Teraz jest Pt 14 sie, 2020 15:10

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So 01 mar, 2014 17:44 
Łowca autografów

RymsonPL napisał(a):
A to jakiś ogarnięty chłopak?

http://www.youtube.com/watch?v=TuXE8VH_8q8
Ten Halilovic ma naprawdę mocarną lewą nogę

PostNapisane: So 01 mar, 2014 19:06 
Basista prowadzący

Gremlins napisał(a):
Sergi Roberto też szrot?

Właśnie ja zawsze byłem pozytywnie do niego nastawiony, ale w tym sezonie dostał kilka szans i... no sorry, ale nie był to poziom Barcelony, a jak słusznie zauważyłeś, to gość ma już 22 lata. Tak sobie staram ustawić w głowie skład na przyszły sezon i w sumie jakieś tam miejsce dla niego by było w szeroko pojętej rotacji, ale czy chłopak jest zdolny do dania drużynie czegoś bardzo pozytywnego? Na razie się nie zanosi.

Też tak teraz mi do głowy przyszło z tym Haliloviciem. Ja kompletnie się nim nie jaram i w ogóle na razie nie wiążę z nim nadziei. Jak się pojawi jakiś konkret, pobłyszczy w Segunda i dostanie szanse w A, które wykorzysta (dużo lepiej niż Roberto), to wtedy zacznę dzieciaka traktować poważnie. W każdym razie taka drobna sugestia po obejrzeniu youtubowych filmików. Gość ma ruchy Johana i taką jego bezczelność w grze. Mam nadzieję, że nie zatraci tego.

Poza tym tak sobie w głowie zestawiam ofensywę na przyszły sezon i biorąc pod uwagę ruchy, które powinien wykonać zarząd i trener, to powinniśmy pożegnać niemal na pewno:

Songa, Afellaya, Jonathana, Tello, Cuencę - oczywiście ktoś z nich może zostać, ale tylko ktoś, kto będzie cicho siedział jako głęboka rezerwa do uzupełnienia kadry.

Wtedy zwolni się miejsce dla Rafinhi, Roberto dostanie drugą szansę, Deulofeu wróci z wypożyczenia + będą jakieś faktyczne perspektywy dla młodych z B. O transferach nie wspominam, bo to wróżenie z fusów, jest jednak pewne, że takowe są potrzebne.

Moim zdaniem skład na przyszły sezon to twardy orzech do zgryzienia i ten zarząd na pewno to spierdoli. Pytanie tylko jak bardzo?

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

PostNapisane: So 01 mar, 2014 23:21 
Pichichi

ściah napisał(a):
Moim zdaniem skład na przyszły sezon to twardy orzech do zgryzienia i ten zarząd na pewno to spierdoli. Pytanie tylko jak bardzo?

Jeszcze sie pytasz :lol2: ? Spierdola to po calosci

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: N 02 mar, 2014 13:28 
Segunda Division

Hmm, i ponoć brat Halilovica też został kupiony przez Barcę.
Co do pierwszego zakupu- po pierwsze było wiele młodych ala Messich, ala Ronaldo którzy mieli trafić do najlepszych klubów i nic z tego. Jednak nie trafiali i być może jedynie to były wymysły mediów, więc liczę, że ten młody Chorwat ma coś w sobie bo jednak został kupiony. Po drugie jednak chcę zaznaczyć, że pasowałby rownież szukać alternatywy w taktyce, gdyż mamy grajków dobryc, szybkich jak Alexis czy Pedro ale nasza taktyka nie pozwala im się rozpędzić. Przecież Neymar na pełnej prędkości byłby genialnym piłkarzem (popatrzmy co robił w Brazylii lub co robi Ronaldo na pełnej prędkości czy brazylijczyk Moura), jednak nasze akcje są spowalniane i na taki Bayern niestety nasze rozgrywanie nie pomoże co pokazał mecz z City, że gdyby nie karny to byśmy pewnie tego meczu nie wygrali.
Oczywiście chcę jak najlepiej dla młodego Chorwata, i mam nadzieję, że będzie grał jak Modrić :)

PostNapisane: Śr 05 mar, 2014 12:11 
Tercera Division

Ok. Jako, że gazety piszą o Mullerze w kontekście transferu do Barcelony, to ja bym proponował zacząć się modlić żeby Guardiola podał nam pomocną dłoń i sprzedał nam tego gościa. Facet może grać na skrzydle i na środku, świetnie gra głową i na dodatek jest kosmitą pola karnego. Spokojnie mógłby zastąpić jednowymiarowego Alexisa.

PostNapisane: Śr 05 mar, 2014 13:50 
Pichichi

Sinirsey napisał(a):
Ok. Jako, że gazety piszą o Mullerze w kontekście transferu do Barcelony, to ja bym proponował zacząć się modlić żeby Guardiola podał nam pomocną dłoń i sprzedał nam tego gościa. Facet może grać na skrzydle i na środku, świetnie gra głową i na dodatek jest kosmitą pola karnego. Spokojnie mógłby zastąpić jednowymiarowego Alexisa.

Przy odejściu Valdesa i Puyola możesz pomarzyć o skrzydłowym lub środkowym pomocniku. Prędzej Barcelona powinna kupić dwóch ŚO niż kolejnego zawodnika ze środka pola czy skrzydłowego.

PostNapisane: Śr 28 maja, 2014 12:22 
Łowca autografów

Myślę, że ciekawą opcją na pozycję "9" byłby Ciro Immobile albo Mario Gomez. Obaj byliby dość tanimi transferami jak na obecne czasy i znani są ze swojej bramkostrzelności oraz warunków fizycznych jakim naszym maluchom nie ukrywajmy brakuje w starciach z silniejszymi obrońcami. Myślę, że FCB ciągle pozostaje wystarczająco ciekawym klubem z odpowiednią renomą aby zgodzili się grać tutaj głównie jako zadaniowcy do rozbijania autobusów i robienia miejsca innym piłkarzom oraz wzmocnienia do gry w powietrzu.

PostNapisane: Pt 30 maja, 2014 13:44 
Łowca autografów

A ja nie rozumiem dlaczego nikt w zarządzie się nie interesuje Hazardem który zapewne by chciał zagrać w FCB.
To jest koleżka który zrobił na mnie największe wrażenie w ostatnim roku, zapłacił bym za niego każdą cenę.
Młody super panowanie nad piłką , bramkostrzelny dla mnie to jest jakiś diament.

Druga super opcja to Marco Reus , tylko nie wiem czy pasował by stylem do Barcy.

PostNapisane: Pt 30 maja, 2014 14:45 
Segunda Division

TrueTeuchter napisał(a):
Myślę, że ciekawą opcją na pozycję "9" byłby Ciro Immobile albo Mario Gomez. Obaj byliby dość tanimi transferami jak na obecne czasy i znani są ze swojej bramkostrzelności oraz warunków fizycznych jakim naszym maluchom nie ukrywajmy brakuje w starciach z silniejszymi obrońcami. Myślę, że FCB ciągle pozostaje wystarczająco ciekawym klubem z odpowiednią renomą aby zgodzili się grać tutaj głównie jako zadaniowcy do rozbijania autobusów i robienia miejsca innym piłkarzom oraz wzmocnienia do gry w powietrzu.

Immobile podpisał z BVB za kwotę 18,5 mln euro Gomeza przemilczę.
Wystarczająco ciekawym klubem,powiadasz?Kolego wystarczająco ciekawym klubem to jest Schalke 04 albo Fiorentina ( z szacunkiem dla tych drużyn ).Barca to absolutny,światowy top,nawet jeśli trofea się w tym sezonie nie zgadzają.

PostNapisane: Pt 30 maja, 2014 16:29 
Tercera Division

Z tego co wiadomo z wywiadów i plotek Mandžukić jest do wyciągnięcia, z powodu konfliktu z Pepem.

PostNapisane: N 01 cze, 2014 20:19 
Segunda Division

A ja się przyglądam Lukaku.Klasyczna 9.Chłop 191 cm,przy tym sprawny technicznie i zwinny jak na swoje warunki.Chelsea go nie chce.Wartość rynkowa 25 mln euro.Może nie jakaś rewelacja ale interesujący zawodnik.Właśnie strzelił przed chwilą gola na 1-0 w meczu Szwecja-Belgia.Piękne trafienie z ponad 20 metrów.Ciekaw jestem jakie wady ma chłopak,niewidoczne dla przeciętnego widza,które go dyskwalifikują w oczach Mourinho?

PostNapisane: Pn 02 cze, 2014 10:53 
Łowca autografów

th@les13 napisał(a):
TrueTeuchter napisał(a):

Wystarczająco ciekawym klubem,powiadasz?Kolego wystarczająco ciekawym klubem to jest Schalke 04 albo Fiorentina ( z szacunkiem dla tych drużyn ).Barca to absolutny,światowy top,nawet jeśli trofea się w tym sezonie nie zgadzają.

Nie jesteśmy kolegami i nie pamiętam bym pozwolił ci na takie skracanie dystansu w protekcjonalnym tonie, Człowieku. Już nie jesteśmy takim absolutnie topowym klubem jakim byliśmy jeszcze 2-3 lata temu teraz jesteśmy w szerokiej czołówce pretendentów razem z Chelsea i PSG stąd taki wywód. Parę lat temu Mascherano sam obniżył swoje wymagania finansowe aby przejść do nas, Cesc dopłacił a Alexis wymusił na swoim klubie przyjęcia naszej oferty mimo, że były wyższe propozycje. Niedawno Luiz wybrał PSG zamiast nas a rok temu Silva wykorzystał nas do podbicia swojej gaży. A to chyba świadczy trochę o spadku naszego prestiżu, nie sądzisz?

Co do Lukaku to zgadzam się jest to klasowy snajper o świetnych warunkach fizycznych z instynktem strzeleckim oraz umiejętnością gry w powietrzu. Mourinho nie przepada za niedoświadczonymi zawodnikami a nie wiadomo było jak przed sezonem Romelu poradzi sobie w rywalizacji z Torresem, Ba i Eto'o. Stąd wyszedł pomysł wypożyczenia do Evertonu i okazało się, iż przebił on tam wszystkich napastników The Blues. Ponadto Belg rozdmuchał trochę temat wypożyczenia w prasie i Mou się wkurzył bo wiadomo, że to co się dzieje w klubie powinno zostawać w klubie. Stąd jest między nimi mała kosa i chodzą pogłoski o sprzedaży dwudziestojednolatka.

On i Mandzukic mogliby się sprawdzić. Albo moglibyśmy spróbować zakontraktować Drogbę na sezon albo dwa mimo wieku trzyma niezłą formę.

PostNapisane: Pn 02 cze, 2014 11:50 
Armin Van Buuren

TrueTeuchter napisał(a):
Niedawno Luiz wybrał PSG zamiast nas a rok temu Silva wykorzystał nas do podbicia swojej gaży. A to chyba świadczy trochę o spadku naszego prestiżu, nie sądzisz?

Jeśli mogę.. Bo mnie się wydaje, że Barca to nadal absolutny top, bo jeśli nie to ja nie wiem kogo Ty do tego topu zaliczasz? Real, Bayern i co dalej? No chyba, że na topie mogą być tylko 2 czy 3 ekipy.

To, że Masche czy Alexis byli w stanie zrezygnować pokazuje, że grają przede wszystkim po to by cieszyć się grą i zdobywać trofea. Kasa ma dla nich rolę drugorzędną, bo czy zarabiają 6 mln czy 7,5 to to i tak jest bardzo dużo forsy. Takie przypadki to rzadkość. Obaj przychodzili do nas z europejskiej 2 ligi więc nie dziwi mnie, że chcieli się wyrwać za wszelką cenę do klubu, który pisał historię. Fakt wtedy na pewno byliśmy na samym czubku tego topu, bo na dziś atrakcyjniejsze miejsca to Monachium i Madryt, ale czy Paryż aż tak góruje nad nami? Pod względem wypłat to z pewnością, bo Ligue 1 na pewno nie jest atrakcyjniejsza od PD, więc nie wiem co innego mogło skłonić Luiza do wyboru akurat oferty PSG, jeśli nie kasa. Może też po prostu nie chciał czekać i odszedł z Chelsea przy pierwszej nadarzającej się do tego okazji. Silvy to tutaj nawet nie biorę pod uwagę, bo to typowy najemnik. Owszem daje z siebie maxa, ale może to robić wszędzie byle przelew dotarł na czas.
PSG jest budowane od kilku sezonów i Europy podbić nie potrafi, w Barcelonie jeśli nastąpi mądra przebudowa to może jeszcze nie w przyszłym sezonie, ale za 2 na pewno będziemy mocni na tyle, by znów bić się o ligę mistrzów i na 100% znajdą się bardzo dobrzy zawodnicy, którzy będą chcieli u nas grać. Pytanie tylko ile trzeba będzie za nich zapłacić, bo akurat Luiz do tych najtańszych i najlepszych opcji wg mnie nie należał i w sumie to dobrze, że wybrał Paryż

PostNapisane: Pn 02 cze, 2014 19:56 
Segunda Division

TrueTeuchter napisał(a):
th@les13 napisał(a):
TrueTeuchter napisał(a):

Nie jesteśmy kolegami i nie pamiętam bym pozwolił ci na takie skracanie dystansu w protekcjonalnym tonie, Człowieku. Już nie jesteśmy takim absolutnie topowym klubem jakim byliśmy jeszcze 2-3 lata temu teraz jesteśmy w szerokiej czołówce pretendentów razem z Chelsea i PSG stąd taki wywód. Parę lat temu Mascherano sam obniżył swoje wymagania finansowe aby przejść do nas, Cesc dopłacił a Alexis wymusił na swoim klubie przyjęcia naszej oferty mimo, że były wyższe propozycje. Niedawno Luiz wybrał PSG zamiast nas a rok temu Silva wykorzystał nas do podbicia swojej gaży. A to chyba świadczy trochę o spadku naszego prestiżu, nie sądzisz?

Co do Lukaku to zgadzam się jest to klasowy snajper o świetnych warunkach fizycznych z instynktem strzeleckim oraz umiejętnością gry w powietrzu. Mourinho nie przepada za niedoświadczonymi zawodnikami a nie wiadomo było jak przed sezonem Romelu poradzi sobie w rywalizacji z Torresem, Ba i Eto'o. Stąd wyszedł pomysł wypożyczenia do Evertonu i okazało się, iż przebił on tam wszystkich napastników The Blues. Ponadto Belg rozdmuchał trochę temat wypożyczenia w prasie i Mou się wkurzył bo wiadomo, że to co się dzieje w klubie powinno zostawać w klubie. Stąd jest między nimi mała kosa i chodzą pogłoski o sprzedaży dwudziestojednolatka.

On i Mandzukic mogliby się sprawdzić. Albo moglibyśmy spróbować zakontraktować Drogbę na sezon albo dwa mimo wieku trzyma niezłą formę.

Zgodnie z życzeniem,zatem co mam się zwracać do ciebie "Per Pan"?.Nawiązując dialog z kimś,kto dzieli te samą pasję co ja zawsze zakładam szacunek pomiędzy rozmówcami.Nigdy mi się nie zdarzyło podczas mojego,długiego już życia,by ktoś poczuł się urażony słowem "kolega".Cóż,próbuję zrozumiec twoje intencje i będę się starał wydłużyć maksymalnie ten dystans.
2-3 lata temu byliśmy absolutnie najlepszym klubem na świecie,dziś jesteśmy topowym klubem co nie oznacza,że jesteśmy na samym szczycie.Określenie Barcelony "wystarcająco ciekawym klubem" jest nieco poniżające moim skromnym zdaniem,rzecz jasna.Od kiedy pamiętam gra w Barcelonie była spełnieniem marzeń najlepszych piłkarzy tego globu i z tego co czasem udaje mi sie przeczytać,niewiele sie zmieniło w tej kwestii.Chyba,że ktoś został wychowany w miłości do wielkich pieniędzy i cwaniactwa albo białego koloru.

PostNapisane: Cz 05 cze, 2014 18:26 
Łowca autografów

Moim skromnym zdaniem sprowadzanie klasycznej "9" jest całkowicie bez sensu. Najpierw trzeba twardo i bezwzględnie pożegnać się z kilkoma piłkarzami z Camp Nou. Pedro (25mln można wyciagnąć) , Cuenca (5mln), Afellay (8mln) + Tello na wypożyczenie do dobrego angielskiego klubu (Tottenham, Everton). Na ich miejsce mamy już naszą perełke Deulofeu, którego jestem ogromnym fanem. Do tego wystarczy transfer maksymalnie jednego klasowego ofensywnego zawodnika - Sergio Aguero, Hulk lub Reus. Każdy z nich dałby to "coś" Barcelonie, mimo że chodzi o zupełnie inne atuty. Po drugie MŁODZIEŻ, MŁODZIEŻ i jeszcze raz MŁODZIEŻ.
Pozdrawiam.

PostNapisane: Cz 05 cze, 2014 18:32 
Primera Division

Mieliśmy wypierdalać szrot, a pożegna się z klubem Cesc za jakąś śmieszną kwotę. Dobre będzie jak nikogo nie kupimy i mocarny środek pola:

Xavi - Sergi - Rafinha hahahahahahaha okurwa, o Inieście nie mówię, bo on będzie co 2 tyg. kontuzjowany, a i tak go wepchną na skrzydło.

Ja myślałem, że gorszego okienka niż w zeszłym roku być nie może, ale tu się szykuje jakiś absolutny szczyt wszystkiego

Zubi ogłosi transfery: ter Stegen (to akurat na plus), Mathieu (za 30 mln, hahahahahahaha, ej może za Cesca go wymienimy cena zbliżona :) ), Rafinha, Deulofeu, a i przecież Cuenca i dos Santos wracają. Na pewno Enrique na nich liczy...

co się dzieje z tym klubem...

Blaugrana od 0:4 z Milanem

PostNapisane: Cz 05 cze, 2014 19:07 
Pichichi

Banda osłów rządzi to sie dzieje 8)

To jak nasza pomoc może wyglądać po odejściu Cesca mnie przeraża nawet pomimo dzisiejszych plotek. że Rakitić za 20mln jest u nas i ma być to ogłoszone dzisiaj/jutro.

PostNapisane: Cz 05 cze, 2014 21:23 
Pichichi

@ up

Ja bym chorwata nie kupywal.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Cz 05 cze, 2014 21:54 
Łowca autografów

Cesc nie odejdzie, a Rakitic to jakis żart, jest kilkanaście zawodników na jego pozycje radzących sobie lepiej, w Barcelonie skończyłby jak inne "nie wypały" . Ja bym w jakiś sensowny i grzeczny sposób pozbył się Xaviego, ściągnął Koke i byłoby pięknie. Nazwiska nie mogą grać.

PostNapisane: Cz 05 cze, 2014 22:25 
Primera Division

Rakitic za 20 milinów to byłby piękny transfer i ładne zastępstwo Cześka w Barcelonie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 30  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1