Teraz jest So 29 lut, 2020 13:03

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 09 gru, 2010 17:03 
Kierownik zamieszania

sciahoo napisał(a):
Podobno Pepe nie może dogadać się w sprawie kontraktu z władzami :lol2:

A co, otwieramy sekcje kick-boxingu? Nadawalby sie pierwszorzednie. :D

Tytuł:
PostNapisane: Cz 09 gru, 2010 17:05 
El Crack Total

taa, niech tylko Ibra wróci z Milanu :lol2:

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Tytuł:
PostNapisane: Cz 09 gru, 2010 17:45 
Pete Sampras

wujo444 napisał(a):
Obaj mają po 31 lat, ale patrząc na fizjologię Francuza, ten może u nas biegać i do 36 roku życia :)

Maxwell ma nawet 29 lat, więc tym bardziej nie przewiduję, żeby się szybko zestarzał. A co do Abidala, to sądzę, że za jakiś czas zostanie przesunięty na środek obrony, choć akurat na tej pozycji jego gra do mnie nie przemawia.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

Tytuł: :)
PostNapisane: Cz 09 gru, 2010 18:01 
Łowca autografów

Mnie Maxwell nie przekonuje jest bardzo statyczny i mnóstwo podań do tyłu, brakuje mi u niego przebojowości takiej jak u Bale. Biorąc pod uwage jego wiek czyli 21 lat byłaby to inwestycja na długie lata a pod względem technicznym nie odbiegałby mocno moim zdaniem ale w Barcelonie na pewno by się jeszcze rozwinął.

Edit:

a ktos tam napisal ze Abidal to zawodnik na dlugie lata.. dość często kontuzjowany jak na pilkarza na dlugie lata

Ostatnio edytowano Cz 09 gru, 2010 19:32 przez polkos, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł: Re: :)
PostNapisane: Cz 09 gru, 2010 18:10 
Segunda Division

polkos napisał(a):
Mnie Maxwell nie przekonuje jest bardzo statyczny i mnóstwo podań do tyłu, brakuje mi u niego przebojowości takiej jak u Bale. Biorąc pod uwage jego wiek czyli 21 lat byłaby to inwestycja na długie lata a pod względem technicznym nie odbiegałby mocno moim zdaniem ale w Barcelonie na pewno by się jeszcze rozwinął.

Nie rozumiesz, że Bale to lewy pomocnik, nie obrońca. Na obronie lekko mówiąc spisywał się przeciętnie. Zresztą w Tottenhamie często idzie podanie do Bale'a, ten przebiega pare milionów km, i wrzuca na Croucha - cała taktyka :D . Już bardziej Modrić pasuje do Barcelony.

Gdzieś tam przeczytałem, że ew. Stefan Radu (lewy obrońca Lazio) może trafić do Barcy.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 09 gru, 2010 18:17 
El Crack Total

Gary napisał(a):
wujo444 napisał(a):
Obaj mają po 31 lat, ale patrząc na fizjologię Francuza, ten może u nas biegać i do 36 roku życia :)

Maxwell ma nawet 29 lat, więc tym bardziej nie przewiduję, żeby się szybko zestarzał. A co do Abidala, to sądzę, że za jakiś czas zostanie przesunięty na środek obrony, choć akurat na tej pozycji jego gra do mnie nie przemawia.

patrz, a mnie się ubzdurało, ze są równolatkami :D Zgodzę się, ze na środku źle się ustawia, ale może to kwestia treningu i zrozumienia z resztą bloku obronnego.

Tytuł: Loro
PostNapisane: Cz 09 gru, 2010 18:30 
Łowca autografów

Naturalnie, ale moim zdaniem by pasował na tą przysłowiową lewą obrone w Barcelonie, poniewaz boczny obrońca w Barcelonie i tak wiecej robi sprintow pod bramke przecwinika niż faktycznie broni swojej bramki, Alves wiecej spedza czasu na połowie przeciwnika;p oczywiscie metafora taka. Ale jak wiekszość uwaza że by nie pasował to moze macie racje i sie myle co do niego i przyszlosci w naszym klubie:)

Tytuł:
PostNapisane: Cz 09 gru, 2010 18:38 
Primera Division

No tak, Alves pobiegnie pod bramkę przeciwnika, Bale też i kto zostanie bronic przy kontrach ? Dwóch obrońców i defensywny pomocnik ? Bez żartów. Do tego Bale do obrony się zdecydowanie nie nadaje, a Alves chociaż potrafi bronic to też jest lepszy w ataku. Lepsze drużyny jechałyby nas niemiłosiernie na bokach. Do tego cena za Walijczyka to pewnie jakieś 40 mln, więc dzięki. Zestaw Abidal/Maxwell jest na tą chwilę idealny. A na lewego pomocnika do nas też się nie nadaje.

Tytuł: .
PostNapisane: Cz 09 gru, 2010 18:42 
Łowca autografów

heh no własnie dwóch obrońców i defensywny pomocnik którzy spowolnią akcje przecwinika a w tym momencie cała druzyna wraca pod swoją bramke wlasnie na tym polega nowoczesna pilka nozna ze nie tylko trzech napastnikow atakuje bramke rywala i nie tylko 4 obroncow broni

Tytuł:
PostNapisane: Cz 09 gru, 2010 19:04 
Primera Division

Nie myl nowoczesnego futbolu z brakiem rozsądku. Nieprzypadkowo napisałem najlepsze drużyny, bo te będą pod naszym polem karnym zanim ktokolwiek wróci. No i u nas daleko jest od standardowej sytuacji, że atakują tylko ofensywni zawodnicy. Więc jeździec bez głowy na lewej obronie to ostatnie co nam trzeba.

PostNapisane: Cz 09 gru, 2010 19:42 
Łowca autografów

nie jest to jezdziec bez glowy ale widocznie musi jeszcze to udowodnić żebyś zmienił zdanie. gość za rok dwa bedzie nie do zatrzymania patrzac na to jak sie rozwija jego kariera.

Tytuł:
PostNapisane: So 11 gru, 2010 08:41 
Primera Division

Moim zdaniem pozbywanie się Nolito jest błędem, nie jest zaskoczeniem że wiele klubów się nim interesuje,i to że w wieku 24 lat nie chce grać w rezerwach,nawet jeżeli są to rezerwy takiego klubu jak Barcelona. Teraz jest odpowiedni czas żeby włączyć go do pierwszego zespołu, Manuel ma talent i jest duża szansa że będzie naprawdę klasowym graczem. Wiem że z przodu u nas jest wielka rywalizacja, ale jest jedno rozwiązanie ,wypożyczyć Bojana. Wiem że zaraz poleja się fala krytyki,Bojana?? chyba zwariowałeś- ale choć też bardzo go lubię,obiektywnie patrząć coraz bardziej się przekonuje że Bojan pewnego poziomu już nie przeskoczy,i Pep to też widzi i dlatego nie ma sznas nigdy stać się postacią numer jeden w ataku.

Tytuł:
PostNapisane: So 11 gru, 2010 10:42 
El Crack Total

Nolito ma 24 lata i w tym wieku już powinien grać na maksimum swoich możliwości. Jest na granicy pierwszej i drugiej drużyny. Dużo lepszy już nie będzie. Lepiej go sprzedać i dostać te 2 mln euro i zwolnić miejsce dla młodszych.

Tytuł:
PostNapisane: N 12 gru, 2010 09:00 
Primera Division

Też jestem zdania, że Nolito jest po prostu za stary na pierwszy skład, podobnie zresztą jak Soriano. 24 lata to już powinien grac regularnie w Primera. A Barcelona tego mu nie zapewni. Wolę wprowadzanie młodszych zawodników.

Tytuł:
PostNapisane: N 12 gru, 2010 11:36 
Pichichi

co to znaczy zwolnić miejsce dla młodszych? chłopak ma 24 lata, do Barcy B trafił w 2008 roku i od tego czasu z tego co obserwuje gra bardzo dobrze, strzela bramki, asystuje, ma niezły zryw z piłką, przebojowość. To, że wcześniej nie udało mu się zaistnieć w Primera Division o niczym nie świadczy. Nie każdy ma szczęście do menedżerów i innych doradców. Liczy się tu i teraz, a na ten moment to ten chłopak umiejętnościami zjada Bojana dupą.

Oczywistym jest, że widząc szansę gry w takiej Benfice może on zdecydować się na taką opcję. Ale moim zdaniem zamiast kolejnych oper mydlanych, płaszczenia się przed innymi byleby wyciągnąć jakiegoś grajka z ich klubu, to należy zająć się tymi których mamy pod nosem.

„Prosimy nie karmić Pepe, może być agresywny”.

Sponsorem podpisu jest ActiveJet

Tytuł:
PostNapisane: N 12 gru, 2010 12:49 
El Crack Total

mamy już dwóch średnich graczy na ławce (Bojana i Jeffrena), wiec po co 3-ci? Potrzebny jest ktoś przebojowy na skrzydło, a Nolito jak przychodził w 2008 roku, to z pewnością nie miał nadziei na awans do pierwszej drużyny - jeśli Barca kupuje kogoś >20 lat, to od razu trenuje on z pierwszym zespołem, a nie czeka, czy się coś wykluje. Nie widzę w nim zawodnika na miarę Barcy, i uważam, że powinien odejść czym prędzej, aby zwolnić miejsca w Barcie B młodszym graczom. I tak im nie zależy na niczym więcej jak utrzymaniu w Segunda...

Tytuł:
PostNapisane: N 12 gru, 2010 14:17 
Primera Division

Przeskok z drugiej do pierwszej ligi jest ciężki. Przeskok z drugiej ligi na poziom wymagany przez Barcelonę to już w ogóle. I 20 czy tam 19 latek się jeszcze rozwiną to przy 24-letnim gościu wątpię. Jak zagra to, co Bojan pod koniec tamtego sezonu to będziemy mogli pogadać czy go zjada dupą.

Tytuł: Nolito
PostNapisane: N 12 gru, 2010 15:29 
Łowca autografów

qbarca. w 100% się z Tobą zgadzam! Dać szansę Nolito, chłopak ma możliwości i to nic nie zmienia że wchodzi do pierwszej jedenastki mając wiecej latek na karku.

Edit:
@Igl
poogladaj sobie co dzisiaj robi w meczu z chelsea bale, i nie rozsmieszaj mnie ze gosc nie ma techniki. Gosc w pojedynke z połową druzyny sie drybluje zaklada siatki itp itd. total kozak ale Ty se dalej uwazaj ze to jezdziec bez głowy.:)

Ostatnio edytowano N 12 gru, 2010 21:58 przez polkos, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: N 12 gru, 2010 18:46 
Primera Division

Jak mi zacytujesz gdzie napisałem, że nie ma techniki, to winszuję. Tak, dalej uważam że dwóch ofensywnych obrońców to za dużo. Nawet jeśli nazywają się Bale i Alves.

PostNapisane: N 12 gru, 2010 19:03 
Łowca autografów

masz racje, o technice napisał gary, ale chlop bedzie robił furore w najblizszych latach.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1