Teraz jest N 15 gru, 2019 09:01

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Arszawin
PostNapisane: Pn 03 maja, 2010 14:27 
Łowca autografów

Dzisiaj ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem newsa o tym że Arszawin chciałby odejść z Arsenalu do Barcy. Na końcu newsa pisze że to może być głupi żart Rosjanina no ale nie wiadomo.
http://www.sport.pl/pilka/1,96012,78380 ... elony.html

Tytuł:
PostNapisane: Pn 03 maja, 2010 14:29 
deftones

Chcieć, to może nawet Żurawski. Po skutych ruchach Ibrahimovicia, wolałbym już tego Ville!

fejsbuk - dada

Tytuł:
PostNapisane: Pn 03 maja, 2010 15:37 
Łowca autografów

Cytuj:
Napastnik Arsenalu Andriej Arszawin twierdzi, że jest gotowy na swój, dość niespodziewany, transfer do Barcelony.

Rosjanin mówił ostatnio, że występy w barwach Katalończyków to szczyt kariery każdego piłkarza.

Jego trener, Arsene Wenger, był rozczarowany, że Arszawin ma ochotę odejść z klubu.

Co więcej, Arszawin dodaje, że razem z nim do hiszpańskiej ekipy może wybrać się Gael Clichy.

- Odchodzę w lecie do Barcelony - powiedział Rosjanin. - Zawsze marzyłem o przejściu do Hiszpanii i grze w najlepszym zespole na świecie.

- Gdy grałem jeszcze w Rosji, nie byli co do mnie pewni. Teraz pokazałem im, ile jestem wart i wiem, że są gotowi na rozmowy ze mną - uważa piłkarz.

- Chcę grać dla najlepszej drużyny, starać się o zwycięstwo w każdych zawodach. Nie można jednak oceniać, czy ktoś jest od kogoś lepszy. Ja po prostu chcę dla nich grać i to się nigdy nie zmieni - zapowiada jednak Arszawin.

- Wiem też, że Gael Clichy również chciałby tam grać. Dobrze wpasowałby się do ich drużyny.

Arszawina nie przeraża także konkurencja, z jaką mierzyłby się na Camp Nou.

- Ciężko będzie rywalizować z Xavim czy Iniestą, ale takiej rywalizacji chciałbym. Nie chcę po prostu wejść sobie frontowymi drzwiami do drużyny - zapowiedział.

Fakt, że nikt się z nim jeszcze nie konataktował, może świadczyć, że napastnik się trochę zagalopował. Z drugiej strony Arszawin znany jest z unikalnego poczucia humoru, więc cała sprawa może być jego specyficznym żartem.

gazeta.pl

Ciekawe, ciekawe...

Tytuł:
PostNapisane: Pn 03 maja, 2010 16:35 
El Crack Total

Ludzie urodzeni w ZSRR nie bardzo pasują do Barcelony - Hleb, Czyhryński. Nie ta mentalność.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 03 maja, 2010 20:58 
Łowca autografów

E tam mentalność. Nie w tym rzecz. Ale.. Arshavin mi tu jakoś nie pasuję, szczerze, to bardziej widzę tu Ville, czy chociażby Persiego. Jednak póki co, najbardziej tu widzę Ibrahimovica. Trzeba dać mu szanse, powinien się rozkręcić w przyszłym sezonie, a jak nie to cóż.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 03 maja, 2010 22:11 
Segunda Division

Tez mi sie obilo gdzies, ze Arshavin z Clichym maja przybyc na CN ale zapewne to takie przedogorkowe sensacje a'la RvP czy Ribery ostatnio.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 04 maja, 2010 11:41 
Amateur/Aficionado

- Odchodzę w lecie do Barcelony - powiedział Rosjanin.

Chyba do Espanyolu bo w Barcy cię jakoś kolego nie widzę :oczy:

Iniesta o meczu Realu Madryt: "Nie widziałem meczu, oglądałem film, który także był kiepski."

Tytuł:
PostNapisane: Wt 04 maja, 2010 12:57 
Xavier Hernandez Creus

a tak sie zapytam co wy chcecie od tego goscia? Czy fakt, ze to kacap tak wam przesłania faktyczna klase sportowa? W jakim sensie Arszawin do nas nie pasuje? Zawodnik bardzo szybki, bardzo dobrze wyszkolony technicznie, swietnie dryblujacy (króciutko prowadzona piłeczka), obunożny do tego stopnia, ze ciezko powiedziec czy to pilkarz prawo czy lewo nozny (ogromny atut), dobrze egzekwujący stałe fragmenty gry, posiadajacy swietny przeglada pola i co za tym idzie notujacy wiele asyst, bramkostrzelny (sporo bramek tez z dystansu), a przy tym wszystkich cholernie waleczny nie stroniący od twardej gry w destrukcji. Dla mnie tez liczy sie fakt, ze facet od zawsze powtarza, jak to marzy o grze dla Barcelony. Taki gosc nie bedzie sie opierdalał podczas meczu jak "niektórzy", a bedzie zostawiał serducho na boisku i walczył za ten herb. Ja mam nadzieje, ze wszelkie obecne plotki sie sprawdza bo z checia zobacze tego pilkarza w naszych barwach. Mozna troche narzekac na wiek, ale mysle, ze motoryki i wybiegania mozesz pozazdroscic Arshavinowi nie jeden znacznie młodszy piłkarz. Wcisnac Arsenalowi Hleba, doplacic troche grosza i mysle, ze mozna by całą te transakcje zamknac przy nieduzych nakładach finansowych :]

Na koniec polecam kilka "kompilek" ;) sam nie jestem ich wielkich fanem, bo nie sa one w pełni odzwierciedleniem gry piłkarza (siłą rzeczy pokazauja tylko pozytywy), ale mysle ze i tak pozwola zaznajomic sie z wielkim potencjałem Andrzeja :]

http://www.youtube.com/watch?v=IIRxxurh0xg&feature=fvst

http://www.youtube.com/watch?v=x-dXLh4q ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=7ieW22S7Xs8 <---- ta poswiecona tylko grze dla Arsenalu.

Obrazek

czemu nie? :]

Pozdrawiam :spoko:

" To wyjątkowy chłopak, który trenuje zawsze tak, jakby to był jego pierwszy dzień, a ponadto w wolnym czasie chodzi zbierać grzyby. Facet, który chodzi na grzyby nie może być złym człowiekiem" - Pep o Xavim

Tytuł:
PostNapisane: Wt 04 maja, 2010 13:01 
Primera Division

Dodatkowo Andrzej jest piłkarzem niesamowicie inteligentnym. Udowadnia to na boisku, jak i poza nim - np. w wywiadach.
Mnie rozwala jego spryt. Potrafi strzelić/asystować czy minąć rywala w nieprawdopodobnych sytuacjach.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 04 maja, 2010 13:05 
Tercera Division

Arszawin to nawet dobra opcja. Powiadacie, że piłkarze z byłego ZSRR się nie sprawdzają, może do trzech razy sztuka? Arszawin jest bez wątpienia dobrym piłkarze, walecznym, ma dobrą technikę. Tylko, że jeżeli wyciągniemy go z Arsenalu to wtedy żegnamy się z Fabregasem. Wenger nie pozwoli na odejście dwóch kluczowych piłkarzy z swojego zespołu.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 04 maja, 2010 13:35 
Basista prowadzący

Katalonczyk napisał(a):
Mozna troche narzekac na wiek, ale mysle, ze motoryki i wybiegania mozesz pozazdroscic Arshavinowi nie jeden znacznie młodszy piłkarz.

Wiek wiekiem, ale wielkim plusem Arshavina jest to, że facet nie jest wyeksploatowany jako piłkarz, bo niby w jakich klubach, na jakim poziomie i z jaką częstotliwością grał do czasów Zenita w Pucharze UEFA żeby miał się wypalić?

Najbardziej co mnie w nim zastanawiało to kwestia przygotownia fizycznego. No, ale jeśli facet sprawdził się w PL to w La Liga powinien sprawdzić się tym bardziej.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 04 maja, 2010 14:12 
Naczelna samica

Katalo napisał(a):
Wcisnac Arsenalowi Hleba, doplacic troche grosza i mysle, ze mozna by całą te transakcje zamknac przy nieduzych nakładach finansowych

Brak LOLka na końcu tego zdania zmusza mnie do myślenia, że chyba Cię Bóg ze Wszystkimi Świętymi musiał opuścić, ale po chwili namysłu stwierdzam, że całkiem niezły dowcip Ci wyszedł. :D

Wiele można o Wengerze powiedzieć, ale nie to, że jest debilem. :)
O ile sprzedanie Andrzeja wchodziłoby w grę (nie ma co liczyć na promocyjną cenę, Wenger umie dobrze sprzedać), o tyle akcja w stylu "butelka zwrotna" z Hlebem?! :lol2:
Dobre!

Pozdrawiam :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt 04 maja, 2010 14:40 
Xavier Hernandez Creus

sciahoo napisał(a):
Katalonczyk napisał(a):
Mozna troche narzekac na wiek, ale mysle, ze motoryki i wybiegania mozesz pozazdroscic Arshavinowi nie jeden znacznie młodszy piłkarz.

Wiek wiekiem, ale wielkim plusem Arshavina jest to, że facet nie jest wyeksploatowany jako piłkarz, bo niby w jakich klubach, na jakim poziomie i z jaką częstotliwością grał do czasów Zenita w Pucharze UEFA żeby miał się wypalić?

Najbardziej co mnie w nim zastanawiało to kwestia przygotownia fizycznego. No, ale jeśli facet sprawdził się w PL to w La Liga powinien sprawdzić się tym bardziej.

dokładnie tak ;) Pragne tez przypomniec, ze Andrzej trafił do Arsenalu w zimowym okienku transferowym! Nie miał praktycznie czasu na zadna aklimatyzacje, a nie trzeba byc wielkim znawcą by wiedziec, ze przepasc zarówno sportowa jak i kultorowa miedzy Rosja, a Anglią jest ogromna. Mimo tego Arszawin niemal z miejsca stał sie czołowa postacia nie tylko Arsenalu ale i całej Premiership. W mojej opini duze osiągniecie i wielkie wyrazy szacunku dla Andrzeja. Dlatego tez uwazam, ze facet poradzi sobie u nas i jedna z najlepszych opcji na wzmocnienie lewej strony. Moze i bede ciut subiektywny w ocenie ale uwazam, ze chyba nawet najlepsza opcja. Dlaczego najlepsza?

Ribery bedzie znacznie drozszy, a poza tym w chwili obecnej jest na swego rodzaju zakrecie swojej kariery i cholera wie jak ta całą afera z tą nieletnią panienką odbije sie na jego przyszlej karierze. Denerwuja tez jego ciagle problemy zdrowotne, ciezko go za to winic ale co za pozytek z pilkarza, który jest wiecznie kontuzjowany. Pytanie tez czy "mes que un club" bedzie chciało zatrudnic piłkarza z takimi "przygodami".
Di Maria juz teraz jest wyceniany na 40 mln to dla mnie jest kwota absurdalną zwazywszy na to, ze to piłkarz z Ligi Portugalskiej. Swietny skrzydlowy, ale wedlug mnie za drogi i strzelajacy za mało bramek.
Mata to wielka zagadka. Tak jak rok temu grał genialnie (14 bramek i 21!!! asyst) i w ciemno go widzialem u nas, tak ten sezon ma dosc sredni i pozostaje pytanie, ktory sezon był przypadkiem... ten obeny, czy ten poprzedni.
Davida Silva to dla mnie zas najgorsza opcja. Moze slowo "przerekalmowany" bedzie za mocne, ale zbyt przeceniany juz nie. Piłkarz, ktory ma grac na pozycji bocznego napastnika musi gwarantowac sporo ilosc bramek. Silva taka gwarancja nie jest, bo jak nazwac skrzydłowego strzelajacego srednio po 7 bramek w sezonie? Poza tym to pilkarz tez wyjatkowo podatny na kontuzje za którego Valencia rzada ogromne pieniadze.
Nie biore za to zadnych innych opcji typu "wielki" talent Young z Villi, koles ktory w 49 spotkaniach strzela 8 bramek (wybaczcie ale kompletnie mnie ten chłopak nie przekonuje... niewyrózniających sie skrzydlowych, szybkich z niezlym dryblingiem jest cała masa, dla mnie jednym z takich jest wlasnie Young).

A Arszawin? Nie bede ukrywał, ze bardzo lubie tego pilkarza i mocno doceniam jego walecznosc, zaangazowanie w gre obronną, ale i nastawienie wzgledem naszego klubu. Od strony sportowej ( co tez zaznaczylem we wczesniejszym poscie) nie mozna chyba nic zarzucic Ruskowi :) do tego nie sadze by mogl kosztowac wiecej niz 20 mln, a mysle ze w cala te transakcje mozna by wlączyc Hleba i obnizyc jeszcze cene (akurat Wenger ma pozytywne wspomnienia zwiazane ze wspolpraca z Hlebem prawda Anik? chyba nie powiesz mi, ze Hleb gral zle w Arsenalu? :>). Poza tym nie mowilem, ze ma to byc wymiana bezgotówkowa, a jedynie element obnizajacy cene :]

Pozdrawiam :spoko:

" To wyjątkowy chłopak, który trenuje zawsze tak, jakby to był jego pierwszy dzień, a ponadto w wolnym czasie chodzi zbierać grzyby. Facet, który chodzi na grzyby nie może być złym człowiekiem" - Pep o Xavim

Tytuł:
PostNapisane: N 09 maja, 2010 12:40 
Łowca autografów

Arshavin to świetny waleczny zawodnik, z kowadłem w nodze, którego strzały bronią tylko najlepsi bramkarze. Ale jedno pytanie: Czy jest on w Barcelonie potrzebny? Może i tak, ale wolałbym widziec w naszym klubie chociażby Van Persiego, Fabregasa czy Clichy'ego, a przypuszczam, że Wenger nie będzie chciał się pozbywac połowy składu, max 2 zawodników. Moim zdaniem więc, Arshavin złym transferem mógłby nie byc, ale to duże ryzyko i nie wiem czy mądre jest kupowanie prawie 30 letniego zawodnika, mimo, że jest "bardzo niezły". ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pn 10 maja, 2010 13:48 
Tercera Division

Cytuj:
ale wolałbym widziec w naszym klubie chociażby Van Persiego, Fabregasa czy Clichy'ego,

Ale ty zawzięty na tego Clichy'ego jesteś :D trzeci lewy obrońca nam nie potrzebny.
Van Persie odpada, jest szklany jak Robben. Co chwile łapie jakąś kontuzję.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 14 maja, 2010 23:30 
Tercera Division

Jeżeli miałby przejść za darmo to tak, a jeśli nie to my mamy na kogo pieniądze wydawać :)

Strefa czasowa: UTC + 1