Teraz jest So 20 paź, 2018 17:38

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 12:22 
Pichichi

Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo: "Özil coraz bliżej, Van der Vaart na wylocie" tylko szkoda ze wszyscy sie boja przeprowadzac transfery z RM ;f.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 13:16 
La sexta maravilla

Dokladnie, szkopa bym u nas nie chcial, ale juz Van der Vaarta czemu nie.

"Na boisku za swoich kolegów z drużyny oddałbym życie" - Deco

[1984 - 2007] R.I.P. Antonio Puerta

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 14:49 
Siarkofrutopijca

Oficjalne strony klubów potwierdziły - Ozil w Realu za 15 mln euro.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 15:03 
El Crack Total

Jedno z większych wzmocnień Barcy. Brawo.

Gdzie Jose ich wszystkich upchnie ? Jeszcze jak Kaka wróci.

Chyba w jego ulubionym autokarze pod bramką :lol2: .

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 15:05 
Semper fi

Mesut Özil-człowiek który kocha Barce :lol3:

P.S.
Ufff na całe szczęście.

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 15:20 
El Crack Total

Bardzo dobrze, że do nas nie trafił. Ile gadania było, że Barca to, Barca tamto, a na końcu wylądował w Madrycie :lol2: Nienawidzę takich typów.

Wg mnie już żadnego transferu nie będzie, a jeśli już to z klubu, a nie do klubu. Generalnie to jestem zadowolony, bo jakościowo się nie osłabiliśmy, choć ilościowo jest jeszcze biedniej niż rok temu. Najbardziej jednak mnie martwi nasza pomoc. Oj, marzy mi się transfer Mascherano za 15 mln. + Hleb, ale to jest impossible. Guardiola leci na kozaka, deklarując, że już nikogo nie chce i dając szansę młodym. Ogromny plus dla niego za to, wie co robi, tylko ciekawe czy to wypali. Jeśli tak to bomba, ale jeśli nie to Pep będzie miał ciężko. IMO to może być przełomowy sezon, bo jeśli młodzi (Oriol, Thiago, Jonathan) poradzą sobie i będą gwarantować solidny poziom to za rok o tej samej porze będziemy dysponować kompletną kadrą. Choć z drugiej strony jeśli młodzi się nie popiszą, a przez takie eksperymenty potracimy ważne punkty i coś frajersko przegramy to Pep może być obiektem krytyki.

Jestem całym sercem za Pepem. Mam nadzieję, że to ryzyko się opłaci i młodzi wejdą poziom wyżej, a my będziemy oglądać świetną Barcę. Przecież już nigdy nie zagramy tyloma młokosami przeciwko tak dobremu rywalowi jak Sevilla. Zawsze łatwiej jest jednemu juniorowi albo dwójce zagrać w ekipie gdzie reszta czyli dziewięciu jest weteranami I składu. Dlatego sądzę, że to się może udać. Taki Oriol w otoczeniu Xaviego i Iniesty, Jonathan obok Xaviego i Sergio + kilka innych opcji mogą pokazać swój talent w pełni.

Tytuł: 54
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 16:34 
El Crack Total

Nie chciałem by Ozil trafił do Barcy i miałem racje. Nie nadawał się co dziś pokazał dobitnie.
Taka małpiatka to do Zoo a nie na Camp Nou.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 17:11 
El Crack Total

5 milionów euro za sezon gry w Realu... :] Najs. Teraz to już w ogóle się cieszę, że do nas nie doszedł. Nie dałbym mu więcej niż 2,5.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 17:17 
Primera Division

Niech Real dalej wydaje kasę na gwiazdki mundialu, które nie wiadomo jak się sprawdzą w mocnej lidze... W Realu mogą zmieniać się trenerzy, mogą zmieniać się prezesi, całe zarządy ale polityka transferowa pozostaje niezmienna :lol3:
No ale Ich kasa, a potem sami będą pluć się w brodę, że kadra szeroka, a tytułów nie przybywa ;)

Co do Mesut'a, to byłby dla mnie niewiadomą w naszym zespole. Niby Mundial mu się udał ale nie wiele więcej o nim wiadomo. Takich 'niewiadomych' mamy w zespole kilka i tyle nam w zupełności wystarczy. Zupełnie inaczej odnoszę się do transferu Mascherano, który wg przydałby nam się cholernie, no ale jak nie to nie.

Podziwiam Pepa, który w słowach: "transferu nie będzie - stawiamy na młodzież", porywa się na naprawdę głęboką wodę ale tym samym daje ogromne wsparcie psychiczne nie tylko młodym ale całej drużynie :)
Jak na razie wielki szacunek dla Guardioli. Miejmy tylko nadzieję, że Jego brawura nie odbije się ogromnym beknięciem pod koniec sezonu, kiedy trzeba będzie trzymać dystans przed Realem ( albo i nie ;) ) ale nie będzie na to siły.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 17:44 
Barca - més que un club

Kij mu w te oczy. 8O Poczatkowo bylem jego zwolennikiem, jednak moj entuzjazm gasl wraz z jego gra z trudniejszymi przeciwnikami. Mam nadzieje, ze sie kebabik ostro przejedzie i jeszcze z podtulonym ogonem wroci do 'rodzimej' :lol3: ligi... Hala Mesut O-Ozil!

جة باةثزصشا

:hold: :hold: Phillip Cocu :hold: :hold:

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 17:49 
Amateur/Aficionado

Już tak nie szkalujcie tego Ozila. Czy to jego wina że Pep nie chciał? Czy po decyzji naszego trenera nie miał prawa przyjąć innej oferty która go zadowalała?

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 18:29 
El Crack Total

Faktycznie. Po co tak na niego teraz najeżdzamy. Zaczekajmy do pierwszego wywiadu, w którym zapewni, że kibicuje Realowi od dziecka i że od zawsze chciał tam grać a rzekome wypowiedzi jakoby był kibicem Barçy to wymysł prasy. Oczywiście wyrazi jeszcze oburzenie fotomontażem na którym widać jego dziecko w koszulce Messiego. Tak więc ciepliwości. Jeszcze będzie czas na wyrażenie opinii o nim.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 19:15 
Ibracadabra

A więc Ozil w Realu, szkoda, wielka szkoda (podobnie jak szkoda, że Khedira przeszedł do Realu) :( Bardzo lubię chłopaka i szkoda, że zdecydował się akurat na transfer do Madrytu. Jednak skoro Pep go olał, to trudno by nie skorzystał z oferty Realu, w końcu to spory krok na przód w jego karierze. Z uwagą będę teraz śledził jego poczynania w Madrycie. Przekonamy się, czy Pep dobrze zrobił, że z niego zrezygnował.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 19:18 
-#matti

Skończyłem dopiero odrabiać pańszczyznę w kołchozie i nawet nie mam zamiaru teraz czytać tego co tam naskrobaliście (później), ale z góry uprzedzam, że jestem zniesmaczony najeżdżaniem na Uzila gdyż jeszcze niedawno się większość z was nim zachwycała. Na Fabregasa można było, bo zajebał suchara z tym, że nie wiedział do końca czego chce więc ro inna bajka. A tutaj? Niezbadane są wyroki boskie. Jedni mają szczęście i trafiają do Barcelony, a dla innych czasami los bywa mniej wyrozumiały i jest bardziej okrutny przez co trafiają do Realu. Powodzenia na nowej drodze życia, niech nie zapomina tylko, że coś wspominał o kibicowaniu Barcelonie :)

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 19:20 
Wciąż gram, śpiewam, jem i śpię

Co łączy Van Der Farta, Sznajdersa, Robinjo i Uzila? Wszyscy deklarowali się jako kibice Barcy. Trzej pierwsi kariery w Madrycie nie zrobili.
Ogólnie Ozil mnie ani ziębi, ani grzeje, dobry mundial, zobaczymy jak poradzi sobie w Madrycie i gdzie go Mou upchnie, bo jakoś ani w RM, ani u nas nie miałby zbyt wielkich szans na pierwszy skład. Jednak Guardiola z kompletnym brakiem transferów jedzie po cienkim lodzie i miejmy nadzieję, że Thiago będzie równie przebojowy, co Pedro, bo jednak Iniesta jest lekko porcelanowy.

Słabością każdej mądrej idei jest to, że starają się realizować ją głupcy.
- Marek Hłasko

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 19:37 
Kierownik zamieszania

Zeby nie zginelo:
Yzil napisał(a):
Od dziecka jestem fanem Barçy. Nie potrafię opisać dokładnie swoich uczuć, ale kocham Barcelonę. Zawsze mieli najlepszych piłkarzy na świecie jak Figo czy Rivaldo, teraz mają Messiego. Gra dla Barçy zawsze była moim marzeniem, mam nadzieję, że to marzenie się spełni

Menago Yzila napisał(a):
Mesut jest kibicem Barçy odkąd skończył 12 lat.

Realowi gratulujemy nowego nabytku. :]

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 21:06 
El Crack Total

Jedno wielkie OMG dla Pereza ['] Jedyny plus tej transakcji to niezbyt wysoka kwota..

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 23:27 
Tercera Division

gs7t4h napisał(a):
Zeby nie zginelo:
Yzil napisał(a):
Od dziecka jestem fanem Barçy. Nie potrafię opisać dokładnie swoich uczuć, ale kocham Barcelonę. Zawsze mieli najlepszych piłkarzy na świecie jak Figo czy Rivaldo, teraz mają Messiego. Gra dla Barçy zawsze była moim marzeniem, mam nadzieję, że to marzenie się spełni

Menago Yzila napisał(a):
Mesut jest kibicem Barçy odkąd skończył 12 lat.

Realowi gratulujemy nowego nabytku. :]

Nasz tajny agent w GD :lol2:

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 23:49 
HighTower

Ja to nie mam pojęcia na jaką cholerę ten zawodnik w śnieżnobiałych. Jakby tam mało pomocników było. Jeszcze w pewnym momencie myślałem że ten zespół Mourinho może zatrybić, ale co news to robi się coraz ciekawej. Jeszcze niech ściągną Schweinsteigera i będzie komplet.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 18 sie, 2010 09:40 
Primera Division

McBet napisał(a):
Ja to nie mam pojęcia na jaką cholerę ten zawodnik w śnieżnobiałych. Jakby tam mało pomocników było. Jeszcze w pewnym momencie myślałem że ten zespół Mourinho może zatrybić, ale co news to robi się coraz ciekawej. Jeszcze niech ściągną Schweinsteigera i będzie komplet.

Muller też by się zdał ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1