Teraz jest Pt 27 lis, 2020 00:37

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 06 lis, 2009 12:24 
Semper fi

@iras
Ale nie ma szans na to aby Cesc trafił do nas w okienku zimowym, bo przecież Arsenal gra dalej i radzi sobie póki co nie najgorzej, trzeba czekać na koniec sezonu i liczyć, że Arsenal w tym sezonie nic nie ugra, bo w innym przypadku może być ciężko. Ale jeśli kolejny raz okaże się, że na koniec sezonu nie mają żadnego pucharu to Cesc będzie nasz :D.

Zarząd musi zabrać się za realnych graczy do wgarnięcia w tym okienku. Tak jak pisałem wcześniej ciekawą opcją jest Di Maria, wiadomo Mata i Silva też wchodzą w grę. Ale z uwagi na marną dyspozycję Atletico można by się zainteresować Kunem, cena nie będzie pewnie mała, ale chłopak jest młody i perspektywiczny. Bo opcja Robinho chyba będzie ciężka do zrealizowania, chodziły słuchy o wymianie wiązanej, czyli np: Robinho za Yaya, a takie opcje nie wchodzę w rachubę.

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 06 lis, 2009 15:41 
bestia el gordinho

Tony napisał(a):
trzeba czekać na koniec sezonu i liczyć, że Arsenal w tym sezonie nic nie ugra, bo w innym przypadku może być ciężko. Ale jeśli kolejny raz okaże się, że na koniec sezonu nie mają żadnego pucharu to Cesc będzie nasz :D.

Liczyć to sobie można...Arsenal taką grą zasługuje na zdobycie jakiegoś cennego trofeum i takie są fakty...Sprawa jest prosta,jeśli Cesc będzie chciał wrócić do nas to sprawa jego transferu będzie tylko formalnością.Także fakt istotny to taki,że jeśli Arsenal gra fantastycznie napewno Cesc go teraz nie opuści,no ale cóż jak wcześniej napisałem powalczyć można :)

Tytuł:
PostNapisane: N 08 lis, 2009 15:05 
Pichichi

Cytuj:
Angielskie gazety sportowe słyną z tego, że ich doniesienia często można sklasyfikować jako gatunek science fiction. Dziś rano brytyjski dziennik "News of the World" zaskoczył wszystkich nowiną, jakoby Barcelona przygotowywała rekordową ofertę dla... Wayne'a Rooneya!

Choć pertraktacje między katalońskim klubem a przedstawicielami Manchesteru City w sprawie pozyskania Robinho są w toku, media podają nazwisko kolejnego gracza występującego w Premier League, który mógłby trafić latem na Camp Nou. Zdaniem gazety Barcelona może zapłacić za 24-letniego Anglika z zespołu "Czerwonych Diabłów" nawet 85 milionów funtów, czyli około 95 milionów euro!

"News of the World" wyjaśnia, że sprowadzenie Wayne'a Rooneya miałoby być odpowiedzią na ostatnie wzmocnienia Realu Madryt. Wiadomość ta wydaje się być jednak niesmacznym żartem, chociażby dlatego, że reprezentant Anglii zapowiedział już, że chce zostać na Old Trafford do końca swojej kariery.

Dawno się tak nie uśmiałem. Rozumiem, że angielskie media muszą coś pisać, ale to już jest lekka przesada. 95 milionów euro!? za tą sumę można by kupić Cesca i Robinho lub trzech innych wartościowych graczy. Nie ma co, świetna bajeczka :wink:

Tytuł:
PostNapisane: N 08 lis, 2009 15:07 
Ibracadabra

Rooney to świetny piłkarz, ale nam niepotrzebny. Choć fani Eto'o pewnie z wielką chęcią by go kupili, bo w końcu Rooney biega, a Ibra człapie.

Ja swojego zdania nie zamierzam zmienić - priorytety jeśli chodzi o ofensywę to Cesc i Robinho, a jeśli nie Robinho to Ribery.

Tytuł:
PostNapisane: N 08 lis, 2009 16:17 
bestia el gordinho

Nie ujmując umiejętności Rooneyowi,w końcu to klasowy piłkarz,jeden z najlepszych ale my takiego nie szukamy,dlatego Cesc,Robinho to priorytety.

Tytuł:
PostNapisane: N 08 lis, 2009 16:19 
Semper fi

baxxty79 napisał(a):
Nie ujmując umiejętności Rooneyowi,w końcu to klasowy piłkarz,jeden z najlepszych ale my takiego nie szukamy,dlatego Cesc,Robinho to priorytety.

Dokładnie, a Angielska gazeta upadła już do poziomu pudelka albo innego shit'a. Się uśmiałem jak mało kiedy. Nie ma szans na transfer ani go nie potrzebujemy. Ces jest najważniejszy!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: N 08 lis, 2009 16:49 
Łowca autografów

Mam nadzieję że w tej informacji nie ma nawet ziarnka prawdy. Nie dośc że sama w sobie brzmi głupio, to za 90 milionów moglibyśmy kupic jak ktos zreszta napisal Cesca, Robinho i może jakiegoś niezłego defensora. Tak więc bez sensu i oby to była tylko plotka.

Tytuł:
PostNapisane: N 08 lis, 2009 18:08 
Naczelna samica

No co wy! Cesc za mniej niż 100 nie pójdzie! :lol3:

Tytuł:
PostNapisane: N 08 lis, 2009 20:51 
Segunda Division

Duche napisał(a):
Ja swojego zdania nie zamierzam zmienić - priorytety jeśli chodzi o ofensywę to Cesc i Robinho, a jeśli nie Robinho to Ribery.

Ja się zgadzam z tobą w 50%, jakoś mnie Robinho do siebie nie przekonuje :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 lis, 2009 09:44 
Primera Division

Tony napisał(a):
Bo opcja Robinho chyba będzie ciężka do zrealizowania, chodziły słuchy o wymianie wiązanej, czyli np: Robinho za Yaya, a takie opcje nie wchodzę w rachubę.

Chyba że najpierw sprowadzimy Mascherano,wtedy Yaya może być kartą przetargową w transferze Robinho.A Hughes jest wielkim zwolennikiem jego talentu,więc wszystko jest możliwe...

Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 lis, 2009 10:14 
La sexta maravilla

iras napisał(a):
Chyba że najpierw sprowadzimy Mascherano,wtedy Yaya może być kartą przetargową w transferze Robinho.

Lepiej wypluj te slowa :P Mascherano moze za Toure reczniki nosic, ten gosc jest nie na sprzedaz :]

"Na boisku za swoich kolegów z drużyny oddałbym życie" - Deco

[1984 - 2007] R.I.P. Antonio Puerta

Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 lis, 2009 13:05 
Semper fi

Nie no Yaya nie ma mowy, aby mogł odejść. Uwielbiam tego gościa. Ale teraz się pojawiło, że Robinho już jest prawie dogadany. Jest kwota, jest płaca jest okres na jaki ma do nas przejść, podobno Robinho nie chce się tylko zgodzić na wypożyczenie, tylko od razu chce przyjść i grać. A Manc może się zgodzić bo potrzebują kasy na FR. Więc myślę, że ten transfer dojdzie do skutku i będzie Robinho u nas grał już w styczniu.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 lis, 2009 10:27 
Primera Division

Przewijają się kolejne nazwiska ewentualnych wzmocnień naszego klubu w okienku zimowym.
Najbliżej pozyskania jest chyba Robinho co do pozostałych (Cesc,Suarez,Mascherano,Lahm, Gourcuff) to różnie może być, dużo będzie zależeć od żądanej kwoty za nich i ewentualnie kogo mieli by zastąpić,no i oczywiście czy rzeczywiście jesteśmy nimi zainteresowani a nie jest to tylko wymysł dziennikarzy...

Tytuł:
PostNapisane: Wt 17 lis, 2009 11:35 
Pichichi

Już w tej chwili widzimy, że wzmocnienia wymagają trzy pozycje: prawa obrona, ofensywny pomocnik i lewe skrzydło. Myślę, że w tej chwili najważniejsze to sprowadzić kogoś konkretnego na skrzydło i kogoś będącego w stanie godnie zastąpić Alvesa. Nie mam tu na myśli tuz typu Lahm, ale po prostu solidnego zmiennika, nie megagwiazdę. Mam nadzieję, że nasz zarząd znajdzie jakąś rozsądną opcję, tak jak to było w przypadku Maxwella. Pomoc mimo widocznego braku zmienników, jak dotąd trzyma się dobrze. Mamy Toure, Keitę, Xaviego i Iniestę i każdy z nich może z powodzeniem grać w pierwszym składzie. Sytuacja skomplikuje się w przypadku PNA lub kontuzji któregoś z graczy (tfu, tfu) ale musimy przyznać, że na tym etapie sezonu nie mamy większych problemów z zestawieniem lini pomocy. Chętnie widziałbym u nas takiego gracza jak Fabregas, ale wiem, że z tym będzie bardzo ciężko.

A co do skrzydła. Ja mimo wszystko nadal wolałbym kogoś z dwójki Mata, Silva. Silva powoli wyrasta na gwiazdę reprezentacji Hiszpanii i widać, że jest gotów do gry w takim klubie jak Barca. Dodatkowo na ich korzyść przemawia hiszpańskie obywatelstwo. Może i nie mają DNA Barcy, ale DNA hiszpańskiej, szybkiej i efektownej gry już tak. Myślę, że w obliczu kandydatur tych dwóch zawodników Robinho staje się piłkarzem za drogim i przereklamowanym.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 24 lis, 2009 14:21 
El Crack Total

Cytuj:
Babel odejdzie w styczniu?
Skrzdłowy Liverpoolu, Ryan Babel nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w klubie. Jeśli do stycznia pozycja piłkarza się nie poprawi, będzie chciał zmienić otoczenie.

Benitez nie daje piłkarzowi zbyt wielu szans na grę w pierwszym składzie. Holender będzie chciał zimą porozmawiać z menedżerem o swojej sytuacji.

- Uzgodniliśmy, że zimą przyjrzymy się mojej sytuacji i jeśli nie będzie żadnej poprawy, to będę chciał odejść - przyznał piłkarz.

- Nie gram zbyt dużo, więc nie mogę być szczęśliwy. Czasami zastanawiam się jak długo bedę to znosił, ale walczę o pozycję, bo co innego mogę ?

- To niesamowite, że w pierwszym moim sezonie zostałem wybrany największym talentem, a rok później prawie wcale nie dostaje szans na grę. Może ma to coś wspólnego z tym, że pojechałem na IO do Pekinu. Wiem, że menedżer chciał, bym został w klubie.

- Nie chce mi się jednak wierzyć, by chciał się na mnie odegrać. Zawsze gdy ja, lub mój agent z nim rozmawiamy, menedżer zaznacza, że nie chce bym odchodził i że we mnie wierzy.

W mojej opinii, w styczniu pojawi się dosyć ciekawa i co najmniej warta przemyślenia opcja zakupu Holendra. Nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w klubie, bo faktycznie mimo, że pierwszy sezon miał bardzo obiecujący, w kolejnym było znacznie słabiej, a transfer Riery nie pozwala mu się zapatrywać optymistycznie na swoją przyszłość. W sytuacji gdy mamy posuchę na skrzydłach, jeśli chodzi o jakiekolwiek sensowne alternatywy dla Messiego (tu jeszcze ujdzie na siłę Pedro) i Henry'ego (zwłaszcza w jego przypadku, bo widać, że Jeffren jest ostatnim, o którym myśli Pep na jego miejsce wstawiając Iniestę, ze szkodą dla zespołu jak i samego Hiszpana), z pewnością Ryan miałby więcej szans na grę, niż na Anfield. To wciąż młody zawodnik o naprawdę dużym potencjale, szybki i jak wielu jego rodaków na tej pozycji bardzo dobrze wyszkolony technicznie. Już teraz widać, że bez odpowiednich "narzędzi" do rotacji w składzie może nam być w tym sezonie bardzo ciężko, a samymi gwiazdami, które udowodniły już swą wartość w Europie (Robinho) ławki dziur na ławce nie zapchamy.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 24 lis, 2009 19:32 
All-in!

Może i lepszy taki Babel - trochę już otrzaskany w Europie, niż Jeffren, ale nie jest to jakaś rewelacyjna opcja. Liverpool wydał na niego sporo kasy i nawet mimo tego, że piłkarz podobno pojechał ostatnio po całości (trenerze, kolegach), raczej tanio go nie puści. U nas raczej długo nie grałby pierwszych skrzypiec w zespole, bo wydaje się, że sprowadzenie klasowego skrzydłowego to priorytet. Ryana można lubić, ale to jednak nie jest piłkarz mogący prowadzić nasz zespół. Argument, że stosunkowo niedrogi nie do końca do mnie przemawia. Niby na ławę jak znalazł, ale jemu marzy się pierwszy skład, czego raczej nikt mu nie zapewni nawet do lata. A latem nowy prezydent sprowadzi nową gwardię. Jednego oczywiście nie można mu odmówić, jego atutem jest to, że zawsze oddaje strzał. Leci przez pół boiska i wali w kierunku bramki przeciwnika. Tylko trzeba by mu było kupić dobry budzik.

Wciśnij prawy Alt

Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 lis, 2009 01:37 
Segunda Division

Nie moge powiedziec - za Babelem bylem zawsze. Jego dobrze zapowiadajaca sie kariera runela u stop Beniteza...(Jurek by cos zapewne na ten temat powiedzial) w Ajaxie prosze bardzo notorycznie pierwszy sklad i hasal bardzo dobrze ale nie na progi L'poolu najwyrazniej. Co do wzmocnien to klasowy skrzydlowy jest potrzebny tylko kto? Pingwiny podniosly porzeczke tego lata i nie ma juz tak lekko. Franek R albo Franek R tak brzmialo haslo na letnie okienko no dobra sa conajmniej 2 kluby ktore daja wiecej i chyba miedzy nimi rozegra sie walka o filigranowego francuza. Mnie z kolei zastanawia czy warto inwestowac w 'szklanego' skrzydlowego bo od dluzszego czasu wiecznie jakies urazy i do tego cena z drugiej str wiek no i umiejetnosci...sytuacja wyjasni sie nie wczesniej niz w lecie dlatego dalbym sobie spokoj z nim. Robson kolejna opcja cena bedzie zajebista ponizej 30baniek w funtach nie zejda. Mam mieszane uczucia co do tego transferu wiadomo moze grac w LM ok a co Silva to nie moze? Z tym, ze po raz kolejny cena i takie bledne kolo..albo sie ktos odwazy i siegnie glebiej do kieszeni albo bedziemy gleboko w dupie nastepnym razem kiedy szczescie nie bedzie nam sprzyjac. Osobiscie chcialbym kogos na podobienstwo (styl nie gabaryty) Walcotta ale od tego juz sa skauci ja co najwyzej moge pozniej skrytykowac przy browarze, taki przywilej kibica ;)

Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 lis, 2009 07:21 
El Crack Total

a Silva nie zagrałby w lidze :roll: musze o tym ciagle przypominac?

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 lis, 2009 14:01 
El Crack Total

wujo444 napisał(a):
a Silva nie zagrałby w lidze :roll: musze o tym ciagle przypominac?
No, ale kto tu pisze, ze nie mógłby zagrać?

Co do Babela. Wcale nie piszę o nim, jako o kandydacie na etatową grę w pierwszym składzie, bo takim jest Robinho. Zwracam uwagę, że jeśli chcemy sensowne wzmocnić kadrę, także ławkę, nie możemy brać pod uwagę tylko i wyłącznie gwiazd światowego formatu. Myślę, że Ryan nie wymagał by bezwarunkowej gry od pierwszych minut w każdym meczu. W LFC gra teraz bardzo mało, a Riera jeszcze bardziej komplikuje sprawę. Zakładam, że chce przejść do jakiegoś równorzędnego zespołu, a w obecnej sytuacji te najlepsze albo mają już wystarczająco dużo skrzydłowych, albo nimi w ogóle nie grają - za to w Barcie ewidentnie ich brak. Myślę, że gdyby był u nas załóżmy od początku sezonu, za każdym razem gdy na skrzydło delegowany był Iniesta, to właśnie na takiego zawodnika jak Holender decydowałby się Pep. Innymi słowy szans miałby znacznie więcej, aniżeli w LFC. Z pewnością, po tym jak w ostatnim sezonie nieco przygasł, świadom jest, że żaden gigant nie kupi go z myślą o wystawianiu go cały czas od pierwszych minut - będzie musiał na to zapracować, gdzie by nie odszedł wg mnie (o ile wciąż mowa o klubach z najwyższej półki).

Tytuł:
PostNapisane: Cz 03 gru, 2009 09:32 
Semper fi

I po raz kolejny widać, że potrzeba nam wzmocnień, pudło Iniesty obrazuje to dokładnie, że to nie jego pozycja. Ale smucą mnie też inne fakty. Mianowicie wydaje mi się, że w okienku może być gorąco, w tym zimowym jak i letnim. Moim zdaniem na wylocie są absolutnie Henry, do tego dojdzie Yaya(tu akurat na wylocie z dwóch powodów, pójdzie pewnie za rozliczenie Robinho i za głupawą rozgrywkę Pepa) no i moim zdaniem nie zdziwię się jak za Cesca do Arsenalu pójdzie Bojan, nie od dziś wiadomo, że Wenger bardzo by go chciał. Tak więc dla mnie wygląda to strasznie, napisałem najczarniejszy scenariusz jaki wg mnie może nastąpić. Mam nadzieje, że się myle. Bo i Bojan i Yaya bezapelacyjnie powinni zostać, co do Heńka, to wiadomo że odejdzie pytanie czy w zimie czy w lecie. Ale WZMOCNIENIA to nie oznacza, że sprzedamy 2-3 a na ich miejsce kupimy nowych, bo to są gówna a nie transfery. Z roku na rok skład powinien być kompletowany, tak jak robił to SAF, a teraz ma silną ławkę.

A u nas, znowu pewni esprzedadzą kogoś kupią jednego i dupa....A nam potrzeba lewoskrzydłowego(Di Maria, Silva, Mata, Robinho) ktoś z tej czwórki. I środkowy pomocnik najlepiej Cesc, bo nikt inny nie zastąpi Xaviego.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1