Teraz jest Pt 10 lip, 2020 23:35

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1858 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nasz trener
PostNapisane: Wt 06 sty, 2015 12:25 
Pichichi

Eendriuu napisał(a):
Sonek napisał(a):
Tak piszecie o trenerze z jajami, a moim zdaniem się taki nie urodził co by rządził w tej szatni. Z nimi trzeba się dogadać, stać się ich psychologiem, wprowadzić nowe pomysły na grę. Stać się ich drugim ojcem albo dobrym wujkiem jednocześnie jasno przekazywać swoje pomysły tak aby się słuchali. Nie potrzebne ciepłe kluchy, ani kolejny gościu który nie może się dogadać z drużyną.

El Loco Bielsa. Złapałby te rozwydrzone mordki i mocno by nimi potrząsnął.Jestem baaardzo ciekawy co z tego by wynikło.

Myślę, że miałby szanse tylko gdyby wymyślił jakiś nowy system gry, który piłkarzom by się spodobał. Tak jak pozytywnie wypowiadali się po meczu z PSG z 3 obrońcami. Może nie potrzeba nam świeżości w składzie, a odświeżyć system gry?

PostNapisane: Wt 06 sty, 2015 13:04 
Primera Division

Pomimo tego że uważam że zawsze trener powinien być nr 1 i żaden piłkarz nie powinien go podważać tak w przypadku debila LE uważam, że niech go ta drużyna wyjebie, już z grającym Xavim (do tego jakiś ogarniętych asystentów) będzie lepiej coś jak w zeszłym roku z MU i Giggsem. Nie rozumiem też pretensji do Leo to jest koleś nadzwyczaj ambitny i pomimo, że w tym roku nie jest prawie nic słabszy od CR7 (przynajmniej w statystykach, bo w trofeach wygląda to zupełnie inaczej) to przez trenerów i klub stracił szansę na ZP. A z LE o kolejnych złotych piłkach może zapomnieć. Po za tym taki Neymar, Suarez, Alba, Rakitic, Ter Stregen przyszli do tego klubu aby wygrywać trofea, a nie po to aby odcinać kupony bo pewnie znalazły by się kluby które dały by im więcej zarobić. A tutaj na jakiekolwiek trofea się nie zapowiada. Niektórzy nie rozumieją tego że ci piłkarze (z drobnymi wyjątkami) nie grają tylko dla hajsu tylko po to, aby zwyciężać po prostu mają taką mentalność i jeśli ktoś im to uniemożliwia (trener) to chcą się go pozbyć. Jakoś Messi podporządkował się LE oddał "9" Suarezowi, zaliczył w chuj asyst dorzucił trochę bramek i co i wielkie gówno bo trener nie potrafi spowodować żeby reszta drużyny poziomem się do niego dostosowała. Po za tym 23 różne jedenastki w 23 meczach nawet jakby losował graczy do wyjściowej 11 to by tego nie osiągnął.

I też wątpię aby piłkarze bardzo protestowali nad zmianą systemu gry, gdyby nowy system dawał korzyści tylko musi być spójny wytrenowany, a nie godzinę prze meczem piłkarze dowiadują się że będą grać na inne pozycji.

To może 0:3 z Atletico, adios Luis i później piłkarze będą próbować udowodnić że mieli racje i coś jeszcze osiągną :)

PostNapisane: Wt 06 sty, 2015 15:17 
Piwowar domowy

Pytanie do fanatyków;)
Kto pamięta, który z trenerów FCB nie przepracował do końca sezonu, będąc zatrudnionym przed rozgrywkami?

PostNapisane: Wt 06 sty, 2015 16:05 
El Crack Total

Ostatnio to chyba taki jeden, co teraz prowadzi ten gorszy Machester...

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

PostNapisane: Wt 06 sty, 2015 16:52 
El Crack Total

Heh, fajnie że zaczynają zauważać powoli coś co było widać od swóch lat co najmniej. Trochę chuja nam to teraz już da, ale przynajmniej będą sami z siebie zadowoleni.

Co do Messiego to nie chciałbym żeby odszedł. Sentymentalnie bardziej lubiłem R10, a jego odejścia chciałem (wtedy jak był w cenie), ale tutaj jest kwestia psychiki. Widać było, że Dinho się już wypalił, a Messi nadal jest żądny zwycięstw więc będzie ten wózek ciągnął nie tylko umiejętnościami, ale i duchem. Jak zostaniemy z pizdami pokroju Pikeja to leżymy i robimy pod siebie.

PostNapisane: Wt 06 sty, 2015 17:00 
Primera Division

patpul napisał(a):
Pytanie do fanatyków;)
Kto pamięta, który z trenerów FCB nie przepracował do końca sezonu, będąc zatrudnionym przed rozgrywkami?

Serra Ferrer? I to były "te chujowe czasy"

Blaugrana od 0:4 z Milanem

PostNapisane: Wt 06 sty, 2015 17:20 
Piwowar domowy

A Lorenzo nie był zatrudniony, jak Antic - jako strażak - do końca sezonu? Nie pamiętam najzwyczajniej. Bo Rexach chyba właśnie tak.
Van Gaal chyba zarówno przy pierwzym jak i drugim podejściu zaczynał drugi sezon chyba?

ROMAFAN napisał(a):
Messi nadal jest żądny zwycięstw więc będzie ten wózek ciągnął nie tylko umiejętnościami, ale i duchem.

No właśnie o tego ducha się boję. Bo mam wrażenie, że za dużo fochów jest. Przynajmniej ja to tak odbieram. No ale może komuś się uda to ukrócić. Na pewno nie temu, co to w protokole jest teraz wpisywany w rubryce "trener".

PostNapisane: Wt 06 sty, 2015 18:50 
El Crack Total

Za dużo, fakt. Ale też więcej biegania i chęci niż w zeszłym sezonie wydaje mi się. Z naciskiem na "wydaje". ;)

PostNapisane: Wt 06 sty, 2015 19:00 
Tercera Division

Podobno zwolnienie Lucho to kwestia godzin.Grubo w chuj jeśli go teraz zwolnią.

PostNapisane: Wt 06 sty, 2015 19:07 
Pichichi

neuro napisał(a):
Podobno zwolnienie Lucho to kwestia godzin.Grubo w chuj jeśli go teraz zwolnią.

I kto niby go zastąpi? Kto znajdzie trenera? Nie mamy dyrektora sportowego :lol2:

PostNapisane: Wt 06 sty, 2015 19:21 
Tercera Division

Xavi będzie grającym trenerem :p

PostNapisane: Wt 06 sty, 2015 20:54 
Pichichi

Trener to podstawa, ale dopiero po skrystalizowaniu nowego projektu na druzyne. Najpierw nalezy postawic fundamenty, opracowac plan, obrac kurs i te sprawy. Potem sie szuka wykonawcy (ja sam w 2008 chcialem Mourinho i zobaczcie co wyszlo). A teraz nazwiska: Frank de Boer, Rudi Garcia, Vincenzo Montella z takich malo znanych. Inna sprawa czyxoni sie nadaja. De Boer bo to holender, a ci "a priori" u nas wypalili. Zna klub, Ajax to juz klub nie byle jaki. Montella bardzo czesto byl przez Guardiole przytaczany w licznych wypowiedziach.
Jestem zwolennikiem Laporty, ale wczesniej bez bicia sie przyznam ze glosowalem na Rosella. Laporta z kazdnym dniem nabiera na sile i co wazniejsze to czlowiek sprawdzony. Ale co bedzie jak po raz trzeci nie nada Barcelony nowej dynamiki ktora przetlumaczy sie w trofea?

Post Scriptum

Przestrzegam uzytkownikow przezd lykaniem sugesti z promadryckich mediow o tym co nalezy robic w Barcelonie. Dla nich odejscie Zubiego to niedobra wiadomosc. Nie chodzi o to oni sa teraz pograzeni w zalobie: po prostu im dluzej u nas bedzie zle tym lepiej dla nich i dla RM (nie na darmo Roncero z "As" powtarzal, ze Rosell to dobry prezes...dla RM). Beda mieli na co gówno rzucac.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Wt 06 sty, 2015 20:57 
El Crack Total

Niech razem z Lucho cały zarząd z prezesem na czele odda się do dyspozycji cules, w sensie niech zrobią te wybory o ile się da i będzie git, bo co nam ze zwolnienia Lucho jak szczytem możliwości tych patałachów (czyt. pozostałości po Rossellu) będzie zatrudnienie Scolariego :lol2: Taką "rewolucję" to ja pierdolę.

PostNapisane: Wt 06 sty, 2015 22:04 
Pichichi

Jeżeli nowym pomysłem Bartomeu ma być Michel jako trener i Jordi Roura jako dyrektor sportowy, to nie pozostaje nic innego, jak po prostu zacisnąć zęby i czekać na propozycje kontrkandydatów w przedwczesnych wyborach. Bo socios chyba w takiej sytuacji nie odpuszczą.

Tak po prawdzie to ja już nie bardzo wierzę, że jakikolwiek trener może ogarnąć ten burdel z obecną pozycją Messiego. Bielsa będzie cudował, a do tego jest bardzo uparty jeśli chodzi o transfery. Mourinho ma za dużo za uszami, a do tego pewnie nie do wyciągnięcia. Capello nam się już trochę zużył mam wrażenie. Simeone to trener podobny do Lucho i nie sądzę, by potrafił się odnaleźć w naszej szatni.

A może para Johan-Xavi do końca sezonu, a później zobaczymy :D

Kloppy i inne wynalazki to dla mnie z gruntu złe pomysły. Ew. Frank z Ajaxu, chociaż też wydaje mi się być za bardzo ułożony.

PostNapisane: Wt 06 sty, 2015 22:07 
Segunda Division

Eendriuu napisał(a):
Sonek napisał(a):
Tak piszecie o trenerze z jajami, a moim zdaniem się taki nie urodził co by rządził w tej szatni. Z nimi trzeba się dogadać, stać się ich psychologiem, wprowadzić nowe pomysły na grę. Stać się ich drugim ojcem albo dobrym wujkiem jednocześnie jasno przekazywać swoje pomysły tak aby się słuchali. Nie potrzebne ciepłe kluchy, ani kolejny gościu który nie może się dogadać z drużyną.

El Loco Bielsa. Złapałby te rozwydrzone mordki i mocno by nimi potrząsnął.Jestem baaardzo ciekawy co z tego by wynikło.

Wystarczy popatrzeć na Marsylię,na ich kibiców.Za Bielsę dadzą się pokroić,ogolić jaja i wydymać w odbyt.Ten gość w Marsylii jest kochany przez kibiców i piłkarzy.A tam też był podobny rozpiździaj.Rozczarował LE21 a żal tym większy,że kiedyś to był ktoś w tym klubie

PostNapisane: Wt 06 sty, 2015 23:43 
Primera Division

blazeq napisał(a):
Simeone to trener podobny do Lucho i nie sądzę, by potrafił się odnaleźć w naszej szatni.

Za Tomkiem Hajto nie porównywał bym gówna do czekolady. :D Może i fakt, że Simeone nie pasowałby w 100% do Barcy, ale przy 100% poparciu władz klubu mógłby zrobić wiele, chociażby wystawić kilka razy ten sam skład w celu zgrania drużyny. Nie zapominajmy, że LE miał bardzo dobrą pozycję na starcie. To on zrezygnował z Delofleu, to on chciał Mathieu. Suareza i Rakiticia też podobno. Messi tez jakiś fochów nie stroił wszyscy liczyli, że w końcu ten "pomysł" odpali. Zresztą koleś miał także spore problemy w Romie klubie dużo mniejszym. Ja tam ufam w 100% Laporcie i że on wymyśli jakiegoś dobrego kandydata na trenera, oby tylko Bartomeu nie uśpił socios dymisją Zubiego i ewentualną LE, chociaż jeśli przyjdzie Roura to chyba nikt się na to nie nabierze i wybory będą bardzo szybko.

PostNapisane: Śr 07 sty, 2015 00:21 
Segunda Division

W COPE coś mówią o Ryjku. Czekałem na to nazwisko. Nie wiem czemu ale mam do niego ogromny sentyment mimo zwalonych sezonów po lidze mistrzów (chociaż ile w tym winy jego a ile piłkarzy to się nie dowiemy), do końca sezonu czemu nie a gdy się sprawdzi to przedłużyć a jeżeli będzie to klapa to można na spokojnie negocjować z Klopem czy innym Bielsą. Podobno Messi go uwielbia więc wstrzyma się z foszkami :)

edit down:

Jest sens bo drużyna nie gra nic a nic, wszystko jest brzydkie, bez pomysłu a piłkarze nie wiedzą na jakich pozycjach będą grali. Jeżeli chcemy trochę odratować ten sezon to myślę że zwolnienie LE jest rozsądną decyzją ale pod warunkiem że jego zastępca będzie w miarę kumaty.

Ostatnio edytowano Śr 07 sty, 2015 12:27 przez puziols, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Śr 07 sty, 2015 12:17 
Amateur/Aficionado

Mnie marzy się Bielsa. Mam nadzieję, że kiedyś będzie naszym trenerem. Z takim zarządem nie było i nie ma to szans - to czlowiek który nie da sobą pomiatać. Uważam, że to jedyny obecnie człowiek mogący przywrócić nasz klub na szczyt, ale zdaję sobie sprawę, że zatrudnienie tego trenera obecnie nie jest możliwe :(
Co do Enrique, to jaki jest sens zwalniać go w tym momencie sezonu? Nie wierzę, że jest w aż takim konflikcie z Messim, żeby nie wytrzymać do końca sezonu.

PostNapisane: Cz 08 sty, 2015 23:03 
Primera Division

No to po tych 45 minutach śmiało można stwierdzić że LE nie dotrwa do końca sezonu. Nawet z Eche nie potrafią zagrać jednej składnej akcji.

"Na ważny mecz z RSSS wyjść w ataku z Munirem i Pedro, a na Elche w pucharze (przed Atletico w lidze) wystawić Messiego i Neymara. Logika..." - Cytat z Twittera

Najlepsze jak część kibiców zaczęła wiwatować LE po czym fala gwizdów i po chwili Messi!, Messi!, Messi!. :D

PostNapisane: Pt 09 sty, 2015 16:40 
Primera Division

blazeq napisał(a):
Kloppy i inne wynalazki to dla mnie z gruntu złe pomysły. Ew. Frank z Ajaxu, chociaż też wydaje mi się być za bardzo ułożony.

Od kilku lat jestem zwolennikiem Kloppa na stanowisku trenera Barcy. Nie nazwałbym go "wynalazkiem" tylko bardzo dobrym trenerem który w Dortmundzie zrobił coś czego nikt sie nie spodziewał nawet, ale cudotwórcą nie jest i obecnie w Borussi nie ma czym a raczej kim grać. Na Camp Nou poukładałby wszystko jak należy i znów byłoby bardzo bardzo dobrze. Co do Franka to ew. może być choć tutaj mam już mieszane uczucia...

puziols napisał(a):
W COPE coś mówią o Ryjku. Czekałem na to nazwisko. Nie wiem czemu ale mam do niego ogromny sentyment mimo zwalonych sezonów po lidze mistrzów (chociaż ile w tym winy jego a ile piłkarzy to się nie dowiemy), do końca sezonu czemu nie a gdy się sprawdzi to przedłużyć a jeżeli będzie to klapa to można na spokojnie negocjować z Klopem czy innym Bielsą. Podobno Messi go uwielbia więc wstrzyma się z foszkami :)

Niestety na tę chwile to niemożliwe bo Rijkaard zakończył już karierę trenerską, po Arabii Saudyjskiej kasa mu sie zgadza, i na bank nie podejmie takiego ryzyka jakim obecnie jest Barca. Też mam sentyment do tego gościa, wkoncu to on odbudował pozycje Barcy.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1858 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1