Teraz jest Pn 20 sie, 2018 07:48

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mesut Özil
PostNapisane: Cz 01 lip, 2010 10:04 
Primera Division

witam, mam nadzieję, że ten zawodnik dojdzie do nas ;) młody, świetny zawodnik, coś czuję, że szykuje nam się następca Xavi'ego, myślałem, że drugiego takiego nie będzie, ale ten może go doścignąć albo nawet go przerosnąć...
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=8E6sWiJotUU

powyżej jego umiejętności (filmik sprzed roku, ale i tak wtedy grał świetnie)
Cytuj:
Barcelona zaoferowała Arsenalowi 40 mln euro za Cesca Fabregasa. Jeśli Arsene Wenger nie zgodzi się na tę kwotę, zespół z Katalonii zdecyduje się na transfer objawienia reprezentacji Niemiec na mundialu, Mesuta Ozila - donoszą hiszpańskie media. Już od dawna mówi się, że Cesc Fabregas jest bardzo blisko podpisana kontraktu z Barceloną. Przed mundialem zrobił to David Villa, lecz finalizacja transakcji z Arsenalem nie może dojść do skutku. Barca oferuje Londyńczykom 40 mln euro. Nieoficjalnie mówi się, że jest to ostateczna oferta ze strony hiszpańskiej. Media donoszą, że przez przedłużające się rozmowy z Wengerem, mistrz Hiszpanii powoli traci cierpliwość.

Młody Niemiec swoją postawą na mistrzostwach świata w RPA (a szczególnie w meczu z Anglią) sprowadził na siebie zainteresowanie najlepszych europejskich klubów, takich jak Manchester United, Chelsea Londyn czy Arsenal Londyn. Piłkarza Werderu Brema, chce także pozyskać Manchester City. We wtorek jednak agent piłkarza przyznał, że Ozil jest od zawsze wielkim fanem drużyny z Katalonii.Ozilowi kontrakt z Werderem kończy się w przyszłym sezonie. Po mistrzostwach świata Niemiec tureckiego pochodzenia bardzo chce zmienić klub. Według doniesień hiszpańskiej prasy odrzuci jednak oferty z Premiership i zdecyduje się na przeprowadzkę do Katalonii. Jego dotychczasowy klub nie powinien stwarzać problemów - nie będzie ryzykował oddania go za darmo w przyszłym sezonie.
źródło:www.sport.pl

"Nie mógłbym i nie chciałbym odejść. Nigdy nawet o tym nie pomyślałem. Barça to całe moje życie, to dzięki niej jestem tu gdzie jestem."-Lionel Messi

Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 lip, 2010 10:56 
El puto jefe

Okoliczności do pozyskania Oezila są bardzo sprzyjające. Tylko rok do końca kontraktu, więc można go "wyjąć" za relatywnie niską cenę.

Jednakże nie upatrywałbym go w kontekście nowego rozgrywającego (zastępce Xaviego), bo to zupełnie inny zawodnik. On się zdecydowanie bardziej nadaje na skrzydło. W dodatku w reprezentacji dobrze sobie radzi na lewej stronie, co jest jeszcze lepszą opcją dla Barcy, gdzie mamy tylko Pedro. W sumie tak naprawdę nie widać przeszkód, by nie zrealizować tego transferu.

Na świecie powinna być ogłoszona tylko jedna pandemia. Pandemia debilizmu, który szerzy się w zastraszającym tempie i nie ma na niego lekarstwa.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 lip, 2010 11:11 
Primera Division

robertinho napisał(a):
Okoliczności do pozyskania Oezila są bardzo sprzyjające. Tylko rok do końca kontraktu, więc można go "wyjąć" za relatywnie niską cenę.

Jednakże nie upatrywałbym go w kontekście nowego rozgrywającego (zastępce Xaviego), bo to zupełnie inny zawodnik. On się zdecydowanie bardziej nadaje na skrzydło. W dodatku w reprezentacji dobrze sobie radzi na lewej stronie, co jest jeszcze lepszą opcją dla Barcy, gdzie mamy tylko Pedro. W sumie tak naprawdę nie widać przeszkód, by nie zrealizować tego transferu.

nom, na skrzydle też świetnie gra, a właściwie co szkodzi Barcelonie, aby kupić jego i Cesca, dadzą ok. 60mln za 2 zawodników, trochę wydadzą, ale to jest inwestycja na przyszłość...później będziemy zbierać tego owoce ;)

"Nie mógłbym i nie chciałbym odejść. Nigdy nawet o tym nie pomyślałem. Barça to całe moje życie, to dzięki niej jestem tu gdzie jestem."-Lionel Messi

Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 lip, 2010 11:35 
Podpis roku 2011

Jestem na tak ;) Ale moim zdaniem bez sensu kupować zarówno Cesca jak i Ozila. Chyba tylko jeden z dwóch, a jako że Ozil jest tańszy, a nie jest wiele gorszy, to po co płacić tyle za powrót wychowanka?

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 lip, 2010 11:38 
Primera Division

zwłaszcza, że ostatnio Cesc nie prezentuje zbyt dobrej formy...a Ozil wręcz przeciwnie, jest objawieniem mistrzostw, trzeba go ściągać jak najszybciej bo ktoś może nam go odebrać...

Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 lip, 2010 12:03 
Ibracadabra

Mnie chłopak się bardzo spodobał swoją grą i od paru dni to on jest moim faworytem do tego by wzmocnić naszą pomoc. Cesc zeszedł na drugi plan. Ozil zbiera świetne noty w Bundeslidze, gdzie po odejściu Diego jest liderem Werderu, no i robi prawdziwą furorę w niemieckiej reprezentacji. Ozil to niewątpliwie materiał na świetnego zawodnika, więc czemu miałby do nas nie przyjść? Ja jestem jak najbardziej na tak. Poza tym z tego co wyczytałem Ozil jest kibicem Barcelony i chciałby tutaj grać, więc kolejny punkt dla nas :) Pep chyba także chciałbym widzieć u nas niemieckiego Turka. Także nic nie stoi na przeszkodzie, by u nas zagrał.

Cena byłaby na pewno dużo mniejsza niż za Fabregasa. Mesut za rok będzie wolnym zawodnikiem, a kontraktu nie chce przedłużyć, więc jeśli Werder chce coś na nim zarobić to powinien go sprzedać tego lata i mam nadzieje, że tak się stanie. Bremeńczycy go sprzedadzą, do Barcelony.

romek_messi napisał(a):
coś czuję, że szykuje nam się następca Xavi'ego

No to raczej nie przejdzie, bo Ozil to piłkarz bardziej podobny do Iniesty niż do Xaviego. Jedynym następcą Xaviego mógłby zostać Cesc, bo to piłkarz jedyny na świecie mający podobne umiejętności co nasz Xavi. Ozil to bardziej uniwersalny gracz, nie jest to typowy rozgrywający, ale bardziej piłkarz mogący grać na skrzydle lub jako ofensywny pomocnik. Podobnie jak Xavi gra Thiago i to on mógłby być następcą naszego rozgrywającego.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 lip, 2010 12:36 
Pichichi

Ozil ok ale tylko w momencie gdy w zamian za niego pobędziemy się zbędnego balastu w postaci Hleba i Henrique. Ten pomysł podoba mi się najbardziej.

A co się wydarzy to czas pokaże.

„Prosimy nie karmić Pepe, może być agresywny”.

Sponsorem podpisu jest ActiveJet

Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 lip, 2010 12:53 
Basista prowadzący

A wg mnie Ozil jest profilem dość podobny do Hleba. Ani to rozgrywający w stylu barcelońskim, ani tym bardziej skrzydłowy. Jeszcze można go porównać do Kaki.

Moim zdaniem nie pasuje do naszego stylu i nie będzie dla niego miejsca w drużynie. Owszem gracz przedni, ale nie do nas.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 lip, 2010 13:18 
La sexta maravilla

40 milionow to ostateczna oferta jaka zaproponuje Barca za Fabregasa. Jesli Arsenal ja odrzuci, kolejnych negocjacji ni bedzie i Rosell zrezygnuje z Cesca. Wtedy priorytetem stanie sie Ozil, ktorym zauroczony jest Guardiola. Info z MD. Jestem za, bezsensu wydawac taka kase na Cesca.

"Na boisku za swoich kolegów z drużyny oddałbym życie" - Deco

[1984 - 2007] R.I.P. Antonio Puerta

Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 lip, 2010 13:34 
Naczelna samica

IceMan napisał(a):
Jesli Arsenal ja odrzuci, kolejnych negocjacji ni bedzie i Rosell zrezygnuje z Cesca. Wtedy priorytetem stanie sie Ozil, ktorym zauroczony jest Guardiola.

Arsenal na pewno odrzuci taką ofertę. :]
Ale już zaczynam się bać, bo Pepowe zauroczenia są tak ślepe, jak uczucie.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 lip, 2010 15:55 
-#matti

No i bardzo dobrze, że 40 mln to ostateczna oferta za Fabregasa. Łachy nie robią, bo i tak oferta Barcelony przewyższa o kilka milionów jego rynkową wartość. Turek na pewno jest do wyjęcia za uczciwe pieniądze ponieważ Werder nie jest w stanie namówić go do przedłużenia kontraktu, a już niebawem koniec mundialu i będzie można pewne kroki poczynić w kierunku pozyskania nowych zawodników. Dzisiaj pierwszy dzień urzędowania Rosella także może on też powie jakie ma priorytety na to okienko transferowe?

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 lip, 2010 16:15 
Siarkofrutopijca

Z mojej strony nie dla Ozila. Nie sprawdził się w żadnej wielkiej ekipie, do tego jak ktoś napisał niespecjalnie pasuje wg mnie do Barcelony. Poza tym ile to już było zawodników, którzy sprawdzili się na imprezach pokroju EURO czy MŚ, a w klubach nic nie grali.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 lip, 2010 16:38 
El Crack Total

Gilu napisał(a):
Z mojej strony nie dla Ozila. Nie sprawdził się w żadnej wielkiej ekipie, do tego jak ktoś napisał niespecjalnie pasuje wg mnie do Barcelony.
A w jakiej to on wielkiej ekipie grał?
Ja zwróciłem na niego uwagę już przed skończonym niedawno sezonem, bo w Werderze był wyróżniająca się postacią, więc talent jakiś ma.. Z resztą nie da się określić, czy jego przyjście do nas wyjdzie mu na dobre, czy to jednak będzie fail.

Uważam jednak, że u nas jeszcze by się rozwinął i rozwiązał by np. Nasz problem na skrzydle, więc jestem jak najbardziej za tym transferem, odpuszczając Fabregasa..

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 lip, 2010 16:57 
Siarkofrutopijca

stivo napisał(a):
Nasz problem na skrzydle, więc jestem jak najbardziej za tym transferem, odpuszczając Fabregasa..

Super, lepiej kupić skrzydłowego, których mamy od groma, niż postawić na rozgrywającego. Ale OK, niech Xavi gra po 60 meczów w sezonie.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 lip, 2010 17:14 
El Crack Total

Grom = 2 (Messi, Pedro). Graty :]

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 lip, 2010 17:18 
Siarkofrutopijca

Jeffren, Iniesta, Villa wcale nie mogą grać na skrzydle. Graty.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 lip, 2010 17:47 
El Crack Total

Mogą. Iniesta może grać jako DM, ale tam nie gra. Bo to nie jest pozycja która wykorzystuje jego potencjał. Niech Iniesta i Villa grają tam gdzie czują się najlepiej, gdzie wykorzystują swoje atuty. A Jeffren... ile w tym sezonie zagrał na skrzydle? mniej niż 90 min. Nie zdziwię się, jeśli przed 31 sierpnia zmieni klub.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 lip, 2010 19:14 
El Crack Total

Gilu napisał(a):
stivo napisał(a):
Nasz problem na skrzydle, więc jestem jak najbardziej za tym transferem, odpuszczając Fabregasa..

Super, lepiej kupić skrzydłowego, których mamy od groma, niż postawić na rozgrywającego. Ale OK, niech Xavi gra po 60 meczów w sezonie.
Jak byśmy nie mieli Jonathana i Thiago.. :roll:

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 lip, 2010 20:07 
Basista prowadzący

Popieram wujo444 jeśli chodzi o kwestię wystawiania graczy na ich najmocniejszych pozycjach.

Ja Mesuta obserwowałem od czasu, kiedy hanc zaczął niesamowicie piać nad nim na forum. Oczywiście potencjał ma ogromny i jest nieprzeciętnym talentem. Przewidywałem, że może być odkryciem mistrzostw i tak się chyba stanie.

Tylko on ani rozgrywającym, ani tym bardziej skrzydłowym nie jest. To taki ewidentny mediapunta w moim mniemaniu. Szybki, z dobrym strzałem i wystarczającą kreatywnością. U Niemiaszków wchodzi w obronę rywala z drugiej linii i tworzy okazje bramkowe. Bardzo dobrze gra bez piłki.

Tylko właśnie się powtórzę po raz kolejny. Gdzie go można upchnąć? Od bidy to wszędzie, tylko że jak się przeprowadza transfer to po to żeby był trafiony w 10, a nie spieprzony. Na skrzydle nie gra, w pomocy byłby ustawiony z racji systemu za daleko od bramki. Pozytywnie tego nie widzę, mimo że jestem gorącym zwolennikiem talentu Ozila. Po Zlatanie nie wierzę w piłkarzy grających mimo wszystko.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 01 lip, 2010 20:09 
Siarkofrutopijca

stivo napisał(a):
Jak byśmy nie mieli Jonathana i Thiago.. :roll:

Może w ogóle transferów nie róbmy? Jest przecież La Masia...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1