Teraz jest Śr 29 sty, 2020 18:45

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt 13 cze, 2014 13:47 
Segunda Division

Jeżeli Ivan to gracz bez dynamiki to co powiedzieć o Fabregasie który rusza się jak wóz z węglem?

PostNapisane: Pt 13 cze, 2014 15:06 
Lemur

White Raven napisał(a):
Gdzie można znaleźć heat mapy i statystyki z meczów MŚ?

Wspomniane Four Four Two Stats Zone i Squawka.

PostNapisane: N 15 cze, 2014 16:23 
Amateur/Aficionado

puziols napisał(a):
Jeżeli Ivan to gracz bez dynamiki to co powiedzieć o Fabregasie który rusza się jak wóz z węglem?

Od Fabregasa wolniejszym i mniej zwrotnym nie da się być, dlatego jego warunki motoryczne przemilczałem. Chodziło mi raczej o sposób gry

PostNapisane: N 15 cze, 2014 16:55 
Pichichi

Kocham nasz zarząd. My pytamy o Courtoisa - Chelsea nie chce słyszeć o transferze. Oni chcą Cesca - sprzedajemy go za dyskusyjną kwotę. My chcemy Pogbę z Juve - nie ma takiej opcji. Juve chce Alexisa - daje 25 milionów i... pewnie za mniej-więcej taką kwotę go sprzedamy. To jest kpina z naszego klubu. Każdy wypina na nas dupę, jak już łaskawie zgodzi się na transfer danego piłkarza to w 80% przypadków ostro przepłacamy. Gdy natomiast jakiś klub chce naszego piłkarza to oddajemy go za promocyjną cenę. Zamiast powiedzieć: ,,Wy nie chcecie nawet negocjować/dyktujecie cenę z dupy za piłkarza, którego chcemy mieć u siebie to wy zapłaćcie za naszego klauzulę" to mówimy: ,,Chcecie naszego? Okej, wypłaćcie 75% wartości rynkowej, ewentualnie 50% klauzuli i git, lubimy jak się nas rucha". Dobrze, że czas leci tylko do przodu, 2016 coraz bliżej...

PostNapisane: N 15 cze, 2014 22:14 
Pichichi

Jeżeli my tego Gonzalo kupimy to będzie śmiesznie :D A ja myślałem, że my potrzebujemy zawodników z charakterem...

PostNapisane: N 15 cze, 2014 22:32 
El Crack Total

Cytując Bońka:
"Jak to przeczytałem to myślałem że jest pierwszy aprilis"

PostNapisane: N 15 cze, 2014 23:17 
Pichichi

blazeq napisał(a):
Jeżeli my tego Gonzalo kupimy to będzie śmiesznie :D A ja myślałem, że my potrzebujemy zawodników z charakterem...

A ja za to chetnie bym go u nas zobaczyl.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Pn 16 cze, 2014 09:00 
El Crack Total

Nie zdziwię jak za tydzień pojawi się news, że Sevilla chce Alexisa i kasę za Rakitica.

Kurwa, już od tygodnia ten transfer jest kwestią godzin.

PostNapisane: Śr 18 cze, 2014 13:35 
-#matti

Culé a muerte napisał(a):
blazeq napisał(a):

A ja za to chetnie bym go u nas zobaczyl.

Znaczy się ja powiem tak. Czytałem kiedyś taką książkę o tytule "W pustyni i w puszczy" pradziadka obecnego ministra spraw wewnętrznych. Na podstawie Zjawisko przejścia z Madrytu do Barcelony, nawet nie bezpośrednie zawsze jest zjawiskiem pozytywnym :arrow: patrz przykład Lucho, ale i nie tylko. Przejście w drugą stronę jest natomiast czymś odrażającym, obrzydliwym, szkaradnym etc. i nie chodzi tylko o Judasza z Portugalii, bo przykładów jest więcej. Mniejsza o to, chodzi tylko o aspekt transferu. Nie byłoby źle wziąć takiego Iguane. A nuż się byśmy dowiedzieli jak to chujowo było w Madrycie i w ogóle. Znaczy się tak czy tak to wiemy, ale z ust ich byłego piłkarza to by nabrało tylko wiarygodności.

Problem polega na cenie. Wydaje się, że większość prezesów i właścicieli już się chyba połapało jakich frajerów ma Barcelona na stanowiskach kierowniczych i jak łatwo można od nich wydębić kawał grosza za obojętnie jakiego kopacza. Mając na uwadze za ile Perez wypchnął takiego Iguane i Kalesona z Madrytu można się wręcz lewą nogą przeżegnać. Za Argentyńczyka łyknęli sporo djengów, a teraz - o ile to prawda - jeżeli derektorzy Napoli proponują za niego kwotę taką jaka mi nie przejdzie przez klawiaturę, bo mi ręce uschną to normalny zarząd normalnej Barcelony winien skomentować to tak: http://www.youtube.com/watch?v=aaob4CrY ... e&t=11m58s i w ogóle zakończyć negocjacje. Tak ws. Iguany jak i ws. kogokolwiek gdzie proponuje się cenę oderwaną od rzeczywistości za kogokolwiek. Z tymi cenami to jest problem, bo są nieodpowiednie i dla tych co odchodzą z klubu i dla doń przychodzących.

Normalny zarząd to nie jest tylko to jak wspomniałem zwyczajna frajernia nie potrafiąca się przeciwstawić polityce krojenia z kasy przez każdy większy klub jak i podrzędny klubik więc trzeba spodziewać się najgorszego. Tak jak na powyższym materiale video nie skwitują swoich rozmówców jakim się sufit na głowę spadł kiedy tamci proponują ceny za swoich piłkarzy. Nie mówię o Iguanie konkretnie, ale o kimkolwiek i przede wszystkim cenie jaką zapłacą, bo raczej o rynkową wartość się to nie oprze. Wiedzą wszyscy, że można ich jebać jak burą sukę na kase to czemu mają sobie darować? :o

93 minuta...

PostNapisane: Pn 30 cze, 2014 21:59 
Armin Van Buuren

Rano pisali, że Barcelona czeka na gest Suáreza, tymczasem gryzoń podobno zamieścił na Twitterze przeprosiny :D Coś się chyba jednak szykuje, ciekawe tylko ile będzie trzeba nastrzelać żeby udało się odrobić to, co stracimy przez z roku na rok coraz bardziej chujową obronę

PostNapisane: Śr 02 lip, 2014 20:02 
El Crack Total

Szykuje się, szykuje. W Londynie są Raul Sanllehi, Antoni Rossich i Jordi Mestre - delegacja Barcelony na rozmowy w sprawie transferu Suareza. Negocjacje są bardzo zaawansowane, w transfer nie zostanie włączony żaden piłkarz Barcy, tylko kasa i to spora - to nie doniesienia Sportu czy MD, ale RAC1, które przekazał na twitterze creus. IMO kwestia dni.

PostNapisane: Śr 02 lip, 2014 20:40 
El Crack Total

Mega. Drużyna w ruinie, a tamci zamiast kupować z głową to wydadzą 100 baniek na gryzonia i bramkarzy. Dżizus kurwa...

PostNapisane: Śr 02 lip, 2014 20:48 
Primera Division

Radio RAC1 ,CatRadio oraz twitter semprebarcaa - czyli to nie blefy z tym Suarezem. Bram będziemy wpierdzielać dużo, pytanie tylko ile tracić :D

W ogóle bracie, jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi Ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.

PostNapisane: Śr 02 lip, 2014 21:02 
El Crack Total

Albo rewolucja (bo obrońców bankowo kupią tylko pytanie kiedy) wypali albo będziemy w czarnej dupie zarówno pod względem finansowym jak i sportowym po tym sezonie. Wariantu pośredniego nie przewiduję. Wóz albo przewóz.

PostNapisane: Śr 02 lip, 2014 21:11 
Basista prowadzący

ROMAFAN napisał(a):
Mega. Drużyna w ruinie, a tamci zamiast kupować z głową to wydadzą 100 baniek na gryzonia i bramkarzy. Dżizus kurwa...

Wiesz co? Nie bardzo Cię rozumiem. Przez dwa lata jebiesz Sancheza z Pedro równo z trawą - ja to kumam. Tylko jeśli klub chce w końcu kupić 9 z prawdziwego zdarzenia, to marudzisz. To jak to jest? Wg Ciebie mamy tylko Leo i Neya, bo Chilijczyk z Kanaryjczykiem grają gówno - znaczy zostajemy z dwoma sensownymi napastnikami i masz pretensje o transfer napadziora do pierwszej 11? Konsekwencji mi tu brakuje.

Mówisz że najpierw obrona? A prawda jest taka, że poprzedni sezon przejebaliśmy nie przez chujową obronę, tylko przez totalną padakę w ofensywie - dwa remisy z Atleti (finałowe starcie w lidze - 1 gol strzelony i rewanż w CL - okrągłe zero) w decydujących meczach + jeden gol z Realem w CdR + żałosne remisy z ogórami pod koniec. Nie jestem fanem Suareza, ale jeśli nie on, to kto ma dać jakość z miejsca? Masz jakieś propozycje? Bo ja na rynku nie widzę nikogo godnego uwagi w jakiejś promocyjnej cenie. Każdy crack zaczyna się od 50 mln.

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: Śr 02 lip, 2014 22:20 
El Crack Total

A na co komu crack? Mało ich mamy w napadzie? Myślisz, że taka opcja wypali, że się dogadają? Wątpię. I o co Ci chodzi z tą dziewiątką? Myślisz, że Messiego ktoś zdejmie ze środka? Wątpię. W zupełności wystarczyłby wyrobnik a'la Alexis, tylko nie tak przeraźliwie chujowy. Lepiej kupić Suareza za 80 baniek, a jak nie wypali i się pożre z całym światem to oddać za 20 baniek. Opcja Zlatan powraca...

Atak był słaby nie przez tego samego jednego Alexisa tylko przez syfiastą pomoc, która zapomniała jak się gra do przodu czy tępego Alvesa, który nie odpuści żadnemu gołębiowi. Ja teraz nie ogarniam jaki jest plan w ogóle. Suarez na przód, a podstawą pomocy z Iniestą ma być Rakitic? A obrona bez zmian, albo jedną kosmetyczną? Ktoś wierzy, że to wypali?

Ja bym zaczął od ogarnięcia tematu Messiego, bo to nie są już żarty. Gość albo ma w dupie, albo (co bardziej prawdopodobne) jest chory. Na tym poziomie nie da się wygrywać wszystkiego grając w dziecięciu. Później pogadałbym z Neyem, że ma przypakować i przestać się kłaść jak cipa po każdym szturchnięciu (i chwalić się w mediach, że lubi golić nogi...), później dobrałbym im jakiegoś kolegę za równowartość Alexisa, a te 50 baniek co chcą dorzucić do Suareza przekazałbym na Thiago Silvę, bo gość jest tak dobry (piłkarsko i charakterem), że aż nie ogarniam tego. Mistrz. A cracka z przod to bym na pomoc szukał, bo obawiam się, że jak Iniesta znowu zagra średni sezon, a Rakitic nie odpali to leżymy i robimy pod siebie. Do tego pogonić Pedro i Alvesa, a za zyski kupić prawego obrońcę i jak trener ogarnie (w co szczerze wątpię) to mamy kozacką ekipę.

PostNapisane: Śr 02 lip, 2014 23:00 
Armin Van Buuren

Dla mnie Silva niech wypierdala od CN jak najdalej. Już był w Barcelonie jedną nogą to wybrał petrodolary. Dobry może i jest, ale jak mu tak potrzeba tego hajsu to niech sobie go trzepie na innych.

Jeśli zaś chodzi o Suareza to ja też nie jestem zbytnim jego zwolennikiem. Był już jeden taki klub, co każdego roku sprowadzał sobie gwiazdora do ataku i długo nie umiał się potem z tego otrząsnąć. Za żadną kasę nie oddał bym również Alexisa, bo w nim jest potencjał tylko nikt nie potrafił go z niego w 100% wydobyć, a myślę, że LE da sobie z tym radę. Jeśli chodzi o Pedro to tutaj sprawa jest jasna, a z kolei biorąc na tapetę transfer do klubu to potrzeba człowieka, który zrobi taką robotę jak wczoraj Lukaku. Nie wiem czy jego można nazwać crackiem, nie wiem czy Chelsea jest w stanie go sprzedać, ale na pewno nie będzie kosztował nawet 50% z tego co Suarez.

Sytuacja w pomocy została całkowicie zjebana rok temu. Mając teraz do wyboru tylko kupno stopera lub kupno kolejnego pomocnika skupił bym się na obronie, bo o ile Rakitić i Rafa są jeszcze jakąś alternatywą, to stoperów mamy 2 z czego żaden nie gwarantuje utrzymania wysokiej formy przez więcej niż 2 mecze

PostNapisane: Śr 02 lip, 2014 23:03 
Primera Division

Wole kupowanie Suareza niż pieprzenie się później z tym całym szmelcem: Pedro, Cuenca, Tello. I jeśli mamy sprzedać w tej operacji Alexisa + dorzucić z 30 ojro, to biorę w ciemno.

Jeśli dopną ten deal, dorzucą Marquinhosa + ryżego, to będzie naprawdę OK jak na ten zarząd. A jakby się jeszcze udało ryżego na kogoś poważniejszego zamienić, pozbyć się Alvesów, Kłenków, dos Santosów i innych, to byłbym w niebokurwawzięty.

Blaugrana od 0:4 z Milanem

PostNapisane: Śr 02 lip, 2014 23:38 
El Crack Total

@Jack

Ale to straszny suchar co piszesz o petrodolarach. A Messi ile musi zarabiać żeby raczył u nas dreptać? On nie ma za to wypierdalać? A Ney ile skosił żeby zagrać w tym swoim od zawsze wymarzonym klubie? A z drugiej strony Cesc... niby zszedł z pensją, ale za to chęci do gry zero. A jakby Silvę umieścili na drabince tam gdzie zasługiwał (czyli za Messim) to może byłoby o czym gadać, ale pewnie dali mu 1/3 tego co szejki więc nie bądźmy śmieszni i nie oczekujmy, że się na to chłop zgodzi...

PostNapisane: Cz 03 lip, 2014 12:39 
Amateur/Aficionado

Powiecie mi dlaczego kupili Neymara skoro teraz chcą przepłacać za Suareza no bez jaj zamiast łatać dziury kupują napastników daremny klub naprawdę ten sezon też pójdzie na straty w poprzednim wystarczyło nie stracić punktów z Valencią u siebie i było by mistrzostwo w przyszłym sezonie trzeba będzie stanąć na głowie by je zdobyć

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1