Teraz jest Pn 20 sie, 2018 15:33

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N 09 lis, 2003 20:15 
Segunda Division

speedy napisał(a):
Fernando to wspanialy napastnik. Nadzieja hiszpanskiej pilki. Bardzo by mi bylo milo gdyby grywal w koszulce w bordowo-granatowe pasy.
Jest bardzo mlody a juz potrafi kapitalnie uderzyc. Strzela gole praktycznie z kazdej pozycji.
Chcialbym zeby zarzad zdecydowal sie na tego zawodnika, bo moim zdaniem byloby to doskonale posuniecie i wkrotce zwrucil by kase przeznaczono na jego treasfer, nawet te 30 baniakow. Chociaz osobiscie wolalbym zeby kosztowal nas troszke mniej, bo 30 baniakow to jest bardzo duzo kasy, ale Torres jest tego wart.
Wiem ze pewnie malo jest na tym forum zwolennikow Torresa, ale i tak chcialbym poznac wasze zdanie na jego temat.
Kiedy czytam to forum to najczesciej pada nazwisko Cisse. Nie twierdze ze to zle gracz ale niewiadomo czy by mu sie spodobalo w hiszpanii a Fernando nie mialby problemow z zaaklimatwzowaniem.

no nie wiem, bo Fernando Torresowi bardzo dobrze idzie w Athleticu Madryt.W?tpie w to, ?e przejdzie do barcy, chocia? na pewno bedzie chcia? gra? w jakim? lepszym klubie...

Ostatnio edytowano Cz 22 kwi, 2010 15:19 przez Jasiek 1991, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr 12 lis, 2003 14:35 
Amateur/Aficionado

Byloby cudownie widziec go w naszych barwach. Jest jeszcze bardzo mlody a juz niezle wymiata,. Cos tam sie mowi o tym transferze, wiec moze... :D :D :D

Tytuł: Fernando Torres
PostNapisane: Pn 26 sty, 2004 21:34 
Primera Division

Torres ma naprawd? wielki talent. Szybki, wysoki, mocny strza? i przede wszystkim skuteczny. W tym szeonie strzeli? 10 bramek, z czego a? 4 z samych karnych. Reszta bramek to tak w?a?ciwie zdobywana by?a w polu karnym po dosrodkowaniu, bo je?li chodzi o bramki zdobywane po indywidualnych akcjach, to ci??ko (przynajmniej na razie) z tym u Fernando. Jak dla mnie i tak warto by?oby go sprowadzi? do Barcelony, w ko?cu jeszvcze wszystko przed nim.

Innym apektem przemawiaj?cym za jego przyj?ciem jest, ?e to Hiszpan, a u nas w sk?adzie nie wielu jest takich (oczywi?cie sk?adzie podstawowym), bo tylko Valdes, Puyol, Xavi, reszta gra tylko od czasu do czasu.

Obok Torresa warto jeszcze wspomnie? o innym m?odym Hiszpanie - Reyesie. Gra on w Sevilli, a w pierwszym meczu z Barc? za?adowa? nawet bramk?. Jose jest tak w?a?ciwie ofensywnym pomocnikiem, ale bardzo dobrze sprawdza si? w funkji napastnika. W tym sezonie strzeli? 5 goli z czego 3 z karnych. Dodatkowo Reyes gra? ju? w reprezentacji gdzie strzeli? nawet 2 bramki (mecz z Armeni?).

Obaj du?o bramek strzelaja z karnych, ale karne te wykonuja badzo pewnie. Je?li który? z nich mia?by si? znale?? w Brcie, to ja b?d? bardzo szcz??liwy.

THE ONLY THING TO FEAR, IS RUNNING OUT OF BEER!!!

Tytuł:
PostNapisane: Wt 27 sty, 2004 20:06 
Segunda Division

No to nie pozostalo wam nic innego jak zglosic sie po Torresa latem :D
I oslabic nastepny klub :D dzis Arsenal kupil Reyesa:
http://sport.onet.pl/860777,wiadomosci.html
Moze onet to nie pewne zrodlo,ale widzialem to jeszcze na innych portalach :D Jeszcze po przyjsciu Adriano do Interu Vieri wykazal chec gry w Barcelonie :roll: pozdro

Tytuł:
PostNapisane: Wt 27 sty, 2004 22:34 
Segunda Division

Jest juz oficjalne potwierdzenie. Reyes nie zagra u nas

Tytuł:
PostNapisane: Pt 15 kwi, 2005 20:51 
Czerwona kartka za wrodzony debilizm!

Fernando jest zajebisty moim zdaniem powitamy go tego lata na Camp Nou . On za kilka lat będzie jednym z najlepszych napastników. Zamiast Gilulego powinien grać na prawej pomocy lub w ataku z Eto'o wtedy graliśmy by 4-4-2 czyli :
Valdes
Belletti Puyol Marquez Gio
Van Bommel Deco Xavi Roni
Eto'o Torres
Oby tak było :D:D

Tytuł:
PostNapisane: So 16 kwi, 2005 13:47 
Amateur/Aficionado

Dobrze by było go widzieć w Barcelonie. Ale sądze że Atletiko nie póści go tak łatwo a jeśli już tak może uciec z Hiszpani do jakiegoś klubu angielskiego. Ten napastnik stworzyłby najlepszy w Europie (według mnie) dułet dwuosobowy z Eto:))

Tytuł:
PostNapisane: Wt 19 kwi, 2005 11:14 
Łowca autografów

Fernando Torres jak najbardziej przydalby sie Barcie w ataku ale ni oszukujmy sie nie maja na niego pieniedzy

Tytuł:
PostNapisane: Wt 19 kwi, 2005 14:16 
Primera Division

No Torres przydal by sie Barcelonie. W tej chwili mamy tylko dwoch napastnikow Eto i MAxiego. Kontuzja i koniec :!: Niedlugo po kontuzji wroci Larsoon ale nie oszukujmy sie ze moze juz nie grac tak dobrze. Szczegolnie ze ma juz 34 lata i napewno i tak niedlugo zakonczy kariere. Torres gralby w ataku z Eto'o (tyle ze musielibysmy zmienic ustawienie na 4-4-2) i bylby to wedlug mnie atak marzen. Stworzyliby wspaniala pare bo Torres to naprawde bardzo dobry gracz no i niemielibysmy tego problemu o ktorym niektorzy pisza ze nie mozemy przedrzec sie przez obrone przeciwnika. Takze mam nadzieje ze sprowadzimy na Camp Nou Torresa tyle ze moze nie byc latwo. :evil:

Madrid, cabrón saluda al campeón!
www.gauchito.prv.pl - o Ronaldinho i nie tylko.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 19 kwi, 2005 14:35 
Tercera Division

ja nawet nie licze, ze kupimy TOrresa...za duzo kasy bedziec chciec Atletico za niego...choc fajnie byloby go miec w skladzie :D

mowicie, ze trzeba by grac 4-4-2, czyli zmiana taktyki i gra skrzydlowymi
a takowych nie mamy z prawdziwego zdarzenia 8O :?

dlatego proponowalbym juz bardziej

4-1-2-1-2
4-3-1-2

takie 2 opcje, podobne do obecnyhc, tyle ze Ronnie gra za napastnikami jako podajacy ostatnie pilki
ewentualnie zmienialby sie ze Deco i Xavim w tym aspekcie, ktorzy graliby tak jak teraz

a cala defensywa bez zmian...

moze takie cos by poskutkowalo? :roll: :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Śr 20 kwi, 2005 20:34 
Tercera Division

Na razie mamy Eto'o i nikogo więcej nie potrzebujemy ;P
Torres ma niesamowity talent, niech go doszlifuje w Atletico, a za kilka lat - o ile Barca go będzie jeszcze chciała - z pewnością do nas trafi.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 20 kwi, 2005 22:15 
Łowca autografów

czytałem jakis wywiad kiedys z torresem. byla w nim jakas gadka o tym ze zarzad barcelony interesuje sie jego osoba na co on stwierdzil ze barca to jedyny klub w lidze hiszpanskiej do ktorego by mogl odejsc i dla niego byl by wielki honor grac w druzynie w koszulce w granatowo-bordowe pasy. (miej wiecej taka tresc) .... i w sumie sie bardzo wtedy ucieszylem gdyz bardzo kcialem go widziec w naszej druzynie... ;]

Tytuł:
PostNapisane: Śr 20 kwi, 2005 22:23 
Penalty Taker

Gdzie ten wywiad czytałeś ? Bo mnie sie nic takiego neistety nie przypomina, chętnie przyjme Torresa u mnie, aczkolwiek wszystko tylko nie Giuly nie podoba mi się jego gra, po przyjsciu Torresa gralibysmy dwoma napastnikami a za plecami Ronni, może to dobra opcja ?

Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 kwi, 2005 15:25 
Tercera Division

noi wlasnie o tym piaslem, tylko ze nikt sie nie chce na ten temat wypowiedziec nie wiem czemu :roll: :wink:

rzeczywiscie, wydaje sie ze taka taktyka by poskutkowala, a Torres bylby duzym wzmocnieniem
Atletico pewnie bedzie go chcialo sprzedac za duza kase, jak sie zakwalifikuja do pucharow (nie sadze)
a jak nie, to moze taniej pojsc, bo sam bezdie chcial odejsc

a do kiedy ma kontrakt??

Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 kwi, 2005 19:06 
Łowca autografów

pamietam ze czesc tego wywiadu, byla na onecie na 100 %! a caly juz nie pamietam...

Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 kwi, 2005 21:02 
La sexta maravilla

No zobaczymy jak potocza sie losy Fernando Torresa

Napewno nie zagra w realu bo kibice Atletico ktorzy go kochaja znienawidzili by go. Wiec mamy wieksze szanse na pozyskanie tego zawodnika. Ale jest jeden problem ktory brzmi KASA. Ow pilkarz jest bardzo drogi. Narazie go niechce bo bardziej potrzebujemy obroncow niz napadziorow. Ale jezeli ma przyjsc za rok razem z VdV to niemam nic przeciwko bo jest zajebiscie utalentowany i mimo mlodego wieku juz bardzo dobrze sobie radzi w Primera Division

PS. Przemo onet to jest to samo co fakt. Oba zrodla to jedno wielkie G :wink: pozdro

"Na boisku za swoich kolegów z drużyny oddałbym życie" - Deco

[1984 - 2007] R.I.P. Antonio Puerta

Tytuł:
PostNapisane: Cz 21 kwi, 2005 21:35 
noo torres to akurat wg mnie jeden z lepszych napastnikow na swiecie obecnie :D mile widzialbym go w barcy :D mysle ze z Eto'o stworzylby najlepszy atak primera division a moze i swiata :D pozdro dla autora postu ^^

Tytuł:
PostNapisane: Pt 22 kwi, 2005 14:55 
Tercera Division

no tak, kasa, kasa, kasa

szkoda ze teraz wszystko sie wokol niej toczy... :roll: dlatego wlasne wygrywaja kluby typu Chelsea, w ktorej mamony nie brakuje...

a kiedy Torresowi sie kontrakt konczy?? moze by go sobie zaklepac za darmo, choc ofert pewnie bezdie mial mnostwo.. :roll: :evil:

Tytuł:
PostNapisane: Pt 22 kwi, 2005 15:50 
Łowca autografów

wiem wiem.. :) ale caly ten wywiad czytalem gdzies tylko nie moge sobie przypomniec gdzie ;] ALE MIEJMY NADZIEJE ZE TORRES KIEDYS ZAGOSCI NA CAMP NOU ;]

Tytuł:
PostNapisane: Pt 22 kwi, 2005 21:19 
Barca - més que un club

Jesli juz mowa o Chelsea to w sportowym dzienniku mowili ,ze Abramovicz chce kupic Deportivo La ' Coruna oraz brazylijski jakis klub :/
Widocznie rusek nie ma co z kasa robic...

جة باةثزصشا

:hold: :hold: Phillip Cocu :hold: :hold:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1