jest sens trzymac go w Barcie B. najlepiej wypozyczenie do klubu z 1 ligi hiszpanskiej.

> > > > > > http://baqu.wordpress.com/ & http://baqu.blogspot.com < < < < < <
[/center]

Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 maja, 2005 10:12 
Łowca autografów

Myślę, że Messi nie jest jeszcze gotowy aby bardziej zaistnieć w Lidze Hiszpańskiej, ale niezgodze się z przedmówcą, który proponuje aby go sprzedać. Napastnicy są nam potzrebni. Z tego co wiem to Barcelona raczej nie planuje kupować napastników a kontuzjogenni Larsson czy Lopez mogę nie wystarczyć. Messi w Barcelonie musi zostać...

Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 maja, 2005 12:19 
Primera Division

Ja mysle ze Rijkard powinien mu dawac wiecej szans. Ale nie na kilka minut a na wiecej. Przynajmniej na 30. Bo tak nigdy sie nie dowiemy jaki naprawde jest. A moze jest juz gotowy do gry w Primiera Division. Ja proponuje go wpuszczac tak na ostratnie 20,30 minut a jezeli nie bedzie gral dobrze to wypozyczyc go na nastepny sezon. Jesli jednak nadal bedzie gral tak jak w meczu z Albacete to mysle ze moglby byc spokojnie zmiennikiem dla Eto'o. :)

Madrid, cabrón saluda al campeón!
www.gauchito.prv.pl - o Ronaldinho i nie tylko.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 06 maja, 2005 14:36 
Z BaNaNem na buzi

Byłam w szoku gdy zobaczyłam,że Messi zmienia Eto'o. No i Frank dał mu szansę... dobre i pięć minut.. bo jak było z wpuszczeniem Maxiego? też praktycznie pod koniec meczu i jak odratował zespół ? Chelsea to już mnie doprowadza do... chamstwo normalnie chcieliby miec wsytzskich,ktorzy akuratnie dobrze graja.. a niech sobie cwicza... w koncu mourinho sowa :twisted: :twisted: jest takim genialnym trenerem.
A to ze Ryje powinien dać mu wiecej szans to sie zgadza..ale za kogo mialby grac? przeciez nagle Eto'o na ławce nie siadzie. Ja bym go kiedys postawila za Ludovica Giuly na pomoc... ale dopiero gdy ten zdobedzie dziesiata bramke w tym sezonie :twisted: :twisted: :twisted: :P

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1606 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 81  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1