Teraz jest Pt 13 gru, 2019 06:22

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wayne Rooney
PostNapisane: Śr 20 paź, 2010 14:37 
Łowca autografów

Ferguson jednoznacznie przyznal, ze Anglik chce opuscic Old Trafford. takie rzeczy rzadko sie zdarzaja - jezeli jakis zawodnik chce opuscic klub, to zwykle do konca trzyma to w tajemnicy, aby w wypadku niewypalu transferowego zachowac twarz i zaufanie kibicow. Wazza postepuje jednak inaczej, wiec nie sa to juz tylko plotki, ale rzeczywiscie musi byc cos na rzeczy.
Guardiola z kolei juz zdazyl sie wypowiedziec o mlodym napastniku - "to swietny gracz, podziwiam go" - powiedzial.

Co o tym sadzicie? moim zdaniem trio Rooney Villa Messi przez pare ladnych sezonow rzadziloby na boiskach La Ligi i Champions League. Wazza i David mogliby sie wymieniac pozycjami, wiec z tym nie byloby klopotu. Mowcie co chcecie, ale technicznie Rooney idealnie pasowalby do naszego Teamu, i wreszcie znalazlby sie ktos kto umialby sam pociagnac gre, kiedy Messi czy Xavi mieliby slabszy dzien. Uwazam ze za 40-50 mln ManU spokojnie pusci Anglika, a jako ze ten ma dopiero 24 lata, uwazam ze bylby to transfer idealny.

PostNapisane: Śr 20 paź, 2010 14:58 
El Crack Total

kmieciu90 napisał(a):
moim zdaniem

I na tym zakończmy.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 20 paź, 2010 14:59 
Łowca autografów

oczywiscie ze moim zdaniem, bo nie wypowiadam sie za ani za mame ani za wujka, wiec nie wiem o co ci chodzi. jezeli nie umiesz merytorycznie odpowiedziec i podyskutowac, to nie spamuj

Tytuł:
PostNapisane: Śr 20 paź, 2010 15:11 
El Crack Total

Liga hiszpańska jest ostatnią ligą do której tej piłkarz pasuje. Taka odpowiedź cię zadowala ?

A już na pewno Barcelona jest jedną z ostatnich drużyn na świecie w której mógłby się sprawdzić. W Realu ma na to szanse ale nie u nas.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 20 paź, 2010 15:26 
Pichichi

takie dywagacje czy się sprawdzi w Lidze Hiszpańskiej czy nie są bez sensu do momentu czy piłkarz naprawdę zagra w tej lidze. Może Rooney ostatni okres ma bardzo słaby, ale uważam, że umiejętności posiada i spokojnie sprawdziłby się w najlepszych klubach na świecie. Pytanie czy piłkarz kieruje się w tym momencie chęcią zarabiania większych pieniędzy czy zmianą otoczenia. Bo jeśli to drugie to zmiana kraju na pewno byłaby jakimś rozwiązaniem.

„Prosimy nie karmić Pepe, może być agresywny”.

Sponsorem podpisu jest ActiveJet

Tytuł:
PostNapisane: Śr 20 paź, 2010 15:30 
Łowca autografów

to twoje zdanie. ale to jest forum. tutaj spotykaja sie ludzie, ktorzy chca pogadac na dany temat. rozwin swoja wypowiedz, powiedz dlaczego myslisz tak, a nie inaczej. wtedy ja ci powiem co o tym mysle i moze zrobi sie ciekawie. moze porozmawiamy dalej, moze ktorys z nas zmieni swoje zdanie bo uzna, ze drugi ma racje. po to wlasnie istnieje to forum. zeby pogadac. wiec nie pisz jednego pustego zdania, ale uzasadnij je, rozumiesz? albo nie pisz wcale.

ok, a wiec Rooney nei pasuje do La ligi. absolutnie nie rozumiem tego zdania. szybkosc, technika i kreatywnosc - to wszystko co potrzebne w tej lidze, a Rooney to ma. Byc moze niektorym Rooney nie kojarzy sie zbyt pozytywnie jako czlowiek - bo jest zarozumialy itd. moim zdaniem jednak jezeli chodzi o osobowosc to wyroznia go ogromna ambicja, zawsze kiedy straci pilke w srodku pola i idzie z tej straty kontra, to on na pelnym biegu wraca za przeciwnikiem i z calych sil stara sie ja odzyskac. Sam Rooney z kolei zarzuca ManU brak ambicji - po sprzedazy Ronaldo i zastrzyku finansowym w wysokosci prawie 100 mln euro Manchester nie wydal nawet 30-40 mln, by kupic jakiegos godziwego zastepce na jego miejsce. i uwazam ze tutaj ma racje.

Jedyne co mnie niepokoi w jego transferze to to, ze Barca stalaby sie drugim Realem. po prostu za duzo gwiazd. mysle jednak ze tutaj nie ma chamstwa i arogancji, i mimo tego ze tak wielu jest tych, ktorzy chca byc najwazniejszymi, to mimo wszystko daloby sie ich poustawiac i zgrac ze soba. a jezeli to by sie udalo, to efekt bylby niesamowity. zrozum mnie - chodzi mi o to, ze kiedy dochodzi do najwazniejszych meczy w sezonie czyli w LM w meczach od cwiercfinalu wzwyz, w najwazniejszych meczach la ligi, kiedy naprawde wszyscy nasi zawodnicy wychodza na murawe, i mimo ze taki Keita jest zawsze chwalony przez PEpa, ze Busi zawsze zapowiada sie obiecujaco, ze Pedrido daje rade, to te postacie i tak nie beda kluczowe w tym momencie. i jezeli Messi ani Xavi nei beda mieli swojego dnia, to bedziemy mieli lipe. nie bedzie tego, kto potrafi sie wykazac. nie bedzie tego kto powie "dajcie mi pilke, zaraz wdupie tego gola chocby nie wiem co". i dlatego chce go u nas. a nadawalby sie idealnie.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 20 paź, 2010 15:41 
El puto jefe

http://www.elmundodeportivo.es/gen/2010 ... enero.html

Mundo Deportivo podaje, że klub odrzucił już dwie propozycje agenta Rooneya, by Barca kupiła go już w styczniu.

Na świecie powinna być ogłoszona tylko jedna pandemia. Pandemia debilizmu, który szerzy się w zastraszającym tempie i nie ma na niego lekarstwa.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 20 paź, 2010 17:23 
Siarkofrutopijca

On przecież po angielsku nie potrafi mówić, to ma się jeszcze hiszpańskiego/katalońskiego nauczyć? Wolne żarty.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 20 paź, 2010 18:14 
El Crack Total

Już mieliśmy jednego silnego napastnika i dobrze na tym nie wyszliśmy(tysiące fauli). Być może jestem uprzedzony do takich osiłków ale co poradzić. Jeden taki kosztował nas grubą kasę.

kmieciu90 napisał(a):
to twoje zdanie. ale to jest forum. tutaj spotykaja sie ludzie, ktorzy chca pogadac na dany temat. rozwin swoja wypowiedz, powiedz dlaczego myslisz tak, a nie inaczej. wtedy ja ci powiem co o tym mysle i moze zrobi sie ciekawie. moze porozmawiamy dalej, moze ktorys z nas zmieni swoje zdanie bo uzna, ze drugi ma racje. po to wlasnie istnieje to forum.

A z tym masz rację. Trochę przegiąłem :|

Tytuł:
PostNapisane: Śr 20 paź, 2010 22:00 
El Crack Total

Za 5 baniek to można a nawet trzeba zaryzykować, najwyżej będzie sprzątał sracze na Camp Nou.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 20 paź, 2010 23:22 
Pichichi

Roma-Rio napisał(a):
Za 5 baniek to można a nawet trzeba zaryzykować, najwyżej będzie sprzątał sracze na Camp Nou.
tu nie chodzi o 5 baniek za trasnfer tylko liczona w setkach tysiecy tygodnówkę ;)

Tytuł:
PostNapisane: Śr 20 paź, 2010 23:29 
El Crack Total

Barciur napisał(a):
Roma-Rio napisał(a):
tu nie chodzi o 5 baniek za trasnfer tylko liczona w setkach tysiecy tygodnówkę ;)

Ale jak się nie sprawdzi może odejść gdzie indziej jak Ibra i jego tygodniówka się zwróci. Z resztą jemu tak o kasę nie chodzi tylko o ucieczkę z Wysp gdzie brukowce go prześladują przez co chłop nie może sobie spokojnie zakisić ogóra.

.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 paź, 2010 08:16 
El Crack Total

to chyba by musiał przeniesc się na Białoruś, nie do Hiszpanii :lol3:

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 paź, 2010 10:14 
Pete Sampras

Napastnicy w typie Rooneya zawsze mi imponowali i takiego piłkarza bardzo chętnie bym u nas zobaczył, ale transfer Rooneya ma zarówno plusy jak i minusy.

Do zalet zaliczam przede wszystkim szybkość, dynamikę i ambicję, a także uderzenie z dystansu (choć u nas pewnie i tak miałby zakaz :wink: ), umiejętność wyjścia do prostopadłej piłki. To zawodnik, który poświęca się dla zespołu i haruje na całym boisku, więc sądzę, że i u nas nie miałby z tym problemu.

Są natomiast też wady. Gilu trafnie zauważył, że problemem byłaby komunikacja z resztą zespołu. Do tego sceptycznie podchodzę do wyszkolenia technicznego Anglika. Owszem, na tle Premiership Wayne się wyróżnia, ale tak też było z Ibrą w Serie A, a u nas często nie nadążał i się gubił. Do tego inna specyfika ligi - Rooney gra ostro, co mi się podoba, ale sędziom w Hiszpanii mniej. A ich gwizdki z kolei na pewno nie pasowałyby Rooneyowi, który jest wybuchowy i mógłby łapać sporo kartek za podważanie decyzji sędziego. No i tak naprawdę wątpię, czy rzeczywiście dałoby się go wziąć za 5 mln, a w świetle tego, co mówi się o naszych finansach 30-40 mln funtów mogłoby być problemem (choć wolę taki wydatek na Rooneya niż Fabregasa).

kmieciu90 napisał(a):
Byc moze niektorym Rooney nie kojarzy sie zbyt pozytywnie jako czlowiek - bo jest zarozumialy itd

Mógłbyś podać przykłady tej zarozumiałości? Bo ja za zarozumialca uznałbym Krystynę, Ibrę, ale akurat nie Rooneya. Owszem, jest chamowaty, do tego prosty i prostacki, ale z przejawami zarozumiałości akurat się nie spotkałem.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

Ostatnio edytowano Cz 21 paź, 2010 12:16 przez Gary, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 paź, 2010 12:14 
Pichichi

@Gary
Z pierwszą częścią Twojej wypowiedzi mogę się zgodzić. Jeśli chodzi o drugą a konkretnie o jego wybuchowy charakter, to wydaje mi się, że wystarczy do tego trener, który potrafiłby go utemperować. Według mnie, Guardiola się do tego nie nadaje (patrz. Ibra), a jak dobrze wiemy relacje Roo z Mou wydają się być znakomite. Jose raczej zająłby się nim bardzo dobrze. Inną sprawą jest to, że Rooneyowi ciężko byłoby się przestawić na katoloński styl gry, z racji jego techniki i właśnie boiskowego szaleństwa.

W Realu mi jakoś bardziej pasuje. Perezowi taka marketingowa żyłka złota z pewnością się spodoba, Mourinho imponuje Rooney a Real z pewnością zyskałby sportowo (licząc, że Wayne się ogarnie). Zresztą on w takiej formie jest lepszy niż Karimek, który gra totalny piach. Można więc rzec, że Królewscy mają tylko jednego napastnika z prawdziwego zdarzenia, który na dodatek potrafi strzelać tylko ogórkom z ligi :/

Pozdrawiam.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 paź, 2010 13:12 
El Crack Total

putek napisał(a):
Można więc rzec, że Królewscy mają tylko jednego napastnika z prawdziwego zdarzenia

To o Higuainie ? :lol2:

Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 paź, 2010 13:18 
El Crack Total

Roma-Rio napisał(a):
Ale jak się nie sprawdzi może odejść gdzie indziej jak Ibra i jego tygodniówka się zwróci. Z resztą jemu tak o kasę nie chodzi tylko o ucieczkę z Wysp gdzie brukowce go prześladują przez co chłop nie może sobie spokojnie zakisić ogóra.

.

Ciężko mi sobie wyobrazić Rooneya poza Wyspami mimo wszystko. Cały czas jestem w szoku - w zasadzie wszystko rozegrało się na przestrzeni dwóch dni - najpierwsz wywiad w MUTC SAFa później oficjalne oświadczenie Wazzy - i nagle najlepszy piłkarz Unitd jest na wylocie i to najprawdopodobniej w styczniu (po deklaracjach, które padły nie wydaje mi się, żeby dograł sezon do końca). Tym niemniej powód z dupy naprawdę. Jeden sezon bez trofeów i już chce odejść? Wymaga gwarancji tytułów? A jaki klub może dziś taką gwarancję dać, zwłaszcza z mocnej ligi? Jestem pewien, że Czerwone Diabły w kolejnych latach będą wygrywały, ale przecież nie można tego zapisać jako klauzuli w kontrakcie! Jak dla mnie to jest po prostu pierwszy lepszy, w miarę normalny pretekst do odejścia, a Wazza już widzi dla siebie rekordową gażę w historii piłki w szeregach The Citizens (podobno Ferguson mu taką oferował, jednak czego by nie zrobił nie przebije ewentualnej oferty Szejków). Zniesmaczony tym ogólnie jestem - zawsze miałem go za profesjonalistę, walczaka o olbrzymich umiejętnościach, a okazuje się naprawdę pospolitą gwiazdorzyną.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 paź, 2010 13:33 
Pichichi

gostek15 napisał(a):
putek napisał(a):
Można więc rzec, że Królewscy mają tylko jednego napastnika z prawdziwego zdarzenia

To o Higuainie ? :lol2:

Tak, o Higuainie. Masz jakiś z tym problem? Jeśli masz, to doczytaj zdanie do końca albo zacytuj moją wypowiedź do końca.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 paź, 2010 13:38 
El Crack Total

Tak, widziałem co pisze dalej. Mimo wszystko "Higuain" i "napastnik z prawdziwego zdarzenia" nigdy nie powinno występować razem.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 paź, 2010 13:54 
Pichichi

Spoko, ja przedstawiłem swoją opinię, Ty swoją. ;-) zawsze można się nie zgadzać w pewnych kwestiach.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1