Teraz jest So 18 sty, 2020 21:39

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 13 gru, 2010 10:56 
Pichichi

wujo444 napisał(a):
mamy już dwóch średnich graczy na ławce (Bojana i Jeffrena), wiec po co 3-ci? Potrzebny jest ktoś przebojowy na skrzydło, a Nolito jak przychodził w 2008 roku, to z pewnością nie miał nadziei na awans do pierwszej drużyny - jeśli Barca kupuje kogoś >20 lat, to od razu trenuje on z pierwszym zespołem, a nie czeka, czy się coś wykluje. Nie widzę w nim zawodnika na miarę Barcy, i uważam, że powinien odejść czym prędzej, aby zwolnić miejsca w Barcie B młodszym graczom. I tak im nie zależy na niczym więcej jak utrzymaniu w Segunda...

kupili go do Barcy B, ale kto się spodziewał, że chłopak tak dobrze będzie sobie radził a jego umiejętności pójdą w górę. Nolito przypomina mi trochę Pedro. Wczoraj Orłowski o nim powiedział, że grając obok takich asów a Barcelonie można się wspaniale rozwinąć. Śmiem twierdzić, że Nolito też by grał jeszcze lepiej. Młodszy nie znaczy lepszy, a 24 lata to nie emerytura.

„Prosimy nie karmić Pepe, może być agresywny”.

Sponsorem podpisu jest ActiveJet

Tytuł: Re: Nolito
PostNapisane: Pn 13 gru, 2010 11:40 
Pete Sampras

polkos napisał(a):
poogladaj sobie co dzisiaj robi w meczu z chelsea bale, i nie rozsmieszaj mnie ze gosc nie ma techniki. Gosc w pojedynke z połową druzyny sie drybluje zaklada siatki itp itd. total kozak ale Ty se dalej uwazaj ze to jezdziec bez głowy.:)

Nadal uważam, że to nie jest gracz odpowiedni dla Barcelony i wczorajsze wyczyny Bale'a mnie nie przekonują do zmiany zdania, tak jak obecna postawa Ibry w Milanie nie sprawia, że zmienię swoją opinię na temat jego wpasowania w nasz styl gry. Zlatan imponował wieloma wspaniałymi zagraniami w lidze włoskiej, ale u nas się nie sprawdził, bo jego predyspozycje do szybkiej gry kombinacyjnej na małej przestrzeni nie były wystarczające. I myślę, że Bale, moim zdaniem piłkarz od Ibry technicznie słabszy, też nie dałby rady. Co prawda Walijczyk ma nad Zlatanem sporą przewagę szybkości, ale jednocześnie lubi on się rozpędzić i mieć dużo miejsca, a u nas gra się raczej na małej przestrzeni.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

Tytuł:
PostNapisane: Pn 13 gru, 2010 12:47 
El Crack Total

qbarca napisał(a):
kupili go do Barcy B, ale kto się spodziewał, że chłopak tak dobrze będzie sobie radził a jego umiejętności pójdą w górę. Nolito przypomina mi trochę Pedro. Wczoraj Orłowski o nim powiedział, że grając obok takich asów a Barcelonie można się wspaniale rozwinąć. Śmiem twierdzić, że Nolito też by grał jeszcze lepiej. Młodszy nie znaczy lepszy, a 24 lata to nie emerytura.

Nie emerytura, ale chyba tylko w Polsce 24-latek to "młody perspektywiczny gracz".

Anyway, spór stoi w miejscu "uważam, że..." "nie uważam, że..." i mamy delikatny impas w argumentach :)

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Tytuł:
PostNapisane: Pn 13 gru, 2010 18:09 
Pichichi

dokładnie :) aczkolwiek nie chciałbym żebyśmy stracili tego gracza bo on w każdym kolejnym meczu udowadnia, że może być niezłym uzupełnieniem składu.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 13 gru, 2010 18:20 
El Crack Total

no tak, ale nie każdy chce być "uzupełnieniem składu", a woli powalczyć o pierwszą 11, o czym, chyba się zgodzisz, nie ma co marzyć w Barcelonie. Poza Katalonią ma szanse na karierę, w - seryjne grzanie ławy.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 13 gru, 2010 23:15 
Pichichi

możliwe, że tak, ale o Pedro też tak kiedyś myślałem :) poczekamy zobaczymy, ale pewnie masz rację i Barca go gdzieś opchnie za 2,3 mln euro chociaż spokojnie mogliby za niego z 5 mln wyciągnąć.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 14 gru, 2010 13:31 
El Crack Total

wujo444 napisał(a):
qbarca napisał(a):

Nie emerytura, ale chyba tylko w Polsce 24-latek to "młody perspektywiczny gracz".

Masz rację ale są wyjątki. A przykładem niech będzie Lucas Barrios który dopiero w wieku 25 lat został zauważony przez skautów z Europy i w rok zrobił prawdziwą furorę w Dortmundzie. I kilka potężnych klubów ma na niego ochotę.

Ja bym nie skreślał Nolito z racji wieku i dał mu szansę, a najlepiej kilka. Chłopak mi imponuje.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 14 gru, 2010 16:46 
El puto jefe

qbarca napisał(a):
możliwe, że tak, ale o Pedro też tak kiedyś myślałem :) poczekamy zobaczymy, ale pewnie masz rację i Barca go gdzieś opchnie za 2,3 mln euro chociaż spokojnie mogliby za niego z 5 mln wyciągnąć.

Niekoniecznie. Nolito ma kontrakt do końca sezonu i jeśli chcemy coś zarobić to trzeba go opchnąć już teraz. A jak za Afellaya daliśmy 3 miliony, to jeżeli ktoś zapłaci chociaż bańkę za niego, to będzie dobrze.

Na świecie powinna być ogłoszona tylko jedna pandemia. Pandemia debilizmu, który szerzy się w zastraszającym tempie i nie ma na niego lekarstwa.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 14 gru, 2010 17:28 
Łowca autografów

napewno Afelly bedzie dobrym wzmocnieniem

Més que un club!

Tytuł:
PostNapisane: Wt 14 gru, 2010 20:25 
El Crack Total

jeee, sprzedajmy ostatniego rezerwowego środkowego obrońce. W końcu dawno nikogo nie przestawiliśmy z naturalnej pozycji, nie?

Tytuł:
PostNapisane: Śr 15 gru, 2010 12:46 
Primera Division

Właśnie przed chwilą przeczytałem na pasku w Orange Sport Info ,że FCB jest zainteresowana sprowadzeniem W.Szczęsnego.Nie wydaję mi się ,że jest to prawda, ale z pewnością mógł im sie spodobać po udanym meczu z Arsenalem.Szczęsny przechodząc do nas miałby nikłe szanse na pierwszy skład ze względu na V.V, rozgrywa on jak na razie dobry sezon, a kilka wpadek każdemu może się przydarzyć.Chyba że Polak będzie usatysfakcjonowany siedzeniem na ławce rezerwowych.W Arsenalu jest 3 bramkarzem, także zbyt często nie gra, a tutaj, gdyby Pinto odszedł miałby szanse grywać w "lżejszych" pucharowych meczach.Stałby się jednocześnie pierwszym Polakiem grającym w Katalońskim klubie.

Jest to z pewnością plotka,niestety, zgodnie z tym co napisał onet, Wojtek miałby się przenieść do nas w letnim okienku trasnferowym.

"Jak on przejdzie do Barcelony to ja będę na golasa biegał cały dzień po rondzie."- komentarz z onetu. :lol3:

Alfredo Di Stefano

:hold: Adam Małysz :hold:
http://tnij.org/ajnstein

Tytuł:
PostNapisane: Śr 15 gru, 2010 15:19 
Pichichi

haha dobry żart z tym Szczęsnym :)

co do Milito to jego agent już tą informację zdementował, chociaż prędzej czy później Gabriel odejdzie tak jak Rafa.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 15 gru, 2010 16:26 
Tercera Division

Polak w Barcelonie , fajnie by było . Barcelona potrzebuje bramkarza i Szczęsny przydałby się jako rezerwa.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 15 gru, 2010 16:34 
Primera Division

To plotka raczej, a nawet gdyby coś było na rzeczy nie chciałbym jego transferu. Chłopak ma duży potencjał i powinien grać i się rozwijać, w tej chwili nie ma szansy na wygryzienie VV. Mam nadzieję, że wkrótce odejdzie gdzieś, gdzie będzie mógł częściej grać, chociaż w sumie myśle że mógłby mieć szansę z Fabianem. Ale lepiej, jeżeli dwóch Polaków będzie bronić w dwóch klubach ;)

Tytuł:
PostNapisane: Śr 15 gru, 2010 18:08 
El Crack Total

Eeee, jak by był taki genialny to by go La Massia z Agrykoli już ściągała :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr 15 gru, 2010 18:20 
Pete Sampras

pawlo930 napisał(a):
Polak w Barcelonie , fajnie by było . Barcelona potrzebuje bramkarza i Szczęsny przydałby się jako rezerwa.

Barcelona potrzebować będzie rezerwowego bramkarza dopiero latem, a i to tylko pod warunkiem, że Pinto rzeczywiście odejdzie. Ale kandydatura Szczęsnego nie wydaje mi się odpowiednia. Szukamy raczej doświadczonego bramkarza, który zgodzi się siedzieć na ławce, ale w razie konieczności zagra i nie da plamy czy wręcz wspomoże zespół. Wojtek wydaje się spełniać tylko to ostatnie wymaganie. Nie mówiąc już o tym, że jego przyjście do nas mogłoby zahamować jego rozwój, bo on potrzebuje ogrania w meczach o stawkę, żeby dalej się rozwijać, a tego u nas by nie miał. Bo nie ma mowy o tym, żeby go kupić i wypożyczyć - wtedy zostalibyśmy bez zmiennika. I myślę, że Szczęsny to wie, a wydaje się na tyle mądry, że nie rzuciłby się jak Kuszczak na ławę w wielkim klubie, jeśli nie miałby żadnych szans na grę. Dlatego też uważam, że ta informacja jest mało realna.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

Tytuł:
PostNapisane: Cz 16 gru, 2010 11:44 
Basista prowadzący

Wojciech to nie profil bramkarza La Liga(a już na pewno nie Barcelony). Przeciętna gra nogami i szybkość od razu go dyskwalifikuje. Poza tym VV jest młody więc pewnie będzie stał między słupkami aż do czasu, kiedy mój chrześniak zacznie rozwiązywać równania z dwoma niewiadomymi :)

Bóg i historia ich ocenią za to, że perfekcyjnie działając jako madrycka V-kolumna zdemontowali ekipę jaka mogła być najlepsza na świecie i trwać tyle samo co 1000-letnia Rzesza, a trwała tak krótko i skończyła się 7upem. - prof. Wilczur o Sandro i s-ce.

Tytuł:
PostNapisane: N 19 gru, 2010 16:35 
El puto jefe

PSV żegna Afellaya:

Obrazek
Obrazek

Na świecie powinna być ogłoszona tylko jedna pandemia. Pandemia debilizmu, który szerzy się w zastraszającym tempie i nie ma na niego lekarstwa.

Tytuł:
PostNapisane: N 19 gru, 2010 23:09 
El Crack Total

Cytuj:
Aż 100 mln. euro chce przeznaczyć FC Barcelona na sprowadzenie na Camp Nou Cesca Fabregasa i Fernando Torresa - informują media na Wyspach.

:D

Tytuł:
PostNapisane: N 19 gru, 2010 23:49 
El Crack Total

Śmiech na sali...

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1