Teraz jest Cz 23 lis, 2017 04:38

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt 15 sie, 2017 21:12 
Pichichi

Rocky napisał(a):
Negocjuj kwote Paulinho 2 miesiące. Zapłać ostatecznie klauzule 40 melonów za 29- letniego zawodnika. Tylko najlepsi negocjatorzy. Tylko najlepsze wizje zespołu. Mathieu 2.0.

Bartomeu jest w firmie, która zajmuje sie obsługą portów i lotnisk i zdaje się wygrała konkurs na takowe usługi na chiński projekt mikro wyspy z luksusowymi kurortami, hotelami, portem i lotniskiem. Projekt realizuje chińskie konsorcjum do którego należy klub z kraju środka.

Enviado desde mi XT1072 mediante Tapatalk

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

Ostatnio edytowano Śr 16 sie, 2017 17:15 przez Culé a muerte, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Śr 16 sie, 2017 09:31 
Primera Division

Ile mówi się o tym w samej Katalonii i Barcelonie i czy może to wpłynąć na zbieranie podpisów?

PostNapisane: Śr 16 sie, 2017 23:47 
Pichichi

Sonek napisał(a):
Ile mówi się o tym w samej Katalonii i Barcelonie i czy może to wpłynąć na zbieranie podpisów?

Mówi się, że Benedito bardzo sprytnie przesunął zbieranie podpisów na wrzesień, bo wszyscy pamiętają jak Laporta ocalił stołek o marne 2500 głosów w srodku lata. Sporo osób uważa, że transfer Paulinho śmierdzi.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Cz 17 sie, 2017 00:25 
Pichichi

Śmierdzi nie śmierdzi. Skoro coś jest na rzeczy to skończy sie w sądzie. Sam zarząd zamiast odpierać zarzuty to bawi się w cenzurę (w kneblowanie). Skoro coś jest nie tak to i są na to dowody. W innym przypadku to pusta sensacja, którą należy ignorować.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

PostNapisane: Cz 17 sie, 2017 15:08 
Pichichi

A ile mówi się o jakimkolwiek wkurwieniu socios? Ponoć taka wymagająca publika, chcą widzieć wygrywającą drużynę, która gra ładnie dla oka. Nie domyślają się, że z takim składem jest to niemożliwe?

PostNapisane: Cz 17 sie, 2017 18:09 
Pete Sampras

Z trochę innej beczki - w niedzielę na pierwszy mecz o Superpuchar ochrona nie wpuściła mojego kolegi z szalikiem Antimadridista, bo "jest obraźliwy". A że nie sądzę, żeby to była samowola ochrony, to znaczy, że zarząd nie tylko jest fatalny w kwestii transferów, ale też miękką fają robiony w innych kwestiach. :evil:

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: Cz 17 sie, 2017 18:16 
Primera Division

@Gary

Byłem na tym meczu i kilka osób z takimi szalikami weszło. Natomiast czego się dowiedzieliśmy to to, że zarząd zakazał wnoszenia dużych flag ( min. prawdopodobnie nie weszlibyśmy z flagą fcbp ), nie było dopingu z bębnem ponieważ też zarząd zakazał itd. Generalnie nie wiem dlaczego, ale takim zachowaniem powinni strasznie podpaść socios. Być może bali się hejtu w ich stronę?

PostNapisane: Cz 17 sie, 2017 20:58 
Segunda Division

Culé a muerte napisał(a):
Rocky napisał(a):
Negocjuj kwote Paulinho 2 miesiące. Zapłać ostatecznie klauzule 40 melonów za 29- letniego zawodnika. Tylko najlepsi negocjatorzy. Tylko najlepsze wizje zespołu. Mathieu 2.0.

Bartomeu jest w firmie, która zajmuje sie obsługą portów i lotnisk i zdaje się wygrała konkurs na takowe usługi na chiński projekt mikro wyspy z luksusowymi kurortami, hotelami, portem i lotniskiem. Projekt realizuje chińskie konsorcjum do którego należy klub z kraju środka.

http://www.adelte.com/news-events/team- ... es-adelte#

PostNapisane: Śr 13 wrz, 2017 13:46 
Pete Sampras

Sonek napisał(a):
@Gary

Byłem na tym meczu i kilka osób z takimi szalikami weszło. Natomiast czego się dowiedzieliśmy to to, że zarząd zakazał wnoszenia dużych flag ( min. prawdopodobnie nie weszlibyśmy z flagą fcbp ), nie było dopingu z bębnem ponieważ też zarząd zakazał itd. Generalnie nie wiem dlaczego, ale takim zachowaniem powinni strasznie podpaść socios. Być może bali się hejtu w ich stronę?

Na meczu z Espanyolem już na szczęście doping z bębnem był. I dwa razy rozległy się całkiem głośne okrzyki "Bartomeu Dimission".

Niestety, nie jestem przekonany, czy Benedito zbierze wystarczającą liczbę podpisów. Sądzę, że Bartomeu część soci, którzy byliby mu nieprzychylni "przekupił" zniżkami na bilety (20% zamiast bodajże 5%) oraz w sklepie (chyba 30%).

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: Śr 13 wrz, 2017 14:49 
Primera Division

Co zrobisz, tylko ameby się łapią na takie triki, a do tego akurat wyniki mamy dobre zamiast ciułać ledwo po 1:0 :D

PostNapisane: Śr 13 wrz, 2017 16:08 
Tercera Division

Gary napisał(a):
Niestety, nie jestem przekonany, czy Benedito zbierze wystarczającą liczbę podpisów. Sądzę, że Bartomeu część soci, którzy byliby mu nieprzychylni "przekupił" zniżkami na bilety (20% zamiast bodajże 5%) oraz w sklepie (chyba 30%).

Czy te pieniądze naprawdę są ważniejsze od długofalowych zmian w klubie? :/

PostNapisane: Śr 13 wrz, 2017 16:44 
Pete Sampras

Ronaldinho4ever napisał(a):
Gary napisał(a):

Czy te pieniądze naprawdę są ważniejsze od długofalowych zmian w klubie? :/

Dla mnie by nie były, ale w każdym społeczeństwie jest wiele osób samolubnych, niedoinformowanych lub o wąskich horyzontach i takie osoby mają prawo głosu. Jestem przekonany, że tacy ludzie są też wśród Soci Barcelony, bo czemu niby ta społeczność miałaby być inna? Wszelkiego rodzaju przywileje, ulgi, rozdawnictwo spotyka się z zadowoleniem grupy, która na tym zyskuje i często wystarczy, żeby taką działaniem zaskarbić sobie poparcie danej grupy. I nie zawsze jest to myślenie: "Dali mi przywilej, więc ich popieram.", lecz czasem wygląda to bardziej coś w stylu: "Teraz nie jest dobrze, ale kto wie, co będzie po zmianie? Może nowi nie będą lepsi, a jeszcze zabiorą mi przywileje." A ponieważ w obecnej sytuacji nie ma klarownej alternatywy (nie każdy popiera Laportę, a innego kandydata nie widać), to wielu Soci może nie poprzeć wotum nieufności z powodu wyżej przedstawionego toku rozumowania.

PostNapisane: Śr 13 wrz, 2017 22:20 
Pichichi

Tu wychodzi wszechobecne ceblutactwo. Co zrobicie, że statystycznie większość ludzi to debile? Demokracja to chory ustrój, bo wybiera tam masa, która w większości przypadków nie zna pojęcia logicznego myślenia. Wystarczy dać jakiś przywilej i masz ich w garści. Wyniki wynikami, ale zarządzanie jest chujowe. Tu nawet nie chodzi o brak transferów, ale o sam sposób bycia. Latem tak prowadzili negocjacje, że kluby z Nicei, Paryża, czy Sociedad same nie wiedziały o co chodzi zarządowi. Każdy ich hejował, że chcieli transferu, a potem odpuścili (Martinez i Seri) albo trener wspomniał o braku zaangażowania w transfer (Veratti). W dodatku skazanie Barcy + Rosell za kratami to niezbyt dobry prognostyk. Podejrzewam, że nic się nie zmieni...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1