Teraz jest N 18 lis, 2018 13:01

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 358 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 10:31 
Ibracadabra

JAs napisał(a):
To ze sedziemu sie wydawalo to nie znaczy ze byl!

No ale o tym, że połowy spalonych Zlatana też w rzeczywistości nie było i to były błędy sędziego już nie mogłeś napisać? :oczy:

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 10:36 
El Crack Total

Połowy ? A nie 3/4 ? Może jakąś kompilkę zrobisz ze spalonymi słusznym i niesłusznymi ? Wczoraj Villa miał tyle gwizdniętych niesłusznych spalonych ile Zlatan przez cały sezon. Nareszcie można było delektować się szybką grą Barcy, bez męczarni spowodowanymi człapaniem \o/ IbryCadabry \o/. Stara, dobra Barcelona z sezonu 08/09 powraca tylko, że bez kochanego czarnucha na szpicy :) A Ty idź oglądać Milan ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 13:45 
Pichichi

Ero napisał(a):
Stara, dobra Barcelona z sezonu 08/09 powraca

Ocenimy po wynikach.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 13:54 
Fishermans Friend

Powtórzenie tamtych wyników jest niemal niemożliwe, więc nie do końca po samych wynikach. Tutaj nie chodzi tylko o efekty, ale o styl gry, sposób dominowania nad przeciwnikami, lekkość zdobywania goli, miejsce na boisku, poruszanie się napastników, wymienność pozycji itp.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie, 2010 13:22 
El Crack Total

Robinho na testach medycznych w Milanie już, kuźwa że my go nie wzięliśmy, gdy nam go oferowano - piłkarz o takiej klasie, wyszkoleniu technicznym, mobilności, doświadczeniu w La Liga :/

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie, 2010 13:25 
La sexta maravilla

I za marne grosza. Hala Pep y Rosell!

"Na boisku za swoich kolegów z drużyny oddałbym życie" - Deco

[1984 - 2007] R.I.P. Antonio Puerta

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie, 2010 13:28 
El Crack Total

Ice ty chyba jesteś przewrażliwiony, co do tego ma Rosell?? Zawodnik był do zaklepania w każdej chwili, wystarczyło słowo Pepa i podpisywaliśmy z nim kontrakt, tymczasem było wręcz odwrotnie, Guardiola stanowczo się tej transakcji sprzeciwił.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie, 2010 13:29 
Pichichi

MILAN ! D Z I Ę K U J E M Y :D

tylko za kogo on tam będzie grał :roll: no chyba ze trener Milanu będzie grał 4-4-2, nie mam pojęcie to nie mój problem. Mediolańskie puby na pewno poczują "magię" Robsona.

„Prosimy nie karmić Pepe, może być agresywny”.

Sponsorem podpisu jest ActiveJet

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie, 2010 13:31 
El Crack Total

Szkoda, wygląda na to że koncepcja Pepa polega na kolejnym sezonie bez skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia. Trochę durna wg mnie, ale trudno.

Generalnie jak już parę miesięcy temu podchodziłem do Guardioli z dystansem, tak ostatnimi czasu zaczyna mi to coraz gorzej wyglądać.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie, 2010 13:32 
Pichichi

okube napisał(a):
Ice ty chyba jesteś przewrażliwiony, co do tego ma Rosell?? Zawodnik był do zaklepania w każdej chwili, wystarczyło słowo Pepa i podpisywaliśmy z nim kontrakt, tymczasem było wręcz odwrotnie, Guardiola stanowczo się tej transakcji sprzeciwił.

A Rosell nigdy nie podejmuje decyzji wbrew Guardioli... widzielismy to na przykladzi Chygrynskiego.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie, 2010 13:34 
Semper fi

No i pięknie :wleb:
Ależ szkoda, bo za pomocą Robsona można było zrobić lepszy biznes. Interes, który byłby o wiele lepszy niż samo odejście Zlatana. Mianowicie Mancini chciał Zlatana, my chcieliśmy się go pozbyć. ManC by nam jeszcze dopłaciło, ale skończyło się zupełnie inaczej. Robson odejdzie za góra 15mln (!) do Milanu. Trudno jakoś się z tego wyjdę :wink: Będziemy oglądać więcej Pedra, Bojana być moze Jeffrena, też nie najgorsze rozwiązanie, niemniej szkoda.

Transfer Robsona był o tyle ważny, że rozwiązał by najważniejszą sprawę w Barcelonie, mianowicie brak przesuwania Iniesty na skrzydło. A tak mimo, że jest Bojan, Pedro, Jeffren-Iniesta będzie grał na skrzydle.Ehhh

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie, 2010 13:41 
El Crack Total

Szkoda , ze nie dla Barcy. Milan się wzmocnił w ataku nieprawdopodobnie w stosunku do kosztów. Ale czy aby nie oznacza to odejścia Ronniego do ojczyzny ?

W tym okienku naprawdę można było rozbudować skład o super grajków za niewielką cenę ( m.i. Diego , Robinho). Pep ich nie chciał. I przestańcie mieszać do tego Rosella. Naprawdę za to chcecie go winić ? Może i tak powinno być , że Pep nic nie powinien mieć do gadania a zająć się tylko trenowaniem jak w 1 sezonie ale tak nie jest póki co.

Przykład Czygry jest ekstremalny ,jednorazowy i dotyczył zawodnika odchodzącego. Co za różnica ? Ano taka , że jak ktoś Pepowi wciśnie gracza którego nie chce to nie będzie on grał a jak się kogoś sprzeda wbrew Pepowi to nic się nie dzieje w drużynie. Kiepsko się prezentuje nasza kadra i taki Robinho , pomimo , że do najłatwiejszych do prowadzenia nie należy u nas mógłby skupić się na grze i dużo dać drużynie.

Moje takie osobiste ( prawdopodobnie mylne wrażenie) jest takie , ze w ataku rządzi Messi i wszystko musi być jemu podporządkowane. Muszą grać tylko ludzie których lubi. Coś w tym stylu ciężko mi to określić inaczej. Jakiś problem z obcokrajowcami w ataku jest i żadnej gwiazdy czy gwiazdki nie przewiduję do nas w najbliższym czasie. Chyba , że kumpel czy osoba z którą Messi i w mniejszym stopniu reszta "ważnych" się dobrze dogaduje. Troszkę chyba wpływ drużyny na decyzje kadrowe jest za duży. Takie wrażenie odnoszę a teksty Xaviego najpierw o Cescu a teraz o Torresie są nazywając rzeczy po imieniu żenujące. Lepiej powinien się skupić na grze a nie kaperowaniu w prasie swoich kumpli do gry.

Ostatnio edytowano Wt 31 sie, 2010 13:46 przez sop, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie, 2010 13:46 
Semper fi

sop napisał(a):
Moje takie osobiste ( prawdopodobnie mylne wrażenie) jest takie , ze w ataku rządzi Messi i wszystko musi być jemu podporządkowane. Muszą grać tylko ludzie których lubi. Coś w tym stylu ciężko mi to określić inaczej. Jakiś problem z obcokrajowcami w ataku jest i żadnej gwiazdy czy gwiazdki nie przewiduję do nas w najbliższym czasie. Chyba , że kumpel czy osoba z którą Messi się dobrze dogaduje.

Myślę, że teoria bardzo błędna. Mogło by to i tak wyglądać, ale przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i odpowiedz sobie czy coś takiego jest możliwe. Nie sądze. Pep go nie chciał z jakiegoś powodu. Jakiego? Ciężko powiedzieć. Może po prostu ufa graczom z cantery, nie lubi mieć zbyt wielu graczy w zespole, ktorzy powinni grać w podstawowej 11.

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie, 2010 13:49 
El Crack Total

Właśnie się zastanawiam dlaczego Pep go nie chce ( kiedyś go chciał , takie plotki był ale rada drużyny nie byłą zadowolona - chyba dobrze sobie przypominam ale jak się mylę to poprawcie mnie). Mało tego dlaczego Pep nie chce nikogo do ataku poza Hiszpanami ? Poza ludźmi znającymi się z reprezentacji czy na stopie koleżeńskiej. Nie wiem. Dodatkowy skrzydłowy to obowiązek a Robinho prawdopodobnie swoim stylem gry by do nas pasował.
Trudno mi to pojąć i może stąd snuję różne teorie ale coś w tym chyba jest. Wśród naszych wychowanków nie widać gracza mającego odpowiednie umiejętności.

A czy Pep lubi wąską kadrę w mało nazwisk do pierwszej 11 ? Chyba nie bo ostatnio coś mówił w stylu musimy się modlić , żeby nie było kontuzji. Jakby był zadowolony z kadry i miał odpowiednich zmienników to by pewnie tak nie mówił.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie, 2010 13:56 
El Crack Total

swis napisał(a):
okube napisał(a):

A Rosell nigdy nie podejmuje decyzji wbrew Guardioli... widzielismy to na przykladzi Chygrynskiego.
A Pep w parę dni przecież zdania nie zwykł zmieniać, widzieliśmy to na przykładzie Zlatana. Rosell przed wyborami podkreślał, że to trener w największym stopniu będzie decydował o tym, kto zasili skład. Jest to o wiele "zdrowszy" model, niż ten zmuszający szkoleniowca do wkomponowania w skład na siłę, wbrew swojej koncepcji, "prezentów" od zarządu. Problemem jest w kwestii sprowadzenia Robsona był upór, z jakim Guardiola odrzucał możliwość jego sprowadzenia - nawet najmniej bystry prezydent klubu, wiedząc że szkoleniowiec rękami i nogami wzbrania się przed sprowadzeniem danego piłkarza, nie zdecyduje się na jego kupno - to zawsze są jakieś koszty, a więcej niż pewna dla takiego grajka będzie ławka, bez względu na to, że na papierze byłby jednyn z najsilnieszych punktów ofensywnych zespołu.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie, 2010 14:20 
Primera Division

sop napisał(a):
A czy Pep lubi wąską kadrę w mało nazwisk do pierwszej 11 ? Chyba nie bo ostatnio coś mówił w stylu musimy się modlić , żeby nie było kontuzji. Jakby był zadowolony z kadry i miał odpowiednich zmienników to by pewnie tak nie mówił.

Sam się zaplątałeś. Najpierw piszesz co chcemy od Rosella, po czym dodajesz, że Pep jest niezadowolony z kadry. Skoro jest niezadowolony to na pewno zabiegał jeszcze o jakiś transfer, zwłaszcza, że po meczu z Racingiem powiedział, że jeszcze jeden zawodnik jest bardzo możliwy. Bartomeu stwierdził, że kadra jest kompletna i transferów nie będzie. Wydaję mi się więc, że transfer skrzydłowego zablokował Rosell ( bo kto inny skoro Guardiola powiedział to co powiedział), który permanentnie 'reperuje' budżet. A w mediach rozgłoszono, że Guardioli zespół się podoba taki jaki jest, żeby nie wyszło, że zarząd jednego z najlepszych zespołów w historii skąpi kasy na transfery :]
Co do Robinho - to jasne, przydałby nam się i to bardzo. Ale skoro Iniesta będzie grał na skrzydle to na ławce siedzi Pedro. Ściągnięcie Masche spowodowało, że pomoc też już nie wygląda tak tragicznie. Ja ciągle ufam Guardioli i wierzę, że wie co robi.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie, 2010 14:31 
El Crack Total

Otóż nie ja się zaplątałem ale Pep.

Raz mówi , że jest zadowolony z obecnej kadry ( czy aby nie mówił tak jeszcze przed transferem Mascherano ) a z drugiej strony mówi , że trzeba liczyć na to , że nie będzie kontuzji. Oczywistym jest , że nie ma w tym winy Rosella a schiza na jego temat jest dosyć duża wśród kibiców Barcy. Bo prezes nie kupi zawodników bez przynajmniej błogosławieństwa trenera.

Rosell nie chciał Marqueza ? Rosell nie chciał Ibry ? Pewnie Zlatana też nie chciał ale to właśnie słówko też bo trener zdecydował. A wszystkie opinie bazują na sprzedaży Czygry wbrew woli Pepa. Tak zdarzył się taki incydent ale była to wyjątkowa sytuacja bo wyjątkowo irracjonalny był to transfer.

A wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują , że transferu Robinho nie chciał Pep. Zarząd pewnie byłby szczęśliwy , że za dobrą cenę kupuje bardzo dobrego , pasującego do nas grajka. Tak prędzej czy później takie wzmocnienie będzie musiało nastąpić a wtedy zachcianka Pepa może być dużo droższa.

Ostatnio edytowano Wt 31 sie, 2010 14:38 przez sop, łącznie edytowano 3 razy

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie, 2010 14:31 
El Crack Total

raczej po prostu zarząd popatrzył na kalendarz i uznał, że jakikolwiek racjonalny transfer nie jest mozliwy w ciągu 96 godzin. Ale co tam. Dla Pepa kalendarz się nie liczy, on może zarządać transferu nawet dzis!

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie, 2010 14:43 
Primera Division

sop napisał(a):
Rosell nie chciał Marqueza ? Rosell nie chciał Ibry ? Pewnie Zlatana też nie chciał ale to właśnie słówko też bo trener zdecydował. A wszystkie opinie bazują na sprzedaży Czygry wbrew woli Pepa. Tak zdarzył się taki incydent ale była to wyjątkowa sytuacja bo wyjątkowo irracjonalny był to transfer.

No wiesz trudno żeby sytuacja wyglądała tak, że Pep twierdzi iż nie potrzebuje zawodnika w zespole, a prezes go zostawia. Jest to tak samo absurdalne jak to, że prezes pozbywa się piłkarza, którego trener chce zostawić ;) oczywiście, że Pep zawalił, bo sam nie wie czego chce ale nie bez winy jest Rosell, który powinien stworzyć trenerowi jak najlepsze warunki do pracy i jeżeli Guardiola mówi: " Jeszcze jeden zawodnik wchodzi w grę" nawet 30 sierpnia, to powinien reagować i tego piłkarza za wszelką cenę sprowadzić*, a przynajmniej się starać :]

E: Nawet jeżeli pozostało 96 h

Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 sie, 2010 19:15 
El Crack Total

Ciekaw jestem jaka będzie reakcja Bernabeu za każdym razem jak Robson będzie mieć piłkę. Rzucać jak Balotelli to pewnie się nie będzie, ale kto tam wie :) Znając Real to jednak może nam bramkę lub dwie wpakować, szczególnie mając Pato, Ibrę i R10 u boku.

Ataku Milanu Inter się powinien w tym sezonie bać.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 358 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1