Teraz jest N 09 gru, 2018 22:10

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 10 sie, 2010 09:20 
Pichichi

dać 10 mln i jak się Werder zgodzi to brać i się nie zastanawiać. Więcej ten chłopak obecnie wart nie jest biorąc pod uwagę długość jego kontraktu z Werderem.
Akurat do Thiago porównywać go nie ma co bo Ozil grał na MŚ w RPA i był czołową postacią 3 drużyny świata, a Thiago mijał jak tyczki rówieśników na ME-19. Na ten moment więc Ozil przebija go na głowę. I nie wyjeżdżać mi tu z "DNA" Barcy :)

„Prosimy nie karmić Pepe, może być agresywny”.

Sponsorem podpisu jest ActiveJet

Tytuł:
PostNapisane: Wt 10 sie, 2010 10:17 
Primera Division

Ozil to chyba najlepsza obecnie na rynku alternatywa Cesca. Tanio, umiejętności posiada, nie mówiąc o doświadczeniu, które jest na pewno większe niż u Thiago czy Dos Santosa.
Na dodatek nie wyobrażam sobie, żeby gracze z Cantery mieli nagle stać się podstawowymi graczami drużyny walczącej o Mistrzostwo Hiszpanii. Bez przesady... Pep wie co robi, wprowadzając ich do zespołu stopniowo ;)

Tytuł:
PostNapisane: Wt 10 sie, 2010 10:31 
El Crack Total

White Raven napisał(a):
sop napisał(a):
Duche napisał(a):
Tony napisał(a):
Ja nie widzę różnicy pomiędzy takim Thiago a Ozilem.

Brak mi słów. Nie widzieć różnicy między chłopakiem z rezerw, a filarem reprezentacji Niemiec, najlepszym piłkarzu Werderu i czołowym graczu Bundesligi. Jesteś boski.

O tym czołowym graczu Bundesligi , filarze reprezentacji Niemiec zapewne przed MŚ nawet nie słyszałeś a tym bardziej nie optowałeś za jego dołączeniem do nas...

Za to Thiago jest graczem klasy światowej. Podobno Real się nim interesuje i zamierza wyłożyć ok. 100mln Euro. A dzieciaki na całym świecie kupują koszulki z jego nazwiskiem.

Ludzie, najlepszy klub świata nie może opierać się na nadziei że wypali jakiś 19 letni junior! A jak nie wypali to zostaniemy z 4 pomocnikami na 3 pozycje.

Kolego twój wpis jest nie na temat zupełnie. Chciałeś sobie napisać , ze Thiago nie jest graczem światowej czołówki to fajnie ale po co dajesz ten tekst pod moim cytatem który zupełnie tego nie dotyczy ? Z kim polemizujesz ? Dobrze by było jak się kogoś cytuje to polemizować z tym co napisałem a nie według własnego widzimisię.

A teraz co do Mesuta. To 10-15 mln to niby super cena ale nie o to chodzi. Chodzi o blokowanie miejsca. Przecież nie podpiszemy z nim dzisiaj kontraktu a za rok go sprzedamy. Mało prawdopodobne a będzie zajmował miejsce. W mniejszej skali bo cena i pensja nie ta ale będzie drugim Zlatanem. Niewypał totalny , za rok przyjdzie Cesc i będziemy się bujać z jego kontraktem. To samo było z Ibrą. Nikt nie poczekał na Villę ( można było z Eto'o) tylko hura bo jest dostępny a teraz przyszedł David i Zlatan na ławkę bo nikt go nie chce.

A poza tym nie wiem czemu niektórzy piszą : na młodzikach nie da się budować mistrzowskiego składu czy że nie nadają się na podstawowych. I racja ale kto myśli , że Niemiec będzie grał w podstawowym składzie gdy nie będzie kontuzji ? Za Inieste czy Xaviego ? Nie żartujmy i dlatego nasi wychowankowie jako ten rezerwowy środkowy czy nawet 4 spokojnie by się nadawali.

I dlatego lepiej na rok czy dwa zakontraktować doświadczonego zmiennika godzącego się z rolą rezerwowego i znającego swoje miejsce w szyku lub grać wychowankami a Cesc Fabregas i tak do nas trafi za rok czy dwa czy to się komuś podoba czy nie. Nie ma co do tego wątpliwości.

PS

Przypomina mi to sytuacje Hasana Sasa. Też grał dobrze na MŚ 2002 i był podobno temat transferu do Barcy. Chyba nie muszę przypominać jak się rozwinął ten zawodnik... O Recberze Rustu nie wspominając. Naprawdę to , że ktoś zagrał 2-3 dobre mecze na wielkiej imprezie nie powinno od razu decydować o transferze do naszego klubu. A wątpię , żeby przed MŚ Pep nawet nie chodzi o obserwację ale żeby chociaż znał to nazwisko (celowo przesadzam) :D

Ostatnio edytowano Wt 10 sie, 2010 10:40 przez sop, łącznie edytowano 3 razy

Tytuł:
PostNapisane: Wt 10 sie, 2010 10:32 
Segunda Division

Absolutnie nikt nie może zapewnić, że Thiago i Dos Santos dadzą sobie radę. Dlatego też IMO taki zawodnik jak Ozil jest niezbędny. Na ten moment mamy raptem dwóch pewnych kreatywnych pomocników na dwie pozycje, a sezon jest długi i męczący.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 10 sie, 2010 11:00 
El Crack Total

Kuźwa, a kto ma pewność, że Ozil się u nas sprawdzi ? Równie dobrze może być drugim Hlebem. Mnie jego występy na MŚ nie zachwyciły, a to że się wyróżniał na tle drewnianych i pozbawionych jakiejkolwiek finezji Niemców nie czyni go jakąkolwiek alternatywą dla nas w obliczu pozostania Cesca w Londynie. Wolę zaufać Thiago i Jonathanowi niż kupować Ozila. W jego grze widać coś, co jest może i fajne w bundeslidze i repr. Niemiec, ale to nie jest absolutnie poziom Barcelony.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 10 sie, 2010 11:02 
El Crack Total

sop napisał(a):
White Raven napisał(a):
sop napisał(a):
Duche napisał(a):
Tony napisał(a):

Brak mi słów. Nie widzieć różnicy między chłopakiem z rezerw, a filarem reprezentacji Niemiec, najlepszym piłkarzu Werderu i czołowym graczu Bundesligi. Jesteś boski.

O tym czołowym graczu Bundesligi , filarze reprezentacji Niemiec zapewne przed MŚ nawet nie słyszałeś a tym bardziej nie optowałeś za jego dołączeniem do nas...

Za to Thiago jest graczem klasy światowej. Podobno Real się nim interesuje i zamierza wyłożyć ok. 100mln Euro. A dzieciaki na całym świecie kupują koszulki z jego nazwiskiem.

Ludzie, najlepszy klub świata nie może opierać się na nadziei że wypali jakiś 19 letni junior! A jak nie wypali to zostaniemy z 4 pomocnikami na 3 pozycje.

Kolego twój wpis jest nie na temat zupełnie. Chciałeś sobie napisać , ze Thiago nie jest graczem światowej czołówki to fajnie ale po co dajesz ten tekst pod moim cytatem który zupełnie tego nie dotyczy ? Z kim polemizujesz ? Dobrze by było jak się kogoś cytuje to polemizować z tym co napisałem a nie według własnego widzimisię.

Mówisz że Ozil się nie nadaje bo nie ma nazwiska i nie gwarantuje najwyższego poziomu. Ja zwróciłem uwagę że Thiago jeszcze bardziej tego nie gwarantuje.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 10 sie, 2010 11:08 
El Crack Total

Po raz kolejny interpretujesz w sobie tylko znany sposób moje słowa. Nie czytaj tego czego tam nie ma.

Wyśmiałem tylko słowa o nim jako czołowym graczu Bundesligi i filarze reprezentacji Niemiec.

Ostatnio edytowano Wt 10 sie, 2010 11:12 przez sop, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Wt 10 sie, 2010 11:08 
Pichichi

w takim razie to nie kupujmy nikogo bo przecież nie wiadomo czy się sprawdzi... :roll:

raz wyjdzie taki Hleb raz wyjdzie taki Toure. Nikt nie zagwarantuje, że dany piłkarz będzie strzałem w dziesiątkę, ale gdyby każdy potencjalny transfer oceniać w tej kategorii to naprawdę nikogo byśmy nie kupowali.

Brać chłopa!

Tytuł:
PostNapisane: Wt 10 sie, 2010 11:10 
Amateur/Aficionado

Ero napisał(a):
a to że się wyróżniał na tle drewnianych i pozbawionych jakiejkolwiek finezji Niemców

Trzeba być wyjątkowym dyletantem by tak napisać. Niemcy drewniani na MŚ 2010? To że się ich ewentualnie nie lubi nie uprawnia do pisania głupot (bełkotu) Mają wspaniałą drużynę z przyszłością.

A co do tematu to ja sądze że aż się prosi o sprowadzenie Ozila. Wszak jednak po odejsciu Henrego nie przyszedł nikt na jego pozycję bo przecież nie Villa.

Problem w tym że niestety szykuje się kolejny sezon w którym może nie być jasno określone kto jest rezerwowym w ataku i Messi może być wyjątkiem w roli pewniaka.

Tak było przez cały poprzedni sezon, drugi skrzydłowy to była zawsze loteria, raz to był Henry, raz Pedro, czasem Iniesta, czasem nawet Bojan mimo że to nie jego pozycja a raz nawet Danny Alves na Gran Derby Maxwell zresztą też parę razy wszedł do ataku.

Znowu szykuje się sezon niejasnej określoności pod względem podstawego składu w napadzie za wyjątkiem Messiego. Tym bardziej że Zlatan z Villą sie będą gryźć o podstawową pozycję środkowego. Ja oczywiscie rozumiem że Villa jak trzeba to i na tym skrzydle pociągnie, ja rozumiem że Pedro też ma swoje aspiracje, że Iniesta może być przesunięty na skrzydło jeżeli ktoś go załata w środku co też praktykowaliśmy w ostatnich latach ale żeby potem znowu nie było narzekania na za krótką ławkę jak przed rokiem. Ozil wydaje się idealny skoro tak jak Iniesta może być manewrowany czasem na środek a czasem na skrzydło. Koszt nie wydaje się aż taki duży, trzeba tylko załatwić to szybko bo Werder już 17-ego gra z Sampdorią w eliminacjach LM i nie ma sensu pozyskiwać piłkarza który nie mógł by grać w LM więc ten akurat transfer rzeczywiscie jeżeli ma być zrealizowany to, dziś, jutro bo też Werder powinien mieć trochę czasu na oswojenie się z nową sytuacją a nie tracić piłkarza na dzień przed kwaliifkacjami LM.

Koszt tego ewentualnego transferu nie jest taki duży bo piłkarz za rok mógłby odejsc z Werderu za darmo więc Bremeńczykom jednak opłaca się go teraz sprzedać. No ja uważam że aż się prosi o wzięcie go.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 10 sie, 2010 11:11 
El Crack Total

Akurat do Toure to chyba nikt nie miał większych wątpliwości, bo to był wysoki, silny i dobry technicznie murzyn z francuskiej ligi, a tacy są na DM-ów idealni :]

@up

Tak, jestem dyletantem i nie mam zamiaru tego zmieniać.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 10 sie, 2010 11:18 
Segunda Division

Ero napisał(a):
Mnie jego występy na MŚ nie zachwyciły, a to że się wyróżniał na tle drewnianych i pozbawionych jakiejkolwiek finezji Niemców nie czyni go jakąkolwiek alternatywą dla nas w obliczu pozostania Cesca w Londynie.

Mnie osobiście gra Ozila na MISTRZOSTWACH ŚWIATA podobała się bardziej niż gra Thiago na mistrzostwach Europy U19. Tyle w temacie.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 10 sie, 2010 11:28 
Amateur/Aficionado

Ero napisał(a):
Tak, jestem dyletantem i nie mam zamiaru tego zmieniać.

No to winszuję.

Kurwa, jeżeli Niemcy z ostatnich MŚ byli drewniani to ja nie mam pytań. Nie jestem ich kibicem ale trochę elementranej uczciwości i obiektywizmu w dyskusji bo inaczej nie ma sensu takowej prowadzić.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 10 sie, 2010 11:45 
Primera Division

Czytam to i nie mogę uwierzyć... Niemcy drewniani? Kto w tej drużynie był drewniany? Dla mnie to jedna z najlepiej prezentujących się zespołów na mundialu. Szczerze mówiąc bardziej drewniani od nich byli Hiszpanie czy Holendrzy, a jak wiadomo górę na tych mistrzostwach wzięła gra defensywna...

10 czy 15 mln to nie jest kwota z kosmosu... za podobną kasę kupiliśmy Adriano, który też nie wiadomo czy nie będzie grzał ławy. A Ozil sprowadzony zostanie najpewniej na miejsce Iniesty, który pójdzie na skrzydło - transfer Cesca też na to wskazywał. Jak dla mnie brać i się nie zastanawiać.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 10 sie, 2010 12:29 
Tercera Division

Spanish Inquisition: Should Barcelona Sign A Cesc Fabregas Alternative?
Goal.com's Subhankar Mondal says no and explains why...

Coz, redaktor Mondal sie z wiekszoscia was nie zgadza =)

A ja jestem podzielony: z 1 strony sezon bedzie dlugi i ciezki, a Mourinho latwo skory nie odda. A pewnie wszyscy chcemy by musial zadowolic sie 2 miejscem w La Liga, CdR etc. Do tego potrzebujemy zdecydowanie silnej lawki, bo mozna miec watpliwosci czy Thiago i JdS poradza sobie, szczegolnie jak przyjdzie im grac mecz z czolowa druzyna, a nigdy nie wiadomo kiedy wyleci ktos z podstawowego skladu. Czy Mesut jest na to odpowiedzia ? Nie wiem.

Z drugiej strony kupno jakiegos nie-dziadka zabierze potencjalne miejsce Fabregasowi a takze zmniejszy ilosc minut dla Thiago & JdS. Tez jestem ciekaw czy mlodzi sobie poradza i chetnie poogladalbym ich czesciej w tym sezonie, trzymajac za nich kciuki. Rowniez tak jak red. Mondal uwazam, ze Cesc jest "one of a kind" i jesli chcemy miec godnego nastepce Xaviego to musimy predzej czy pozniej Fabregasa wyciagnac (imo za sezon, max 2). Takze w takiej sytuacji nabytek z tego sezonu bylby za sezon zbedny, bo raczej Xaviego tak szybko zegnac nie bedziemy.

Co zrobic? Zaufac mlodym i zatrzymac miejsce dla Cesca? Czy uzupelnic sklad kims conajmniej solidnym by nie zostac z Thiago, na przyklad, na Gran Derby vs Mourinho? Osobiscie najchetniej widzialbym opcje w postaci Marcos Senna w wersji ofensywny pomocnik. Ale czy taki ktos istnieje ? ;>
W takich sytuacjach ciesze sie, ze nie jestem trener Barcy ;) Vamos Pep !

Tytuł:
PostNapisane: Wt 10 sie, 2010 14:41 
La sexta maravilla

Wkurwia mnie juz Mundo Deportivo. Jeszcze do niedawna bylo to znacznie bardziej wiarygodne zrodlo informacji anizeli np. Sport, pozniej pojawila sie zalosna plota o Ibrze w Realu. Ale dzis przeszli samych siebie. Pare dni temu jako pierwsi poinformowali, ze Barca osiagnela werbalne porozumienie z Werderem, a dzis pisza, ze nie bylo zadnych rozmow, ofert itp... :|

"Na boisku za swoich kolegów z drużyny oddałbym życie" - Deco

[1984 - 2007] R.I.P. Antonio Puerta

Tytuł:
PostNapisane: Wt 10 sie, 2010 17:11 
Semper fi

IceMan napisał(a):
Wkurwia mnie juz Mundo Deportivo. Jeszcze do niedawna bylo to znacznie bardziej wiarygodne zrodlo informacji anizeli np. Sport, pozniej pojawila sie zalosna plota o Ibrze w Realu. Ale dzis przeszli samych siebie. Pare dni temu jako pierwsi poinformowali, ze Barca osiagnela werbalne porozumienie z Werderem, a dzis pisza, ze nie bylo zadnych rozmow, ofert itp... :|

Musieli zarobić na nową furę prezesa, to wydrukowali. A co tam :D

Duche napisał(a):
Tony napisał(a):

:lol2:

Żeby nie było-bo pewnie od razu zakodowałeś-że wg mnie Ozil to piłkarski "bubel". Otóż ku Twojej uciesze uważam go za dobrego zawodnika. Ale Jest kilka rzeczy, przez którę go nie widzę w Barcelonie:
-ma gorszą technikę niż Thiago cz Dos Santos
-będzie zabierał miejsce Thiago/Dos Santosowi w 1 składzie, co w zasadzie od razu go eliminuje
-wolno rozgrywa piłkę,a co przy braku odpowiedniej techniki nie ma szans na zastąpienie Xaviego (do Iniesty go nie porównuję bo mu do pięt nie dorasta pod każdym względem), musi potrafić przytrzymać piłkę, wytrzymać presję zawodnija i nie stracić piłki. Nie da rady. Na MŚ było widać, stracił więcej piłek niż Xavi przez całą swoją karierę.

To tak na szybko. Nie przeceniam Thiago, ale na pewno ma lepszą technikę, a to bardzo ważne w grze Barcelony. Świetne przyjęcie, często krótkie prowadzenie piłki. Wywalać 10 mln po to aby zobaczyć czy się sprawdzi. To już lepiej nie wywalać kasy w błoto i w takiej samej sytuacji postawić Thiago. Dać mu się ograć, a po sezonie zobaczyć, czy będą z niego ludzie czy trzeba szukać innego człowieka.

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 12 sie, 2010 10:17 
Pichichi

Ozil już ma swój profil na oficjalnej stronie Man Utd :roll:

http://bi.gazeta.pl/im/6/8242/z8242216Z.jpg

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 09:45 
Primera Division

nie wiem, jakie to jest wkurzające, najpierw mówi, że klub o którym zawsze marzył, w którym chce grać, to Barca, a potem mówi, że Chelsea i ManUtd, a teraz, że Real, niezdecydowany gwiazdorek!!

Cytuj:
Mesut Ozil będzie piłkarzem Realu Madryt - poinformował ojciec reprezentanta Niemiec na łamach tureckiego dziennika "Hurriyet". Mustafa Ozil ujawnił, że jego syn będzie grał dla "Królewskich" być może jeszcze w tym, a na pewno w przyszłym sezonie.
- Obiecaliśmy Realowi, że jeśli Werder Brema nie puści Mesuta teraz, w przyszłym roku przejdzie do tego klubu na zasadzie wolnego transferu - powiedział ojciec gwiazdora ostatnich mistrzostw świata.

Mustafa Ozil dodał też, że Inter Mediolan złożył lepszą ofertę od Realu, ale została ona odrzucona.

- Mesut i ja byliśmy pod wrażeniem Florentino Pereza. Prezes "Królewskich" zaprosił nas do Madrytu, gdzie szybko doszliśmy do porozumienia. Zaimponowało nam to, jak bardzo chciał pomóc mojemu synowi zagrać dla Realu - opowiadał Mustafa Ozil.

Ojciec 17-krotnego reprezentanta Niemiec zapewnił Pereza, że ten zagra w Realu i przekonuje, iż jego słowo jest "święte". - Mój syn zawsze mówił, że jednym klubem, w którym chce grać, jest Real Madryt - dodał.

źródlo:
Kod:
 www.wp.pl

"Nie mógłbym i nie chciałbym odejść. Nigdy nawet o tym nie pomyślałem. Barça to całe moje życie, to dzięki niej jestem tu gdzie jestem."-Lionel Messi

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 11:47 
El Crack Total

Cesc też mówił, że mógłby grać dla Realu..

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 12:10 
Amateur/Aficionado

Nie kierowałbym zarzutów w kierunku Ozila. Wszystko wskazuje na to że to Guardiola nie chciał bo już tylko jego zgoda wystarczała.

Skoro tak to piłkarz skorzystał z oferty innej znanej marki i trudno mieć do niego o to pretensję. Przyszłośc pokaże czy Guardiola zrobił dobrze czy może fatalnie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1