Teraz jest Pn 09 gru, 2019 11:25

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Czy chcialbys powrotu Ronaldinho do Barcelony?
TAK 36%  36%  [ 32 ]
NIE 64%  64%  [ 57 ]
Liczba głosów : 89
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 18 sty, 2010 18:27 
All-in!

Piłkarz u szczytu formy odchodzi z Barcelony a potem wraca po kilku latach, żeby znowu dzielić i rządzić na boisku. Nie przypominam sobie ani jednego, któremu się to udało.
baxxty79 napisał(a):
W Anglii też mogą wpieprzać hamburgery i pić piwo ale tam prasa podchodzi do tego inaczej bo oczywiście zawodnicy na boisku dają z siebie wszystko,

W Anglii robią takie same cyrki jak w Hiszpanii, tylko może mniej się tym interesujemy. A poza tym wybryki odbijają się na formie piłkarzy. Chyba najbardziej imprezowa ekipa z Wysp jeśli chodzi o kadrę, już od kilku lat niby stuka do drzwi "wielkiej 4", ale co roku gówno grają. A to wszystko dlatego, że w zespole nikt nie trzyma piłkarzy za ryj i robią co im się żywnie podoba. Najlepszy jest kapitan, który przy każdej takiej wpadce jest fotografowany jako pierwszy, któremu pod stołem gaśnie światło. Mowa oczywiście o Tottenhamie. Teraz prasa ma ich gdzieś, bo w Londynie są 2 mocniejsze zespoły.

Wciśnij prawy Alt

Tytuł:
PostNapisane: Pn 18 sty, 2010 18:36 
El Crack Total

hanc napisał(a):
Piłkarz u szczytu formy odchodzi z Barcelony a potem wraca po kilku latach, żeby znowu dzielić i rządzić na boisku.

trzeźwy jestes? :lol4:

ale faktem jest, że powroty rzadko wychodza na zdrowie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Tytuł:
PostNapisane: Pn 18 sty, 2010 19:02 
El Crack Total

U nas są takie udane przypadki, wyjeżdzają zagranicę jako błyszczące gwiazdy, po kilku latach wracają i dalej błyszczą :]

Z szacunku dla samego Ronaldinho nikt nie powinien chcieć jego powrotu do Barcelony. On jest już szczęśliwy w innym świecie po tym jak w Katalonii zrobiono - mniejsza z tym że słusznie - kozła ofiarnego. Niech mu się wiedzie, niech jeszcze pokaże tym wszystkim jarającym się Krystyną co znaczy być prawdziwym geniuszem futbolu ale rozdział "Ronaldinho w Barcelonie" jest definitywnie zamknięty.

Tytuł:
PostNapisane: N 24 sty, 2010 22:51 
El Crack Total

Jeśli ktokolwiek łudził się, że Ronnie może jeszcze wrócić do wielkiego grania to chyba dzisiaj dostał odpowiedź. Duche, Ice, Ronaldinho nie jest najlepszym lewoskrzydłowym w Europie. Przyszedł ważny mecz i nie było ani Milanu, ani Ronaldinho. Cały mecz na stojąco, zero ruchu, cały czas te same zagrania górą w stylu barcelońskim, ale drużyna inna i efekt też inny. Kwintesencją był przestrzelony rzut karny gdy jeszcze jakaś szansa się tliła. Gdyby trafił to byłoby 2-1 i gra w przewadze dwóch zawodników + 3 minuty do końca, ale nie trafił. Myślę, że tym meczem dał Dundze wiele powodów, dla których nie pojedzie na mundial, bo IMHO do gry w Brazylii niczego nie wniesie. Gra tak samo jak w Barcelonie w ostatnim sezonie. Na jego szczęście w Milanie cały czas gra, a u nas prawie nie grał. Dlatego czasami strzeli gola albo dwa, zrobi jakiś trik albo dwa, ale na lepsze granie nie ma szans. Nie ta szybkość, nie ta chęć do gry, nie ta głowa i już niestety zupełnie inny gracz. Przykre, bo jednak myślałem, że on naprawdę powraca i aż się pokusiłem o obejrzenie derbów, a tu ... :|

Tytuł:
PostNapisane: N 24 sty, 2010 23:05 
La sexta maravilla

Ero napisał(a):
Jeśli ktokolwiek łudził się, że Ronnie może jeszcze wrócić do wielkiego grania to chyba dzisiaj dostał odpowiedź. Duche, Ice, Ronaldinho nie jest najlepszym lewoskrzydłowym w Europie. Przyszedł ważny mecz i nie było ani Milanu, ani Ronaldinho. Cały mecz na stojąco, zero ruchu, cały czas te same zagrania górą w stylu barcelońskim, ale drużyna inna i efekt też inny. Kwintesencją był przestrzelony rzut karny gdy jeszcze jakaś szansa się tliła. Gdyby trafił to byłoby 2-1 i gra w przewadze dwóch zawodników + 3 minuty do końca, ale nie trafił. Myślę, że tym meczem dał Dundze wiele powodów, dla których nie pojedzie na mundial, bo IMHO do gry w Brazylii niczego nie wniesie. Gra tak samo jak w Barcelonie w ostatnim sezonie. Na jego szczęście w Milanie cały czas gra, a u nas prawie nie grał. Dlatego czasami strzeli gola albo dwa, zrobi jakiś trik albo dwa, ale na lepsze granie nie ma szans. Nie ta szybkość, nie ta chęć do gry, nie ta głowa i już niestety zupełnie inny gracz. Przykre, bo jednak myślałem, że on naprawdę powraca i aż się pokusiłem o obejrzenie derbów, a tu ... :|

Fakt, dzis byla slabizna, zarowno jesli chodzi o Ronniego jak i caly Milan. Tyle czasu grali w przewadze, a grali taka padake, ze szok. Jakby tego bylo malo, Pandev strzelil na 2-0, a wczesniej po genialnej akcji z Milito mogl tez trafic. Ale jeden mecz niczego nie zmienia, wiec pierwszy zdanie Twojego posta traktuje z olewczym usmiechem na ustach. Dzis caly Milan byl fatlny, ja czekam na 1/8 LM, jesli tam Gaucho zawiedzie to przyznam racje tym, ktorzy juz go skreslili.

"Na boisku za swoich kolegów z drużyny oddałbym życie" - Deco

[1984 - 2007] R.I.P. Antonio Puerta

Tytuł:
PostNapisane: Pn 25 sty, 2010 08:11 
Pete Sampras

W dużej mierze zgadzam się z Ero, przede wszystkim w kwestii najlepszego lewoskrzydłowego. Prawda jest taka, że Ronaldinho brakuje dynamiki, szybkości, tego błysku, który pokazywał u nas. Nie potrafi minąć rywala na pełnej szybkości, gubi się często i choć potrafi strzelić ładnego gola, czy ślicznie podać, to już nie jest centralną postacią drużyny w ważnych meczach, a jeśli musi taką być (jak w derbach, gdy nie było Pato), to zawodzi. Ale nie zgodzę się z tym, że gra jak w ostatnim sezonie u nas, bo prezentuje się trochę lepiej, i nie licząc ostatniego meczu, jego forma zwyżkuje. Nie wróżę mu formy z 2006 roku, bo wątpię w powrót do tej dynamiki, ale myślę, że będzie grał jeszcze lepiej w tym sezonie. Zwłaszcza, gdy będzie miał wsparcie w kolegach.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

Tytuł:
PostNapisane: Pn 25 sty, 2010 17:19 
Ibracadabra

Ero napisał(a):
Duche, Ice, Ronaldinho nie jest najlepszym lewoskrzydłowym w Europie.

Chyba faktycznie nim nie jest. Oglądałem wczorajsze derby specjalnie dla Ronaldinho, liczyłem na jego wielki mecz, ale niestety Gaucho podobnie jak cały Milan zawiódł na całej linii. Podpaliłem się jego poprzednimi meczami, ale jednak to jeszcze nie to. Brak dynamiki nadal bardzo widoczny, nie ma również tej iskry w grze oraz pomysłu na zrobienie czegoś niekonwencjonalnego. Wczoraj miał kilka piłek w sam raz na jakiś pojedynek jeden na jednego, ale nic z tego nie wychodziło. Dynamika niestety kuleje mocno, Ronaldinho nadal nie potrafi przejść kilku rywali i jego gra polega bardziej na zastawianiu się. Szkoda.

No ale trzeba przyznać, że kilka podań miał naprawdę cudnych. Co jak co, ale tego Ronaldinho nie zapomniał i nadal potrafi podać jak nikt inny.

Ja podobnie jak Ice teraz czekam na dwumecz z United. Jeśli tam Ronaldinho nic wielkiego nie zaprezentuje, to chyba trudno przypuszczać, że jeszcze kiedykolwiek zbliży się choć na moment do poziomu prezentowanego w Barcelonie.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 24 lut, 2010 20:31 
Łowca autografów

To co Ronaldinho ostatnio robi w Milanie to jest niesamowite, może nie gra jakoś dynamicznie bez piłki itp., ale jest niesamowicie użyteczny. Już dawno nie widziałem klubu z taką marką, który byłby tak uzależniony od gry jednego zawodnika. Każdy gol dla Milanu oznacza asystę Roniego, lub jego akcję. Niemożliwe wręcz...

Tytuł:
PostNapisane: Śr 24 lut, 2010 23:15 
Primera Division

Jak na zamówienie, w zaległym meczu serie A, Milan pokonał Fiorentinę 2-1 i dwie asysty Gaucho.
Fiorentina - Milan 1-2

Tytuł:
PostNapisane: Śr 24 lut, 2010 23:31 
Giorgio Armani

bkdi napisał(a):
Już dawno nie widziałem klubu z taką marką, który byłby tak uzależniony od gry jednego zawodnika.

Polecam obejrzeć parę meczów Milanu z tamtego sezonu. Albo sprzed dwóch lat ;) Nic się nie zmieniło, tylko że wtedy liczyli na Kakę, a teraz na Ronaldinho.
Swoją drogą Milan strasznych ma tych skrzydłowych. R80, który nie biega, a jak już zaczyna się ruszać to tylko +/- 10 metrów, żeby wymusić faul i Pato, który biega bez sensu i traci co chwilę piłkę. Dobrze chociaż, że Ronaldinho nie zatracił umiejętności dośrodkowywania, bo bez tego byłby już zupełnym wrakiem. A tak przynajmniej mam jeszcze trochę radości :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr 24 lut, 2010 23:52 
Amateur/Aficionado

rinho napisał(a):
bkdi napisał(a):
Już dawno nie widziałem klubu z taką marką, który byłby tak uzależniony od gry jednego zawodnika.

Polecam obejrzeć parę meczów Milanu z tamtego sezonu. Albo sprzed dwóch lat ;) Nic się nie zmieniło, tylko że wtedy liczyli na Kakę, a teraz na Ronaldinho.
Swoją drogą Milan strasznych ma tych skrzydłowych. R80, który nie biega, a jak już zaczyna się ruszać to tylko +/- 10 metrów, żeby wymusić faul i Pato, który biega bez sensu i traci co chwilę piłkę. Dobrze chociaż, że Ronaldinho nie zatracił umiejętności dośrodkowywania, bo bez tego byłby już zupełnym wrakiem. A tak przynajmniej mam jeszcze trochę radości :)

Nie jestem kibicem Milanu, ani całej ligi włoskiej stąd też wielkiego pojęcia o tym co się dzieje na półwyspie apenińskim nie mam. Oglądałem jednak mecz z Manchesterem i R80 w tamtym spotkaniu był postacią wyróżniającą się. Dobitnie o tym świadczą bramka oraz asysta. Do tego warto dodać jeszcze jego zwody, które momentami przypominają starego dobrego Dinho. Fakt, ma jeszcze momenty, w których jest kompletnie niewidoczny oraz bezproduktywny ale widzę światełke w tunelu w jego grze i wierzę, ze dostanie powołanie do Canarinhos na RPA, a tam będzie gwiazdą turnieju;)

Tytuł:
PostNapisane: Śr 17 mar, 2010 14:20 
Łowca autografów

Roni jeszcze wróci do wielkiej formy.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 17 mar, 2010 16:11 
-#matti

Ta?

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Śr 17 mar, 2010 18:17 
Basista prowadzący

Moim zdaniem swój marsz zacznie od zdobycia Mistrzostwa Świata z Brazylią. Nie mam wątpliwości, że na ten turniej pojedzie :]

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 17 mar, 2010 18:25 
Fishermans Friend

Zapomniałeś dodać, że zdobędzie koronę króla strzelców i ponownie sięgnie po w pełni zasłużoną Złotą Piłkę. To będzie zwrot w jego karierze! Mam nadzieję, że w lato zastąpimy nim Zlatana i zagramy z Henrym na środku. Tak!

Tytuł:
PostNapisane: Śr 17 mar, 2010 18:44 
La sexta maravilla

I po co te ironie i nabijanie postow? Gosc napisal jednego ze swoich pierwszych postow i zaraz pol forum bedzie mialo z niego beke :roll: Sam chcialem wierzyc, ze Gaucho jeszcze wroci, ale z geniusza zostaly juz tylko przeblyski... niestety... Zawiodl w najwazniejszych meczach. Ale wspomnienia pozostana na zawsze. EOT :]

"Na boisku za swoich kolegów z drużyny oddałbym życie" - Deco

[1984 - 2007] R.I.P. Antonio Puerta

Tytuł:
PostNapisane: Pn 22 mar, 2010 20:59 
Łowca autografów

Heh...To takie mówienie CO BY BYŁO GDYBY...Moim zdaniem nie wróci bo nie ma po co!
Barca ma Messiego,Xaviego,Inieste...ja też se nie przypominam sytuacji żeby zawodnik odszedł z klubu żeby kilka sezonów poźniej wrócić.Ale skoro został sprzedany to znak że nie chcą go w klubie.A wogle taką kasę by bulił żę HEJ.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 22 mar, 2010 21:29 
bestia el gordinho

pawelos333 napisał(a):
Heh...To takie mówienie CO BY BYŁO GDYBY...Moim zdaniem nie wróci bo nie ma po co!
Barca ma Messiego,Xaviego,Inieste...ja też se nie przypominam sytuacji żeby zawodnik odszedł z klubu żeby kilka sezonów poźniej wrócić.Ale skoro został sprzedany to znak że nie chcą go w klubie.A wogle taką kasę by bulił żę HEJ.

Masz na myśli Barcelone czy ogólnie? Bo np.taki Schevchenko wrócił po 2 sezonach do Milanu ale to już nie był ten gracz.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 22 mar, 2010 22:13 
Łowca autografów

Chodzi mi o Barce.Nie obchodzi mnie wieśniak z ukrainy.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 22 mar, 2010 22:15 
Primera Division

Brawo :brawo: Cóż za fantastyczny poziom wypowiedzi.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1