Teraz jest N 15 gru, 2019 07:13

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt 01 lis, 2013 22:46 
Primera Division

@up
Rooney ma swój temat na tym forum, więc nie wiem po co o nim pisać tu.

Lewy dziś trzy brameczki... Na pewno wyląduje w wielkim klubie.

W ogóle bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi Ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.

PostNapisane: So 02 lis, 2013 14:14 
-#matti

W sumie mógłby dostać Złotą Piłkę. Szkoda, że głosowanie za dany rok kończy się w pierwszej połowie drugiej połowy danego roku i pewnych rzeczy nie uwzględni podczas dokonywania wyboru. Na Polaka w imię "dla odmiany" skoro już tak bardzo nie chcą dawać piątej sterydziarzowi bym się zgodził. Pewnie wygra i tak Ribery albo Zoltan. No jest to generalnie głupota głosować przeciwko knypowi tylko po to aby coś zmienić w monotonii czy tam nie wiem żeby Ronaldowi nie było smutno czy coś, ale obawiam się tego, że takie kryterium też będzie stosowane. Oczywiście słabsza dyspozycja Messiego nie podlega dyskusji i to też zadecyduje o jego porażce, ale Polak jeszcze nie jest chyba w stanie wskoczyć na podium czy coś.

93 minuta...

PostNapisane: Pn 04 lis, 2013 19:34 
El Crack Total

Ploty plotami, ale jak mają go kupić w zimowym to nie wiem czy to dobry pomysł. W LM i tak by nie mógł grać, a chyba nie kupują go po to, aby go przez pół roku ogrywać/zgrywać? :D

PostNapisane: Wt 05 lis, 2013 15:09 
Łowca autografów

Zarząd chyba nie jest aż tak głupi żeby płacić 16 mln ojro bo taką właśnie kwotę widziałem w kontekście zimowego transferu tylko po to żeby go sprowadzić na ekstra pół roku w lidze.

PostNapisane: Wt 05 lis, 2013 15:52 
Primera Division

http://www.trolnet.pl/index.php/zport/176-dlaczego-lewy-nie-dla-barcy.html

Ten że tego :P

PostNapisane: Śr 06 lis, 2013 00:33 
All-in!

Śmieszny ten artykuł. Zabrakło kilku rzeczy:
1) oceny tego jak ma się chęć pozyskania napastnika przez City i Chelsea do faktu, że obie drużyny mają po kilku graczy na tę pozycję,
2) stwierdzenia, że Lewandowski jest na Barcelonę za dobry (no skoro "Mandżuckicia wciąga nosem"),
3) informacji o tym, że w Borussi występuje 4 Polaków: Piszczek, Lewandowski, Błaszczykowski i... Ryczel.

Wciśnij prawy Alt

PostNapisane: Śr 06 lis, 2013 11:32 
Łowca autografów

Według mnie to byłby bardzo dobry transfer. Piszecie tu że grzał by ławe... Według mnie nie do końca. Martino chyba ma zamiar podzielić gre na ich 4 (Messi, Neymar, Alexis i Lewy), czyli robić tzw rotacje jak to ma się w środku pola z Iniestą, Xavim i Fabsem. Jeżeli np. co 2-3 spotkania grał by od pierwszych minut, a gdy siedziałby na ławie to wchodził na ostatnie półgodziny to uzbierałby na prawde sporo minut. Przede wszystkim mógłby odciążyć Neymara który obecnie zapieprza za dwóch, a dobrze wiem że Pedro, to po prostu Pedro. Czyli według mnie zawodnik do odstrzału przy letnim okienku, tylko pytanie kto chciałby go mieć w swoich szeregach nie obrażając samego Pedro...

PostNapisane: Śr 06 lis, 2013 12:51 
Piwowar domowy

I fragment "przechwilejszej" depeszy:

Cytuj:
Liga niemiecka - Robert Lewandowski potwierdził odejście z Borussii
06.11. Dortmund (PAP) - Napastnik polskiej reprezentacji Robert Lewandowski potwierdził odejście z Borussii Dortmund z końcem sezonu. Przyznał także, że ze swoim przyszłym klubem już wszystko uzgodnił. "Nikt nie musi zatem dzwonić z kolejnym propozycjami" - zaznaczył.
Niemieckie media są niemal pewne, że kolejnym pracodawcą "Lewego" będzie Bayern Monachium. Miałby tam zarabiać nawet 10 mln euro rocznie. Ostatnio jednak pojawiały się informacje, że do Dortmundu przylecieli przedstawiciele Barcelony, by uzgadniać ewentualny transfer Polaka. Żadne doniesienia nie są jednak potwierdzone. Sam Lewandowski zapowiedział, że najwcześniej ujawni szczegóły o swojej przyszłości 2 stycznia, bo właśnie na pół roku przed wygaśnięciem kontraktu, pozwalają na to przepisy FIFA.

PostNapisane: Śr 06 lis, 2013 13:02 
-#matti

No to transfer Lewandinho mamy z głowy. Troszku nie fajnie jest jak piłkarz kontraktu nie przedłuża i.ostentacyjnie odchodzi. Janusze muszą być załamane.

93 minuta...

PostNapisane: Pt 08 lis, 2013 14:54 
Łowca autografów

a mi się wydaje, że go jednak Real zgarnie w przerwie zimowej. Coś tak czuję !

PostNapisane: So 09 lis, 2013 11:46 
Amateur/Aficionado

Czy ta informacja jest pewna?

PostNapisane: N 10 lis, 2013 17:58 
Tercera Division

Panowie Lewy na bank pójdzie do Bayernu. Przecież Bawarczycy nie popuszczą. Nie dość, że mieliby jednego z najlepszych napastników BL to jeszcze dali prztyczka w nos Borussi. Oni uwielbiają osłabiać ligowych rywali i skupować najlepszych zawodników z całej ligi do siebie.

PostNapisane: N 10 lis, 2013 18:26 
Amateur/Aficionado

Szkoda jeśli pójdzie do Komendanta Pepa. Bo Lewy w Barcie dałby wiele nowych wariantów w ataku i ogólnie dałby nową jakoś

PostNapisane: N 10 lis, 2013 19:39 
Primera Division

Wymień te wiele nowych wariantów. Może jakość zrozumiem :>

mike.fusion.net.pl

PostNapisane: Pt 06 gru, 2013 11:55 
Łowca autografów

Miki_Messi2001 napisał(a):
Szkoda jeśli pójdzie do Komendanta Pepa. Bo Lewy w Barcie dałby wiele nowych wariantów w ataku i ogólnie dałby nową jakoś

Nie wiem o czym mówisz. Przecież to jest kompletnie inny styl gry. W Barcelonie piłkarz pokroju lewego nie dałby żadnego stylu ani jakości. Tysiąc razy bardziej on pasuje do Bayernu czy choćby piesków z Madrytu. Za duża podjarka tu z tym lewym chyba...

PostNapisane: So 07 gru, 2013 00:35 
Pichichi

drygal napisał(a):
Nie wiem o czym mówisz. Przecież to jest kompletnie inny styl gry. W Barcelonie piłkarz pokroju lewego nie dałby żadnego stylu ani jakości. Tysiąc razy bardziej on pasuje do Bayernu czy choćby piesków z Madrytu. Za duża podjarka tu z tym lewym chyba...

Ja mysle, ze Robert pasowalby do niemal kazdego stylu gry. A priori bardziej pasuje do bawarczyków czy nawet pewnej ekipy z Premier, ale naprawde sadze ze kwestia stylu grania do tego co oferuje Lewy jest akurat malo istotna.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Wt 10 gru, 2013 18:39 
Łowca autografów

A ja twierdze że nie pójdzie do Bayernu.Guardiola już parę razy mówił że Lewandowski mu jest zbędny.jemu marzy się Aguero z MC albo Van Persie z MU.Nie to że nie lubię Roberta ale obaj to już wyższy poziom.

PostNapisane: Pn 16 gru, 2013 15:59 
Łowca autografów

W tej chwili wolałabym chyba Diego Coste, albo Falcao chociaż do Roberta nic nie mam.

PostNapisane: N 05 sty, 2014 19:04 
Amateur/Aficionado

Robert już w Bayernie a szkoda, bo marzyłem o takim napastniku w Barcie. Lewy na szpicy a Leo jako ŚPO to by było coś pięknego.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1