Teraz jest Cz 03 gru, 2020 01:31

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 paź, 2009 16:27 
bestia el gordinho

Co do Suareza nie można wpadać w ultraoptymizm.Pokazała to sytuacja z dwoma supersnajperami z Eredivisie.Alfonso Alves-superstrzelec o którym już kompletnie nic nie wiem po tym jak opuścił Alkmaar bodajże tak? Drugi taki supernapadzior Ajaxu Klaas-Jan Huntelaar odchodząc do Realu popełnił myśle duży błąd.Mimo że strzelił 7 bramek w kolejnych meczach od debiutu dla Realu wydał sie chyba za słaby i sprzedali go do Milanu a tam chyba gościa nie ma,tak?

Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 paź, 2009 16:32 
HighTower

Dokładnie tak jak piszesz Baxxty. Wielkie talenty a w innej lidze już nie istnieli. Dodatkowo Suarez to środkowy napastnik, a nie skrzydłowy. Próbowaliśmy przesunąć już świetnie wyszkolonego technicznie napastnika jakim jest Henry na skrzydło, efekt nie jest najgorszy tylko dla tego że jest to piłkarz klasy światowej. Nam jest potrzebny klasyczny skrzydłowy a nie jakieś wynalazki. Tutaj jednak upierałbym się przy Robinho. Charakter nie odpowiedni do Barcy? To samo mówiło się o Zlatanie. Persie odpowiedni? To ja już wolę 70milionów za Robinho...

Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 paź, 2009 16:40 
bestia el gordinho

McBet napisał(a):
Nam jest potrzebny klasyczny skrzydłowy a nie jakieś wynalazki. Tutaj jednak upierałbym się przy Robinho. Charakter nie odpowiedni do Barcy? To samo mówiło się o Zlatanie. Persie odpowiedni? To ja już wolę 70milionów za Robinho...

Dokładnie tak Makkie.Robinho jest idealny co upieram sie przy tym często tutaj.W sumie to najlepsza opcja jaka w ogóle jest.Gdzie są Ci wszyscy AntyZlataniści? A może przemianowali sie na AntyRobsonów?

Edit:dzięki Barcalover...A myślałem że z ortografią u mnie na plus,a jednak... :x

Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 paź, 2009 17:42 
All-in!

Ale środkowy napastnik też by się przydał. Suárez ma swoje atuty... Przede wszystkim ma świetną technikę i bardzo dobre uderzenie z obu nóg. Jeśli chodzi o ewentualne przesuwanie na bok, to wiadomo, że jest bardzo szybki i zwrotny. Dogrywać też potrafi (z 10 asyst w tym sezonie już ma). Zresztą warto zwrócić uwagę na to, że na przykład brakuje nam dobrego zmiennika na środek ataku dla Ibrahimovica. Bojan jakoś nie kwapi się do tego, żeby jego talent wreszcie eksplodował, a wyraźny postęp jaki uczynił to machanie rękami, dyskusja z sędzią i pchanie się w tłum obrońców. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że lewe skrzydło to podstawa, ale może warto pomyśleć o jakimś graczu również na środek. Na korzyść Suáreza przemawia to, że w porównaniu z Huntelaarem i Alvesem (o, i jeszcze Kezmanem :) ) jest piłkarzem dużo młodszym. Zresztą strzela kapitalne gole filmik. Trudno nie zauważyć, że władze klubu poszukują kogoś w stylu Higuaina, kto szybko wypłynie i stanie się gwiazdą. Póki co nasz niezwykle udany Keirrison dostaje skrzywienia kręgosłupa od siedzenia na ławie. A Suárez obok van der Wiela (może jako zmiennik dla Daniego? :wink: ) to chyba najciekawszy obecnie piłkarz Ajaxu.

Wciśnij prawy Alt

Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 paź, 2009 17:53 
El Crack Total

Co do środkowego napastnika... po co kupowaliśmy Keirrisona, skoro wypożyczyliśmy go do Benfici, która problemów z atakiem nie ma ? Co za gówniana sprawa z tym transferem jest. Koleś nie gra w ogóle, o golach to tylko pomarzyć może, a wszystko poza Barceloną. Naprawdę, już mógł zostać z nami na ten sezon, bo oprócz beznadziejnego Bojana i od biedy Henry'ego nie mamy nikogo na środek ataku. Gdyby był zdrowy to Pep może dałby szansę w jakimś meczu Rochinie ? Nie mam pojęcia, ale wartościowych zmienników w ataku to my nie mamy... Oby tylko kontuzji nie było zbyt dużo.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 lis, 2009 21:00 
Primera Division

Moim zdaniem priorytetem oprócz lewoskrzydłowego powinno być ściągnięcie Fabregasa.
Xavi i Iniesta nie weszli dobrze w ten sezon,w dodatku muszą grac praktycznie bez przerwy a Iniesta często na lewym skrzydle.Wtedy Xavi jest praktycznie osamotniony w rozgrywaniu, w dodatku Cesc strzela dużo więcej goli w tym sezonie niż nasi rozgrywający. W dodatku to swój człowiek,który pewnie i tak prędzej czy później do nas trafi a teraz jest idealny moment i dla niego i dla nas.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 lis, 2009 21:07 
bestia el gordinho

DNA Barcelony w Arsenalu,w Arsenalu któremu on dużo zawdzięcza i na odwrót.Do tego ta rzucająca sie w oczy skuteczność.Powalczmy o niego już w styczniu panowie Laporta i Cziki !!!

Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 lis, 2009 21:10 
Pete Sampras

Nie widzę szans, żeby trafił do nas w styczniu. Arsenal dobrze prezentuje się w lidze, w LM wyjdą spokojnie z grupy, więc wątpię, żeby Cesc akurat wtedy chciał odchodzić, skoro będzie miał wciąż szanse na zdobycie pierwszego w swojej klubowej karierze trofeum. A jak sami zauważyliście, Fabregas zawdzięcza wiele Arsenalowi, więc wątpię, żeby naciskał an transfer w takiej chwili.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 lis, 2009 21:31 
Primera Division

Też moim zdaniem nie ma na to szans - Arsenal ostatnimi czasy zwyczajnie lepiej się od nas prezentuje, spokojne wyjście (z dużo łatwiejszej) grupy, nieźle w Premiership. Jeśli Fabregas rzeczywiście miałby odejść, to tylko po sezonie. Trzeba było nad tym myśleć w lecie, a nie w zimie, gdy nikt z czołówki kluczowego gracza nie sprzeda :)

W zimie skłaniałbym się w sumie ku temu Suarezowi. Wiadomo - gracz z Eredivisie, to nigdy nie wiadomo, ale zaryzykowałbym. Szybki gracz do ataku i na skrzydło, strzelający dużo bramek, niezły technicznie. Do tego jakiś pomocnik do środka i już kadra będzie się trochę lepiej prezentować ;)

Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 lis, 2009 21:51 
Tercera Division

Z Suarezem istnieje ryzyko, że się nie sprawdzi bo jednak Liga Holenderska to nie ten sam poziom co PD.Co do Fabregasa to od kiedy Barca wydaje 40mln na własnego wychowanka?Przecież w kolejce czekają już Dos Santos i Thiago, a transfer Cesca mógłby utrudnić im wejście do pierwszego składu.Arsenal i tak go nie puści, a sam Fabregas kilka razy w tym sezonie demonstrował swoją przynależność klubową.Myślę że lepszym interesem dla Barcelony byłby zakup Suareza

Życie jest jak papier toaletowy. Długie,szare i do dupy.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 lis, 2009 22:37 
HighTower

blaugranacule19 napisał(a):
Z Suarezem istnieje ryzyko, że się nie sprawdzi bo jednak Liga Holenderska to nie ten sam poziom co PD.Co do Fabregasa to od kiedy Barca wydaje 40mln na własnego wychowanka?Przecież w kolejce czekają już Dos Santos i Thiago, a transfer Cesca mógłby utrudnić im wejście do pierwszego składu.Arsenal i tak go nie puści, a sam Fabregas kilka razy w tym sezonie demonstrował swoją przynależność klubową.Myślę że lepszym interesem dla Barcelony byłby zakup Suareza

Nie kupować Cesca bo w kolejsce stoi Tiago i Dos Santos? Bez żartów! Fenomenalny zawodnik na lata, zważywszy na to jak kuleje w tej chwili nasza pomoc i mieli byśmy go nie sprowadzić bo czeka dwóch młokosów? Uśmiałem się po pachy.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 lis, 2009 22:52 
Fishermans Friend

Jak tak oglądam kolejne mecze Arsenalu i widzę, grającego tam Fabregasa, w dodatku od niedawna z opaską kapitana na ramieniu, to po prostu nie chce mi się wierzyć, by Wenger za jakiekolwiek pieniądze oddał go do Barcelony. Póki co, mam podobny pogląd jak Anik. Cesc zbyt dużo zawdzięcza Arsenalowi, by teraz bez skrupułów odejść do Blaugrany, jako przywódca Kanonierów.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 lis, 2009 23:27 
HighTower

Zwróć uwagę na prostą kwestię - on też wreszcie chciałby coś osiągnąć. Po co mu sama opaska kapitańska? Piłkarz jest spełniony gdy wygrywa trofea, a u nas dodatkowo mógłby stać się jeszcze lepszy, grając z takimi wyśmienitymi zawodnikami. Jeżeli sam Cesc powie że chciałby wrócić na Camp Nou to Wenger będzie miał mało do gadania.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 lis, 2009 23:34 
Fishermans Friend

McBet napisał(a):
Jeżeli sam Cesc powie że chciałby wrócić na Camp Nou to Wenger będzie miał mało do gadania.

Oczywiście. To nie podlega dysusji.

Tylko właśnie nie jestem pewien, czy Cesc tak chętnie przejdzie do Barcelony. Arsenal radzi sobie w tym sezonie świetnie w Lidze Mistrzów, a w Premiership także idzie im coraz lepiej. Poza tym, mają coraz ciekawszy skład, biorąc pod uwagę formę Arshavina, Van Persiego, Nasriego, powrót Eduardo, oprócz tego solidnego Bendtnera i Songa w pomocy, trzeba przyznać, że wygląda to imponująco, zwłaszcza patrząc na wiek poszczególnych z tych graczy.

No, ale tak jak wspomniałeś. Jeśli Fabregas nie będzie miał zamiaru czekać, aż drużyna Kanonierów "dorośnie" do trofeów, to pewnie przeniesie się do Barcy, co byłoby świetnym ruchem dla nas. Mimo tego, ja wciąż nie mogę uwierzyć, by Cesc ot tak przeszedł po tylu latach w Londynie, z powrotem do nas.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 lis, 2009 23:34 
All-in!

Henry był zdecydowanie ważniejszą postacią w Arsenalu niż Fabregas. I to Arsenalu nie stającym się powoli pośmiewiskiem i dziwolągiem Premiership, tylko tego zespołu, który potrafił przejść przez rozgrywki grając zajebistą piłkę i jeszcze nie przegrać ani jednego spotkania. A wystarczył jeden impuls - chęć zdobycia Ligi Mistrzów. Myślę, że Fabregas ma wśród swoich marzeń poza właśnie Pucharem Mistrzów to jedno związane z triumfem w rodzimej lidze.

barcalover napisał(a):
Cesc zbyt dużo zawdzięcza Arsenalowi, by teraz bez skrupułów odejść do Blaugrany

Akurat o niego można być spokojnym. W sumie jeszcze kilka lat temu można by było powiedzieć: Cesc zbyt dużo zawdzięcza Barcelonie, by teraz bez skrupułów odejść do Arsenalu. Prawda? :)

Wciśnij prawy Alt

Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 lis, 2009 23:39 
Fishermans Friend

hanc napisał(a):
barcalover napisał(a):
Cesc zbyt dużo zawdzięcza Arsenalowi, by teraz bez skrupułów odejść do Blaugrany

Akurat o niego można być spokojnym. W sumie jeszcze kilka lat temu można by było powiedzieć: Cesc zbyt dużo zawdzięcza Barcelonie, by teraz bez skrupułów odejść do Arsenalu. Prawda? :)

To nie to samo. Patrząc na szacunek jakim darzą go kibice i Wenger oraz dokładając do tego opaskę kapitana, można powiedzieć, że Fabregas jest najważniejszą postacią teraźniejszego Arsenalu. A w Barcelonie? Tutaj nie był nikim ważnym, gdy odchodził.

hanc napisał(a):
Henry był zdecydowanie ważniejszą postacią w Arsenalu niż Fabregas. I to Arsenalu nie stającym się powoli pośmiewiskiem i dziwolągiem Premiership, tylko tego zespołu, który potrafił przejść przez rozgrywki grając zajebistą piłkę i jeszcze nie przegrać ani jednego spotkania. A wystarczył jeden impuls - chęć zdobycia Ligi Mistrzów. Myślę, że Fabregas ma wśród swoich marzeń poza właśnie Pucharem Mistrzów to jedno związane z triumfem w rodzimej lidze.

Jeśli chodzi o ten element, to ja bym także zwrócił uwagę na wiek obu porównywanych panów. Henry siedział już w profesjonalnej piłce długo i przez tyle lat nie mógł zdobyć LM i to właściwie tylko to trofeum mu pozostało, by mógł powiedzieć, że zdobył wszystko.

Z Cesciem jest inaczej. U niego może wystąpić chęć przywodzenia drużyną, która będzie dopiero kroczyć po trofea. Krajowe, europejskie itd. W jego przypadku ambicja, nie musi oznaczać przymusu odchodzenia do silniejszego zespołu... tak mi się wydaje ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pt 06 lis, 2009 00:08 
HighTower

Jest jeszcze jedna ważna rzecz. W momencie w którym silne kluby zaczną się zgłaszać do Arsenalu z gotówką, po mniej ważnych piłkarzy niż Fabregas, Arsenal na pewno będzie ich sprzedawał bo jak wiadomo potęgą ekonomiczną ten klub nie jest, a wiązać się to może z tym, że Fabregas nie będzie chciał siedzieć w druzynie, która od dawien dawna bazuje na ściąganiu młodych perspektywicznych zawodników i rozwijaniu ich, ale nie wzmacnia się klasowymi piłkarzami by móc walczyć na wszystkich frontach. To może przekonać Fabregasa do odejścia. Pomyśl sobie w ten sposób. Wolałbyś żeby w przyszłości mówiono o Tobie "Były kapitan drużyny która nigdy nic nie osiągnęła"? Czy może wolałbyś "Jeden z ważnych elementów wspaniałego zespołu który demolował rywali i zgarnął nie jedno trofeum"? Oczywiście nieco koloryzuje, ale nie jest to mocne przesadzenie.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 06 lis, 2009 00:26 
All-in!

Zgadza się. Co roku jest ta sama śpiewka: na jesieni wszyscy się podniecają formą chłopców Wengera; tym jak doskonale potrafi zbudować zespół bazujący na młodych graczach, itd., a potem na wiosnę gdzieś brakuje oddechu, gdzieś wyrachowania i bajka się kończy. W lidze póki co idą jak burza, ale dla mnie od dawna faworyt do wygrania Premiership w tym sezonie jest tylko jeden - Chelsea. Jeszcze jak Drogba wrócił do formy, to nie będzie w tym roku na nich mocnego.

Wciśnij prawy Alt

Tytuł:
PostNapisane: Pt 06 lis, 2009 07:29 
Semper fi

Ja bm się jeszcze zastanowił nad Di Maria, wczoraj oglądałem mecz Benfici i trzeba powiedzieć, że ten chłopak zagrał świetnie, bardzo ładne dośrodkowania, szybki, mocny celny strzał. Warto się nim zainteresować. W letnim okienku była o nim mowa, nawet się przewijał temat, że Barca po wypożyczeniu brazylijczyka podpisała jakąś umowę o pierwokupie, prawda to czy mi się przyśniło? :D

Niestety hanc ma rację, bardzo lubię i szanuję Arsenal za pracę z młodyi, i za to że są fajną drużyną. Ale co roku Arsenal gra dobrze, a poźniej brakuje czegoś i nagle zostają z niczym. Cesc powinien się u nas znaleźć w letnim okienku, jeśli nie przyjdzie to będzie to mała porażka zarządu, chłopak to jedyny godny człowiek który może zastąpić Xaviego, ma 22 lata, więc wiele lat przed nim. Musi przyjść.

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 06 lis, 2009 10:22 
Primera Division

Nawet nie zastąpić,bo Barcelona w tym sezonie rozegra masę meczy (oczywiście liczę na dalszą grę w LM), więc cała trójka Xavi, Iniesta i Cesc mieli by sposobność do grania, w dodatku nie daj boże jakaś kontuzja czy słabsza forma,zawsze jest możliwość manewru.
W dodatku Cesc imponuje skutecznością co w obecnej chwili jest także nie bez znaczenia.
Oczywiście zgadzam się że pozyskanie go nie będzie łatwą sprawą ale na pewno nie niemożliwą...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1