Teraz jest Wt 28 sty, 2020 14:55

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 13 sie, 2008 00:30 
Liryczny Filozof

hanc napisał(a):
Tego Lafitę średnio kojarzę i teraz jak przeglądam sobie jego dane, to widzę, że raczej średnio (wcale) kojarzę jego gębę.

Ale...

Leth napisał(a):
filigranowy zawodnik

1 m 88 cm. :) To nie jest siatkówka. :wink:

Punkt dla Ciebie. Zaskoczony jestem, że ten zawodnik mierzy 1 m 88 cm. Wydawało mi się, że ledwo dobija do 1,80 (w innym źródle jest napisane, że ma on 184 cm). Może dlatego, że jest szybki, doskonały technicznie i posiada skuteczny balans ciała w dryblingach. Nieistotne... Odnośnie Lafity i pierwszego z brzegu przykładu jego umiejętności, warto przypomnieć wygrany mecz z Realem po bramce... Pepe :wink:, gdzie był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem na boisku.

Żeby nie było offtopu, Silva strzelił dziś dwa gole w wygranym 3-1 spotkaniu z Vitesse... :hmm:

Tytuł:
PostNapisane: Śr 13 sie, 2008 01:26 
Łowca autografów

Cytuj:
A cena zaraz dojdzie do tej, za jaką moglibyśmy pozyskać Riberego (ten będzie niezdolny do gry jeszcze przez około miesiąc czasu).
Maksymalna cena za Silve to pewnie 30 mln a za Riberego musielibyśmy zapłacić około 50 (Chelsea dawała ponoć 40 baniek za niego a Bayern powiedział, że Frank nie jest na sprzedaż za żadne pieniędze)

David S. to ze wszystkich wymienionych kandydatur najlepsza opcja. Jedyna ciekawa alternatywa dla niego to Maxi, lecz Atletico nie zamierza sprzedawać swoich czołowych piłkarzy bo stoi przed nimi szansa by spełnić swe ambicje i dołączyć do elity europejskich klubów i dlatego za Rodrigueza musielibyśmy zapłacić prawdopodobnie więcej niż za Silve choć raczej klub z Madrytu odprawiłby nas z kwitkiem. Capel, Guardado, Lafita i inne wynalazki niech pograją jeszcze ze 2-3 sezony na tym poziomie to pogadamy. David miał 2 bardzo udane sezony (w Celcie i po powrocie z wypożyczenia) i ten ostatni umiarkowanie dobry na tle beznadziejnej Valenci a jak wliczymy do tego EURO to śmiało można powiedzieć, że był on udany. Wole 25 baniek za Silve niż kupować za grosze piłkarzy w stylu: ,,tego kwiatu to pół światu kroci". Z resztą Laporta jest pod ścianą i jeszcze jedno rozczarowanie równa się koniec mandatu. Dlatego postawi na piłkarzy pewniejszych, sprawdzonych. Mam kolegę, który jest kibicem Valenci od przegranego finału LM z Bayernem i ogląda praktycznie każdy mecz Nietoperzy na żywo, twierdzi, że Silva jest geniuszem. Dla mnie to opinia na wyrost. Ale czy Guardado czy innych Albinów nazwał ktoś kiedyś geniuszem? Skoro Cazorla lub Capel są lepsi od Davida Silvy to dlaczego w reprezentacji musieli uznać wyższość Kanaryjczyka? Dlaczego Silva ma komfort odmowy Arsenalowi, LFC czy MU? Przecież gdyby taki Lafita dostał ofertę od tych trzech gigantów to pewnie z wrażenia by popuścił.

Nie jestem strasznym fanem Silvy i widziałbym piłkarzy lepszych od niego na tę pozycje, lecz niestety rynek jest zawężony i nie ma do wyjęcia naprawdę doskonałych piłkarzy. IMO z podanych kandydatur najlepszy jest David i wolę zapłacić 2 razy więcej za niego niż za Capela który po kiwnięciu przeciwnika nie wie co ma zrobić z piłką.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 13 sie, 2008 02:22 
Liryczny Filozof

Darek10 napisał(a):
Cytuj:
A cena zaraz dojdzie do tej, za jaką moglibyśmy pozyskać Riberego (ten będzie niezdolny do gry jeszcze przez około miesiąc czasu).
Maksymalna cena za Silve to pewnie 30 mln a za Riberego musielibyśmy zapłacić około 50 (Chelsea dawała ponoć 40 baniek za niego a Bayern powiedział, że Frank nie jest na sprzedaż za żadne pieniędze)

David S. to ze wszystkich wymienionych kandydatur najlepsza opcja. Jedyna ciekawa alternatywa dla niego to Maxi, lecz Atletico nie zamierza sprzedawać swoich czołowych piłkarzy bo stoi przed nimi szansa by spełnić swe ambicje i dołączyć do elity europejskich klubów i dlatego za Rodrigueza musielibyśmy zapłacić prawdopodobnie więcej niż za Silve choć raczej klub z Madrytu odprawiłby nas z kwitkiem. Capel, Guardado, Lafita i inne wynalazki niech pograją jeszcze ze 2-3 sezony na tym poziomie to pogadamy.
Powiedz mi w takim razie, przez jaki okres czasu Silva grał "na tym poziomie"? Co to określenie w ogóle znaczy? Capel miał pierwszy sezon w PD fantastyczny, biorąc pod uwagę jego wiek. Młodziutki Hiszpan nigdy nie odstawi nogi, nieźle wrzuca, bardzo dużo biega i walczy. Zgadzam się, że czasami potencjał i młodzieńcza fantazja go przerasta. Dla mnie obecnie jest równorzędnym piłkarzem w zestawieniu z Silvą (gdyż moim zdaniem mają inne atuty). Dla Capela in plus: zaangażowanie oraz serce do gry, dla Davida - przegląd pola. W przypadku Guardado wypaliłeś kolejną bzdurę, gdyż ten zawodnik dłużej aniżeli Silva jest materiałem na gwiazdę, jednak póki co kontuzje nie pozwalają mu pokazać pełnej gamy możliwości.
Cytuj:
David miał 2 bardzo udane sezony (w Celcie i po powrocie z wypożyczenia) i ten ostatni umiarkowanie dobry na tle beznadziejnej Valenci a jak wliczymy do tego EURO to śmiało można powiedzieć, że był on udany.
Zgadzam się, że to były udane sezony, aczkolwiek zdecydowanie słabsze jak pierwszy sezon Capela w PD i porównywalne z Guardado.
Cytuj:
Wole 25 baniek za Silve niż kupować za grosze piłkarzy w stylu: ,,tego kwiatu to pół światu kroci". Z resztą Laporta jest pod ścianą i jeszcze jedno rozczarowanie równa się koniec mandatu. Dlatego postawi na piłkarzy pewniejszych, sprawdzonych. Mam kolegę, który jest kibicem Valenci od przegranego finału LM z Bayernem i ogląda praktycznie każdy mecz Nietoperzy na żywo, twierdzi, że Silva jest geniuszem. Dla mnie to opinia na wyrost. Ale czy Guardado czy innych Albinów nazwał ktoś kiedyś geniuszem?
Ja także oglądam prawie każdy mecz Valenci, ale nie jestem jej kibicem. Mam o Silvie bardzo dobre zdanie, jestem zdecydowanie za tym transferem, aczkolwiek piłkarz ten ciągle ma wady (w końcu wciąż jest bardzo młody !!!). Nie uważam go jeszcze za geniusza. Gdybym oceniał gracza z punktu widzenia mniej obiektywnego (Jak Twój kolega) mógłbym napisać, że dla mnie geniuszem jest Tomek Podgórski z Piasta, ale niestety obniżył loty dlatego bryluje w młodej ekstraklasie... :lol2:. Uważasz, że Guardado nie jest uważany a geniusza? Jest !!! Na przykład przez 90% Meksykańskich kibiców :P. Szczerze ja także jestem zwolennikiem teorii, że ten człowiek ma zadatki na piłkarską gwiazdę, ale na razie ciężko mu je w 100% wykorzystać (głównie przez kontuzje).
Cytuj:
Skoro Cazorla lub Capel są lepsi od Davida Silvy to dlaczego w reprezentacji musieli uznać wyższość Kanaryjczyka?
Skoro Silva jest lepszy od Cazorli to dlaczego pismo Don Balon w sezonie 06/07 wybrało najlepszym graczem ligi tego drugiego?
Cytuj:
Dlaczego Silva ma komfort odmowy Arsenalowi, LFC czy MU? Przecież gdyby taki Lafita dostał ofertę od tych trzech gigantów to pewnie z wrażenia by popuścił.
Albo zostałby w Deportivo, wiedząc że ciężko mu będzie wywalczyć miejsce w podstawowym składzie tych drużyn. Patrząc na to jak się ten chłopak rozwija nie wykluczone, że za 2-3 sezony dostanie oferty z większej ilości klubów niż przytoczyłeś, gdyż ma ku temu predyspozycje.

Podsumowując: Oglądanie Primery Division nie boli... Nie chodzi mi o samego Silvę, ale o oszmacenie wspaniałych zawodników tylko i wyłącznie z powodu niewiedzy. Sory, ale nie mogłem tego zostawić...

Na koniec słówko o kabarecie w postaci 50 mln za Riberego... Nie powiedziałeś tego jednoznacznie, ale jeżeli uważasz, że to jest jakiś geniusz footballu wart tych pieniędzy i wolałbyś go od Silvy czy Capela po raz kolejny pragnę pokierować szeroki uśmiech w Twoją stronę... Ribery ma "już" 25 lat, a wciąż grzeszy zbyt częstymi dryblingami. Dla mnie Francuz jest wielkim piłkarzem, ale po pierwsze posiada w swojej grze wady, które powinien wyeliminować kilka lat temu. Teraz może być za późno. Poza tym jego wybuchowy charakter mógłby zepsuć atmosferę w klubie. W tej chwili mimo wszystko w moim mniemaniu piłkarsko przewyższa zarówno Capela jak i Silvę, aczkolwiek jestem przekonany, że już po nadchodzącym sezonie sytuacja się zmieni w obu przypadkach.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 13 sie, 2008 15:32 
Łowca autografów

Cytuj:
jednak póki co kontuzje nie pozwalają mu pokazać pełnej gamy możliwości.
Jednego połamańca już mamy na skrzydle, po co nam drugi?
Cytuj:
Powiedz mi w takim razie, przez jaki okres czasu Silva grał "na tym poziomie"? Co to określenie w ogóle znaczy? Capel miał pierwszy sezon w PD fantastyczny, biorąc pod uwagę jego wiek.
Wolę zawodnika który miał 3 bardzo dobre sezony niż takiego który zagrał jeden znakomity. Liga hiszpańska jest pełna piłkarzy jednego sezonu np Riera, Rufete i jeszcze wielu innych. Niech Diego pogra jeszcze ten sezon w Sevilli, zobaczymy czy przy nieobecności Alvesa, Poulsena, Keity będzie brał grę na swoje barki. Silva ma szerszy wachlarz możliwości. A to kiwnie, a to zagra prostopadłe podanie, czasami uderzy na bramkę, zejdzie do środka, ogółem trudno przewidzieć jego następny ruch. Capel ma jeden schemat: chłopski zwód, sprint i wrzuta. W Sevilli przynajmniej miał komu wrzucić (Kanoute) u nas podczas gry w LM musiałby się nauczyć innych rozwiązań, bo ile razy Essien, Evra, Cole, Ramos i inni dadzą się nabrać na ten sam trik? Nie neguje, że Guardado, Lafita, Capel mają talent, lecz talenty to możemy sobie wychować w La Masii a do pierwszej drużyny potrzebujemy już w miarę ukształtowanych piłkarzy, a Silva pokazał, że nie jest piłkarzem jednego sezonu, lecz już w wieku 22 lat bardzo dobrym skrzydłowym, który poniżej wyznaczonego poziomu nie schodzi. Nie dostaje orgazmu na wiadomość, że Silva chce do nas przejść bo są piłkarze lepsi od Davida, ale ich kupno jest mniej lub bardziej niemożliwe. Kanaryjczyk też mi jakoś strasznie nie odpowiada, ale na sprzedaż nie ma obecnie ciekawych piłkarzy i nie chodzi mi o jakieś talenciki, lecz o piłkarzy ukształtowanych i profesjonalnych.
Cytuj:
Zgadzam się, że to były udane sezony, aczkolwiek zdecydowanie słabsze jak pierwszy sezon Capela w PD i porównywalne z Guardado.
David utrzymał ten poziom w dalszych sezonach a co do Guardado i Capela nie mamy pewności.
Cytuj:
Patrząc na to jak się ten chłopak rozwija nie wykluczone, że za 2-3 sezony dostanie oferty z większej ilości klubów niż przytoczyłeś, gdyż ma ku temu predyspozycje.
Ale my nie mamy dwóch lat, musimy zdobyć trofea już w tym sezonie.
Cytuj:
Podsumowując: Oglądanie Primery Division nie boli... Nie chodzi mi o samego Silvę, ale o oszmacenie wspaniałych zawodników tylko i wyłącznie z powodu niewiedzy. Sory, ale nie mogłem tego zostawić...
Powiedz a czy ty oglądasz każdy mecz każdej drużyny? Ja oglądam wszystkie mecze które pokazywane są w C+, chyba, że jak gra Barca to wtedy oglądam naszych pupili przez neta, ale w tygodniu jest tyle powtórek, że spokojnie nadrabiam zaległości w meczach innych drużyn. Do tego oglądam inne mocne ligi europejskie oraz wszystkie bramki z nich więc jestem dość dobrze poinformowany. Nie piszę, że zawodnicy których wymieniasz, są gorsi, lecz nie wiadomo czy utrzymają swoją dyspozycję przez następne sezony a my nie mamy czasu na wynalazki.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 13 sie, 2008 23:45 
All-in!

Darek10 napisał(a):
Wolę zawodnika który miał 3 bardzo dobre sezony niż takiego który zagrał jeden znakomity.

Zgadza się. Daleki jestem jednak od stwierdzenia, że Silva zagrał już 3 bardzo dobre sezony. Na pewno żaden z nich nie był na tyle wyśmienity, żeby trafić na pierwsze miejsce listy życzeń trenera Barcelony. Capel zresztą też.

Darek10 napisał(a):
Nie neguje, że Guardado, Lafita, Capel mają talent, lecz talenty to możemy sobie wychować w La Masii a do pierwszej drużyny potrzebujemy już w miarę ukształtowanych piłkarzy, a Silva pokazał, że nie jest piłkarzem jednego sezonu, lecz już w wieku 22 lat bardzo dobrym skrzydłowym, który poniżej wyznaczonego poziomu nie schodzi.

Piękne słowa, zwłaszcza te, które wyróżniłem. Talenty to my mamy w La Masia, a powinniśmy ściągać zawodników solidnych. To właśnie dzięki takim "ukształtowanym" graczom jak Deco, Marquez, Ronaldinho, Eto'o, Giuly, Larsson, Edmilson, czy Belletti, którzy rokrocznie do nas trafiali (a niech będzie i nawet ten cały van Bommel) wygraliśmy Ligę Mistrzów, a nie dzięki Quaresmie, Savioli, Rochembackowi, czy innym nieopierzonym gówniarzom ściąganym za krocie.

Aczkolwiek nie zgadzam się z jednym, a mianowicie z tym, że Silva osiągnął już jakiś niezwykle wysoki poziom. Uważam, że na świecie gra wielu piłkarzy obecnie lepszych od niego, a i on ma jeszcze sporo do nadgonienia, żeby trafić do światowej czołówki.

Darek10 napisał(a):
Nie dostaje orgazmu na wiadomość, że Silva chce do nas przejść bo są piłkarze lepsi od Davida, ale ich kupno jest mniej lub bardziej niemożliwe.

Zgadzam się. Tutaj wszystko rozchodzi się o pieniądze. Możemy kupić młodszego od Silvy i tańszego, albo starszego, lepiej ukształtowanego i droższego. Choć patrząc na to, jakie warunki stawia Valencia, powoli zbliżamy się do ceny tychże.

Darek10 napisał(a):
David utrzymał ten poziom w dalszych sezonach a co do Guardado i Capela nie mamy pewności.

Moim zdaniem Silva błyszczał bardziej sezon wcześniej. Teraz może nie tyle co się pogorszył, ile nie uczynił znaczących postępów. Wystarczy przypomnieć sobie jak grali w jego wieku Joaquin, Vicente, Reyes, itp., żeby zobaczyć jaka to jest różnica. Oczywiście w nazwiskach ww. czai się pewien haczyk, a mianowicie to, że jak widać, źle poprowadzeni szybko się wypalają (chociaż w przypadku Vicente największy wpływ na brak rozwoju miały kontuzje).

Wciśnij prawy Alt

Tytuł:
PostNapisane: Cz 14 sie, 2008 00:14 
Łowca autografów

Silva podpisał nowy kontrakt z Valencią, a to oznacza, że zostanie w klubie ze stolicy Lewantu. Czas szukać nowych alternatyw na lewe skrzydło, bo czasu jeszcze trochę zostało. Maxi R. grał z Schalke, więc z nami już nie zagrałby w LM, a poza tym Atletico nie sprzedałoby go nam. Kurde, trudno mi znaleźć jakiegoś piłkarza na tę pozycję. Trzeba się zdać na Txikiego i spółkę, ale coś mi się wydaje, że popełnimy grzech zaniechania i nie wzmocnimy tej pozycji.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 14 sie, 2008 00:33 
All-in!

Przedłużenie umowy raczej nic tu nie zmieni. Przecież to jest zwykły szantaż na klubie i nic więcej. Jak Silva postanowi odejść 28 sierpnia, to i końmi go nie zatrzymają... Po prostu chce więcej kasy i tyle.

Kto wie, może klub zdecyduje się poratować w potrzebie swojego wychowanka i zdecydujemy się na danie szansy Sergio Garcii? Siła uderzenia drugoligowej Saragossy w osobach Milito i Oliveiry już teraz daje im pewny powrót do PD, więc po co im trzymać teraz jeszcze jednego tuza? W końcu Sergio nie przez przypadek znalazł się w reprezentacji - w minionym sezonie wypracował więcej goli niż Silva przez całą swoją dorosłą karierę.

Wciśnij prawy Alt

Tytuł:
PostNapisane: Cz 14 sie, 2008 02:39 
Liryczny Filozof

A może by tak zaufać Pedro? Guardiola zna umiejętności tego zawodnika jak własną kieszeń... Wierząc w intuicję naszego szkoleniowca oraz w talent naszego wychowanka, mógłby on wcale nie być gorszą opcją aniżeli Silva. Oczywiście generalnie przeciw temu rozwiązaniu przemawiają dwa argumenty. Brak doświadczenia ligowego w porównaniu z Davidem. Oraz pewność, że Pedro jest inwestycją w przyszłość (Pod warunkiem, że odbębni pańszczyznę w postaci 2-3 lat gry - nie siedzenia na ławce). Jak słusznie zauważył Darek - nie mamy 2-3 lat i musimy działać szybko... Jednak czy wprowadzanie utalentowanego piłkarza, którego potencjał mieliśmy okazję sprawdzić w presezonie na podmęczonego rywala w końcówkach meczów byłoby złym rozwiązaniem? Moja filozofia footballu opiera się na idei stawiania na młodziutkich zawodników (oczywiście wybitnie utalentowanych) oraz na dawaniu im szansy gry na wysokim poziomie najszybciej jak to możliwe. Mamy Henrego, grającego coraz lepiej na lewej flance, wszechstronnego Iniestę oraz ewentualnie Bojana. Jeżeli opcja Pedro na dłuższą metę nie zdałaby egzaminu, uważam że jest kim załatać dziurę na lewej stronie ataku.

hanc napisał(a):
Kto wie, może klub zdecyduje się poratować w potrzebie swojego wychowanka i zdecydujemy się na danie szansy Sergio Garcii? Siła uderzenia drugoligowej Saragossy w osobach Milito i Oliveiry już teraz daje im pewny powrót do PD, więc po co im trzymać teraz jeszcze jednego tuza? W końcu Sergio nie przez przypadek znalazł się w reprezentacji - w minionym sezonie wypracował więcej goli niż Silva przez całą swoją dorosłą karierę.

Dodam do tego, że praktycznie przyklepany jest transfer... Arizmendiego, który był jednym z najlepszych piłkarzy Valenci w poprzednim sezonie. Wygląda na to, że Saragossa przebrnie Segundę w podobnym stylu jak Juve Serie B...

Tytuł:
PostNapisane: Cz 14 sie, 2008 17:28 
Primera Division

Od początku w sumie było wiadomo, ze Silva do nas nie przejdzie, więc nawet nie przeżyłem jakiegoś strasznego rozczarowania (choć chciałbym go u nas bardzo). Mamy z tą lewą flanką mały problem. W zasadzie zawodników, którzy mogą tam grać mamy kilku (Henry, Iniesta, Hleb). Wszystko jednak zalezy od ustawień taktycznych zespołu. A wyobraźmy sobie sytuację, że kontuzji dostają Henry i Messi :) Na prawej stronie miejsce zajmuje Hleb, Iniesta gra z Xavim w środku - kto wtedy wystąpi na lewej stronie? Może to być Bojan, może to być Pedro, ale nie ma co ukrywać tak naprawdę nie mamy żadnego zawodnika, którego nominalną pozycją byłby lewy atak. Ok - Henry zagrał wczoraj wspaniale, ale to była Wisła... A przypomnijmy sobie chociażby wcześniejsze sparingi... Ten zawodnik się tam trochę marnuje. Silva już odpadł, innych rozwiązań jest jeszcze jednak dosyć sporo, nie żałujmy teraz, kiedy i tak wydaliśmy już ponad 100 mln euro jeszcze tych kilkudziesięciu i sprowadźmy godnego zawodnika na tę pozycję.

Madrid, cabrón saluda al campeón!
www.gauchito.prv.pl - o Ronaldinho i nie tylko.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 14 sie, 2008 17:52 
Fishermans Friend

spyke napisał(a):
nie żałujmy teraz, kiedy i tak wydaliśmy już ponad 100 mln euro jeszcze tych kilkudziesięciu i sprowadźmy godnego zawodnika na tę pozycję.

Doklanie, a oprocz tego - lepiej miec jednego wiecej na lawce, niz jednego mniej na boisku. A za 10-20 mln kupilibysmy juz bardzo dobrego lewego napastnika/pomocnika. Mam nadzieje, ze wladze postaraja sie pozyskac jeszcze kogos, choc ostatnie wypowiedzi czolowych postaci klubu na to specjalnie nie wskazuja, mimo tego sadze, ze najlepszym rozwiazaniem byl Silva. Jego poki co nie pozyskamy, wiec nie ma co rezygnowac, tak jakby byl tylko jeden klasowy lewy-boczny pomocnik.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 14 sie, 2008 18:45 
Tercera Division

Wszyscy piszą , że trzeba sciągnać lewego pomocnika jakiegoś za R10 , ale po odpadnięciu Silvy , praktycznie nie ma zawodnika do pozyskania na tą pozycję . Jeśli Chealse ściągnie Robsona i Barcelonie nadal będzie zależeć na transferze na tą pozycję to powinni powalczyc o J. Cola . Jeszcze jest Arszawin , który moim zdaniem jest zdecydowanie na tą chwilę lepszym piłkarzem od Silvy , jednak 30 mln to stanowczo za dużo .

Tytuł:
PostNapisane: Cz 14 sie, 2008 19:22 
Liryczny Filozof

spyke napisał(a):
Ok - Henry zagrał wczoraj wspaniale, ale to była Wisła... A przypomnijmy sobie chociażby wcześniejsze sparingi... Ten zawodnik się tam trochę marnuje.
Zgadzam się, aczkolwiek osobiście zinterpretowałbym to nieco inaczej... To była tylko Wisła - fakt, Słaba gra na lewej flance w presezonie - fakt. Jednak spójrzmy na jego wczorajsze przebłyski (świetne przepuszczenia piłek czy genialne technicznie uderzenie tuż obok bramki, a przede wszystkim podcięcie piłki w niemalże niemożliwych okolicznościach przy golu na 3-0). Słabość Polskiej drużyny nie zrobiła tego za Francuza. Przechodząc do meritum, moim zdaniem Henry się jednak na lewej stronie nie marnuje, wręcz przeciwnie - wciąż ma predyspozycje, aby prezentować tam bardzo wysoką klasę. Problemem jest brak stabilizacji.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 14 sie, 2008 19:29 
Tercera Division

Ja zdecydowanie na lewą stronę przy ustawieniu 4-3-3 wolę pomocnika , który dużo biega i oprócz dobrej gry w ofensywie , dobrze gra w destrukcji . Dlatego na lewą stronę widze J. Cola lub Arszawina . Z obecnych graczy zdecydowanie Hleb .

Tytuł:
PostNapisane: N 30 lis, 2008 18:17 
Łowca autografów

mysle ze bylo by to dobre wzmocnienie dla BARCY

Tytuł:
PostNapisane: N 30 lis, 2008 19:08 
Podpis roku 2011

messinho napisał(a):
mysle ze bylo by to dobre wzmocnienie dla BARCY

Nieprawda.

Zapraszam do dyskusji ;)

Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 cze, 2009 09:58 
Pichichi

Uważam że Silva powinien byc piorytetem do sciagniecia na lewa flanke. Oto kilka powodów dlaczego;
1. Zna realia ligi hiszpanskiej
2. Bedzie napewno tańszy niz Ribery i łatwiej bedzie osiagnac porozumienie z Valencia niz z Bayernem.
3. W druzynie bedzie lepsza współpraca gdyż Silva gra w reprezentacji z Iniesta, Xavim, Sergio, Pique,Puyolem i Bojanem.
4. Sam David chce zostac w Hiszpanii i widzac jaka bedzie miał konkurencje w galaktycznym Realu wybierze wlasnie nasz druzyne.

Dlatego teraz wszystkie działania Tixiego powinny byc skierowane w kierunku klubu z Levantu aby wzmocnic lewa flanke.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 cze, 2009 10:18 
Primera Division

Tak, jeżeli chcemy zatrudnić Silvę to powinniśmy zrobic to jak najprędzej, sam zawodnik wyraża chęć grania u Nas, a my go "olewamy" i chcemy Riberyego, jeżeli rzeczywiście niemcy nie chcą sprzedac swojej gwiazdy to walić ich i ściągnąć kogoś innego. Mimo to że sam zawodnik, chce grać w naszych barwach wątpię aby były to łatwe negocjacje z Valencią, bo po ewentualnej starcie Villi nie oddali by łatwo kolejnego filaru swojej druzyny to samo tyczy się Maty.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 cze, 2009 10:44 
Ibracadabra

Też jestem zwolennikiem zatrudnienia Silvy. Nie uważam go za przereklamowanego jak niektórzy na forum a za świetnego skrzydłowego. W kupno Francka już specjalnie nie wierzę i dlatego też uważam, że powinniśmy się skoncentrować na innych kandydaturach - Silva, Mata. Silve na pewno będzie dużo łatwiej kupić nić Riberego. Sam David chce przejść do Barcelony, jego wujek bodajże jest wiernym kibicem Barcelony i od dłuższego czasu namawia Davida na transfer do Katalonii. Myślę że cena ok. 20-25mln usatysfakcjonuje szefów Valencii i powinni przystać na ten transfer. Dogadanie się z Davidem to będzie już czysta formalność.

Tylko czy Pep go chce? Jakoś martwi mnie ta cisz jeśli chodzi o transfery. Ja na razie same plotki, a jeszcze żadnych konkretów. Najbliżej jest chyba Filipe, ale siły ofensywne też trzeba wzmocnić. Oby wreszcie kogoś kupili, bo to chociaż na jakiś czas zaspokoi nasze apetyty transferowe :P

Carles napisał(a):
chcemy Riberyego, jeżeli rzeczywiście niemcy nie chcą sprzedac swojej gwiazdy to walić ich i ściągnąć kogoś innego

Dokładnie. Na Riberym świat się przecież nie kończy, choć on jest świetnym graczem. Niemniej jednak nie ma sensu nadal bawić się z Bayernem i innymi o zakontraktowanie Francuza, bo tak nam minie całe okienko i dojdzie do tego, że nikogo nie kupimy.

Silva czy Mata to wg mnie bardzo dobre kandydatury i im też zarząd powinien się bardziej przyjrzeć.

Tytuł:
PostNapisane: Pt 30 kwi, 2010 11:47 
El Crack Total

Wiec wyprzedaz z Valencii opozniona jedynie o rok. Przynajmniej na to sie zanosi. Te transfery zmienia zespoly Realu i Barcy. Silva do Realu, Villa do Barcelony.

Przyjscie Silvy jednak w Realu bedziem mialo wiekszy wplyw na kadre anizeli na jakosc gry, bo do tej David bedzie sie musial dostosowac znajac Real. Jego transfer na pewno wymusi odejscie pewnych zawodnikow. Pierwsi do odstrzalu sa pomocnicy tacy jak Van Der Vaart, Mahamadou Diarra, Guti. Powod prosty, nikt nie kupi ich koszulek :] Zeby bylo smieszniej to mozliwe jest jeszcze przyjscie Sergio Canalesa juz w tym sezonie co spowodowaloby odejscie kolejnego zawodnika. Samo przyjscie Silvy byloby ukopione max 2oma zawodnikami obecnej kadry.

Kadra znowu bedzie przetasowana. Perez pewnie jeszcze kupi jednego obronce w miejsce odchodzacego do Schalke Metzeldera. Wszystko bedzie po staremu. I znowu sezon w dupe :]

Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 cze, 2010 12:49 
El Crack Total

Comunicado oficial !
David Silva od nowego sezonu będzie zawodnikiem Manchesteru City.
Kwota transferu ma oscylować w granicach 27 mln funtów, a sam zawodnik ma podpisać 4-letni kontrakt z zespołem z Manchesteru. David prawdopodobnie przejdzie testy medyczne jak wróci do Valencii, aby pożegnać się z klubem.
http://www.valenciacf.es/contenidos/Act ... _locale=en

Cóż, David wybrał ciężką drogę na szczyt. Oby mu się to opłaciło i pomógł Citizens w tworzeniu zespołu walczącego o najwyższe laury. Liczę na to, że jego kariera pójdzie podobnie jak Cesca mimo iż w Anglii na pewno nie będzie mieć łatwo.

PS: Media informują także o sytuacji Yaya Toure, którego transfer do Man City jest kwestią godzin.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1