Teraz jest Wt 23 paź, 2018 05:47

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 02 lis, 2011 19:43 
Łowca autografów

Na razie nie ma szans, po pierwsze Szczęsny sam mówił, że świetnie czuje się w Londynie, po drugie Wenger od tak go nie wypuści, po trzecie Almunia chyba by się zadarł z radości, po kolejne za jakieś 2-3 lata to może, może.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 02 lis, 2011 19:58 
Amateur/Aficionado

A najważniejsze, że VV najzwyczajniej w świecie jest lepszym bramkarzem. :)

Ostatnio edytowano Śr 02 lis, 2011 19:59 przez jane_doe, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr 02 lis, 2011 19:59 
Basista prowadzący

Barciur napisał(a):
kto powiedzial ze Wojtek kiepsko gra nogami? :lol2:

Rok temu to Wenger mówił, kiedy Wojtek nie potrafił dokopać piłki do linii środkowej. Teraz już jest lepiej. Poza tym kiwanie się i kontrola piłki to dla bramkarza aspekty z gry nogami najmniej ważne.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 02 lis, 2011 21:17 
Łowca autografów

Tak,ale widać, że ten element gry bardzo poprawił. Na wyspach jak bramkarz nie gra nogami to jest nic nie wart.
Valdes po prostu przerasta doświadczeniem Szczęsnego, ale z roku na rok Wojtek robi postępy - za przykład niech posłuży mecz z Niemcami, gdzie nieraz ratował nam tyłek w cudowny sposób.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 02 lis, 2011 21:34 
Pichichi

Trochę dla jaj to napisalem. To kiwanie się powinien skończyć i to jak najszybciej, bo - jak to się mówi po angielsku - "wróci by ugryźć w dupę" - najwyczaniej w świecie się sparzy przy okazji kosztując nas bramkę.

Koleś ma 21 lat, rozegrał 41 spotkań w pierwszej drużynie Arsenalu. z czego 25 w lidze. Valdes ma 29 lat, rozegrał 423 spotkania w Barcelonie, z czego 305 w lidze. O czym my w ogóle możemy w tej chwili mówić.

Valdes jest postacią niesamowitą pod tym względem, że potrafi być skoncentrowany przez 90 minut. 89 minut nic nie robi a tu nagle strzał czy cholera wie co. W sumie teraz tego nie potrzebujemy :D ale za czasów Almunii był z tym ogromny problem. Almunia to świetny bramkarz gdy ciągle jest pod presją. To zdawało egzamin w meczach z Man Utd czy z Barceloną, ale na codzienność nie - bo jak nikt nas nie atakowałto koleś zasypiał i wpuszczał głupią bramkę w 90. minucie czy coś. Valdes jest idealny dla Barcelony i tyle.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 02 lis, 2011 21:47 
Semper fi

Jeszcze do gry Valdesa obok dobrej gry nogami, dobrego ustawiania się, gdy na przedpolu, koncentracji to jest jeszcze gra sam na sam. Chyba jeden z lepszych w tym aspekcie gry.

Wojtek jest bardzo dobry na linii, ze względu na swój refleks. Póki co gra na przedpolu jeszcze ssie, ale to kwestia doświadczenie i rozegranych minut. Gry nogami jakiejś perfekcyjnej to on wg mnie nie ma. Ale lubię Wojtka i może w przyszłości :D Kto wie.

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 04 lis, 2011 18:43 
La sexta maravilla

Rzuci ktoś linkiem do tej kiwki Wojtka? Bo jedyny link, który "widziałem" został usunięty przed tym jak zobaczyłem tę akcję :P

"Na boisku za swoich kolegów z drużyny oddałbym życie" - Deco

[1984 - 2007] R.I.P. Antonio Puerta

Tytuł:
PostNapisane: Pt 04 lis, 2011 18:55 
Pichichi

http://videa.hu/videok/sport/szczesny-c ... 6yHDW6Dy#b

PostNapisane: Cz 14 mar, 2013 22:18 
Łowca autografów

po ostatnich wydarzeniach w arsenalu (brak wojtka w meczu) deklaracji valdesa może powróci temat Szczęsnego. Młody gracz. Barcelona często podkupuje zawodników z arsenalu. A może nawet nastąpi wymiana pomiędzy tymi klubami.

PostNapisane: Cz 14 mar, 2013 23:35 
Segunda Division

Nie dla Polaków w Barcie. Nie ta liga nie ten poziom. Za dużo sezonowców by sie zleciało.

PostNapisane: Cz 14 mar, 2013 23:36 
Pichichi

tabaluga napisał(a):
po ostatnich wydarzeniach w arsenalu (brak wojtka w meczu) deklaracji valdesa może powróci temat Szczęsnego. Młody gracz. Barcelona często podkupuje zawodników z arsenalu. A może nawet nastąpi wymiana pomiędzy tymi klubami.

biere!

PostNapisane: Pt 15 mar, 2013 17:11 
Primera Division

Już widzę te nagłówki: "Polska Barcelona pokonuje Real! Grał Szczęsny!"

PostNapisane: Pt 15 mar, 2013 17:28 
Primera Division

Kalipso ja widzę inaczej ten nagłówek: "Świetny mecz Szczęsnego, remis Barcelony z Realem". :D

Tego tematu chyba nie powinno w ogóle być.

W ogóle bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi Ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.

PostNapisane: Wt 23 kwi, 2013 14:29 
Primera Division

Nie...jestem zdecydowanie przeciwko temu transferowi, nawet nie patrząc się na obecną formę. Nie gra zbyt dobrze nogami, a do tego jego charakter...Barca powinna wybrać innego bramkarza.

"Nie mógłbym i nie chciałbym odejść. Nigdy nawet o tym nie pomyślałem. Barça to całe moje życie, to dzięki niej jestem tu gdzie jestem."-Lionel Messi

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1