Teraz jest Cz 06 sie, 2020 16:43

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 724 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So 07 sie, 2010 10:26 
Pichichi

No właśnie Włodek lepszy, bo zna większość piłkarzy z belgijskich boisk, więc jakieś perełki belgijskie też nam poleci.

Tytuł:
PostNapisane: So 07 sie, 2010 10:52 
Primera Division

To już z grubsza lepiej zakontraktować Włodka Lubańskiego, on dopiero jest człowiekiem, który z samych swoich najbliższych belgijskich przyjaciół mógłby nam wypromować nową jedenastkę galacticos.

Tytuł:
PostNapisane: So 07 sie, 2010 10:57 
Pichichi

No ale nie moglibyśmy zapomnieć o jego serdecznym przyjacielu Mortenie Olsenie. Myślę, że za 40 mln + zmienne + Hleb dałoby się ubić ten interes. :wink:

Tytuł:
PostNapisane: So 07 sie, 2010 15:51 
Pichichi

Arteta podpisal 5-letni kontrakt z Evertonem.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 13 sie, 2010 09:28 
Pichichi

jak podaje sport.pl

Cytuj:
Jak sugerują hiszpańskie media, Argentyńczyk Javier Mascherano przechodzi z Liverpoolu do Barcelony. Katalończycy w zamian oddadzą "The Reds" Aleksandra Hleba.

pewnie kolejna plota ale kto wie :)

„Prosimy nie karmić Pepe, może być agresywny”.

Sponsorem podpisu jest ActiveJet

Tytuł:
PostNapisane: Pt 13 sie, 2010 09:34 
El Crack Total

No ale jeśli to byłaby prawda to mielibyśmy taką kadrę, że głowa mała.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 sie, 2010 07:19 
-#matti

Sport od rana grypsuje, że Guardiola nie chce transferów, a City nie traci wiary w pozyskanie Ibrahimowicza :o

O ile ten drugi news mnie nie dziwi, bo oni są szaleni to ten pierwszy nie napawa optymizmem, ani trochę :x

Mascherano - nie jest w naszych planach
Robinho - trudny charakter
Środkowy pomocnik - nie, bo nie

Żeby tylko się nie okazało, że będzie przez to skucha kiedy średnia wiekowa, w którymś meczu o sporą stawkę będzie niższa lub zbliżona do średniej wieku przedszkolaków Wągiera. Trzeba być pewnym siebie i twardo stąpać po ziemi, ale pewnych spraw się nie da obejść ani przeskoczyć.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 sie, 2010 13:42 
Primera Division

A co powiedzielibyście na Beneoit Tremoulinasa? Młody Francuz, trochę przypomina Daniego Alvesa.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 sie, 2010 14:09 
Fishermans Friend

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 sie, 2010 15:35 
La sexta maravilla

Ja mam nadzieje, ze jest to tylko cisza przed burza, ze Guardiola chce nas wprowadzic w bledne myslenie zeby uspokoic sytuacje na rynku i ewentualnie obnizyc cene ewentualnego transferu. Nie wyobrazam sobie by ten zespol nie zostal wzmocniony, ja rozumiem wiare w cantere (sam bylem za tym, by Cesc nie przychodzil, a zamiast niego byl Thiago czy Dos Santos), ale zadnych wzmocnien? Nasza pomoc wyglada tak: Xavi, Iniesta, Sergio, Keita... cale uzupelnienie ma byc canterą? Bez jaj. W sezonie bedzie ok 60 meczow, wiec tak waska kadra nie wystarczy, a sa jeszcze przeciez (odpukac) kontuzje. Z obrona tez jest nienajlepiej, Puyol i Pique na srodek. Milito jak na razie radzi sobie srednio, Abidala jakos na tej pozycji nie widze. Wiec co reszta tez bedzie uzupelniona cantera? Oby sie Guardiola nie przejechal, bo mecze z Chelsea i Interem chyba niczego go nie nauczyly...

Caly czas nie moge zdzierzyc tego, ze moglismy powalczyc o Diego, ktory za grosze odszedl z Juve... ale Rosell woli opierdalac sie na wakacjach. I jeszcze mial czelnosc skrytykowac Laporte za zakup Villi :oczy:

"Na boisku za swoich kolegów z drużyny oddałbym życie" - Deco

[1984 - 2007] R.I.P. Antonio Puerta

Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 sie, 2010 15:49 
-#matti

No ja mam nadzieję, że to tylko taka mroczna gra, która ma na celu uspokojenie rynku, a nie próba pokazania światu kto jest debeściak i kto wygra wszystko grając wychowankami i tymi co się ma :o

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 sie, 2010 16:29 
Semper fi

matti napisał(a):
No ja mam nadzieję, że to tylko taka mroczna gra, która ma na celu uspokojenie rynku, a nie próba pokazania światu kto jest debeściak i kto wygra wszystko grając wychowankami i tymi co się ma :o

A czemu by nie, mnie tam taka opcja odpowiada. Ryzykowna. Ale jakże piękna perspektywa :)

Póki co przyszedł Adriano, podoba mi się ten transfer bo chłopak pokazał, że potrafi grać w piłkę. Gola nie strzelił, ale zaliczył asystę i to bardzo ładną.

Zlatan zostaje w takim razie, nie ma co już kupować kogoś do ataku, bo nie ma miejsca.

Ofensywny pomocnik. Hmm... Czy w ogóle istnieje jakikolwiek gracz, który będzie potrafił zastąpić Inieste czy Xaviego? Jedynym był Fabregas. Na 100% nikt ich nie zastąpi, bo są to gracze unikatowi, zwłaszcza Xavi. Fabregas odpadł, więc kto pozostaje na rynku? Ozil Gourcuff? Nie no bez kitu, ale to też nie są gracze którzy gwarantują cokolwiek. Gwarantują na razie i póki co to samo co Thiago i Dos Santos. Czyli dobrze rokują.

Jeszcze można by się zastanowić nad Javierem. Bo póki co mamy jednego DM'a czyli Busiego. No po zostaje człowiek zagadka, czyli Keita. Jaką ma pełnić rolę, nie mam bladego pojęcia. Na pewno wolę go w roli defensywnej. Więc pozostaje się zastanowić czy dać szansę Dos Santosowi czy Javierowi. Pep szuka DM'a kreatywnego, a nie do koszenia. Dos Santos mu pasuje i gra gitara, ja się tyljko z tego ciesze :D

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 sie, 2010 16:53 
Ibracadabra

Także uważam, że trzeba jeszcze kogoś kupić. Fajnie, że mamy utalentowanych chłopaków, którzy nie wątpię w niedalekiej przyszłości mogą stać się piłkarzami z światowego topu, ale co teraz? Na chwilę obecną mamy wąską kadrę i paru utalentowanych młodziaków ze szkółki. Już mecz z Sevillą pokazał, że w razie jakiś kontuzji, zawieszeń etc. grając utalentowanymi zawodnikami z dobrym przeciwnikiem dużo nie osiągniemy. Piłkarze to także nie są maszyny i odpocząć kiedyś będą musieli, poza tym praktycznie każdy nasz czołowy gracz będzie jeździł na mecze reprezentacyjne. Może okazać się, że w pewnym momencie sezonu będziemy głęboko w dupie ze składem, a jakoś nie chce mi się wierzyć, by raczkujący co dopiero na najwyższym poziomie chłopaki dali nam jakieś wielkie pole manewru i gwarancję na dobre wyniki.

Guardiola wierzy z młodzież i to jest fajne, ale nie do przesady. Trzeba się wzmocnić, zwłaszcza, że odeszło paru piłkarzy, a z np. takiego Caseresa Pep nie wiedzieć czemu nie chce skorzystać.

Na chwilę obecną nie wygląda to wszystko jakoś różowo. Szczególnie środek obrony, gdzie mamy tylko 3. typowych środkowych obrońców i pomoc. Gdyby Rafa nie odszedł byłby jeden kłopot z głowy, a tak? Pep, opamiętaj się!

Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 sie, 2010 17:47 
El Crack Total

Duche napisał(a):
Na chwilę obecną nie wygląda to wszystko jakoś różowo. Szczególnie środek obrony, gdzie mamy tylko 3. typowych środkowych obrońców i pomoc. Gdyby Rafa nie odszedł byłby jeden kłopot z głowy, a tak? Pep, opamiętaj się!

Kuźwa, akurat w poprzednim sezonie również mieliśmy 3 środkowych obrońców, bo gdy miał zagrać ktoś z dwójki Czygryński - Marquez to 90 % tego forum wolało na stoperze Toure albo Abidala. Dla mnie odejście tych 2 graczy jest rozsądnym posunięciem, bo zawsze to trochę poprawi nasze finanse, a po drugie nie osłabi zbytnio naszego sportowego poziomu, bo ani Ukrainiec, ani Meksykanin nie gwarantowali solidności. Co najwyżej przeciętność, a to za mało jak na ten klub. W obwodzie jest jeszcze Fontas, w którego ja wierzę i od biedy Eric, choć nadal nie mam pojęcia jak on gra na tym środku, bo niby w repr. grał tam praktycznie cały czas, a u nas to dopiero w preseasonie zaczął i z Sevillą to on zawalił 3. bramkę... wielka niewiadoma.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 sie, 2010 17:48 
HighTower

Duche napisał(a):

Ja cały czas liczę na to, że Caseres zostanie jednak u nas. Będzie mógł zagrać i na środku i na prawej obronie. Poza tym wydaje mi się że będziemy widzieli Abidala na środku dość często, gdyż mamy 3 lewych obrońców w składzie.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 sie, 2010 19:47 
Ibracadabra

Ero napisał(a):
Dla mnie odejście tych 2 graczy jest rozsądnym posunięciem, bo zawsze to trochę poprawi nasze finanse, a po drugie nie osłabi zbytnio naszego sportowego poziomu

Może odejście Dimy to żadna strata, jednak ja nie potrafię odżałować starty Marqueza. Chociaż jego ostatnie miesiące w klubie nie były jakieś super udane, to zdecydowanie bardziej wolałbym oglądać doświadczonego Marqueza niż Fontasa. Co klasa to klasa i jednak byłbym za tym, aby Rafa został przynajmniej na jeszcze jeden sezon. Teraz mamy 3. typowych środkowych, jednego młodzika i Abidala, który najlepiej czuje się na lewej stronie.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 sie, 2010 19:54 
La sexta maravilla

Dokladnie, mnie tez szkoda odejscia Rafy, tymbardziej, ze na mundialu udowodnil, ze jeszcze moze pograc troche na wysokim poziomie. Abidal na mundialu gral slabo, Gabi jak dotad tez ponizej oczekiwan gral, zostaje mlodziez... obysmy sie nie przejechali krotka lawka. Caly czas licze na to, ze Guardiola jednak uczy sie na bledach.

"Na boisku za swoich kolegów z drużyny oddałbym życie" - Deco

[1984 - 2007] R.I.P. Antonio Puerta

Tytuł:
PostNapisane: Pn 16 sie, 2010 22:50 
Barca - més que un club

McBet napisał(a):
Duche napisał(a):

Ja cały czas liczę na to, że Caseres zostanie jednak u nas. Będzie mógł zagrać i na środku i na prawej obronie. Poza tym wydaje mi się że będziemy widzieli Abidala na środku dość często, gdyż mamy 3 lewych obrońców w składzie.

Ja rowniez licze na Urugwajczyka. Nie kumam w tej kwestii Pepa. Martin moze nie zachwycal ale gral zawsze na pewnym poziomie. Potrzebowal wiecej okazji by moc sie wykazac, niestety nie dostal ich zbyt wiele. W Juve gral bardzo pozytywnie, w swojej reprezentacji jest wiodaca postacia. Jest mlody i moze byc z niego jeszcze wiele pozytku.

Duche napisał(a):
Ero napisał(a):
Dla mnie odejście tych 2 graczy jest rozsądnym posunięciem, bo zawsze to trochę poprawi nasze finanse, a po drugie nie osłabi zbytnio naszego sportowego poziomu

Może odejście Dimy to żadna strata, jednak ja nie potrafię odżałować starty Marqueza. Chociaż jego ostatnie miesiące w klubie nie były jakieś super udane, to zdecydowanie bardziej wolałbym oglądać doświadczonego Marqueza niż Fontasa. Co klasa to klasa i jednak byłbym za tym, aby Rafa został przynajmniej na jeszcze jeden sezon. Teraz mamy 3. typowych środkowych, jednego młodzika i Abidala, który najlepiej czuje się na lewej stronie.

Doswiadczenie Rafy bardzo przydaloby sie w obecnej sytuacji. Kiepsko wyglada nasz ten srodek obrony. Nie jestem pewien czy mozemy sobie pozwolic, aby rzucic tak wielu zawodnikow na gleboka wode - Fontas, Muniesa zapewne sa niezwykle utalentowani jednak obawiam sie, ze w przypadku jakiejs absencji, kontuzji (odpukac) z naszych pewniakow to moze sie skonczyc nawet takim duetem...

Co do pozycji pivota. Tutaj jednak nie robilbym zadnych zakupow, chyba ze za smieszna kwote udaloby sie wyciagnac 'Marszczerano' :D (Nawiasem piszac przegapilismy transfer Miguela Veloso za mala kase. Portugalczyk idealnie nadawalby sie do nas na def. pomocnika). Jesli jednak mamy sprowadzac jakies smieszne eksperymenty rodem z Francji, Brazylii etc. to wole Oriola bo potencjal chlopak ma ogromny - cos czuje, ze moze byc on jeszcze lepszy niz Sergio.

جة باةثزصشا

:hold: :hold: Phillip Cocu :hold: :hold:

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 15:06 
El Crack Total

IceMan napisał(a):
Caly czas nie moge zdzierzyc tego, ze moglismy powalczyc o Diego, ktory za grosze odszedl z Juve... ale Rosell woli opierdalac sie na wakacjach.

Czy coś mnie ominęło ? Chyba Juve jednak nie jest takie głupie jak niektórzy myśleli.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 sie, 2010 15:17 
El Crack Total

Jak nie przyjdzie żaden pomocnik, to może byc to nasz najgorszy sezon od 3 lat. Drużyna może się w najważniejszym momencie posypać. A zarząd się opierdala i myśli że podbijemy świat młodzikami.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 724 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1