Teraz jest Śr 22 sty, 2020 13:03

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: David Silva
PostNapisane: N 27 lip, 2008 11:42 
-#matti

Po odejściu Ronaldinho do Milanu pewne jest to, że w tym okienku zarząd będzie zabiegał o sprowadzenie zawodnika, który będzie w stanie zastąpić R10 na lewej stronie ataku. Nazwiska Silva czy Arszawina są doskonale znane wszystkim i wiadomo iż są oni w kręgu zainteresowań Blaugrany. Ujawniony niedawno ogromny bajzel w Valencii tzn. ogromne długi połączone z budową nowego stadionu chyba ostudzą trochę optymizm ich nowego sternika, który widzi Silvę w nowym projekcie. Najnowsze doniesienia wskazują na zainteresowanie FCB Mistrzem Europy, więc być może niedługo zasili nasze szeregi.

Co z tego wyjdzie zobaczy sie wkrótce.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: N 27 lip, 2008 12:23 
deftones

Odnośnie osoby ruska,to raczej nie jest ten pokrój i radziłbym w ogóle to odpóścic.
A na Silve dać pełną ofensywę,bo taki zawodnik byłby tym wzomcnieniem,oby się jeszcze bardziej namieszało i udało go sprowadzić.

fejsbuk - dada

Tytuł:
PostNapisane: N 27 lip, 2008 12:30 
El Crack Total

matti napisał(a):
Ujawniony niedawno ogromny bajzel w Valencii tzn. ogromne długi połączone z budową nowego stadionu
Plus prawdziwy bajzel w zarządzie, gdzie zdaje się nikt nie jest pewny jutra, jest osiem różnych koncepcji budowy drużyny, obsadzenia trenera itd.

Po odejściu R10 (nawet mimo jego fatalnej dyspozycji przez ostatnie miesiące, zostaliśmy praktycznie bez lewego napastnika/skrzydłowego, bo możliwości wystawienia tam Hery'ego nawet nie wypada rozpatrywać, mając w pamięci to, jak sobie na niej radził w zeszłym sezonie, a także samego zainteresowanego zdanie na temat gry w tym sektorze boiska. Silva jest szybki, zwrotny, świetnie wyszkolony technicznie, często schodzi do środka, potrafi uderzyć i precyzyjnie podać - piłkarz o charakterystyce Messiego, odrobinę jednak ustępujący mu umiejętnościami - trzeba jasno sobie jednak powiedzieć, że gdybyśmy chcieli znaleźć zawodnika na lewą stronę o umiejętnościach Mesjasza, to byśmy szukali i szukali bez końca, bo na obecną chwilę takiego po prostu nie ma.

Tytuł:
PostNapisane: N 27 lip, 2008 12:59 
Tercera Division

W ogole trudno jest znalezc kogos kto laczy w sobie umiejetnosci skrzydlowego i napastnika tak dobrze jak Messi, juz nawet nie chodzi o sam 'skill'. Wiekszosc graczy to sa albo skrzydlowi, ktorzy 'gubia' sie w polu karnym albo napastnicy, ktorym brakuje 'zmyslu' skrzydlowego. Silva i tak wydaje sie najlepszym kandydatem, ze wzgledu na to, ze jest ograny w lidze hiszpanskiej, a takze w reprezentacji daje rade. Jest mlody i jeszcze wiele przed nim no i jest do wyjecia za 'przyziemna' sumke, dzieki sytuacji jaka panuje w Valencji. Mysle, ze jest to na tyle utalentowany gracz, ze bedzie w stanie pogodzic zadania skrzydlowego i napastnika, jesli nie od razu to w niedalekiej przyszlosci ;)

Tytuł: David Silva
PostNapisane: N 27 lip, 2008 14:56 
Łowca autografów

Silva jest świetnym zawodnikiem ,który dobrze sobie radzi zarówno na skrzydle jak i za plecami napastników co świetnie pokazał na euro.Jednak nie byłbym takim optymistą co do jego transferu ,bo po zasadniczo dobrym sezonie w Valencii (pomimo złej postawy tego zespołu) i świetnej grze na euro wątpie żeby Valencja oddała go poniżej 30 Mln euro pomimo domniemanych problemów finansowych(samego Ville podobno wyceniają na 40 mln więc wątpie zeby za Silve zarządali "tylko" 20).Sam byłbym bardzo zadowolony gdyby dołączył do Barcelony , tylko czy zarząd jest w stanie wyłożyć na niego dosyć wysoką sume którą zażąda jego klub?

Tytuł:
PostNapisane: N 27 lip, 2008 18:32 
Tercera Division

Skoro byliśmy w stanie kupić obrońcę za 30 baniek, to tym bardziej pomocnika. Na dodatek tak perspektywicznego i już bardzo dobrego.
Jestem zdecydowanie za.

Tytuł:
PostNapisane: N 27 lip, 2008 20:53 
Łowca autografów

Osobiście wydaje mi się, ze możliwe jest sprowadzenie Silvy za jakieś 20 - 25 mln euro. Chyba że włączy się, któryś z angielskich klubów (jak Chelsea) i będzie bezsensownie podbijał stawkę.

Jeśli chodzi zaś o samego Silvę, to bardzo chętnie zobaczę go w naszych barwach.

Tytuł:
PostNapisane: N 27 lip, 2008 21:37 
Łowca autografów

Silva już teraz posiada duze umiejętności a w Barcelonie może sie jeszcze rozwinąć .
Jeśli do walki o jego pozyskanie nie włączy się inny klub może uda sie troche "zbić" cene.
Oprócz Arszawina (który wcale nie musi być tańszy od Silvy) żadnych ciekawych alternatyw nie widać.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 29 lip, 2008 15:36 
Segunda Division

Na nasze szczęście żaden z angielskich klubów jeszcze nie przebił stawki. Chociaż wątpię aby nikt do końca okienka transferowego nie starał się o Davida tak jak Barça. Silva byłby ogromnym wzmocnieniem na lewej stronie ataku :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 lip, 2008 00:04 
Primera Division

A może spróbować wymiany, bo Valencia raczej nie jest skłonna sprzedać swoich dwóch najlepszych zawodników.10-15mln plus np.Gudjonhsen, wydaje mi się że taka propozycja przekonała by władze Valencii.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 lip, 2008 00:51 
All-in!

Nie wydaje mi się, żeby Valencia była zainteresowana jakimkolwiek naszym graczem. Może co najwyżej kimś w stylu Marqueza. Nie chodzi tylko o racjonalne myślenie, czy dany piłkarz zgodziłby się opuścić co najmniej jeden sezon w Lidze Mistrzów, ale też kwestię wynagrodzenia. W myśl polityki dławienia przejawów "gwiazdorzenia" odpadają tacy podobno niechciani w Barcelonie piłkarze jak np. Eto'o, czy do niedawna Deco, którzy po przejściu na Estadio Mestalla musieliby się liczyć z radykalną obniżką płacy. A zatem taka opcja odpada.

Zresztą wymiana i pieniądze to tak czy inaczej sprzedaż, więc jeśli Nietoperze nie zgodziliby się po prostu na 20 mln euro, to nie wiem dlaczego mieliby przystawać na 10 mln euro + Gudjohnsena. Zwłaszcza, że ten raczej nie za bardzo pasowałby do koncepcji zespołu. Bo choć Emery liczy się z odejściem Silvy, to zauważyłem, że póki co raczej nie kłopocze się tym, żeby w razie czego zastąpić kimś Hiszpana (w końcu ma w składzie młodszą kopię Silvy - Matę, doświadczonego Vicente i ewentualnie Arizmendiego), ale raczej szuka solidnego defensywnego pomocnika, choć po transferze Fernandesa skład wygląda solidnie.

Wciśnij prawy Alt

Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 lip, 2008 10:09 
El Padrino

Za Silvą przemawia to, że gra w Hiszpanii i nie miałby problemu z aklimatyzacją w nowym otoczeniu. Co do ruska to wydaje mi się, że to po prostu dobry piłkarz, który trafił z formą. Silva przerasta go umiejętnościami i bardziej pasuje do Barcy. Moim zdaniem zarząd powinien zrobić wszystko, żeby sprowadzić Hiszpana. Skrzydła Messi - Silva to brzmi groźnie dla każdego rywala.

p.s. Tak w ogóle to witam wszystkich po półrocznej przerwie. Widzę sporo nowych twarzy :P Dla Fcbarca.com prosto z Madrytu gdzie mieszkam na stałe od 3 tygodni pozdrawia Prowokator pheheh.

"Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim." - Stanisław Jerzy Lec.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 lip, 2008 21:35 
Pichichi

Wedlug mnie Silva jest obecnie jedynym zawodnikiem na swiecie, ktory moglby zagrac u nas na lewym skrzydle. Arszawin jest mimo wszystko wielka niewiadoma, a argumentem koronnym przeciwko niemu jest fakt ze go nie lubie :)

Opal - zeby Ci tylko nie skrzywili pilkarskiego swiatopogladu w tym Madrycie. Na terytorium wroga wiele sie moze wydarzyc...

Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 lip, 2008 22:08 
Primera Division

Jeśli chodzi o lewą flankę to jestem zwolennikiem sprowadzenia Davida Silvy. To zawodnik bardzo dynamiczny i wszechstronny. Idealnie pasuje do stylu preferowanego przez Barcelonę.

Arszawin to także dobry zawodnik. Jednak do Silvy nie ma co go porównywać. Jeśli chodzi o umiejętności to Andrei nie dorasta "Cuco" do pięt. Grał tylko w klubach rosyjskich co sprawia, że nie jest za bardzo doświadczony. Mógłby mieć problemy z przystosowaniem się do nowego stylu gry.

VISCA EL BARCA!!

Tytuł:
PostNapisane: Śr 30 lip, 2008 23:52 
Łowca autografów

No cóż... Trzeba działać... W zasadzie w obecnym sezonie nie ma wielkich transferów itp, a poza tym na rynku szczerze mówiąc nie bardzo jest w czym wybierać. Więc myślę że trzeba sfinalizować transfer Silvy i na tym zakończyć aktywność na rynku transferowym.

Tytuł:
PostNapisane: So 02 sie, 2008 07:38 
El Padrino

Też jestem zdania, że powinniśmy zakupić Silvę i na tym zakończyć działania na rynku. Bojan Eto.o i Henry - każdy klub na świecie chciałby mieć takich napadziorów, a Samuel udowania swój profesjonalizm. Jak dla mnie jeśli pozostanie to może stać się niezwykle groźny w tym sezonie. Będzie chciał pokazać na co go stać i Silva napewno mu w tym pomoże :D

Myky - o mój piłkarski światopogląd się nie martw ;) Nawet tutaj w madrycie każdy poczciwy Hiszpan wie i powtarza, że blancos kibicują ricos cabrones i hijos de putas. Pozwolę sobie tego nie tłumaczyć ;)

"Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim." - Stanisław Jerzy Lec.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 05 sie, 2008 11:34 
-#matti

Zaczyna się gierka ze strony agenta, który przekazał do wiadomości takie, a nie inne fakty :]
Jeśli z miejsca Silva stałby się lewoskrzydłowym czyli następcą Ronaldinho to łapałby się do pierwszego składu więc także by na pewno był w Barcelonie doceniany, być może agent chce wytargować kilka euro zarobków więcej, ale - do czego zaznaczam nie byłem przekonany przed presezonem - jeśli się nie uda to w rezerwach się nowy Bojan albo Messi grający na tej pozycji znajdzie :wink: Wiadomo, że przydałby się doświadczony zawodnik, ale jeśli się nie uda to pewnie będzie trzeba kombinować z tym składem co jest.

Aktywność zarządu przy wzmacnianiu ataku nie jest tak wzmożona jak przy bloku obronnym, na rynku ciekawych kandydatur nie ma także może trzeba się rozglądać za jakimś Bojankiem nowym skoro Valencia jak i agent piłkarza kręcą nosem choć może sprawy pójdą do przodu na dniach.

93 minuta...

Tytuł:
PostNapisane: Śr 06 sie, 2008 11:54 
Łowca autografów

Ja też się zgadzam z tym, że Barca powinna zagiąć parola na Silvę i sprowadzić go na Camp Nou. Jest to młody, ciągle rozwijający się zawodnik, z sukcesami reprezentacyjnymi, ale głodny sukcesów w klubowej piłce. Ściągnięcie Davida Silvy powinno zrekompensować socios sprzedanie Ronaldinho, całkowite zapełnienie luki na lewej flance. Zawodnik wydaje się być drogi, ale z pewnością wart każdego wydanego "ojro".

Transfer Silvy, może być tuż obok ściągnięcia Alvesa największym osiągnięciem transferowym Laporty w obecnym sezonie. Jeżeli Joan chce utrzymać swoje stanowisko, powinien sypnąć kasą. To gwarantowałoby sukces zarówno jemu, jak i drużynie, z którą się wszyscy identyfikujemy!

Xcez jest z Wami!

Tytuł:
PostNapisane: Śr 06 sie, 2008 12:51 
Lover of Life

fr3d napisał(a):
Ściągnięcie Davida Silvy powinno zrekompensować socios sprzedanie Ronaldinhdo.

A cules już nie?

Let's go bamboozled!

Tytuł:
PostNapisane: Śr 06 sie, 2008 12:55 
All-in!

fr3d napisał(a):
Zawodnik wydaje się być drogi, ale z pewnością wart każdego wydanego "ojro".

A moim zdaniem kluczową sprawą w tym transferze są właśnie pieniądze. Jeśli Valencia zaśpiewa więcej niż 18 mln euro, to powinniśmy śmiejąc im się w twarz przejść do kolejnej pozycji w notesiku Pepa w kategorii "lewy atak".

Pokazał się z dobrej strony na Euro (kilku Turków zresztą również), ale jak spojrzałem na jego statystyki ligowe, to aż się przeraziłem. 5 goli w zeszłym sezonie (wystąpił w niemal każdym meczu, w większości przez 90 minut), a tu słyszę kwoty sięgające 30 mln. Ludzie, to jest chore! Toż to ten cały Kerzhakov, którego bez większego żalu pozbyła się Sevilla, występując zazwyczaj za 1, bądź dwoma napastnikami był bardziej pożyteczny. Już nawet nie wspomnę o takim Maxim z Atletico...

Nie ma to jednak jak renoma turnieju. :)

Wciśnij prawy Alt

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1