Teraz jest N 15 gru, 2019 17:46

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 14 kwi, 2005 13:51 
Segunda Division

Ryba, powiem krótko głupoty gadasz, Guliy miał mnóstwo kontuzji na jesień grał rewelacyjnie, teraz wrócił niedawno i juz był bohaterem meczów z Bilbao i Deportivo, takze niepierdol głupot ze Guliy jest za słaby do Barcy, jest jedną z czołowych gwiazd tej drużyny

Tytuł:
PostNapisane: Cz 14 kwi, 2005 13:51 
Tercera Division

ja bym chetnie zobaczyl C.ROnaldo w Barcy

moze i gra egoistycznie w ManU, ale sadze ze w Barcy stworzylby swietny trojkat z R10 i E2...
moze by sie go jeszcze udalo przestawic na gre kolezenska?? :roll: :wink:

Quaresma tez jest dobry, ale chyba to jeszcze nie to co Ronaldo
za kilka lat-moze byc swietny...
poki co niech sie ogrywa w Porto a poznije z powrotem do Barcy

trener sie moze zmieni?? :wink:

Tytuł:
PostNapisane: So 16 kwi, 2005 13:40 
Amateur/Aficionado

Ja sądze że obaj jeszcze pokażą co potrafią. Są młodzi i muszą sie rozwijać. Na pewno Ronaldo jest lepszy ale obaj mają jeszcze czas. Myślę że ten młody piłkarz nie poto został sprowadzony do Barcy żeby odrazu grać w pierwszym składzie. Wzieli go poto żeby później mieć z niego pożytek:)) bybajmniej mi się tak wydaje.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 kwi, 2005 20:07 
Czerwona kartka

ja tam jakos Ronaldo w Barcie nie widze...za bardzo gejozą zaciąga od niego :D ale w porównaniu z Quaresma to narazie on jest Ferrari a Qaresma to "tylko" Nissan 350Z ( w wersji LSD- a niech ma :D) ale jednak dla ronaldo wielki RISPECT za to co on wyprawia machając swoimi członkami nad piłką! co prawda, to co dla niego jest juz pilkarskim arcydzielem dla R10 jest tylko próbką :D ale miło na to popatrzeć!

akjps RULEZZZZZZ! lepiej być ajkps niż Ronaldo- bo akjps jest jedna a piłkarzy wielu :)

wymodlili¶cie to!- HDD mi zdechł:/ ale mam drógi :P

Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 kwi, 2005 20:27 
El Mas Fiel Culé

darunio :P napisał(a):
...za bardzo gejozą zaciąga od niego :D !

Nie obraź się, ale gejozą to zaciąga od Twojego nicku :] Ja tez nie widze CR w Barcie tym bardziej, że ManUtd go nie sprzeda za zadne pieniadze :D Dobry z niego technik, na miare Ronaldinho

Tytuł:
PostNapisane: So 23 kwi, 2005 17:11 
Amateur/Aficionado

C.Ronaldo to pedalek... technike ma wspaniala... i tyle. Quaresma pozostaje w cieniu jego jeszcze... ale i tak zle zroblismy go sprzedajac.
Wypozyczenie to max.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 28 kwi, 2005 11:40 
Zwycięzca Złotej Ligi

Trafnie to ująłeś, Kejno :D

Teraz nie powiem, że Quaresma jest gorszy od C. Ronaldo. Nasz były zawodnik robi niezłe postępy w Portugalii. W niedalekiej przyszłości widzę go w Barcelonie :)

Widzieliscie ostatnią bramkę Ricardo w lidze :?: Mówi sama za siebie :twisted:

BARÇA!! BARÇA!! BAAAARÇA!!!!

Tytuł:
PostNapisane: Cz 28 kwi, 2005 13:42 
Tercera Division

tak, ja widzialem ta brame...qrcze, swietna klasa...
mysle, ze Quaresma niezle sobie radzi w Portugalii i czyni tam postepy...moze jeszcze sezno i do nas wroci? chociaz moze juz kosztowac troskze kasy...
nie powinnismy go oddawac od razu po powrocie, jesli sie nie sprawdzi
przyklad: wlasanie C.ROnaldo
Ferguson najpierw go trzymal na lawce, dawal koncowki i tak go ogral
a teraz wymiata....

wiec Quaresma moglby wrocic narazie na lawke, ale z aspiracjami na 1 sklad :D

Tytuł:
PostNapisane: Cz 28 kwi, 2005 13:45 
Tercera Division

Obaj ci piłkazre sa bardzo podobną reprezentuja piłke.Co do Quaresmy to mam nadzieje ,ze powrócą.:)

Tytuł:
PostNapisane: Cz 28 kwi, 2005 17:53 
Barca - més que un club

oooj tak bramka była wręcz wyborna! Powiedzialbym nawet ,że piękna i dotego trza dodać ,że chłopak bardzo się rozwinął przez ten czas w Portugalii. Szczerze mowiąc to teraz Cristiano Ronaldo gra gorzej od Quaresmy :] Ricardo gra wybornie, podaje, drybluje i strzela... Prawdziwy lider zespołu a do tego bardzo młody za dwa sezony widze go w Barcelonie! Bo jest fenomenalny i do teraz nie moge sie pogodzic ,ze go opylilismy. Bo kiedy przychodzil stal sie moim ulubionym zawodnikiem 8)

جة باةثزصشا

:hold: :hold: Phillip Cocu :hold: :hold:

Tytuł:
PostNapisane: Cz 28 kwi, 2005 18:51 
Penalty Taker

może i gadam głupoty ale jestem wkurzony że Giuly otrzymal szanse a Karezma po kilku słabszych wystepach na ławe i ustąpił miejsca LG ... wkońcu obadaj zostali sprzedani i z marzeń z cudownego prawego skrzydła nici... bo jak dla mnie Giuly jest może i Ambitny szybki itd. ale nie ma błysku jak tamci dwaj...

Tytuł:
PostNapisane: Cz 28 kwi, 2005 23:00 
to jest przyszlosciwoy pilkarz przeciez kazda bramka jaka strzeli to wielki pokaz jego umiejetnosci mysle ze do barcy jeszcze wroci ;]

Tytuł:
PostNapisane: So 30 kwi, 2005 15:37 
Czerwona kartka

Curly napisał:

" nie obraź się ale gejozą to zaciąga od Twojego nicku"

nie obraże sie...bo co sie będe o kłamstwo obrażał :)

za to Twój nick wskazuje że masz mózg jak orzeszek- i nie obraź się...bo o prawde nie ma co sie obrażać :P

zartuje ofkozzzz!!!!

PS sorki ale średnio sie orientuje jak wklejać cytaty poprzedników w takich ramkach :([/quote]

akjps RULEZZZZZZ! lepiej być ajkps niż Ronaldo- bo akjps jest jedna a piłkarzy wielu :)

wymodlili¶cie to!- HDD mi zdechł:/ ale mam drógi :P

Tytuł:
PostNapisane: Pn 06 cze, 2005 20:06 
Zwycięzca Złotej Ligi

Fajnie byłoby widzieć obu panów w wyjściowym składzie Portugalii od pierwszych minut... Ronaldo otatnio rozegrał kapitalne spotkanie przeciwko Słowacji. Strzelił ładną bramkę i był jednym z najlepszych zawodników na boisku. W reprezentacji gra fenomenalnie, a w Anglii nieco gorzej - przynajmniej ja mam takie odczucie :roll: Może dlatego jest tak, że Ferguson nie docenia tego jakiego zawodnika ma w swoim zespole :?: Ja byłem pod wrażeniem ogladając jego występ przeciw Słowakom. Z takim zawodnikiem Portugalia może zajść daleko. Z drugiej strony coraz baczniej przyglądam się Quaresmie. Liczę, że mimo wszystko wróci do nas, bo jest to zawodnik pokroju Ronaldo który wcale nie odbiega umiejętnościami od swojego zioma. Oby Barca wiązała z nim plany w niedalekiej przyszłości, bo sprzedać albo zmarnować taki talent to będzie jedna wielka głuopta...

BARÇA!! BARÇA!! BAAAARÇA!!!!

Tytuł:
PostNapisane: Pn 06 cze, 2005 21:10 
Penalty Taker

Karezma jest o wiele lepszy od Ronaldo, Cristiano potrafi tylko otoczke i ciągle kiwa tym samym zwodem ma słabszy strzał i nie jest tak kreatywny jak Ricardo.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 07 cze, 2005 12:27 
Primera Division

Ryba napisał(a):
Karezma jest o wiele lepszy od Ronaldo, Cristiano potrafi tylko otoczke i ciągle kiwa tym samym zwodem ma słabszy strzał i nie jest tak kreatywny jak Ricardo.

No niepowiedzialbym zeby C.Ronaldo mial slabszy strzal od Quaresmy.
Widziales niedawno mecz eliminacji Mistrzostw swiata Portugalia-Slowacja :?: Cristiano strzelil tam piekna bramke z rzutu wolnego i mial wiele innych poteznych strzalow zza pola karnego. A zwody robi swietne byc moze najlepiej na swiecie. W tym ostatnim meczu rowniez kiwal wszystkich jak chcial. Ja z ostatnich meczy Cristiana musze powiedziec ze w tej chwili to Ronaldo jest chyba lepszy od Quaresmy. Ricardo gra naprawde bardzo dobrze ale Ronaldo gra jeszcze lepiej. Ostatnio niemal w kazdym meczu strzela gola. A oprocz tego ze strzela duzo goli to zanotowuje jeszcze sporo asyst :!:

Madrid, cabrón saluda al campeón!
www.gauchito.prv.pl - o Ronaldinho i nie tylko.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 18 cze, 2012 15:02 
-#matti

Odpowiedź na pytanie kto jest lepszy jest mniej więcej tak samo oczywista jak przy zestawieniu tego drugiego Portugalczyka z tytułu tego tematu z najlepszym obecnie piłkarzem globu i okolicy jakim jest Lionel Messi. Quaresma... Oj tam, oj tam :)

Trafiłem na ten temat ponieważ szukałem w ruchach transferowych tematu poświęconego stricte Rolando aby tamże zapytać o coś co mnie frapuje i zastanawia. O co? Ano o to:

Po kiego ch. on w przerwie meczu zmienia te fryzury?
Czy on ma w tych włosach jakąś magiczną moc jak Samson?
:?

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Pn 18 cze, 2012 15:16 
Primera Division

Geje/metroseksualiści/narcyzi tak mają :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: Pn 18 cze, 2012 15:36 
Primera Division

Czyli to musi wyglądać tak:

cała drużyna odpoczywa, uzupełnia płyny, zmienia stroje , w międzyczasie trener przekazuje poszczególnym zawodnikom wskazówki itd a Cristiano w tym czasie siedzi przy lustrze i układa włosy? No bo inaczej nie można sobie tego wyobrazić. Możemy jednak za nim nie przepadać ale wśród największych legend piłkarskich wymieniany będzie na pewno, a te jego narcyzowanie to tylko cecha z którą będziemy go wspominać za kilkadziesiąt lat.

W ogóle bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi Ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 18 cze, 2012 15:54 
Primera Division

Zapewne wygląda to tak :twisted: :
Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1