Teraz jest Pn 20 sie, 2018 15:34

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 724 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 13:52 
Fishermans Friend

Duche napisał(a):
Jak Zlatan zrobił coś złego, to od razu nazywano go chamem, ale Eto'o zostawia całe serce w grze. Jak odmówił wejścia na boisko, to też je tam zostawił?

Tamten sezon był pełen spięć, nerwowości i nieprzyjemności, bo Barca stoczyła się ze szczytu. Ale mimo to, nigdy nie pochwalałem tego zachowania Eto'o.

Duche napisał(a):
Jeśli Milan rzeczywiście pozyskał Robinho i to za tak śmieszne pieniądze, to Pep już całkowicie się pogrąży. Nie wiem co on sobie wyobraża. Mamy teraz dziurę w ataku, Zlatan odchodzi w ostatnich dniach okienka, bo Guardioli się wtedy znudził, szkoda słów. Od biedy to już mógłby być nawet ten Mata, bo lepszy on niż nikt. Choć ja cały czas mam nadzieje, że jednak Robinho do nas przyjdzie.

Tutaj zgoda :spoko:

Duche napisał(a):
barcalover napisał(a):
Torres :lol2:

Torres także nie biega tyle co Eto'o, że tak cię to bawi?

Kolejny transfer za 40 mln mnie śmieszy :D Ale luzik, to tylko plotka.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 13:56 
Ibracadabra

gostek15 napisał(a):
Jednak na końcu i tak wyszło szydło z worka. Charakteru nie zmienisz

To już momentami naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie. Jakie szydło z worka? Jaki zły charakter Zlatana? Człowiek, który odpowiadał za dobrą atmosferę w drużynie, miał dobry stosunek z kibicami, nie rzucał się jak siedział na ławce, więc o co ci chodzi? A, pewnie o to, że po odejściu do Milanu powiedział, że to Guardiola miał z nim jakiś problem, bo on nie miał żadnego. Naprawdę fatalna wypowiedź ukazująca Zlatana jako prostaka i gbura.

Charakter Zlatana, podobnie jak i charakter (zły) Robinho to jedna z legend piłkarskich, które lubię najbardziej. To będzie się za nimi ciągnęło do końca życia.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 16:23 
El Crack Total

Jak Milan zakontraktuje tam Robinho to swoją droga niezłą grupę bankietową tam zbierze. Brakuje tylko Ronaldów dwóch :D .

Jak widać pozbycie się nudnego Kaki miało swoje drugie dno. Nie pasował po prostu.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 16:37 
Primera Division

Proponuję Gallianiemu jeszcze Riberiego, żeby miał kto dziewczyny ( dziewczynki?) spraszać po meczach, bo Ronaldo ostatnio gustuje w transwestytach, a to może się nie spodobać wszystkim :lol3: Także dla dobra drużyny lepszy byłby Franck...

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 16:46 
El Crack Total

Robinho w Milanie ? O żesz w mordę kopany !
Real zostanie zmiażdzony !

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 17:16 
El Crack Total

Fernando Morientes w Legii !!!

Słyszałem już tą bzdurną plotkę z paru źródeł ale żeby Eurosport się dał na nią nabrać ? Piszą o tym : Eurosport się dowiedział... :lol2:

Fernando Morienstes w Legii

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 19:21 
El Crack Total

Świeżo z Twittera:
Cytuj:
Bartomeu (sport vice-president): "We can confirm the squad is complete. There won't be any more signings."
Więc nasze okno transferowe się chyba w tym momencie zamknęło..

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 19:24 
-#matti

Nie mam pytań. Za takie marne pieniądze można było mieć skrzydłowego. Ręce, gacie, jajca i wszystko co może opaść to mi opadło do ziemi. Pewnych spraw się nie przeskoczy. Boly to, że Robinho był już przez City nam oferowany i cytując newsa 'Guardiola zablokował transfer'. Oby ponownie wyszło to Barcelonie na dobre, ale na razie to burza oklasków albo nawet owacja na stojąco. Za całe to okienko z Fabregasem na czele.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 19:31 
El Crack Total

Stivo, mógłbyś zarzucić linkiem do tego Twittera, jak widzę nie jest to na pewno Barcastuff.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 19:43 
-#matti

http://www.youtube.com/watch?v=b-bIsM5Fq3c odnośnie argumentów na NIE dla Robinho (charakter itd) tudzież skrzydłowego innego. Charakter nie jest problemem. Przez rok czasu filozof Guardiola potrafił pracować z geniuszem bośniackiej piłki i trzymał go na smyczy więc poradziłby sobie z podobnym Brazylem. Paranoja co się stało i co się może stać. Widmo Torresa nie odejdzie tak szybko. Liczyłem, że wrócę na kwaterę i będą dobre wieści, a tu ma być kadra zamknięta. Jestem w cińżkim szoku :roll:

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 19:46 
Tercera Division

Ja też liczyłęm na ten transfer no ale Pep wie odnas lepiej i bedzie chciał grać miejszą kadrą.Zobaczymy co pszyniesie sezon.

Ostatnio edytowano Wt 31 sie, 2010 08:18 przez pawlo930, łącznie edytowano 3 razy

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 20:02 
Tercera Division

pawlo930 napisał(a):
Ja też liczyłęm na ten transfer no ale Pep wie odnas lepiej i bedzie chciał grać miejszą kadrą.Zobaczymy co przyniesie sezon.

Pżyniesie napewno durzo.

Uczciwość? Ją tutaj rzadko można spotkać."

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 20:05 
El Crack Total

okube napisał(a):
Stivo, mógłbyś zarzucić linkiem do tego Twittera, jak widzę nie jest to na pewno Barcastuff.
Właśnie jest -> >link<

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 21:07 
Primera Division

A ja nie jestem zawiedziony. Kadra jest mocniejsza niż w poprzednim sezonie, zamiast szwedzkiej podróbki, która nie pasowała do oryginalnych, duńskich przecież, Lego, dostaliśmy Villę, który pasuje jak ulał. Odejście mało pożytecznych ostatnio Henry'ego, Marqueza i Czyhryńskiego (który nigdy nie był pożyteczny) nic nam nie odejmuje, wręcz przeciwnie, dzięki temu będzie można poświęcić te minuty na rozwój np. Muniesy. Pożegnanie wyrywającego się do Anglii Toure powinno zostać zapomniane dzięki rwącemu się do gry Mascherano. Nie mamy ewidentnych braków, dlatego deklaracja o zamkniętej kadrze nie brzmi nieprzekonująco, a może stanowić zasłonę dymną dla ewentualnego transferu.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 22:07 
Segunda Division

Wydaje mi się, że Pep często będzie grał Iniestą na lewym skrzydle ataku (w zależności od taktyki, kontuzji, wykluczeń za kartki) i dlatego kolejny napastnik wydaje mu się zbędny, bo wliczając Andresa, mamy pięciu graczy na trzy pozycje (bez Jeffrena, który mnie nie przekonuje). A w razie jakiejś totalnej katastrofy, do ataku można przesunąć Alvesa, Maxwella czy też Adriano.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 22:18 
Amateur/Aficionado

Pianista napisał(a):
Wydaje mi się, że Pep często będzie grał Iniestą na lewym skrzydle ataku (w zależności od taktyki, kontuzji, wykluczeń za kartki) i dlatego kolejny napastnik wydaje mu się zbędny, bo wliczając Andresa, mamy pięciu graczy na trzy pozycje (bez Jeffrena, który mnie nie przekonuje).

No tak zagrał wczoraj w pierwszej połowie więc wydaje się to dosyć prawdopodobne. Te praktyki znamy zresztą z przed 2 lat. Bo w poprzednim sezonie Iniesta był wiele razy na L4 a pozatym długo pod formą którą odzyskał nieco za późno.

Gdyby to ode mnie zależało to skusił bym się tuż przed zamknięciem okienka transferowego na jednego skrzydłowego (może nawet wcale nie koniecznie z jakimś super nazwiskiem na miarę Robinho) no ale mimo wszystko prawdopodobnie jakoś wyżyjemy, tak czy siak jesteśmy mocno ustawieni a Iniesta daje dodatkowy manewr i Keita sobie w środku napewno też trochę na tym pokorzysta od czasu do czasu.

Pianista napisał(a):
A w razie jakiejś totalnej katastrofy, do ataku można przesunąć Alvesa, Maxwella czy też Adriano.

No Alvesa lepiej nie. Grał w ataku 10 Kwietnia na Gran Derby, co prawda wygraliśmy ale dla Alvesa to był zdecydowanie najgorszy mecz w sezonie. Całkowicie niewidoczny. Tamten eksperyment zdecydowanie nie wypalił.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 22:57 
Segunda Division

Batman napisał(a):
Gdyby to ode mnie zależało to skusił bym się tuż przed zamknięciem okienka transferowego na jednego skrzydłowego (może nawet wcale nie koniecznie z jakimś super nazwiskiem na miarę Robinho) no ale mimo wszystko prawdopodobnie jakoś wyżyjemy, tak czy siak jesteśmy mocno ustawieni a Iniesta daje dodatkowy manewr i Keita sobie w środku napewno też trochę na tym pokorzysta od czasu do czasu.

Zauważ, że przyjście skrzydłowego raczej na stałe przesunęłoby Iniestę do pomocy, co zmniejszyłoby liczbę minut Busquetsowi czy też Mascherano (bo wiadomo, że od Xaviego zaczyna się ustalanie składu), a mam wrażenie, że często będziemy tę dwójkę DMów oglądać obok siebie na boisku, gdy właśnie taki Iniesta powędruje na skrzydło.
Batman napisał(a):
No Alvesa lepiej nie. Grał w ataku 10 Kwietnia na Gran Derby, co prawda wygraliśmy ale dla Alvesa to był zdecydowanie najgorszy mecz w sezonie. Całkowicie niewidoczny. Tamten eksperyment zdecydowanie nie wypalił.

Też mam nadzieję, że nie będziemy zmuszeni do takich eksperymentów ;)

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie, 2010 10:43 
-#matti

okube napisał(a):
Wg MD Barcelona osiągnęła porozumienie z napastnikiem, którego można zakontraktować w każdej chwili, o ile Guardiola wyrazi na to zgodę

Czyżby NIE wyraził zgody (coś jak TO ) w kontekście deklaracji Bartomeu ofkoz? Ponownie z trudem przychodzi mi akceptacja jego decyzji, ale mam nadzieję, że ponownie wyjdzie to na dobre Barcelonie. W transfery mógłby się jednak nie mieszać jeżeli ma brać Czygrów i Zoltanów, a wziąć się za trenowanie. Transfery to niech mu załatwia na przykład Sandrusco. Bierzesz tego i tamtego i gramy. Krótka piłka jak z Jezusem, bo inaczej będziemy mieli znowu Bośniaków i Ukraińców jakimi był oczarowany.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie, 2010 12:25 
Łowca autografów

Wogóle skąd się wziął ten cały Czychryński, czy jak mu tam? Ja się dowiedziałem że on był w pierwszym składzie Barcy dopiero jak z klubu odchodził :lol2:

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie, 2010 12:32 
El Crack Total

a rosło takie coś pod Mini Estadi, to ścieli i kazali grać... ;)

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 724 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1