Teraz jest Pn 20 sie, 2018 15:34

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Samir Nasri
PostNapisane: Śr 07 lis, 2007 20:09 
Łowca autografów

Cytuj:
Jeden z najbardziej utalentowanych francuskich zawodników, Samir Nasri przyznał, że chciałby w przyszłości zagrać w jednym z hiszpańskich klubów. Niewykluczone, że jego marzenia wkrótce się spełnią, bowiem piłkarza Olympique Marsylii chcieliby sprowadzić przedstawiciele Realu Madryt.

20-letni zawodnik przyznał, że w przyszłości chciałby spróbować swoich sił w jednym z wiodących klubów Primera Division, ale obecnie jego priorytetem jest pomóc Marsylii w zażegnaniu kryzysu.

"Jestem zachwycony zagraniczną piłką, szczególnie hiszpańską i włoską. Kiedy oglądam mecze Barcelony, czuję pragnienie spróbowania tam sił" - powiedział Nasri.

Co sądzicie o następcy Zinedine'a, moim zdaniem jest to jeden z najlepiej zapowiadających sie piłkarzy na świecie. Byłby on o tyle przydatny, że na obecną chwilę nie mamy zbyt dużo pomocników (nie licząc pozycji DM) - Deco, Xavi i Iniesta, przydałby się nam zdolny młody rozgrywający, który powoli zastępowałby Deco w najbliższych latach.

Jaka jest Wasza opinia?

Ostatnio edytowano Pt 28 sie, 2009 10:26 przez rash2ed, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 lis, 2007 20:26 
Pichichi

Jesli Deco odejdzie to trzeba bedzie kogos sprowdzic. Ogladajac nie raz League 1 widzialem go w akcji, ogladalem program o nim. Jak na swoj wiek gra na dobrym poziomie ale czy sprawdzilby sie :?: Kupowac zeby przeciwnik go nie kupil :?: Narazie jest Deco, mamy Xaviego i Inieste wiec transfer nie potrzebny :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 lis, 2007 20:35 
Pichichi

Nie zapominajmy także o Gudim, który jak narazie dobrze sobie radzi na pomocy :) Co do nasriego to mysle jak kibic OM że w Barcelonie nie miałby duzych szans do gry a piłkarz w jego wieku powinien sie rozwijac. Najlepszym wyjsciem dla niego jest transfer do np. Sevilli Fc albo Villarealu.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 lis, 2007 21:38 
I am Blaugrana till i die

jakub15 napisał(a):
Nie zapominajmy także o Gudim, który jak narazie dobrze sobie radzi na pomocy :)

:roll:

Kolejna plota i tak wiadomo, że nigdy u nas nie zagra :]

"Przeciwnik - jeżeli go pokonałeś to znaczy, że był słabszy. A pokonać słabszego od siebie to żadna sztuka."

Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 lis, 2007 23:56 
Liryczny Filozof

Tak jak mówicie, doliczając do naszych klasowych pomocników Gudiego w dobrej formie, Samir jest zbędny. Jakby coś się zmieniło, czyli któryś z naszych klasowych pomocników jednak zmienił klub to i tak pierwszy w kolejności jest Cesc :P.

Tytuł:
PostNapisane: Cz 08 lis, 2007 00:03 
El Crack Total

Przecież Samir sam mówi że interesuje go gra "w hiszpańskim klubie" a jak powszechnie wiadomo Catalonia is not Spain :lol2:

Nie pasuje mi ten kolo pod względem charakterologicznym - taka krzyżówka Savioli z C.Ronaldo... nie potrzeba takich.
.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 13 lis, 2007 20:41 
Amateur/Aficionado

Samir Nasri?Zapewne jak deklaruje ze chce grac w Barcelonie to dobrze.Mlody zawodnik.Ale z tego co widac w Marsylii nie ciagnie tej druzyny.Cos mi sie widzie ze nie szybko zostanie nowym Zidanem

Tytuł:
PostNapisane: Pn 31 gru, 2007 00:00 
Łowca autografów

ja jestem za sprowadzeniem tego zawodnika. to mlody utalentowany piłkarz, ktory w przyszlosci moze zostac kims. on napewno bedzie wielki, i lepiej jest go kupic teraz niz obudzic sie pozniej, kiedy beda staraly sie o niego inne wielkie kluby i jego cena wzrosnie :!: :!:
teraz mowicie ze po co nam on, w OM nic takiego nie robi, ale pozniej bedziecie zalowac ze przeszedl do innego klubu z primera division i strzela nam bramki. :evil: :evil:

Tytuł:
PostNapisane: Pn 07 sty, 2008 19:00 
Amateur/Aficionado

Może i sie sprawdzi! Jestem za! Gram w Menagera i tam jest on naprawde dobry a więc dlaczego nie? :P :D :P

Stand Up Speak Up

Ostatnio edytowano Wt 08 sty, 2008 15:52 przez daninho, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pn 07 sty, 2008 19:03 
Wciąż gram, śpiewam, jem i śpię

daninho napisał(a):
Może i sie sprawdzi! Jestem za! Gram w Menagera i tam jest on naprawde dobry a więc dlaczego nie?

No, cóż, u mnie w Managerze Ronaldinho gra wyśmienicie, Valdes tak sobie, a Footbal ver. real to zupełnie inna rzeczywistosć :lol3:

Słabością każdej mądrej idei jest to, że starają się realizować ją głupcy.
- Marek Hłasko

Tytuł:
PostNapisane: Pn 07 sty, 2008 19:18 
amor patriae nostra lex

daninho napisał(a):
Może i sie sprawdzi! Jestem za! Gram w Menagera i tam jest on naprawde dobry a więc dlaczego nie?

Swego czasu wymiatał tez Harasimowicz, czemu by nie sprobowac w realu ? :wleb:

Tytuł:
PostNapisane: Pn 07 sty, 2008 20:19 
El Crack Total

pytoneyro napisał(a):
daninho napisał(a):

Swego czasu wymiatał tez Harasimowicz, czemu by nie sprobowac w realu ? :wleb:

OT: Dodałbym jeszcze Świętochowskiego i Hadzimehmedovicia i bez problemów możemy grać Rijkaardowym 3-4-3 z trójką w/w graczy w ataku. Ach ten CM 01/02 :D /OT

Wg mnie niech ten cały Nasri pokaże coś w prawdziwym świecie piłkarskim, bo na razie jest jednym z wielu. Ilu było takich piłkarzyków jak on, a ilu z nich zrobiło karierę ? Jestem na NIE.

pzdr

Tytuł:
PostNapisane: Wt 08 sty, 2008 13:05 
Maleńka

Ta...młody i utalentowany,kupmy zanim jego cena wzrośnie, będziemy żałować,jak przeciwnik go kupi i będzie nam strzelał bramki,ewentualnie posadźmy go na ławkę... już podobna dyskusja toczyła się w temacie (krótkim,bo krótkim)o Diego i nic sensownego z tego nie wyszło.

Tytuł:
PostNapisane: Śr 23 sty, 2008 09:37 
Podpis roku 2011

Cytuj:
Wg mnie niech ten cały Nasri pokaże coś w prawdziwym świecie piłkarskim, bo na razie jest jednym z wielu. Ilu było takich piłkarzyków jak on, a ilu z nich zrobiło karierę ? Jestem na NIE.

Jeśli miałoby się kupować każdego gracza o którym się mówi, że jest wielkim talentem, to ilu by ich bylo... :oczy:

Z tej takiej " trójcy francuskiej " jeśli mielibyśmy już kogoś kupić, to chyba Ben Arfę ( gra na pozycji R10 Z tego co wiem ). Nasri'ego nie, jest Deco, Xavi, Iniesta, Gudi. Benzema? Byłaby "fantastyczna szóstka" [ Henry, Messi, Eto, Bojan, Giovani, i Karim ;) ]

Czy na tym forum jest opcja " szybka odpowiedź " ?

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

Tytuł:
PostNapisane: N 10 maja, 2009 09:42 
Łowca autografów

No i gdyby mnie Txiki posłuchał, mielibyśmy młodego i obiecującego zawodnika na środek pola, a tak martwimy się, co zrobić z Hlebem. Trochę nas Pan Wenger wyrolował z tym transferem;p

Dobrze, że w tym sezonie takie zmartwienia schodzą na o wiele dalszy plan:)

Tytuł:
PostNapisane: N 10 maja, 2009 12:20 
Primera Division

Moim zdaniem jak sam zadeklarował swoja chęć do gry w Barcelonie to bardzo dobrze myślę że warto go sprowadzić !

Visca el Barça !

Tytuł:
PostNapisane: Pn 11 maja, 2009 12:48 
Pichichi

Nasri, jako podstawowy gracz drużyny Wengera jest nie do wyciągnięcia. Francuz ma nosa do tego kogo sprzedawać ze swojej ekipy. Przykładami mogą być Henry (i rozprawy o jego chybionym transferze, które na szczęście tylko na początku się sprawdziły) czy choćby Hleb, który w Arsenalu grał pierwsze skrzypce, u nas nie gra nawet drugich :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn 11 maja, 2009 14:13 
Łowca autografów

Zarząd powinien pomyśleć przede wszystkim o wzmocnieniu obrony! Nasri jest dobry, ale wątpię żeby Wenger puścił go z Arsenalu. A jeśli nawet to za gigantyczne pieniądze. Osobiście bym wolał, żeby kupili kogoś na lewą obronę. Sylvinho już długo nie pogra, a Abidal zaczyna popełniać powoli coraz głupsze błędy. Początek sezonu miał znakomity, ale od początku rundy jakoś nie za bardzo mu idzie i nie jest już takim pewnym punktem w zespole. W Barcy widziałbym np. Patrica Evre lub Gaela Clichy'ego!

Tytuł:
PostNapisane: Śr 28 kwi, 2010 09:02 
Amateur/Aficionado

:yoyo: Przydał by się w arcelonie tai młody magik :yoyo:

Tytuł: Samir Nasri
PostNapisane: Cz 06 sty, 2011 18:34 
Łowca autografów

Jak sami wiecie Nasri jest łączony z Barceloną. Jest on w tej chwili pewniakiem w składzie Wengera i jednym z najlepszych zawodników Arsenalu. Ale czy te wszystkie pogłoski to plotki, i czy pasował by stylem do Barcy ?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1