Teraz jest N 18 lis, 2018 13:04

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So 25 maja, 2013 22:59 
El Crack Total

Wydawać 40 baniek (Bilbao nie chciało go oddać za ani eurocenta mniej, dlatego Bayern musiał zapłacić równowartość klauzuli odstępnego) na zmiennika Busiego? Chyba jednak można było odpuścić.

PostNapisane: So 25 maja, 2013 23:25 
El Crack Total

Rok temu w Bilbao zasuwał głównie jako stoper, i z jego umiejętnościami nawet bardziej by się nawet do Barcelony niż klasyczny obrońca.

EDIT: na pewno lepiej było wtedy wydać 40 mln na Martineza niż teraz na Silvę.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

PostNapisane: N 26 maja, 2013 10:37 
Primera Division

Z tym, że Song za 20 milionów, który miał za sobą świetny sezon w Arsenalu też wydawał się dobrą opcją. Z drugiej strony nie jest w stu procentach pewne, że Martinez koksowałby u nas tak, jak teraz to czyni w Bayernie.

Teraz obrońca i bramkarz. Dobrze byłoby, gdyby przed rozpoczęciem okresu przygotowawczego kadra była już kompletna.

W ogóle bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi Ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.

PostNapisane: N 26 maja, 2013 10:39 
El Crack Total

Dla kogo? Chyba dla jego agenta. Song ma za duży ciąg do przodu by go rozważać na środku obrony i widział to chyba każdy, poza zarządem i sztabem trenerskim.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

PostNapisane: N 26 maja, 2013 11:00 
Łowca autografów

Song? Song moim zdaniem to odpowiedni piłkarz w Barcelonie który powinien zostać. Może na obronie się nie sprawdza, ale za to w środku pola gra bardzo dobrze.

PostNapisane: N 26 maja, 2013 11:20 
El Crack Total

wujo444 napisał(a):
Dla kogo? Chyba dla jego agenta. Song ma za duży ciąg do przodu by go rozważać na środku obrony i widział to chyba każdy, poza zarządem i sztabem trenerskim.

Yaya też miał i ma ciąg na bramkę, a jako ŚO potrafił i pewnie nadal potrafi wymiatać ;)

Bywa, myślę, że mało kto mógł przewidzieć, że Song jako defensor nie będzie choćby satysfakcjonującą opcją dla nas. Jednak warto też dodać, że Tito jakoś usilnie na tej pozycji go nie chciał próbować, a szkoda, bo może by z biegiem czasu coś z niego było. Jeśli był kupowany z taką myślą, to trochę za szybko z tego pomysłu zrezygnowano.

Fajnie, że Neymar już u nas. Teraz trzeba załatwić resztę transferów. Najlepiej sprawnie i obiecująco ;)

PostNapisane: N 26 maja, 2013 12:38 
Primera Division

To co chciałem napisać o Songu, napisał Ero.

Wyczytałem właśnie na fejsie, że Reina oficjalnie pożegnał się z kolegami z zespołu i zabrał swoje rzeczy z ośrodka treningowego. Czyżby Barça chciała Valdésa zastąpić wychowankiem? ;>

W ogóle bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi Ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.

PostNapisane: N 26 maja, 2013 12:59 
El Crack Total

Oby kurwa nie!

PostNapisane: N 26 maja, 2013 13:11 
Semper fi

Tak jak tu napisali. Ogromna szkoda, że Martinez do nas nie przyszedł. Bayern i ich trener jak i zarząd byli na tyle rozumni, że wiedzieli kogo kupują. Martinez sezon przed przejściem do Bayernu grał jako ŚO. I to grał rewelacyjnie. Tacy zawodnicy to są realne wzmocnienia.

Co do Reiny. To trochę zamienił stryjek... Ja osobiście Reiny nie stawiam aż tak nisko. Chociaż mam w głowie to, że jak już oglądam mecz w jego wykonaniu, to miałem akurat tego farta, że grał średnio, albo grał dobrze tylko popełnił babola.

Póki co Neymar z nami. Zobaczymy czy ten Neymar wg trenerów ma być panaceum na nasze problemy.

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

PostNapisane: N 26 maja, 2013 13:50 
El Crack Total

Tak jak wcześniej nie byłem sceptycznie nastawiony do transferu Reiny, tak teraz już trochę jestem po głębszych przemyśleniach. Nie byłaby to inwestycja na lata, a nie wiem czy taki jest nasz cel. Poza tym jest to słabsza wersja VV, bo i słabsze warunki fizyczne, i gorszy refleks. No nie wiem. Chyba wolałbym tego Ter Stegena, choć go nigdy w akcji nie widziałem, ale trochę ludzi o nim pisze i to raczej w pozytywny sposób, więc wątpię, aby był jakiś beznadziejny. Dodatkowo jest młody, wysoki - wydaje się, że ma potencjał, aby zostać dobrym golkiperem. Nie wiem jak gra nogami i ogólnie na przedpolu, czy to bardziej król piątki czy jak, ale jeśli przyjdzie to się przekonamy. Jest Niemcem, więc mocny psychicznie powinien być, choć to może takie głupie stereotypowe gadanie z mojej strony :P

Naprawdę jestem ciekaw kogo kupimy w miejsce VV.

P.S. Jak oglądałem wczoraj finał to doszedłem do wniosku, że Bayern z tym Neuerem zrobił interes życia. Mają bramkarza na co najmniej 10 lat. Skała. Pewniak. Koleś chyba w ogóle nie pokazuje emocji. Zajebisty jest.

PostNapisane: N 26 maja, 2013 14:07 
Pichichi

Jak zamienia Alvesa na Thiago Silve to nawet transfer Reiny nie spierdoli tego okienka, oczywiscie jezeli cena za Reine bedzie zblizona do kwoty jaka otrzymamy za VV.

PostNapisane: N 26 maja, 2013 14:08 
Semper fi

Ja zamiast Reiny zdecydowanie wolałbym kogoś z La Ligi. Wg mnie jest kilku solidniejszych niż Reina. Ja stawiałbym na takiego Javiego Varasa.

PostNapisane: N 26 maja, 2013 14:15 
Segunda Division

To prawda, Neuer wczoraj grał jak w transie, ale Weidenfeller też wymiatał.

A co do transferu bramkarza to jak dla mnie Reina nie byłby dobrym wyborem. Po co mamy go kupować jeśli można mieć za podobne pieniądze kogoś lepszego, młodszego. Nie ma sensu sprowadzać Reiny bo ile on pogra, 5 lat? Nie lepiej kupić kogoś kto będzie u nas na długie lata, takiego Ter Stegena czy Couroisa? Podobno Chelsea chce go włączyć w transfer Falcao, ale nie wiem czy to nie głupie ploty, pewnie tak bo jednak Belg to przyszłość The Blues. Dlatego jak dla mnie wybór jest jasny - Ter Stegen.

Ciekaw jestem jak to będzie z obrońcą. Kompany zostaje, Silva raczej też, Hummels również, ale jego to akurat średnio bym chciał, za wolny jest. Silva byłby idealny, ale to transfer praktycznie nierealny, choć według mnie zawsze warto spróbować. Można by zaoferować na przykład 30mln + Pedro. Sam piłkarz myślę, że chciałby przyjść, tylko gorzej z tą ceną. Jak by nie wyszło to wtedy kupić jakiegoś Vertroghena, Sakho - myślę, że ten drugi bardzo chciałby przyjść i nie byłby drogi, w PSG siedzi na ławie a u nas mógłby spokojnie grać w pierwszej jedenastce. Do tego na dwóch pozycjach: ŚO i LO. Talent ma, wysoki, silny, a poza tym obrońcy z Francji przeważnie trzymają poziom. A co do Belga to szkoda, że nie wzięliśmy go rok temu jak był nam oferowany. Teraz trzeba by zapłacić więcej.
Mam tylko nadzieję, że jak się nie uda z Silvą to Tito nie będzie się bawił z Adriano na środku, bo to już by była żenada. Koniecznie trzeba wzmocnić defensywę.

PostNapisane: N 26 maja, 2013 14:54 
El Crack Total

Tony napisał(a):
Ja zamiast Reiny zdecydowanie wolałbym kogoś z La Ligi. Wg mnie jest kilku solidniejszych niż Reina. Ja stawiałbym na takiego Javiego Varasa.

Rozumiem fascynację La Ligą, ale wiecie z czego zamku nie ulepisz... Poza tym i tak to tylko sci-fi ;)

PostNapisane: N 26 maja, 2013 15:04 
Semper fi

Nie tyle fascynacja co po prostu nie daje się wciągnąć w pogoń za nazwiskami rodem z rozkładówek Bravo Sport :wink:

Poza tym ten ter Stegen. Ileż jego meczów ludzie widzieli?
Pytanie czego chce Barca. Czy inwestować na lata, czy doraźnie i poczekać i spokojnie rozejrzeć się za młodym talentem. Czort wie.

PostNapisane: N 26 maja, 2013 16:04 
Segunda Division

Ja widziałem sporo i mogę powiedzieć, że zjada VV w przynajmniej dwóch elementach.
1. Nie ma wyjść "na alibi" przy akcjach sam na sam. Idzie twardo w nogi napastnika, nie ma żadnego braku zdecydowania. Oczywiście jest pokonywany, ale nie ma tego niezdecydowania przez które, choćby Ramires, strzelił nam gola.
2. Na linii gra zdecydowanie lepiej.
Nogami gra słabiej, ale moim zdaniem tego idzie się nauczyć, zwłaszcza, że Niemiec jest młody do tego zajebiście opierdala obrońców :)

PostNapisane: N 26 maja, 2013 17:03 
Segunda Division

Własnie leci finał Pucharu Włoch, można sobie Marquinhosa pooglądać

PostNapisane: N 26 maja, 2013 18:57 
Semper fi

Akurat zawalił przy bramce dla Lazio. Pierwszy raz go widzę, nie widzę niczego szczególnego. Ot, młody chłopak.

PostNapisane: Pn 27 maja, 2013 08:58 
Segunda Division

Zarobic na tym Valdesie czy nie zarobic?

Valdes doesn't rule out staying another year. Only Anzhi and Monaco want to pay a transfer fee. Others only would sign him for free. [as]

PostNapisane: Wt 28 maja, 2013 22:39 
Segunda Division

Sandu napisał(a):
To prawda, Neuer wczoraj grał jak w transie, ale Weidenfeller też wymiatał.

A co do transferu bramkarza to jak dla mnie Reina nie byłby dobrym wyborem. Po co mamy go kupować jeśli można mieć za podobne pieniądze kogoś lepszego, młodszego. Nie ma sensu sprowadzać Reiny bo ile on pogra, 5 lat? Nie lepiej kupić kogoś kto będzie u nas na długie lata, takiego Ter Stegena czy Couroisa? Podobno Chelsea chce go włączyć w transfer Falcao, ale nie wiem czy to nie głupie ploty, pewnie tak bo jednak Belg to przyszłość The Blues. Dlatego jak dla mnie wybór jest jasny - Ter Stegen.

Ciekaw jestem jak to będzie z obrońcą. Kompany zostaje, Silva raczej też, Hummels również, ale jego to akurat średnio bym chciał, za wolny jest. Silva byłby idealny, ale to transfer praktycznie nierealny, choć według mnie zawsze warto spróbować. Można by zaoferować na przykład 30mln + Pedro. Sam piłkarz myślę, że chciałby przyjść, tylko gorzej z tą ceną. Jak by nie wyszło to wtedy kupić jakiegoś Vertroghena, Sakho - myślę, że ten drugi bardzo chciałby przyjść i nie byłby drogi, w PSG siedzi na ławie a u nas mógłby spokojnie grać w pierwszej jedenastce. Do tego na dwóch pozycjach: ŚO i LO. Talent ma, wysoki, silny, a poza tym obrońcy z Francji przeważnie trzymają poziom. A co do Belga to szkoda, że nie wzięliśmy go rok temu jak był nam oferowany. Teraz trzeba by zapłacić więcej.
Mam tylko nadzieję, że jak się nie uda z Silvą to Tito nie będzie się bawił z Adriano na środku, bo to już by była żenada. Koniecznie trzeba wzmocnić defensywę.

Falcao juz w Monaco.Ciekawe jest to,ze cena Ter Stegena nie odbiega specjalnie od ceny Reiny .Nie rozumiem wiec po co sciaganie Hiszpana na CN.Poza tym jest jeszcze Hugo Lloris.Nie wiem czy jest do wyjecia ale jesli Tottenham chce Ville to mozna byloby ponegocjowac.
Edit:
swis napisał(a):
Jak zamienia Alvesa na Thiago Silve to nawet transfer Reiny nie spierdoli tego okienka, oczywiscie jezeli cena za Reine bedzie zblizona do kwoty jaka otrzymamy za VV.

Nie ma juz najmniejszej szansy na Thiago Silve.Natomiast jest ktos taki jak Phil Jones z MU.Naprawde bardzo solidny zawodnik.Alex przekwalifikowal go z pomocnika na stopera.Bardzo pewny,silny fizycznie,dobrze gra glowa,szybki.Z tego co mi wiadomo po przejsciu Moyesa Phil ma opuscic Old Traford.Dlaczego nie skorzystac z okazji?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1