Teraz jest Wt 22 wrz, 2020 04:53

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn 26 gru, 2011 15:26 
All-in!

Otwieram temat już teraz z prostego powodu. Wraz z nowym rokiem wielu piłkarzom z innych klubów i lig do końca obecnego kontraktu pozostanie niecałych 6 miesięcy. A co za tym idzie, będzie można negocjować warunki przyjścia do klubu sprawdzonych ludzi, którzy w lipcu zostaną z kartą zawodnika w ręku. Oczywiście to grono szybko będzie malało i kilku przedłuży umowy z obecnymi klubami, ale zrobiłem krótkie zestawienie ciekawych piłkarzy (niektórzy nie są kompletnie od czapy), którzy mogliby być brani pod uwagę jako wzmocnienia na przyszły sezon.

Pominąłem oczywiście kilka antyków w stylu Toniego, Giggsa, Palopa, Ballaca, del Piero, Nesty, Zambrotty, Seedorfa i kilku innych, którzy już raczej sobie nie pokopią.

Bramkarze:
Manninger
Fabiański
Wiese
Adler

Obrońcy:
Bosingwa
Miguel (Valencia)
Luis Perea
Fabio Aurelio
Maduro
Antonio Lopez
Chivu

Pomocnicy:
Muntari
Rosicky
Montolivo
Malouda
Arszawin
de Rossi

Napastnicy:
Drogba
Salomon Kalou
xxx
Berbatow
Owen
Pizarro
Farfan

Wciśnij prawy Alt

Ostatnio edytowano Pn 26 gru, 2011 17:06 przez hanc, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pn 26 gru, 2011 16:12 
El Crack Total

De Rossiemu kończy się kontrakt? Madryt pewnie ostro o niego zawalczy.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 26 gru, 2011 16:44 
Primera Division

Anelce już sie kończy? Krótki ten kontrakt podpisał :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn 26 gru, 2011 17:06 
All-in!

A, faktycznie. Anielka "nie dla pieniędzy" postanowił zwiedzić Chiny i wspomóc tamtejszy sport. Tym samym "wierny barwom aż po grób" Nicolas wylatuje z listy.

De Rossi jest jak najbardziej do wyjęcia. Roma zaproponowała mu nową umowę, ale jeszcze jej nie parafował, więc jeśli taki stan rzeczy nie zmieni się do niedzieli, każdy klub na świecie będzie mógł uderzać do niego bezpośrednio z ofertą.

Wciśnij prawy Alt

Tytuł:
PostNapisane: Pn 26 gru, 2011 20:10 
Amateur/Aficionado

Chyba że Roma postawi wypełnić z De Rossim kontrakt do końca :lol3: Szczerze mówiąc, to nie wierzę w jego odejście z Romy. Ma tam bardzo silną pozycję, nie po to kopał w Rzymie tyle lat, żeby teraz zawieść kibiców ukochanego klubu. Z tego co wiem, to Real dość poważnie zainteresowany jest Chivu :lol2:. Życzę im aby zrealizowali ten zakup, wszyscy kibice Interu odetchną z ulgą.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 26 gru, 2011 21:26 
El Crack Total

Atak i pomoc mamy piekielnie mocne, więc jeśli nikt nie odejdzie, nie ma co tracić kasy. Przydałoby się wzmocnienie obrony, ale Pep już chyba zapomniał, że można kupować obrońców. Kolejny rok kwestią otwartą jest pozostanie w klubie Pinto - transfer następcy będzie chyba najważniejszym celem okienka letniego, ale czy w ogóle do niego dojdzie?

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Tytuł:
PostNapisane: Pn 26 gru, 2011 22:43 
Pichichi

Nie mów, że widziałbyś Fabiana w Barcelonie :lol2:

Tytuł:
PostNapisane: Pn 26 gru, 2011 23:00 
El Crack Total

Czy gdzieś tak napisałem? Nie, Barca potrzebuje bramkarza który ma jaja :lol2: i umie grać nogami, więc Fabian odpada. Najlepiej kolejny emeryt z LaLiga.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 26 gru, 2011 23:06 
Pete Sampras

wujo444 napisał(a):
Czy gdzieś tak napisałem? Nie, Barca potrzebuje bramkarza który ma jaja :lol2: i umie grać nogami, więc Fabian odpada. Najlepiej kolejny emeryt z LaLiga.

To może wbrew temu, co napisał hanc - Palop?

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

Tytuł:
PostNapisane: Pn 26 gru, 2011 23:14 
El Crack Total

Wymieniać 35 latka na 38 latka? Czy tylko ja zauważyłem brak sensu? :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn 26 gru, 2011 23:35 
Pichichi

wujo444 napisał(a):

Odnoszę się do otwierającego postu ;)

Tytuł:
PostNapisane: Wt 27 gru, 2011 12:28 
Pichichi

wujo444 napisał(a):
Przydałoby się wzmocnienie obrony, ale Pep już chyba zapomniał, że można kupować obrońców.

Dużo było piekielnej gadki o konieczności sprowadzenia obrońcy przed tym sezonem. Wiele razy kwestionowało się potrzebę sprowadzenia Fabregasa- środkowego pomocnika, bo nieźle przecież środek był w sumie obstawiony. Zamiast Cesca były hasła, że obrońca( głównie środkowy ) jest niezbędny. Thiago Silva, Sakho itd... Genralnie- po co pomocnik, skoro potrzebujemy obrońcy? :hmm:

Guardiola już udowodnił, że wiedział co robi. I wie co robi. Nie zapomniał, że można kupować obrońców. Po prostu miał pomysł na ten zespół, który teraz jest łatwy do odczytania: częsta gra trójką obrońców, więcej pilkarzy w środku pola- co jescze zwiększa naszą dominację. Oczywiście jest to system jeszcze do dopracowania, ale już wygląda to dobrze, bardzo dobrze. Między innymi widzieliśmy to w Gran Derby na Bernabeu, gdzie zmiana ustawienia pomogła, przyniosła pozytywny efekt. Więc proponuje zaprzestania walenia sucharami, że Pep o czymś zapomniał. On po prostu realizuje swoją wizję. Jak mu to wychodzi, niech każdy sobie oceni. Jeśli będzie potrzebny nam obrońca, Pep go sprowadzi. Na razie przy założeniu, że częściej będziemy grać trójką z tyłu- nie widzę takiej potrzeby. Na pewno nie ma miejsca na sprowadzenia gwiazdy, typu Thiago Silva wg mnie. W chwili obecnej na środek mamy Puyola, Pique, Masche. Jeden z nich podczas meczu siedzi na ławce, gdyby tak przyszedł taki Silva- dwie gwiazdy na ławie. Tak na marginesie: Masche > Silva. Argentyńczyk wyśmienicie się spisuje, świetnie wyprowadza piłkę, zna nasze wszytkie schematy. No i transfer środkowego obrońcy to byłby jasny znak dla Fontasa, że już mu dziękujemy. To samo tyczy się Bartry. Przy transferze kolejngo obrońcy, sznase na występy jeszcze mniejsze.
Jeśli chodzi o lewą obronę Abidal zostaje, w zastępstwie Adriano. Dużo mówi się o Albie. Dobrze gra w ofensywie, co do jego gry w defensywnej nie jestem przekonany do końca.
To Pep decyduje.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 27 gru, 2011 14:45 
Pete Sampras

wujo444 napisał(a):
Wymieniać 35 latka na 38 latka? Czy tylko ja zauważyłem brak sensu? :)

Wiesz, jeśli Pinto będzie chciał zostać, to myślę, że zostanie i nie ma tematu. Natomiast jak stwierdzi, że kończy karierę albo chce jeszcze z rok gdzieś pograć, a nie siedzieć na ławie, to będziemy musieli kogoś znaleźć i tylko w takim przypadku widziałbym u nas Palopa, bo za bardzo nie widzę innego weterana, który mógłby do nas przyjść na ławę.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

Tytuł:
PostNapisane: Śr 28 gru, 2011 05:37 
Segunda Division

Watpie aby ktos z tej listy do nas zawital latem. Nie ma tam nazwisk dla Barcy imo a Fabianowi szkoda marnowac kariere, choc w polnocnym Londynie nie gra zbyt czesto to lepiej niech tam zostanie. Pinto zapewne przedluzy wiec problem drugiego bramkarza mozna odlozyc na kolejny rok. Abidal to samo choc mozliwy jest transfer Alby ale jeszcze zobaczymy. Reasumujac jezeli nikt nam przed lipcem nie wypadnie na dluzej vide Afellay, Villa to transfery jakich bedziemy swiadkami beda te z Barcy B.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 gru, 2011 19:27 
Pichichi

Coś dla Ciebie wujo444:

Cytuj:
El año 2012 será el de los defensas en el Barça
Barcelona want to sign a centre or left back. Thiago Silva (Milan) main candidate, Bale (Tottenham) and Alba (Valencia) other options. [md]

Jak będzie- przyszłość pokaże :]

Tytuł:
PostNapisane: Pt 30 gru, 2011 08:55 
Łowca autografów

Barcelona92 napisał(a):
Coś dla Ciebie wujo444:

Cytuj:
El año 2012 será el de los defensas en el Barça
Barcelona want to sign a centre or left back. Thiago Silva (Milan) main candidate, Bale (Tottenham) and Alba (Valencia) other options. [md]

Jak będzie- przyszłość pokaże :]

Z tej trójki najbardziej chciałbym, żeby do Barcelony trafił Alba, a w drugiej kolejności Thiago Silva. Mam wrażenie, że Bale nie sprawdziłby się w Barcelonie.

Tytuł:
PostNapisane: N 01 sty, 2012 22:15 
Łowca autografów

Berbatow odpada, sam piłkarz wyraża obecnie chęć pozostania w klubie, został ponoć zapewniony, że nadal jest ważnym elementem ManU i klub nie zamierza się go pozbywać. Alex Ferguson zapewnił go że przedłużą mu umowę o kolejny rok.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 02 sty, 2012 09:56 
El Fenomeno

Z tej listy nikogo u nas nie widzę. Pinto powinien przedłużyć swoją umowę, a jeśli nie to kupimy jakiegoś bramkarza ogranego w La Liga.

De Rossiego pewnie Real przejmie.

Passion and Love

PostNapisane: Wt 03 sty, 2012 18:08 
Wciąż gram, śpiewam, jem i śpię

właśnie czytałem oświadczenie trenera na 90minut.pl dla mnie to nieakceptowalne że chcą sprzedać Messiego do Shalke 04. W ogóle dlaczego do Shalke skoro to taki beznadziejny klub. Co o tym myślicie !!! ??

Słabością każdej mądrej idei jest to, że starają się realizować ją głupcy.
- Marek Hłasko

Tytuł:
PostNapisane: Wt 03 sty, 2012 18:10 
Primera Division

Myślimy, że w akademiku trzeba się wylogowywać.

:)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1