Teraz jest Wt 23 paź, 2018 05:48

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N 19 sie, 2012 08:30 
El Crack Total

Myślę że przejmie minuty Keity z poprzedniego sezonu. Myślicie że to możliwe iż Tito wpuściłby Songa ściągając np. Fabregasa a Busquetsa pozostawił na boisku? Keita w zeszłym sezonie w Bacie rozegrał ok. 2500 minut.

Tytuł:
PostNapisane: N 19 sie, 2012 09:24 
Pichichi

Najważniejsze, że mamy dodatkowe siły w obronie. Nie do końca odżałowałem fiasko w sprawie Martineza, ale jestem ciekaw co Kameruńczyk pokaże u nas. Na papierze to wygląda bardzo dobrze.

Tytuł:
PostNapisane: N 19 sie, 2012 10:32 
Segunda Division

Jakoś nie jestem przekonany do tego transferu. Niby ściągamy świetnego zawodnika, płacimy dobre pieniądze za niego, ale po prostu nie czuje tego entuzjazmu, który mialem gdy ogłoszono transfer Alby. Zobaczymy jak mu pójdzie. Teoretycznie ma umiejętności żeby sobie u nas poradzić, ale Afrykanin z fikuśną fryzurą w barwach blaugrana? Nie kupuję tego ;)

Tytuł:
PostNapisane: N 19 sie, 2012 10:45 
Primera Division

Dawno nie mieliśmy chyba tak mocnej ławki rezerwowych: Cesc, Thiago, Adriano, Afellay, Pedro, Song, na dodatek mamy 3 światowej klasy stoperów. Wszystkich na boisku zmieścić się nie da. Mam nadzieję że żaden z młodzików nie będzie cierpiał przez to na brak minut w pierwszym zespole.

W ogóle bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi Ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.

Tytuł:
PostNapisane: N 19 sie, 2012 12:02 
Pichichi

Myślę, że tacy piłkarze jak Bartra czy Tello spokojnie będą grać. Nawet w końcówkach meczów już rozstrzygniętych zawsze te minuty im wpadną. No i Puchar Króla jeszcze jest.
Można twierdzić śmiało, że ławkę mamy bardzo solidną. Mam tylko nadzieję, że gracze, np. Pedro nie będą szukać formy pół roku.

Tytuł:
PostNapisane: N 19 sie, 2012 13:08 
Basista prowadzący

Nie ma się co martwić o brak minut. W zeszłym sezonie młodzi dostali ich zdecydowanie za dużo (Tello powinien grać w Segunda, a Cuenca powinien wchodzić tylko na pojedyncze mecze). W tym roku bez kontuzji na 100% się nie obędzie i wtedy (odpukać!) na Real, Sevillę, czy Valencię zamiast Dos Santosa będzie grał Song.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: N 19 sie, 2012 13:43 
Primera Division

Dos Santos to raczej pójdzie na wypożyczenie do Sevilli. Po co do trzymać w zespole jak tak i tak nie będzie grał? Song przyszedł jak zmiennik dla Busquets'a i pewnie będzie grał minuty Keity, a Dos Santos ewidentnie nadaje się tylko na pozycję defensywnego. W Sevilli będzie miał okazję ograć się w La Liga i za rok może wrócić. A co będzie z nim dalej to zobaczymy.

Tytuł:
PostNapisane: N 19 sie, 2012 19:47 
El Crack Total

Widzę, że zarząd uznał, że jeden porządny napadzior (Messi) i jeden rokujący (Alexis) to dosyć. Oby się nie przeliczyli. Jak Messi łapnie dłuższą kontuzję (kiedyś musi w końcu) i będziemy grać Pedro-Alexis-Villa to będzie piękny koncert niemocy.

Tytuł:
PostNapisane: N 19 sie, 2012 23:03 
Pichichi

Nie zarząd, tylko Tito i sztab szkoleniowy. :]
Od samego początku Vilanova powtarzał, że nie chce kupna nowego napastnika, ponieważ liczy na tych, których ma już w składzie. Czy to dobra decyzja, czas pokaże. Zaczęło się fajnie, ale to dopiero 1 mecz.

Przyznać jednak trzeba, że wchodzenia w sezon z dwoma pewniakami w ataku (Messi, Alexis) i całą resztą zawodników, którzy są po prostu niewiadomą z różnych względów, jest ryzykowne.

Creus napisał(a):
"Afellay, Dos Santos i Fontàs kandydatami do opuszczenia Barcelony przed końcem sierpnia." [rac1]

Tytuł:
PostNapisane: N 19 sie, 2012 23:07 
Pichichi

W przyszłym okienku będzie Llorente wolny, więc będzie się trzeba o niego postarać. Za darmo taki zawodnik to prawdziwy skarb. Jeżeli info, że Ci trzej zawodnicy mają opuścić Barcelonę przed końcem sierpnia jest prawdziwe to źle. Bardzo źle. Afellay powinien zostać. A pozostała dwója na wypożyczenia.

Tytuł:
PostNapisane: N 19 sie, 2012 23:13 
Primera Division

Za bardzo bym nie płakał gdyby Holender opuścił Camp Nou. Nic wielkiego by się nie stało, nie wierze w to że zobaczymy w FCB najlepszego Affelay'a. W presezonie grał dość przeciętnie i niczym specjalnym się nie wyróżniał (poza bramką z Dinamo).

Tytuł:
PostNapisane: N 19 sie, 2012 23:13 
Pichichi

Ibi powinien zostać. On jest taki drugi Tello - idealny na słabszych rywali. Poza tym, nie wiadomo jak długo do formy dochodził będzie Cuenca. Tak więc odejście Holendra nie wyjdzie nam raczej na dobre.
Co do Fontasa i JdS, to zgadzam się z tym, że śmiało można ich wypożyczyć. Teraz, gdy przyszedł Song to dos Santos wiele by nie pograł.

Tytuł:
PostNapisane: N 19 sie, 2012 23:25 
Pichichi

@K-a-m-i-q

Serio wierzysz, że Bilbao dopuści do sytuacji w której to Llorente odchodzi za darmo w 2013r ? Niewykonalne. Fernando odejdzie i to w tym okienku (może Juventus?) moim zdaniem. Zobaczymy.

Dos Santos i Fontas- jak dla mnie mogliby być nawet definitywnie sprzedani.

Tytuł:
PostNapisane: N 19 sie, 2012 23:46 
El Fenomeno

Creus napisał(a):
Zubi potwierdza, że z obecnej kadry pierwszej drużyny odejdzie przed końcem sierpnia 2-3 piłkarzy. [TV3]

Czyli ze wspomnianą trójką się żegnamy, chyba że Afellay zostanie, bo szanse ma największe.

Passion and Love

Tytuł:
PostNapisane: N 19 sie, 2012 23:56 
Pichichi

Rocky napisał(a):
@K-a-m-i-q

Serio wierzysz, że Bilbao dopuści do sytuacji w której to Llorente odchodzi za darmo w 2013r ? Niewykonalne. Fernando odejdzie i to w tym okienku (może Juventus?) moim zdaniem. Zobaczymy.

Sprawa jest prosta: zaden (moim zdaniem) klub nie zaplaci pieniedzy o jakie prosi Bilbao za Llorente, poniewaz za rok maja go ZA DARMO i nic nie stoi na przeszkodzie (w 100% pewien nie jestem) aby podpisac wstepna umowe ktora bedzie obowiazywac od 1 lipca 2013. I tu Bilbao ma problem co robic.Moim zdaniem 20 mln to max co baskowie moga wyciagnac za Llorente w tym okienku transferowym lub zimowym.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 sie, 2012 07:45 
Primera Division

Ta już widzę jak ktoś wykłada 20 mln za pół roku

Tytuł:
PostNapisane: Wt 21 sie, 2012 18:29 
Pete Sampras

Culé a muerte napisał(a):
Sprawa jest prosta: zaden (moim zdaniem) klub nie zaplaci pieniedzy o jakie prosi Bilbao za Llorente, poniewaz za rok maja go ZA DARMO i nic nie stoi na przeszkodzie (w 100% pewien nie jestem) aby podpisac wstepna umowe ktora bedzie obowiazywac od 1 lipca 2013.

Taką przedwstępną umowę można podpisać na pół roku przed końcem kontraktu, więc dopiero od pierwszego stycznia będzie istniała taka możliwość. Dlatego sądzę, że jeśli Bilbao będzie chciało zarobić, to sprzeda Fernando teraz, bo w zimowym okienku to już będą pod taką presją, że cena może dramatycznie spaść. Myślę, że w styczniu nawet 15 mln nie dostaliby, bo potencjalny nabywca mógłby powiedzieć: "Jak nie bierzecie tyle, ile dajemy, to spadajcie, za pół roku będzie nasz za darmo." O ile oczywiście Llorente będzie kooperował, bo jak nie zechce stawiać Bilbao pod ścianą, to Baskowie będą w trochę lepszej sytuacji.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

Tytuł:
PostNapisane: Wt 28 sie, 2012 11:11 
Segunda Division

Cytuj:
Milan and Roma sports directors Braida and Sabatini are at this moment meeting in Milan to discuss a loan of Roma's Bojan Krkic. [gazzetta]

Tytuł:
PostNapisane: Wt 28 sie, 2012 14:45 
El Crack Total

Mediolańskie mendy żydzą kasy i tylko chcą wypożyczać wszędzie. Niech go kupią, bo inaczej będzie go Barca musiała odkupić hehe, śmiszna sprawa jak kupimy takiego wymiatacza za 13 baniek ;) (chyba, że w Romie ktoś sie naćpa i odkupi go za~30 :D ).

Tytuł:
PostNapisane: Wt 28 sie, 2012 15:07 
Primera Division

Milan kupił dzisiaj młodziutkiego 17-letniego M'baye Nianga więc raczej odpuszczą sobie Bojana.

E: A jednak dwa transfery w ciągu dnia, widać że porażka z Sampdorią podziałała na włodarzy Rossonerich.

W ogóle bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi Ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1