Teraz jest Pn 20 sie, 2018 15:35

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 01 lut, 2010 09:40 
Semper fi

@Igl

Zgadzam się z Tobą w 100% Pep ma za dużo za uszami. Ławkę mamy wąską, a mimo wszystko Pep ją na siłę zwęża, Bojan Jeffren i Toure są na pewno nie zadowoleni, w gazetach gadają jedno (bo są na tyle mili, że dramatyzują) ale co sobie myślą to drugie.

Sezon dla Bojana się już skończył, wraz z zakończeniem CdR. Sezon dla Jeffrena raczej już też, pewnie czasem może ze dwa razy wejdzie. Toure tu sprawa jest ciężka, to nie jest młody chłopak, tylko doświadczony świetny gracz a nie mieści się w 11.

O tyle o ile rozumiem sytuacje, że nia ma zmiennika dla Xaviego, to nie rozumiem czemu Bojana i Toure tak często pomija.

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 01 lut, 2010 17:01 
HighTower

Tony napisał(a):
@Igl

Zgadzam się z Tobą w 100% Pep ma za dużo za uszami. Ławkę mamy wąską, a mimo wszystko Pep ją na siłę zwęża, Bojan Jeffren i Toure są na pewno nie zadowoleni, w gazetach gadają jedno (bo są na tyle mili, że dramatyzują) ale co sobie myślą to drugie.

Sezon dla Bojana się już skończył, wraz z zakończeniem CdR. Sezon dla Jeffrena raczej już też, pewnie czasem może ze dwa razy wejdzie. Toure tu sprawa jest ciężka, to nie jest młody chłopak, tylko doświadczony świetny gracz a nie mieści się w 11.

O tyle o ile rozumiem sytuacje, że nia ma zmiennika dla Xaviego, to nie rozumiem czemu Bojana i Toure tak często pomija.

Nikt z nas nie jest w sztabie szkoleniowym i nie ma na codzień styczności z tymi zawodnikami. MOŻE jest tak, że CI zawodnicy podpadli czymś trenerom, MOŻE nie przykładają się do treningów, MOŻE kwestionują metody szkoleniowe. Tego nikt z nas nigdy się raczej nie dowie. Tak samo nie wiadomo dlaczego kadra wygląda tak a nie inaczej. To, że KTOŚ powiedział że nie chce Robinho, a KTOŚ chce, to też tylko pogłoski. Niestety wiele rzeczy opiera się tylko na domysłach bądź też na tekstach z gazet. Wydaje mi się że niektórych można by ocenić dopiero wtedy, gdy wypowiedzieli by się publicznie na ten temat (piszę to tak ogółem o całym tym wątku)

Tytuł:
PostNapisane: Pn 01 lut, 2010 17:26 
Semper fi

@McBet
Prawda. Są to tylko domysły, ale my fani mamy tylko szansę porozmawiania właśnie o nich, nic innego nam nie pozostaje.

Hmm czy Bojan, Jeffren i Toure komuś podpadli? Tego nie wiadomo, chociaż sytuacja w szatni jest moim zdaniem wyśmienita, i o kłótni i niesnaskach raczej mowy być nie może. Sytuacja Jeffrena moim zdaniem jest najprostsza. On ma taki sam sezon jak Pedro rok temu. I tyle w tym temacie. :D

Ale sytuacja Bojana i Toure jak by nie było jest drastycznie gorsza w porównaniu z poprzednim sezonem. Tak jak napiałem, sezon dla Bojana praktycznie się skończył. Nawet jeśłi będzie okazja aby zagrać (czyli kartka lub kontuzja Ibry, bo jest on jego zmiennikiem naturalnym) to i tak nie zagra, tylko Pep przesunie znowu Heńka lub Messiego na szpice, lub zagra 4-4-2 z Messim w środku. Już tak było, że teoretycznie na 100% powinien Bojan wyjść w podstawowej 11, a stała się dupa. Ehhhhhh, brak mi słów. Czepiam się bo uwielbiam Bojana i chcę aby grał jak najczęściej.

Sytuacja Toure. Rok temu ratował nam dupe swoją świetną grą, zagrał dobrze w końcówce w obronie. Ogólnie prezentował się bardzo dobrze. Dzięki niemu był spokój w środku. A jego rajdy ofensywne miło się oglądało bo mijał zawodników niczym Messi, chociażby bramka w pucharze z Bilbao :D
A tu nagle co gra gorzej, moim zdaniem nie. Co olew treningi też nie, być może Pep wkurzył się na głupie gadanie o jego odejściu, ale ono doszło dopiero po tym jak Toure przegrywa walkę z Sergio. Następny mecz z Getafe i jeśli Toure znowu nie wyjdzie, to o czym będzie to świadczyć? Odejdzie?! Mam nadzieje, że nie.

Tyle lat ten zespół istnieje, a nie mogą skompletować silnej i szerokiej ławki. Albo zakupy albo wychowankowie, albo jedno albo drugie. Ten sezon jest ważny bo LM można znowu wygrać i jako jedyni być zwycięzcami dwa razy z rzędu. Ale za rok można spróbować rozegrać sezon włączając więcej wychowanków. Fajnie by było. A jak byśmy coś wygrali to już pełnia szczęścia :D

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

Ostatnio edytowano Pn 01 lut, 2010 18:38 przez Tony, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pn 01 lut, 2010 19:49 
El Crack Total

Szawel napisał(a):
O Rosellu dyskutować nie będę, bo dla mnie facet skończył się w momencie wydania swojej książki.
No, ale co ma to, co napisał w książce do jego kompetencji jako człowieka odpowiedzialnego za transfery w naszym klubie, które przywołałem tu by bezpośrednio z nimi zestawić ich brak u Czikiego? Nie czuję się komfortowo, gdy za transfery w moim klubie odpowiada były piłkarz, który nigdy w sztuce prowadzenia negocjacji się nie kształcił, co widać, tylko kiedyś dobrze kopał piłkę. Takich rzeczy uczy się na odpowiednich kierunkach studiów, a nie na boisku. Dlatego zawsze będę przeciwny ofiarowywaniu takich stanowisk w klubie ludziom "za zasługi", byłym piłkarzom zwłaszcza. Zobacz, kto odpowiada za transfery w Milanie, Interze, Chelsea, Manchesterze Utd. Kim przy nich, ich wiedzy w zakresie ogólnie pojętego biznesu w sporcie jest Cziki?

Tytuł:
PostNapisane: Pn 01 lut, 2010 20:01 
Pete Sampras

okube napisał(a):
Zobacz, kto odpowiada za transfery w Milanie, Interze, Chelsea, Manchesterze Utd. Kim przy nich, ich wiedzy w zakresie ogólnie pojętego biznesu w sporcie jest Cziki?

Akurat z Interem to trafiłeś kiepsko, bo tam, o ile się nie mylę, odpowiednikiem Txikiego jest Marco Branca, były napastnik m.in. tego klubu. Co do reszty - pełna zgoda, choć też trzeba zaznaczyć, że w Premiership duże większe kompetencje w kwestiach transferowych ma trener.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

Tytuł:
PostNapisane: Wt 02 lut, 2010 00:32 
Primera Division

W kwestii tego jakich zawodników poszukujemy/o jakich się staramy ciężko jest coś powiedzieć ,bo chyba tylko zarząd wie kto tak na prawdę za to odpowiada - Pep czy kto inny. Jeśli Pep to większość już na to inaczej patrzy ,bo przecież wielki geniusz to się nie myli.

Jeśli miałbym wskazać to co mi przeszkadza w naszej polityce transferowej to po pierwsze :
-płacimy moim zdaniem dużo za dużo za zawodników. Czasami to mam wrażenie ,że tam w ogóle negocjacji nie ma tylko klub sprzedający daje ofertę z nieba ,a dla nas jest ona ostateczna i niezmienna. Moim zdaniem np. takie pieniądze za Ibrę (kim by on nie był) i oddanie jeszcze w cenie Eto'o to nieporozumienie.
-nie ma u nas pojęcia poszerzenia ławki rezerwowych. W najlepszej sytuacji kupujemy tylu ilu sprzedajemy. Mimo ,że mamy bardzo utalentowaną młodzież to jednak nie zawsze sprawdza się ona w meczach o najwyższą stawkę gdy np. podstawowi gracze są kontuzjowani. No ,ale niby nie ma tu winy ludzi odpowiedzialnych za transfery gdyż to trener wydaje zarządzenia kogo potrzebuje itp - tak więc taka ,a nie inna ławka to wola trenera i ciężko przypisać to czikjemu.

Przepraszam za ewentualny bełkot.Ciężko mi się funkcjonuje o tej godzinie.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 lut, 2010 15:48 
Pichichi

okube napisał(a):
Zobacz, kto odpowiada za transfery w Milanie, Interze, Chelsea, Manchesterze Utd. Kim przy nich, ich wiedzy w zakresie ogólnie pojętego biznesu w sporcie jest Cziki?

Nie wiem kto odpowiada za transfery w tych klubach bo najzwyczajniej w świecie "mi to tito", ale kimkolwiek by oni nie byli to nie wiem co chciałeś na ich przykładzie pokazać. Bo chyba nie to, że nie popełniają błędów i nie przepłacają za transfery ;) Z mojej strony chyba koniec tematu, przekazałem swój punkt widzenia. Ty przekazałeś swój i o to chodziło. Pozdrawiam i gratuluje inżynierstwa bo nie było wcześniej okazji :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn 28 cze, 2010 19:31 
-#matti

Cziki odchodzi 1 lipca... a na jego miejsce przychodzi Zubizarreta.

93 minuta...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1