Teraz jest N 15 gru, 2019 22:05

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 08 sie, 2008 14:49 
El Crack Total

Dorzucenie Jeffrena do transferu Davida Silvy mogłoby nam pomóc.. Szkoda tylko tak uzdolnionego piłkarza.. Co by nie było chyba Silva jest ważniejszy, ale nie obowiązkowy..

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

Tytuł:
PostNapisane: So 09 sie, 2008 09:47 
Amateur/Aficionado

stivo napisał(a):
Dorzucenie Jeffrena do transferu Davida Silvy mogłoby nam pomóc

watpie, aby to byl dobry pomysl :twisted: jezeli nietoperze krzykna sume opiewajaca na 30baniek to szczerze dziekuje za ten transfer [za r10 nawet nam tyle nie dali :twisted: ] +fakt ze malo kto posuwa sie do przodu w tym temacie, a poczatek sezonu coraz blizej.
Patrzac na to z perspektywy Silvy, robilbym wszystko by urwac sie z klubu pokroju Val. wiedzac, ze jest zainteresowanie ze strony potegi takiej jak Barca :czarodziej:

Tytuł:
PostNapisane: So 09 sie, 2008 13:54 
Lover of Life

Dla mnie opcja Silva = 18 mln + Jeffren byłaby czymś ciekawym. Po tym jak oglądam mecze naszego presezonu, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że rośnie nam drugi Gio dos Santos. Kolo już teraz ma duże zapędy by promować własne umiejętności, które póki co mimo wszystko są ubogie. Piłkarzem już teraz dużo lepszym i bardziej rozumiejącym istotę tego, że piłka nożna to gra zespołowa jest Pedrito i to właśnie on powinien dostawać dużo więcej szans. W presezonie już niejednokrotnie pokazywał swoją wartość, a to że w 5 na 6 meczów wyszedł w pierwszej '11' też musi o czymś świadczyć :)

Let's go bamboozled!

Tytuł:
PostNapisane: N 10 sie, 2008 19:06 
Łowca autografów

Silva według mnie mógłby przyjść za okolo 18 mln € plus + pinto lub jorquera ;P

Tytuł:
PostNapisane: N 10 sie, 2008 19:47 
El Crack Total

Napewno zechcą kontuzjowanego bramkarza, albo tymbardziej oddamy im bramkarza rezerwowego..

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

Tytuł:
PostNapisane: N 10 sie, 2008 21:53 
Catala', a l'atac

NeMeZiS napisał(a):

Pinto raczej nie jest zbyt wiele wart, wiec po co oddawac i szukac nowego rezerwowego bramakrza :roll:

Tytuł:
PostNapisane: N 10 sie, 2008 21:59 
Amateur/Aficionado

NeMeZiS napisał(a):

to może opcja 18baniek + masazysta? :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: N 10 sie, 2008 22:22 
All-in!

Po co mamy im kogoś jeszcze oddawać? 18 baniek powinni wziąć z pocałowaniem ręki. Za rok będą mieli nowego Silvę w postaci Maty i jeszcze trochę pieniędzy. Trzeba się szanować i nie wydawać na zawodników w stylu: tego kwiatu to pół światu kroci. Nie chcą przyjąć takiej oferty? To niech mają sezon walki o Puchar UEFA i niezadowolonego skrzydłowego w składzie. Ich problem.

Wciśnij prawy Alt

Tytuł:
PostNapisane: Pn 11 sie, 2008 11:17 
Łowca autografów

Mało widać na rynku ciekawych bocznych napastników, których moglibyśmy kupić za rozsądne pieniądze. Silva to właściwie jedyna kandydatura bo jak nie on to kto? Capel? Litości, jeden dobry występ przeciwko nam i parę niezłych meczów w La Liga. Niech zagra jeszcze dwa takie sezony to pogadamy. Arshavin to ciekawa opcja, lecz 30 mln za niego to gruba przesada. Robinho jak gdzieś odejdzie to do Chelsea. Szukam w zagranicznych klubach, ale tu też nie ma za dużo dobrych opcji. Malouda miał jeden znakomity sezon i to na dodatek dawno temu i boję się, że nie sprawdziły się u nas. Podobno po ewentualnym przyjściu Robinho z Chelsea mógłby odejść Joe Cole, ale to raczej plotka. Może Maxi Rodriguez? Atletico po awansie do Ligi Mistrzów raczej nie będzie sprzedawało swoich czołowych graczy. A poza tym nie jestem jakoś szczególnie przekonany do jego umiejętności. To bardzo dobry piłkarz, ale już chyba szczyt możliwości osiągnął w tym sezonie, a oprócz 10 goli w tym sezonie i magicznego gola na MŚ 2006 przeciwko Meksykowi nie zapadła mi w pamięć jego gra. No i grał w Espanyolu :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn 11 sie, 2008 23:10 
Primera Division

Według mnie Silva powinien jak najszybciej zasilić szeregi Barcelony. 18 milionów euro to kwota, która powinna satysfakcjonować Valencię. Można również dołożyć ewentualnie około 4 miliony euro wymiennych. Jednak nie wiadomo czy David zdecyduje się na transfer. Dla niego priorytetem jest pozostanie na Mestalla. Jednak klub z Lewantu jest zadłużony i pieniądze zarobione na sprzedaży tego świetnego gracza nieco zasilą konto Valencii. Hiszpan stawia na dalszy rozwój. Barca z pewnością spełniłaby jego żądanie.

Cytuj:
Dorzucenie Jeffrena do transferu Davida Silvy mogłoby nam pomóc.. Szkoda tylko tak uzdolnionego piłkarza.. Co by nie było chyba Silva jest ważniejszy, ale nie obowiązkowy..

Nie możemy stracić kolejnego talentu. Za nic nie możemy oddać Jeffrena. Ten chłopak to znakomity gracz, przyszłość naszej drużyny. Widać jest jeszcze nieograny ale to nie powód by pozbywać się Wenezuelczyka. Jeśli już mówimy o włączeniu jakiegoś gracza do transakcji za Silvę to proponowałbym... Gudjohnsena :D

Cytuj:
Capel? Litości, jeden dobry występ przeciwko nam i parę niezłych meczów w La Liga.

Capel zagrał nieźle w tym sezonie. Jednak nie pasuje do "projektu Guardioli".

VISCA EL BARCA!!

Tytuł:
PostNapisane: Wt 12 sie, 2008 08:24 
Segunda Division

Barcman napisał(a):
Jednak nie wiadomo czy David zdecyduje się na transfer. Dla niego priorytetem jest pozostanie na Mestalla.

A myślałem, że priorytetem jest pozostanie w Hiszpanii a Barcelona to jedyna opcja, no ale może to ja nie umiem czytać -> news

Jak dla mnie opcja 18 mln bez żadnych dodatków powinna załatwić sprawę, tyle. Bez żadnego kombinowania, dorzucania i zmiennych.

NIE DZIECIOM NEOSTRADY

Tytuł:
PostNapisane: Wt 12 sie, 2008 18:59 
Podpis roku 2011

Barcman napisał(a):
Nie możemy stracić kolejnego talentu. Za nic nie możemy oddać Jeffrena. Ten chłopak to znakomity gracz, przyszłość naszej drużyny. Widać jest jeszcze nieograny ale to nie powód by pozbywać się Wenezuelczyka. Jeśli już mówimy o włączeniu jakiegoś gracza do transakcji za Silvę to proponowałbym... Gudjohnsena :D

Giovaniego też za nic nie mogliśmy oddać, ale oddaliśmy. I to za kilka milionów.

Jeffren < Silva :]

Tytuł:
PostNapisane: Wt 12 sie, 2008 19:05 
-#matti

Przy Giovannim sprawa była zupełnie inna. Jeśli Jeffren tak jak Giovanni otrzyma ofertę z White Hart Lane to zobaczysz jak będzie śpiewał.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Wt 12 sie, 2008 19:11 
El Crack Total

Valencia odrzuciła ofertę ManU za Davida, która opiewała na 20mln €.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 12 sie, 2008 20:27 
Tercera Division

Mam nadzieję że mimo tego co się teraz pisze po wypowiedziach prezesa Valencii jednak Silva zawita do Barcy w tym sezonie bo lewoskrzydłowy jest konieczny jeśli Barca chce skutecznie walczyć (miejmy nadzieje że na wszystkich trzech frontach ;)). Jeśli nie to Arshavin, Berbatov czy Droghba...

Tytuł:
PostNapisane: Wt 12 sie, 2008 21:10 
Podpis roku 2011

matti napisał(a):
Przy Giovannim sprawa była zupełnie inna. Jeśli Jeffren tak jak Giovanni otrzyma ofertę z White Hart Lane to zobaczysz jak będzie śpiewał.

Ano tak, zapomniałem, co my, maluczcy, możemy zrobić, by ewentualnie zatrzymać Jeffrena, kiedy dostanie ofertę od takiego potentata jak Tottenham. ;)

Jeżeli oferta na 20 mln została odrzucona, to propozycja 18 i Jeffren tym bardziej. Zakup Silvy to priorytet, i 25 mln to oferta w sam raz.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 12 sie, 2008 21:29 
Amateur/Aficionado

Chris napisał(a):
matti napisał(a):
25 mln to oferta w sam raz.

'kilkanascie' minut temu 18 baniek i kaazdy mowil w sam raz :twisted: a teraz juz 25 i kazdy dalej tak samo ucieszony?
jutro 'czelsi' wylozy 30patykow, odrzuca a Barca wiecej nie da :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: Wt 12 sie, 2008 21:31 
All-in!

stivo napisał(a):

No i świetnie. Jeśli będą chcieli więcej to kij z nimi, przynajmniej nie będzie potem wyrzutów sumienia, że będąc na styk nie wydaliśmy tych kilku euro więcej na tak wartościowego gracza.

Mam nadzieję, że zarząd szybko się otrząśnie i zarzuci sidła na kogoś innego. Bez jaj, wydaliśmy kupę pieniędzy na Alvesa, a do tego także niemało na pozostałych (np. zaszaleliśmy w kwestii Caceresa i można było tę sprawę rozegrać lepiej). W samej Hiszpanii jest na tę pozycję kilku lepszych od niego, albo nawet piłkarzy o podobnej klasie. Mamy prawie 3 tygodnie i możemy sobie pozwolić na negocjacje z innymi zespołami. Mogę wspomnieć niby po raz n-ty o Maxim Rodriguezie, albo Capelu, ale oni już byli.

Teraz ostatnio dla reprezentacji (chociaż z jakimiś ogórkami) gola strzelił Guardado z Depor, który nie grał w lidze wcale gorzej niż Silva. A do tego jak ktoś chce, można spróbować kolejnego gracza z serii klonów - Cazorlę (z pozdrowieniami dla Letha). Również może grać na lewej stronie. :) Albo od biedy nawet ten Albin z Getafe. Opcji jest wiele. Silva z gracza drogiego staje się powoli piłkarzem za drogim.

Wciśnij prawy Alt

Tytuł:
PostNapisane: Wt 12 sie, 2008 22:16 
Liryczny Filozof

hanc napisał(a):
stivo napisał(a):

No i świetnie. Jeśli będą chcieli więcej to kij z nimi, przynajmniej nie będzie potem wyrzutów sumienia, że będąc na styk nie wydaliśmy tych kilku euro więcej na tak wartościowego gracza.

Mam nadzieję, że zarząd szybko się otrząśnie i zarzuci sidła na kogoś innego. Bez jaj, wydaliśmy kupę pieniędzy na Alvesa, a do tego także niemało na pozostałych (np. zaszaleliśmy w kwestii Caceresa i można było tę sprawę rozegrać lepiej). W samej Hiszpanii jest na tę pozycję kilku lepszych od niego, albo nawet piłkarzy o podobnej klasie. Mamy prawie 3 tygodnie i możemy sobie pozwolić na negocjacje z innymi zespołami. Mogę wspomnieć niby po raz n-ty o Maxim Rodriguezie, albo Capelu, ale oni już byli.

Teraz ostatnio dla reprezentacji (chociaż z jakimiś ogórkami) gola strzelił Guardado z Depor, który nie grał w lidze wcale gorzej niż Silva. A do tego jak ktoś chce, można spróbować kolejnego gracza z serii klonów - Cazorlę (z pozdrowieniami dla Letha). Również może grać na lewej stronie. :) Albo od biedy nawet ten Albin z Getafe. Opcji jest wiele. Silva z gracza drogiego staje się powoli piłkarzem za drogim.

Ja zawsze Silvę, przed faktycznym zdobyciem przez niego rozgłosu kojarzyłem jako solidnego skrzydłowego z jedną istotną wadą - sinusoidalną formą. Pamiętam na przykład doskonale spotkanie w LaLidze, bodajże bezpośrednio poprzedzające wyjazdowy mecz w LM z Chelsea, gdzie zdobył jedną z najładniejszych bramek w swojej karierze. Był najsłabszym piłkarzem na placu gry... Reprezentacja dodała mu poweru, także Valencia coraz pewniej na Hiszpana stawiała, więc David po prostu swoimi doskonałymi występami zaczął tuszować te słabsze. Zgadzam się z Hancem, odnośnie kandydatur alternatywnych wobec Silvy, aczkolwiek chciałbym dodać, iż większość z tych chłopaków jest tańsza, trzeba szukać młodych i ogranych zawodników z akcentem na tych, którzy bardzo szybko się uczą. Moje obawy wobec Davida w Barcie oscylują wokół pojawienia się kolejnych skórek od banana na wyższym szczeblu kariery, powodujących nawrót niestabilności formy.
Jeżeli jesteśmy w temacie Guardado, chciałbym wspomnieć, iż w Depor jest zawodnik z pewnością tańszy, a mimo tego nie wykluczone, że... lepszy. Mowa o Laficie. Poprzedni sezon miał lepszy od Meksykanina (rozumiem kontuzję). Szczególnie pod koniec sezonu Lafita wpadł mi w oko (bez skojarzeń), gdyż widać, że z każdym występem się ten filigranowy zawodnik rozwija.
PS. (Dziękuję za pozdrowienia, Ciebie również pozdrawiam, ale o co chodzi :P?. Lepiej szlifuj formę na Trzciel zamiast się podlizywać liderowi zespołu :D).

Tytuł:
PostNapisane: Śr 13 sie, 2008 00:05 
All-in!

Tego Lafitę średnio kojarzę i teraz jak przeglądam sobie jego dane, to widzę, że raczej średnio (wcale) kojarzę jego gębę.

Ale...

Leth napisał(a):
filigranowy zawodnik

1 m 88 cm. :) To nie jest siatkówka. :wink:

Jak przeglądam sobie różne serwisy sportowe, to rzuca się w oczy to, że o Silvę walczy sporo europejskich firm. Angielska czołówka (ManU, LFC, Arsenal), chociaż sam zawodnik powiedział, że na razie nie planuje przenosin do Premiership, a do tego Włosi i Hiszpanie. Nawet w Realu wymienia się go jako potencjalną rekompensatę za brak transferu CR7. Jak wiadomo na razie Królewscy nie kupują, więc ewentualne ściganie się z nimi jest bez sensu. A cena zaraz dojdzie do tej, za jaką moglibyśmy pozyskać Riberego (ten będzie niezdolny do gry jeszcze przez około miesiąc czasu).

Mam nadzieję, że powoli temat tego gracza schodzi na dalszy plan w szeregach naszego zarządu.

Wciśnij prawy Alt

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1