Teraz jest Pn 20 sie, 2018 07:48

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 10 sie, 2011 20:26 
Pichichi

Barciur napisał(a):
qbarca napisał(a):

szkoda, że nie liczysz tego ile Arsenal straci jak nie zakwalifikuje się do LM w przyszłym roku (bez Cesca i Nasriego). Konkurencja nie śpi, a wam te 25 milionów, patrząc na realia angielskie starczy na jakiegoś juniora

Za Cesca mamy dobrze rokującego Ramseya i wracającego do dawnej świetnej formy Rosicky'ego, za Nasriego MOŻE będzie Mata, a są Gervinho, Alex Oxlade i Arshavin, a dodatkowo za tą kasę prawdopodobnie wzmocnimy obronę co jest naszą główną bolączką więc myślę, że na sprzedaży Cesca za godziwe pieniądze wyjdziemy na tym lepiej niż gdybyśmy go mieli trzymać i ten byłby nie zadowolony i kontuzjowany pół sezonu. :)

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-n ... omosc.html
To ma byc wzmocnieniem obrony ? :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr 10 sie, 2011 20:33 
Primera Division

Fabregas do niedzieli ma zostać piłkarzem Barcy.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 10 sie, 2011 20:37 
Primera Division

Niech przyjdzie. Tylko niech nie blokuje rozwoju Thiago..

Tytuł:
PostNapisane: Śr 10 sie, 2011 20:49 
Tercera Division

Mats20 napisał(a):
Niech przyjdzie. Tylko niech nie blokuje rozwoju Thiago..

IMO prędzej Keita będzie blokował rozwój Thiago niż Cesc.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 10 sie, 2011 20:53 
Primera Division

Pożyjemy zobaczymy.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 10 sie, 2011 22:52 
Amateur/Aficionado

maxik napisał(a):
Fabregas do niedzieli ma zostać piłkarzem Barcy.

A jeszcze z godzinę temu czytałem że do piątku.

Pewnie w weekend usłyszyły że spokojna głowa, okienko wszak otwarte do 31 Sierpnia :lol2:

Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 sie, 2011 10:11 
-#matti

Fichado. Czy się to komuś podoba czy nie. Oficjalne potwierdzenie będzie, ale jeszcze nie teraz. Zastanawiam się kto poniesie odpowiedzialność tego, że otrzymujemy piłkarza, który w ogóle nie przepracował okresu przygotowawczego? Na Superpuchar nie będzie gotowy. Ani Hiszpanii, ani Europy. Kilka tygodni treningów będzie potrzebne aby przywrócić mu pożadaną sprawność fizyczną. A to wszystko przez ignorancję sztabu szkoleniowego jego byłego klubu, bo tak na prawdę ile ugraly? Czy 29 mln oferowane przez Barcelonę się zwiększyło? Nie. No ale o tym pogadamy jeszcze przy okazji. Pewnie nie w ruchach transferowych, a w innym dziale i nie w temacie Powrót Fabregasa, a Cesc Fabregas.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 sie, 2011 10:17 
El Crack Total

2 dni temu z Arsenalu dochodzą głosy, że mają w dupie nasze zmienne a teraz się na to zgadzają? Aha. No fichado.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 sie, 2011 10:24 
Postęp roku 2011

Oni mówili, że oferowaliśmy im nierealne, ciężkie do wypełnienia zmienne, a teraz warunki ponoć mają być na tyle łatwe do zrealizowanie, że się ugięli na te 6 mln na przestrzeni lat.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 sie, 2011 10:25 
-#matti

Głosy dochodzące z Arsenalu na poważnie traktowane być nie mogą. Nigdy. Kontuzje van Persila jakiej nie było i teraz kontuzja Fabregasa jaką zaraz 'wykryją' nasi lekarze was niczego was nie nauczyły? Tylko na wyraźną prośbę samego Cesca, jakiemu serce będzie krwawić z tego poniewierania jego byłego klubu mogą stwierdzić, że kontuzja była, ale mniejsza niż twierdzili tamci i już może trenować normalnie.

93 minuta...

Ostatnio edytowano Cz 11 sie, 2011 10:26 przez matti, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 sie, 2011 10:26 
El Crack Total

Cytuj:
Oferują nam zmienne, które mają być uzależnione od różnych fantastycznych rzeczy, ale my nie jesteśmy tym zainteresowani. Sprzedamy go tylko za pieniądze, których jest wart

Widać, że się śmieje z tych zmiennych skoro mówi o "fantastycznych rzeczach".

Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 sie, 2011 10:29 
El Crack Total

Po zakupie Fabregasa środek pomocy mamy już zapewniony na lata. Najważniejszym zadaniem Guardioli w nadchodzącym sezonie będzie zapewnienie odpowiedniej ilości minut Alcantarze. Jeśli Thiago nie zrazi się do naszego klubu i zostanie w Barcelonie, przy okazji rozwijając się, to nasza pomoc będzie zjadać dupą reprezentacje świata złożoną z piłkarzy grających poza Barceloną.
Drużyna wydaje się kompletna. Mamy wreszcie alternatywę w ataku (Sanchez). Życzę sobie i nam wszystkim żeby spełnił pokładane w nim nadzieje. Oczywiście przydałby nam się obrońca, ale nie można mieć wszystkiego. Jeśli kontuzje nie zaleją naszej defensywy a Messi nie wypadnie ze składu na dłuższy czas to nie musimy się martwić o wyniki.
Po trzecie bardzo imponuje mi Rosell. Jak na tak zepsuty rynek jaki dzisiaj mamy, ceny negocjuje naprawdę dobre. 27 mln za Sancheza okaże się czy bedzie dobrą inwestycją, ale dużo gorsi i mniej przyszłościowi piłkarze chodzili za podobne lub większe kwoty. Jeśli się sprawdzi to koszty wzrosną, ale wtedy gdy będzie wiadomo że się sprawdził i był tego wart. Magia naszego klubu i osiąganych przez Barcę wyników też swoje robi. 22 mln funtów za Mascherano to cena promocyjna. 40 mln za Cesca to też nie jest zła cena jak za jednego z najlepszych playmakerów na świecie. To czy koniecznie musieliśmy go kupować to druga sprawa, ale była już tyle razy poruszana na forum że nie chcę znowu wywoływać o niej dyskusji.
Jeśli do drużyny dołączyłby jeszcze porządny lewy albo środkowy obrońca to nazwałbym tę drużynę Dream Teamem wszechczasów nie do pokonania. Bo teraz mogą nas jeszcze położyć kontuzje w defensywie. :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 sie, 2011 10:31 
Postęp roku 2011

Jestem pewien, że uda im się wcisnąć te 6 mln zmiennych na łagodnych warunkach. Z tego co pamiętam wcześniej był awans to ćwierćfinału teraz jest wyjście z grupy i jakieś podobne. O ile mowa o fichado jest prawdziwa i zostanie ogłoszona to byłby zdziwiony na maksa jakby zarządowi nie udało się umówić na te zmienne. Dadzą radę Arsenal zmięknie w końcu. Tak coś czuję.

EDIT:
@Up.

Nie poruszam dyskusji, ale skomentuję jedno Cesc nie jest niezbędny tak jak to było z napastnikiem, ale jest potrzebny pod względem zakończenia tej sagi, która się ciągnie i przez nią tracimy czas w okienku transferowym przy niepowodzeniu z nią. Jestem pewien, że za rok co najmniej jeden obrońca w Barcelonie zawita.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 sie, 2011 10:59 
Pichichi

jeszcze zobaczycie ile meczy razem zagra Cesc z Thiago :) Xavi w końcu będzie mógł sobie od czasu do czasu odpocząć, nie będzie tak eksploatowany jak w poprzednich latach. Iniesta nie raz powędruje na nominalne skrzydło (oczywiście na papierze bo w praktyce będzie śmigał po różnych pozycjach). Będzie fajnie

„Prosimy nie karmić Pepe, może być agresywny”.

Sponsorem podpisu jest ActiveJet

Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 sie, 2011 11:56 
Łowca autografów

Jak podaje Mundo Deportivo Cesc będzie grał z 4,a Thiago z 11.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 sie, 2011 12:04 
Primera Division

Kacper95 napisał(a):
Jak podaje Mundo Deportivo Cesc będzie grał z 4,a Thiago z 11.
Tak jak myślałem :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 sie, 2011 12:10 
Pichichi

Nie można jeszcze mówić huuura... :] Od 11.00 trwa posiedzenie zarządu Arsenalu, gdzie debatują między innymi o ofercie za Fabregasa. Media wczoraj donosiły, że Arsenal ją najprawdopodobniej zaakceptuje. Nie pisały jednak o porozumieniu, tego wciąż nie ma. Brakuje niewiele, trzeba jednak jeszcze trochę poczekać.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 sie, 2011 12:38 
Il Padrino

Nareszcie koniec tej opery! :D

Nie wiem czy mam się cieszyć z tego transferu, czy nie cieszyć, bo w sumie Fabregas jest razem Xavim i Iniestą najlepszym środkowym pomocnikiem na świecie, ale bardzo złą wiadomością jest to, że Thiago będzie miał mniej minut. I możecie mi mówić co chcecie, ale w rotację u Pepa nie chce mi się wierzyć, obym się mylił.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 sie, 2011 13:31 
Ibracadabra

Na pewno cieszy to, że to już koniec tej całej historii, bo to już nużące strasznie było.

Słabsi z Fabregasem na 101% nie będziemy, ale czy jego przyjście nie zaszkodzi Thiago? Trudno wyczuć. Co bym o Cescu nie myślał to życzę mu powodzenia, powrotu do pełnego zdrowia i jeszcze lepszej gry niż w Arsenalu.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 sie, 2011 13:53 
-#matti

qbarca napisał(a):
Będzie fajnie

Też tak uważam. Nie mogę wyjść z podziwu, że za Fabregasa zapłacono nawet mniej niż rok temu chciał dać Laporta z Czikim określając kwotę 30 mln jako jego rynkową wartość. Udało się zjechać do 29 mln, bo te 5 baniek dorzucił Katalończyk ze swojej pensji i tego po prostu nie licze Czysta gotówka. Z dopłatą wyszło jak kochał ten Arsenal, jak tam był szczęśliwy i chciał zostać! A varbiles? Sory, ale te 6 bańków za wygranie dwukrotnie ligi (nad Madrytem - przyp.) czy wygraną w Pucharze Europy (także nad nimi) - a nie sądzę aby była taka możliwość żeby przez 5 lat chociaż raz tego ostatniego trofeum nie wznieść ponownie w górę - osobiście bym im zaniósł gdyby mnie o to poprosili. Dwa znakomite transfery Rosella, które co prawda trochę się przeciągnęły, ale są najlepszą z możliwych odpowiedzi na to jak germańskojęzyczny Turczyn (pan Wołodyjowski się kłania dla niekumatych) jaki się instaluje za miedzą.

Dla mnie jak wiadomo problemem była cena za bądź co bądź w ordynarny sposób podpierdolonego wychowanka i boską wolą było aby tutaj wrócił za uczciwe pieniądze - jak już musimy coś płacić. Za uczciwsze się chyba nie dało więc w jakimś stopniu zapłacono za błędy przeszłości. Cała historia za kilka lat się być może powtórzyć, bo - nie bójmy się tak tego nazwać, a i pewnie w biurach na CN też są tacy co tak uważają - w drugą stronę poszło w rozliczeniu (stąd wg mnie tylko 29 mln i kategoryczny sprzeciw dla podniesienia tej oferty, bo zaczynali chyba nawet od 27?) dwóch perspektywicznych łebków. Kwestia charakteru Francesca, podpisanie kontraktu z Wągierem oraz ubiegły rok jest sprawą drugorzędną, bo to po prostu da się skorygować. Życzę naszej nowej czwórce wielu sukcesów, a Arsenałowi aby powąchał te 6 mln z varibles.

93 minuta...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1