Teraz jest N 08 gru, 2019 09:12

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 04 paź, 2011 10:23 
-#matti

Fabregas - Arsenal, Raul - Atletico itd. Nawet Guti.HAZ pewnie grał gdzieś w trampkarzach. Koniec, na na temat Uli się nie wypowiadam. To przykład łatania składu przeciętniakami. Pershinga by trzeba wskrzesić.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Śr 05 paź, 2011 16:52 
Pichichi

Cytuj:
I got annoyed with a few things about myself in the media recently so I'm gonna set the record straight. 1) I never said I deserve an Arsenal armband. I said that I would love to one day take a responsibilty of being an Arsenal skipper. 2) I AM injured and had to be pulled out of Polish national team. Hope to recover asap. (Thats for Polish media) 3) Please continue the "Szczesny to Barcelona" rumours. Makes me laugh everytime I read it :) haha

po polskiemu:

Szczęsny napisał(a):
Zirytowało mnie kilka rzeczy które się ostatnio pojawiły w mediach na mój temat więc wyjaśnie kilka spraw. 1) Nigdy nie powiedziałem, że zasługuje na opaskę kapitana. Mówiłem, że chciałbym być kapitanem w przyszłości. 2) JESTEM KONTUZJOWANY i musiałem zrezygnować z wyjazdu reprezentacji. Mam nadzieję, że wykuruję się tak szybko jak tylko się da. (To dla polskich mediów). 3) Prosze kontynuujcie plotki pt. "Szczęsny do Barcelony". Bardzo mnie bawią :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr 05 paź, 2011 21:02 
Łowca autografów

Szczerze na razie Wojtek nie ma czego tutaj szukać, Valdes jest jednym z lepszych bramkarzy na świecie i to na niego będzie stawiał Guardiola w przyszłości.

Uwielbiam wypowiedzi Wojtka, i ta jego pewność siebie bardzo mi się podoba chłopak.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 06 paź, 2011 17:00 
El Crack Total

Jaki żal z tego Wojtka - to mi właśnie nie pasuje do Barcelony.

Bramki mi jednak nie strzelił - śmieje się bramkarz reprezentacji Polski.

Nie strzelił bo Wojtuś nie umiał złapać wolno lecącej piłki - innymi słowy złamał rękę podcierając dupę ze strachu przed Messim.
Dudek - Messi też mi gola nie strzelił :lol3:

Tytuł:
PostNapisane: Cz 06 paź, 2011 19:01 
Pichichi

Roma-Rio napisał(a):
Jaki żal z tego Wojtka - to mi właśnie nie pasuje do Barcelony.

Bramki mi jednak nie strzelił - śmieje się bramkarz reprezentacji Polski.

Nie strzelił bo Wojtuś nie umiał złapać wolno lecącej piłki - innymi słowy złamał rękę podcierając dupę ze strachu przed Messim.
Dudek - Messi też mi gola nie strzelił :lol3:
Tja, tylko że on zupełnie inaczej to powiedział niż przedstawiają to polskie media, ale co tam.
Cytuj:
innymi słowy złamał rękę podcierając dupę ze strachu przed Messim.

Mi żal takich tekstów.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 06 paź, 2011 19:12 
Postęp roku 2011

Szczęsny zażartował, a dokładnie ciekawie odpowiedział na pytanie. Mimo wszystko przyznał, że Messi jest najlepszy. Nie wiem RR czy żartujesz pisząc jakieś rzeczy, że się obsrał czy też nie. Nie wiem w czym problem stwierdził fakt, ale Wojtek i tego pewnie nie długo zasmakuje jak przyjdzie czas i rachunek zostanie wystawiony. Nie jemu, lecz Arsenalowi.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 06 paź, 2011 21:05 
Pichichi

Wojtus o czyms zapomnial...

Tytuł:
PostNapisane: Cz 06 paź, 2011 22:15 
Pichichi

swis napisał(a):

tzn?

Tytuł:
PostNapisane: Cz 06 paź, 2011 22:19 
Basista prowadzący

No jak widać Messi strzelił mu gola. I to nawet prawidłowego.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 06 paź, 2011 22:23 
El Crack Total

swis napisał(a):

No nieee, to jeszcze z pomocą sędziego gola mu Messi nie strzelił :hahaha:

Tytuł:
PostNapisane: Cz 06 paź, 2011 22:56 
Pichichi

Jako że jestem sędzią to przypominam, że bramka jest strzelona prawidłowo wtedy, gdy sędzia o tym zadecyduje, a nie gdy kibic stwierdzi, że została strzelona. :aniolek:

Tytuł:
PostNapisane: Pt 07 paź, 2011 04:29 
-#matti

Czas chyba powiedzieć STOP. Wkraczasz kochany na pole bardzo niebezpiecznej dyskusji o - jak dzisiaj, po obejrzeniu 480 powtórek - całkowicie prawidłowym trafieniu Bojana Krkicia na wagę awansu do finału LM, którego także arbiter postanowił nie uznać. I co? Jakiś ślepy kretyn, odpowiadający chyba przed Bogiem i historią, bo na pewno nie przed Uefa, Platinim i Rosellem tak se postanowił i mamy to pokornie zaakceptować? Znaczy ślepy, widzący więcej niż inni (tu: trzecia ręka u Toure na brzuchu, chyba od gry na Ukrainie koło Czarnobyla) jak ten Ekwadorczyk w meczu Włochów na MS 2002. Nie chce pytać czy widzimisie sędziego oznacza, że prawidłowa bramka przestaje nią być, więc nie pytam, bo to że bramka jest wtedy kiedy uzna arbiter to tak samo utarte hasło jak to, że piłka jest jedna, a bramki są dwie. Koniec.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Pt 07 paź, 2011 13:48 
Pichichi

matti napisał(a):
Czas chyba powiedzieć STOP. Wkraczasz kochany na pole bardzo niebezpiecznej dyskusji o - jak dzisiaj, po obejrzeniu 480 powtórek - całkowicie prawidłowym trafieniu Bojana Krkicia na wagę awansu do finału LM, którego także arbiter postanowił nie uznać. I co? Jakiś ślepy kretyn, odpowiadający chyba przed Bogiem i historią, bo na pewno nie przed Uefa, Platinim i Rosellem tak se postanowił i mamy to pokornie zaakceptować? Znaczy ślepy, widzący więcej niż inni (tu: trzecia ręka u Toure na brzuchu, chyba od gry na Ukrainie koło Czarnobyla) jak ten Ekwadorczyk w meczu Włochów na MS 2002. Nie chce pytać czy widzimisie sędziego oznacza, że prawidłowa bramka przestaje nią być, więc nie pytam, bo to że bramka jest wtedy kiedy uzna arbiter to tak samo utarte hasło jak to, że piłka jest jedna, a bramki są dwie. Koniec.

Nie mamy tego zaakceptować, tylko walczyć żeby wyrzucić leśnych dziadków z UEFA/FIFA i zabrać sędziom moce boskie a wprowadzić powtórki i inne rzeczy które sprawią, że piłka będzie bardziej sprawiedliwa. Ale to już inna sprawa.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 07 paź, 2011 14:13 
-#matti

Chrystusie niebieski... W końcu jakiś sensowny głos niezwiązany z Barceloną :!:
Ciekawe tylko jak z tak skonsolidowanym i związanym betonem walczyć. Przydałoby się te zmiany wprowadzić, bo z nimi nie byłoby Ovrebo, a jeżeli byłby to na równi z Balakiem, Bosingwą i Eto'o 2 tygodnie wcześniej. Nie byłoby wielu innych rzeczy jakie są przecież takie oczywiste, a o jakich wyjątkowo nie wspomnę. Aż się prosi jednak historie alternatywne pisać, bo nie ma znaczenia czy z Mottą czy bez, co każdy i tak wie, a decyzja kilku facetów w sędziowskich kubraczkach, która z rzeczywistością miała niewiele wspólnego praktycznie zmieniała skład finałowego spotkania najważniejszych klubowych rozgrywek w Europie. Tyle dobrego mogą takie zmiany przynieść... ale komuś na prawdę nie pasuje aby to chyba wprowadzić. Nie byłoby dyskusji, że Busaka kiedy po pierwszym meczu byłoby generalnie pozamiatane. Marzenia jak na razie.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Cz 27 paź, 2011 10:27 
Łowca autografów

Moim skromnym zdaniem Szczęsny jak narazie to nie jest potrzebny w Barcelonie, gdyby przeszedł to był by tylko zmiennikiem dla Valdesa a w Arsenalu jest kluczową postacią i jednym z najlepszych bramkarzy w Premier League także jak narazie to niech zostanie tam gdzie jest. Jeżeli Guardiola myśli o zmienniku Valdesa to moim kandydatem jest Claudio Bravo, ograny w Primera Division, doświadczony z wielkimi umiejętnościami, za drogi by on nie był i pewnie pogodził by się z rolą drugiego bramkarza. Powracając jeszcze do Wojtka to powiem tak, chętnie bym widział go w Barcelonie jako pierwszego bramkarza ale tylko wtedy jak by Valdes zakończył piłkarską karierę.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 27 paź, 2011 16:52 
Tercera Division

Ja bym się zastanowił nad kwestią czy aby Vldes na pewno jest lepszym bramkarzem od Szczęsnego aktualnie zapewne wygrywa z nim doświadczeniem i nie wiadomo jak się dalej potoczy kariera Szczęsnego czy mu cos nie odbije ale myśle ,że warto zaryzykować bo z takim progresem to dla mnie już w przyszłym sezonie mógłby wskoczyć do 1 skłądu.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 27 paź, 2011 17:26 
Primera Division

:wleb: ... "nie wiem czy Valdes jest lepszy od Wojciecha"

Tytuł:
PostNapisane: Wt 01 lis, 2011 11:00 
Łowca autografów

Dla jego kariery lepiej by było ja by został w Arsenalu Londyn.

:hold: :hold: Leo Messi :hold: :hold:

Tytuł:
PostNapisane: Śr 02 lis, 2011 15:30 
Pichichi

http://www.youtube.com/watch?v=eo1r43Wy ... r_embedded

kto powiedzial ze Wojtek kiepsko gra nogami? :lol2:

Tytuł:
PostNapisane: Śr 02 lis, 2011 18:40 
El Crack Total

Prawa UEFA ale Wojtek nie ma nóg tylko odnóża jak pająk.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1