Teraz jest Pn 20 sie, 2018 07:47

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Paul Pogba
PostNapisane: Pt 26 cze, 2015 23:12 
El Crack Total

Wszystkie plotki na twitterze i na ziemi wskazują że Barca jest mocno nim zainteresowana. Chyba prędzej czy później do nas zawita. Mówi się o kwocie ok. 85 mln. To jak? Przyda się? Kogo posadzi?

Tytuł: Re: Paul Pogba
PostNapisane: So 27 cze, 2015 11:40 
Segunda Division

Dla mnie ma potencjał ze względu na wiek, ale boję się, że może się długo się wpasowywać dla Barcy. Podobny problem miał na początku Rakitic czy Rafinha bardzo długo a z Pogbą może być jeszcze trudniej. No i ta cena strasznie wysoka. Maks 50 mln jak na te czasy...

PostNapisane: So 27 cze, 2015 13:49 
El Crack Total

Z wiadomych względów nie oglądam go w serie a, ale w meczu z nami i madrylami mi się bardzo podobał. Jeśli zawsze gra tak jak z nami to mega kozak. Do tego podobno dobry marketingowo i młodziutki więc można by od biedy dać te 70-80 baniek, ale tylko z transferem TERAZ. Nie wiem co to za opcja z płaceniem takiej kasy rok wcześniej. Jak stara kurwa chce go mieć kolejny sezon to niech zjedzie z ceną 20 baniek, a najlepiej brać go teraz i niech od stycznia lata. Młody jest, nie umrze jak przez 3 miechy posiedzi na trybunach.

Denerwuje mnie tylko to, że to jest wszystko załatwiane teraz, kiedy nie ma prezydenta. Taki Barto nie będzie się liczył z kasą byle pokazać, że zaklepał Pogbę i będzie dymany przez Włochów. Od momentu dymisji powinien być stop z wiążącymi umowami. Najwyżej jako kandydat może se pogadać z potencjalnymi transferami.

PostNapisane: N 28 cze, 2015 22:52 
El Crack Total

Jak zaklepie Pogbę to wygra bez problemu i sam będzie bulił.

White Raven napisał(a):
. To jak? Przyda się?

Nie będzie przede wszystkim grał w Realu - to już bardzo dużo.

PostNapisane: Śr 06 sty, 2016 14:40 
Amateur/Aficionado

Pogba to przereklamowany piłkarz pod wzglądem statystyk (bramki + asysty) ustępuje tańszym od siebie. Dla mnie fajniej było by sprowadzić Javiera Pastore,bardzo mało ma występów w PSG i moim zdaniem krócej akimatyzował by się w Barcelonie .

PostNapisane: Pn 11 sty, 2016 08:09 
Pichichi

Jest tylko jeden pomocnik "do kupienia", na którego Barcelona moim zdaniem powinna wyłożyć te 30-50 mln ojro. I jest to Thiago Alcantara. Pozostaje tylko jedna kwestia - na ile jest on Barcelonie potrzebny? Napisze tak - to transfer na 2017/18, ale latem 2017 roku może być już nie do kupienia, niestety. Pomoc: Roberto - Busquets - Thiago mogłaby prezentować okrutnie wysoki poziom. A dzięki dyscyplinie taktycznej i dobrej grze w defensywie Sergiego i starszego Alcantary - późniejsze wprowadzenie Sampera byłoby całkiem rozsądnym rozwiązaniem.

No ale pomarzyć dobra rzecz. Na ten moment ma jednak satysfakcję w kilku sprawach:
1. Choć już sam zaczynałem wątpić, czy wykona skok jakościowy, to jednak prawidłowo oceniałem potencjał Roberto po jego grze w Barcy B.
2. Kiedy wszyscy wróżyli, że Busquets pogrzebie wielką Barcelonę z Toure w składzie, mówiłem, że Sergio jest lepszy taktycznie i jeśli będzie grał się rozwijał, to mamy DMC na dekadę.
3. Już w 2012 roku pisałem, że z Fabsa w Barcelonie nic dobrego nie będzie i trzeba go sprzedać, póki wart sporo i bronią go statystyki. Niestety zanim to nastąpiło, tylnymi drzwiami z Klubu odszedł Thiago. Szkoda.

PostNapisane: Pn 11 sty, 2016 15:03 
Pichichi

Nie zapominaj o kontuzjowanym Rafinhi, który miał super początek sezonu i to on mógłby być tym który w tym sezonie wystrzelił by podobnie jak Roberto.

PostNapisane: Wt 12 sty, 2016 00:02 
Armin Van Buuren

No jeśli chodzi o Pogbę to im szybciej temat zostanie zamknięty tym lepiej. To gość, który wraz ze swoim agentem może nam narobić niepotrzebnego syfu. Im szybciej trafi pod skrzydła szejków tym lepiej, zresztą on się tam idealnie nadaje ze swoimi wymaganiami.

Meczów Bayernu niestety nie mam okazji często oglądać, ale w kwestii Thiago interesuje mnie jedna, chyba najważniejsza rzecz. Chodzi oczywiście o podatność na kontuzję. Wiem, że coś tam Alcantara pauzował, a że wcześniej "też mu się zdarzało", to jestem ciekaw czy coś się zmieniło na lepsze, albo możemy go już nazywać szklanym?

A jeśli chodzi o Sampera to wydaje mi się, że ma on u LE słabą pozycję. Facet już w tym sezonie powinien być włączony do pierwszej drużyny, ew. wypożyczony do jakiegoś klubu, choćby nawet drugoligowego. W rezerwach jego rozwój się zatrzymał, a gość jest coraz starszy. To jak wyglądała nasza pomoc od początku sezonu (kontuzje, zajeżdżanie Busiego) pokazuje raczej, że Enrique go skreślił, bo poniekąd było to już wiadome od wakacji, a mimo to Samper pozostał w rezerwach

PostNapisane: Wt 12 sty, 2016 22:55 
Primera Division

Jack napisał(a):
Meczów Bayernu niestety nie mam okazji często oglądać, ale w kwestii Thiago interesuje mnie jedna, chyba najważniejsza rzecz. Chodzi oczywiście o podatność na kontuzję. Wiem, że coś tam Alcantara pauzował, a że wcześniej "też mu się zdarzało", to jestem ciekaw czy coś się zmieniło na lepsze, albo możemy go już nazywać szklanym?

http://www.transfermarkt.co.uk/thiago/verletzungen/spieler/60444

82 opuszczone spotkania w ciągu 2 sezonów. Za dobrze to to nie wygląda.

PostNapisane: Pt 22 sty, 2016 12:21 
Primera Division

Ten Pastore o którym wspomniał Graciano to mogłaby być naprawdę fajna alternatywa na pozycję Iniesty. Facet ma 26 lat. Ma to coś co u nas jest niesamowicie ważne. Potrafi grać kombinacyjnie na małej przestrzeni, fantastyczna technika i drybling. Jeśli łapie mało minut i cena nie byłaby wysoka to jest to ciekawy zawodnik dla nas. Pasowałby tutaj.

No i jeśli gadamy jeszcze o pomocniku to Dybala z Juve. To już bardziej transfer na dłuższe lata. Niesamowita lewa noga. Teraz dopiero sprawdziłem że to Argentyńczyk. Ma coś w sobie ta nacja.

Z drugiej strony Roberto i Rafa na froncie. To jest w gruncie rzeczy trudny moment do wyczucia. Przespać czas w którym twój filar drużyny nie ogarnia a z drugiej strony nie przedobrzyć.

PostNapisane: Cz 18 lut, 2016 08:22 
Łowca autografów

Moim zdaniem nie nadaje się do FC barcelony za duży jest. Barca potrzebuje niskich grajków. aby zakupić piłkarza? Trochę powagi kolego.. Zobacz na stroncę pogrzebowej http://pogrzebypraga.pl tego typu usługi możesz dostać spokojnie tak samo pogba korzysta z tego centrum... takie bajki tylko na forum..

Strefa czasowa: UTC + 1