Teraz jest Śr 02 gru, 2020 19:42

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 03 gru, 2009 15:14 
Pichichi

Co się tyczy Toure to wcale nie jestem przekonany, że odejdzie do "nowej arabskiej Chelsea". Henry'ego zostawiłbym jeszcze do lata na pewno, natomiast już w zimie potrzebujemy lewoskrzydłowego. Pep zajeździ Iniestę na tej pozycji a Barcelona nie odniesie z tego tytułu żadnej korzyści. Myślę, że sztab powinien zrobić wszystko, aby sprowadzić Robinho. My go chcemy, on chce do nas, odstępne wcale nie jest zaporowe. Nie ma na co czekać, tym bardziej, że będzie mógł grać w Lidze Mistrzów.

Zarejestrowany użytkownik Linuksa #437555
Zarejestrowany komputer #343538

Arch Linux
KDE 5 - Be free!

Tytuł:
PostNapisane: Cz 03 gru, 2009 15:35 
Łowca autografów

Wzmocnienia są potrzebne, ale wydaje mi się, że póki co to tylko na pozycji napastnika i ew. lewego skrzydłowego. Titi nie prezentuje się dobrze, jest jakby nieobecny podczas gry:( Bojan dostaje za mało szans, a z racji tego, że jest jeszcze młody, to niesystematyczne występy nie wróżą mu szybkiego powrotu do formy. Na chwilę obecną jest Ibra i długo, długo nic:(

Szczerze powiedziawszy, to miło byłoby zobaczyć w naszym stroju Villę:) Cieszyłbym się też, jakby Barca zainteresowała się...Edinem Dzeko. Może to dla wielu zaskoczenie, ale moim zdaniem chłopak ma wielki talent, jest młody, bo ma niespełna 24 lata i drugi sezon gra na wysokim poziomie w Bundeslidze.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 03 gru, 2009 20:18 
Amateur/Aficionado

A moim faworytem na wzmocnienie ofensywy jest Luis Suarez. Jestem pewien, że poradziłby sobie w Barcy.

Iniesta o meczu Realu Madryt: "Nie widziałem meczu, oglądałem film, który także był kiepski."

Tytuł:
PostNapisane: Pt 04 gru, 2009 08:42 
Łowca autografów

Fakt, faktem Dzeko to bardzo utalentowany zawodnik, jednak zastanawiam się czy byłby w stanie tak szybko się dostosować do gry w Barcelonie, jak zrobił to Zlatan. Obydwaj zawodnicy w swoich klubach pełnili (w przypadku Dzeko wciąż pełni) rolę gwiazd. Dzisiaj Ibra jest jednym z wielu kapitalnych zawodników Blaugrany i potrafił błyskawicznie zmienić styl gry. Wiadomo, że w Interze grali ,,na niego". Trochę się bałem o to, że Szwed grać będzie podobnie, ale nic z tych rzeczy, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, a co do Dzeko nie wiem czy zrobiłby to samo co Ibra. Myślę, że warto byłoby przyjrzeć się Suarezowi, jeśli transfer Robinho nie doszedłby do skutku.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 07 gru, 2009 20:30 
Łowca autografów

Ciężo na razie wywnioskować czy Henry gra słabo nie zagrał jakiegos wspaniałego spotkania, ale też w tych co grał nie grał żle wiadomo nie wróci już do tej formy którą prezętował w Arsenalu no ale nie mozna zbyt wiele wymagać należy podkreślić jednak że gra z bardzo dużym poświęceniem dla klubu i trzeba mu oddać to na co zasłużył przez całą swoją kariere czyli szacunek. Jeżeli chodzi o te lewe skrzydło to myśle, że własnie Suarez nie był by zlym rozwiązaniem nie kosztował by zbyt drogo a piłkarsko dorównuje napewno najlepszym.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 gru, 2009 17:38 
El Crack Total

Cytuj:
Gwiazda Ajaxu jedną nogą w Chelsea
Gwiazda Ajaxu Amsterdam, Luis Suarez jest bliski zmiany klubu. Urugwajczyk podpisał już wstępny kontrakt z Chelsea Londyn.

Agent piłkarza twierdzi, że kluby osiągnęły porozumienie w najważniejszych kwestiach i teraz trzeba czekać na zimowe okienko transferowe i sfinalizowanie transferu.

No i opcja Suarez rozwiązała się sama. Wg mnie jednak Urugwajczyk nie był dobrym rozwiązaniem na nasze braki w ofensywie, a wiadomo że prze w mediach co jakiś czas jego osoba pojawiała się jako nasze ewentualne wzmocnienie.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 09 gru, 2009 18:47 
El Crack Total

ktos tu sie nie uczy na błedach (huntelaara)... IMO to nie jest zawodnik, który mógłby zostać waznym graczem w tak mocnym kadrowo klubie jak Chelsea.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Tytuł:
PostNapisane: Cz 10 gru, 2009 15:07 
Łowca autografów

No nie wiem czy Chelsa jest tak silna kadrowo jak piszesz. Moim zdaniem jeśli dojdzie do podpisania tego kontraktu to Suarez od najdzie sie w The Blues bo nie powinien mieć problemu z zastapieniem w pierwszej 11 Anelki czy chociaż by Joe Cola. A co do Huntelara to niestety źle wybrał klub w Realu było za dużo dobrych napastników w tym czasie

Tytuł:
PostNapisane: Cz 10 gru, 2009 15:36 
Primera Division

Losy Huntelaara i Alvesa każą trochę z dystansem patrzeć na graczy ładujących w tej lidze bramki w każdym meczu. Co innego strzelać VVV Venlo albo Willem, a co innego średniakom z lepszych lig. Szczerze mówiąc nie sądzę, aby to był gracz kalibru naszego, lub Chelsea. Szczególnie, że naprawdę mają długi, silny i wyrównany skład. I nie wiem, czy to rzeczywiście gracz lepszy od Anelki, co sugeruje poprzednik.

Może warto byłoby go spróbować, ale za drogi taki eksperyment. Wolę jakiegoś zawodnika o uznanej renomie.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 10 gru, 2009 17:44 
Łowca autografów

Anelka ma swoje lata i doświadczenie a Suarez ma dopiero 22 lata no coprawda masz racje nie był by on zbyt tani w końcu Ajax dwa lata temu wyłożył za niego ponad 7 milionów euro

Tytuł:
PostNapisane: Cz 10 gru, 2009 19:12 
Enrique Martinez

Tylko ze Huntelaar miał tych przeciwnikow latwiejszych niz bedzie mial Suarez...

Tytuł:
PostNapisane: Cz 10 gru, 2009 20:10 
Łowca autografów

Grodas napisał(a):
Tylko ze Huntelaar miał tych przeciwnikow latwiejszych niz bedzie mial Suarez...
No wiesz my jako kibice Barcelony troche w tej sprawie nie jestesmy sprawiedliwi:)

Tytuł:
PostNapisane: Cz 10 gru, 2009 21:12 
Enrique Martinez

Dlaczego? Ja staram sie oceniać zawodnika nie przez pryzmat jego klubu. Chociazby sprawa Krystyny, ktory jest zajebistym pilkarzem, posiada genialne umiejetnosci. A ze jest przy okazji tematem zartow i kpin to nie zmienia faktu iz jest swietnym graczem.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 10 gru, 2009 21:45 
Łowca autografów

Ja nie jestem do końca przekonany o tym że Huntelar miał latwiej przecież o miejsce w składzie musiał walczyc min. z kolegą z reprezentacji Ruud vanem Nistelrooyem a także z ikona Realu Raulem pózniej przecież pojawił sie też Higuain ta trójka wymienionych jest moim zdaniem lepsza niż Anelka J.Cole Drogba więc nad tym czy Suarezowi uda sie przebić w The Blues bym dyskutował no, ale karzdy ma swoje zdanie:)

Tytuł:
PostNapisane: Cz 10 gru, 2009 22:03 
Primera Division

Co się tak przyczepiłeś tego Cole'a ? Raz, że wrócił dopiero co do składu po ciężkiej kontuzji, dwa - gra na innej pozycji niż Suarez (ofensywny pomocnik/skrzydło). Przed kontuzją grał w reprezentacji Anglii, więc to nie jest taki ogórek. Co do Urugwajczyka, to z drużyny Chelsea Suarez mi trochę przypomina Kalou, a wiemy ile ten gra w Londynie. Lepiej dla niego byłoby wybrać słabszy zespół, ale zobaczymy ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pn 14 gru, 2009 00:15 
HighTower

Ja na prawdę nie wiem dlaczego tyle osób próbuje wcisnąć Suareza do nas na lewe skrzydło :| Dla mnie to zawodnik który mógłby być zmiennikiem Zlatana (bo Bojan "1000 goli w rezerwach" Krkic chyba już nic nie pokaże), oraz podstawowym zawodnikiem na np Puchar Króla, ale na pozycji środkowego napastnika a nie na skrzydło :roll: Nam jest potrzebny prawdziwy skrzydłowy, a nie wynalazki przesuwane z innych pozycji do linii (jak Iniesta często z marnym skutkiem). Nawet próba przesunięcia Hernyego okazała się udana dopiero po czasie, a to tylko dlatego iż Thierry jest wielkim zawodnikiem. Nie możemy pozwolić sobie na eksperymenty tego rodzaju, tylko i wyłącznie zakup klasycznego skrzydłowego wchodzi w grę !!

Tytuł:
PostNapisane: Pn 14 gru, 2009 11:14 
Tercera Division

Suarez dla mnie powinien najpierw spróbować się w trochę słabszym klubie w mocnej lidze,czyt. u nas albo w Anglii,ew. we Francji. Gdzie go tam od razu do Barcelony wpychać...

Dalej upieram się przy swoim - Arshavin,choć chyba na dzień dzisiejszy nie do wyrwania,bo Arsenal będzie się bił o majstra.

Opcja,o której wcześniej nie pisałem - di Maria - ostatnio staram się oglądać przynajmniej skróty Benfiki i naprawdę podoba mi się ten chłopak. Jest jeszcze młody,ale ma cechy klasowego skrzydłowego. No i jakby nie patrzeć - kolega Messiego z kadry. I jego transfer powinien się zakmnąć w max 17 mln ojro.

Inna opcja,która od jakiegoś czasu świta mi w głowie to...Ivica Olic. Już w czasach HSV bardzo mi imponował,w Bayernie długo leczył kontuzję,teraz wrócił...no i jak widzę co on wyprawia to naprawdę jestem zachwycony. Przede wszystkim nie jest klasycznym skrzydłowym,ale dobrze sobie radzi z lewej strony. Co mi się najbardziej podoba w nim to fakt,że nigdy nie odpuszcza i walczy do końca. nie widziałem żeby odpuścił jakąkolwiek piłkę nigdy. Sporo strzela i asystuje,choć nie jest najmłodszy. Oczywiście to tylko luźne przemyślenia.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 14 gru, 2009 11:27 
Pete Sampras

simon_kce napisał(a):
Suarez dla mnie powinien najpierw spróbować się w trochę słabszym klubie w mocnej lidze,czyt. u nas albo w Anglii,ew. we Francji. Gdzie go tam od razu do Barcelony wpychać...
(...)
Opcja,o której wcześniej nie pisałem - di Maria - ostatnio staram się oglądać przynajmniej skróty Benfiki i naprawdę podoba mi się ten chłopak. Jest jeszcze młody,ale ma cechy klasowego skrzydłowego. No i jakby nie patrzeć - kolega Messiego z kadry. I jego transfer powinien się zakmnąć w max 17 mln ojro.

Widzę u Ciebie pewną niekonsekwencję. Negujesz Suareza jako nieogranego w czołowej lidze, a moim zdaniem liga portugalska to mniej więcej ten sam poziom, co holenderska, więc wydawałoby się, że to samo powinieneś pisać o di Marii. :wink: Moim zdaniem przy obecnej formie Henry'ego oraz ogólnej sytuacji kadrowej, nie możemy sobie pozwolić na transferową pomyłkę. Dlatego też zgadzam się z McBetem - żaden przesuwany ze środka na skrzydło wynalazek, tylko klasowy skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia. I to najlepiej taki, który jest ograny w lidze hiszpańskiej, by nie było ryzyka, że się nie wpasuje, albo jak Henry - będzie potrzebował na to sezonu. Dlatego ja próbowałbym powalczyć o Matę, albo (choć gościa strasznie nie lubię) Robinho. W dalszej kolejności dobrym rozwiązaniem wydaje się Silva, ale u niego problemem jest jednonożność, a w Barcy skrzydłowy, czy w ogóle każdy ofensywny gracz, powinien dysponować umiejętnością kopnięcia oboma nogami. Tymczasem ciężko mi sobie wyobrazić Silvę schodzącego ze skrzydła do środka i uderzającego mocno prawą nogą.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

Tytuł:
PostNapisane: Pn 14 gru, 2009 11:46 
Tercera Division

Coś w tym jest. Ale dla mnie liga holenderska to jednak półka niżej niż portugalska. a di Maria do tego błyszczał na MŚ juniorów /albo to olimpiada była?/. I jest klasycznym lewoskrzydłowym,Suarez nie jest.

Pisałem o tym wcześniej,że dla mnie priorytet to jest Mata/Silva. Ale nierealne na dzisiaj,chyba że faktycznie sytuacja finansowa Valencii jest tak dramatyczna jak piszą,wtedy nie będą mieli wyjścia,a nas będzie czekał bój z Realem,Chelsea,ManU o tych piłkarzy.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 14 gru, 2009 16:12 
El Crack Total

Gary napisał(a):
W dalszej kolejności dobrym rozwiązaniem wydaje się Silva, ale u niego problemem jest jednonożność, a w Barcy skrzydłowy, czy w ogóle każdy ofensywny gracz, powinien dysponować umiejętnością kopnięcia oboma nogami.
Mniejsza tak naprawdę o nogę, bo nie używając tej prawej w takim szerokim zakresie, udało mu się jakoś zapracować na miano jednego z najlepszych skrzydłowych La Ligi, a awaryjnie może sobie dobrze poradzić w środku. To, co mnie do jego transferu zniechęca, to mimo wszystko olbrzymia kontuzjogenność. Mimo że talent to niebywały, niemal równie często co gra, siedzi w gabinetach lekarskich tudzież przechodzi właśnie rehabilitację (ot na przykład teraz, Valencia ma go "z głowy" do końca roku). Za nic nie wydałbym tak dużej kasy, na zawodnika, z którego usług przez długi czas nie moglibyśmy skorzystać. No, a nie ma się co łudzić, że kogokolwiek z trójki Mata/Silva/Villa Valencia odda za, powiedzmy rozsądną kwotę. Kryzys finansowy obecny jest na Mestalla nie od dziś, a mimo to Llorente w lecie odrzucał kosmiczne niemal oferty za Villę. Nie wydaje mi się, by dla któregokolwiek ze swoich skrzydłowych uczynił wyjątek.

Dla mnie priorytetem na tę pozycję, po tym jak Real już sobie zaklepał najlepszego lewoskrzydłowego na świecie - Ribery'ego, jest znajdujący się wg mnie zaraz za Francuzem w tej klasyfikacji Robinho, który raz, że w La Liga już się miał okazję sprawdzić, dwa na rywalizację z Realem nie będzie go trzeba absolutnie motywować.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 30  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1