Teraz jest Pt 22 lis, 2019 03:05

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3479 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 19 maja, 2019 13:48 
Amateur/Aficionado

W ekipie Cholo daje radę więc może aż taki bezjajeczny to nie jest ;) ale fakt na samca alfa to on nie wygląda

PostNapisane: N 19 maja, 2019 19:30 
El Crack Total

ryba84 napisał(a):
Samiec alfa :) Griezmann to kolejna cipa do składu. Taki sam bezjajeczny co Coutinhio. Wpasuje się.

W stadzie pingwinów jakim jest teraz Barca to samiec Alfa do potęgi trzeciej.

A tymczasem Kompany w glorii chwały odchodzi z City a nasze gwiazdory będą człapać do czterdziestki. Ech.

PostNapisane: Cz 23 maja, 2019 10:34 
Segunda Division

Podobno szukamy napastnika :lol2: :lol2: :lol2: Kto by nie przyszedł stanie się kolejnym Malcolmem, Boatengiem czy Paco. Z grajka na poziomie stanie sie amebą piłkarską. Swoją droga Paco drugi strzelec w lidze...
Noo i mam nadzieję że zrobimy transfer sezonu i kupimy 33 letniego zmiennika dla Alby !

PostNapisane: Cz 23 maja, 2019 11:30 
Primera Division

Szczerze powiedziawszy to na Anfield wolałbym Felipe niż tego pajaca Albe.
Ale to wszystko jest tak naprawdę mało ważne dopóki trenerem jest ten beton.

PostNapisane: Cz 23 maja, 2019 18:24 
Semper fi

No niestety, ale w moich oczach Barcelona zachowuje się jak jakiś partyzant. Dawno nie widziałem tak komicznych i nielogicznych ruchów.

Na Paco Valverde się nie poznał, choć ten mimo małej liczby minut zazwyczaj fajnie się pokazywał, a w Niemczech pokazał, że potrafi strzelać.
Malcom to samo. Mało minut, wiecznie ławka, mimo dobrych meczów dostawał ławkę za karę.
Odejście lewego obrońcy, brak zmiennika.
Dziwny zakup Boatenga, nie wiadomo po co, to już lepiej dać kogoś ze szkółki, żadna różnica.
Brak ogrywania młodych z La Masii.

Taktyka? Kolejna partyzantka, nie mam pojęcia w jaką piłkę gra Barcelona. Porzuciła styl, który dawał jej największe triumfy na rzecz nie wiadomo czego.

Przecież nowi gracze pewnie z dobrego poziomu spadną na dno piłkarskie bo u nas gra przypomina Bilbao jakieś.
Dramat po prostu. Aż mi się nie chce zasiadać do nowego sezonu i marnować na to czasu.

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

PostNapisane: Pt 24 maja, 2019 04:31 
Primera Division

Mam identycznie.
Cholera wie co my gramy. Z kontry nie. Defensywie również bo przeciwnicy mają od groma sytuacji. Nawet jak gramy w środku Vidal, Rakieta, Busi również stwarzają sytuację za sytuacją. Żadnej kontroli. Atak pozycyjny totalnie leży. W zasadzie ogranicza się do Leo.
W szerokiej kadrze są tacy ludzie jak Abel Ruiz a tutaj robi się szopki z jakimś Boatengiem. Kurwa komedia. Suarez biega bez jednego kolana. Byleby kurwa dowieźć kolejny punkcik w lidze która robi się z roku na rok coraz słabsza i nudna. Trener bez wizji. Krótkowzroczność tego dziadka odbiera mi energię na dalsze oglądanie tej drużyny.

PostNapisane: Pt 24 maja, 2019 07:58 
Segunda Division

A do tego już nikt się nas nie boi, straciliśmy jaja. Wystarczy nas przycisnąć fizycznie, zabiegać i jest klops.

Te plotki z PSG..., ciekawe jakby Real załadował do składu Neya i Mbape 8O choć to finansowo nie możliwe...

PostNapisane: Pt 24 maja, 2019 13:33 
Amateur/Aficionado

Cytat Pique z głównej
"Wciąż pozostaje bliska epoka Pepa Guardioli. Graliśmy wtedy najlepiej i prezentowaliśmy futbol, który wszyscy znamy i lubimy. Ta dyskusja zawsze będzie obecna niezależnie od trenera. Mogę jednak zapewnić, że to ten sam styl, którego oczekuje Valverde."

Czyli Valverde chce grać tak samo jak za Pepa, a wychodzi mu... takie nie wiadomo co. Kolejny powód żeby go wyjebać.

PostNapisane: Pt 24 maja, 2019 21:13 
Segunda Division

Słowa Messiego i Pique tylko potwierdziły moje obawy. Dopóki nie pożegnamy sie z trzonem ekipy to nic nie da zmiana trenera. To towarzystwo wzajemnej adoracji jest do rozgonienia, pierwszymi ofiarami powinni być Rakitic i Busquets, zamiast tego pewnie będzie przedłużenie kontraktu i podwyżka

PostNapisane: So 25 maja, 2019 16:07 
El Crack Total

maniu_ww napisał(a):

Te plotki z PSG..., ciekawe jakby Real załadował do składu Neya i Mbape 8O choć to finansowo nie możliwe...

To jeszcze niech kupią Pogbę do kompletu, to będzie takie nagromadzenie pajaców w drużynie że nie tylko klub, a całe miasto pójdzie z dymem.

PSG przedłużyło kontrakt z tym frajerem Tuchelem - więc nie tylko u nas ogon kręci psem.

Jakiś finał dzisiaj Barca gra jeszcze :zzz:

PostNapisane: Wt 28 maja, 2019 08:03 
Pichichi

Kto "must out" wg .was?

Dla mnie żelazny i bezdyskusyjny kandydat do Sergio Busquets. Kiedy on miał ostatnio dobry sezon? Abstrahując od kwestii czysto piłkarskich, Busi wg. mnie to ścisłe kierownictwo "towarzystwa wzajemnej adoracji". Chyba w marcu czy kwietniu był taki wywiad z nim, w którym dawał do zrozumienia, że nie interesuje go ławka jeśli przyjdzie De Jong? Co to qrwa ma byc? Za pysk go i do szejków z PSG lub City na promocji. To mówi gość, na którego stawiał Guardiola koszem Touré Yaya?

Jak przebudowujemy drużynę? Rewolucja czy Ewolucja? Wychodze z zalozenia, ze ewolucji dokonał Lucho i teraz pozostaje tylko rewolucja. IMHO należy powtórzyć manewr Guardioli z 1 sezonu, który bez mrugnięcia okiem pozbył sie świętych królów i pokazał kto jest szefem. I niby "ciepla klucha" Valverde ma tego dokonać?

Taki news. Jeśli dobrze policzyłem, to tylko 2 z Anfield Raod!! 8O
https://www.fcbarca.com/89490-sport-az- ... rowym.html

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Wt 28 maja, 2019 08:56 
Amateur/Aficionado

Mamy pecha że Real był tak słaby w tym sezonie i nie powalczył o lige, bo takto by go wyjebali bez mrugnięcia okiem. W tym momencie niestety ale ja nie mam złudzeń, kółko wzajemnej adoracji będzie trwać w najlepsze

PostNapisane: Wt 28 maja, 2019 10:34 
Pichichi

https://www.rac1.cat/programes/tu-diras ... verde.html

Czyżby marzenia wielu cules się spełniały?

Zarejestrowany użytkownik Linuksa #437555
Zarejestrowany komputer #343538

Arch Linux
KDE 5 - Be free!

PostNapisane: Wt 28 maja, 2019 14:57 
Segunda Division

Culé a muerte napisał(a):
Kto "must out" wg .was?

Soo
Trener - !!! nie podniesie już tej drużyny, nie ma szans. Jeśli nawet jakiś ogień sie tlił to zgasł. Potrzebny jest silny autorytet, motywator z energią w sobie. Luj który nie da sobą rządzić.
Obrona :
- te 2 ziomki Murilo i Tobibo, kto to jest i po co ??
- Semedo, właśnie lubię go, zostawić czy sprzedać oto jest pytanie
- Roberto - niech zostanie bo w razie W może i na bramce zagrać :lol2:
POmoc:,
- Rakieta, z całym szacunkiem your time is over. Dziękujemy za wszystko i powodzenia !
- Busi to jest kolejna zagadka. Pogadać i jak nie zaakceptuje bycia zmiennikiem to zrobić fete i pożegnać z szacunkiem
- Rafinie, Denisy wiadomo out
- Cou pomimo całego hejtu ja bym zostawił i zobaczył przy nowym trenerze w pomocy.
Atak :
Dembele - człowiek kontuzja ale zostawić, jak będzie zdrowy to wiatru narobi
Suarez - Jak ktoś się znajdzie by go zastapić to sprzedać i godnie pożegnać
Malcom - Ja bym zostawił i dawał szanse, zasługuje by sie pokazać. Ernest go zmarnował ale może coś z niego jeszcze będzie.
Boateng - out
-----------------
Griezmann - zwolenikiem nie jestem przez wiek. 28, zaraz będzie kolejny dziad do kolekcji

PostNapisane: Śr 29 maja, 2019 19:24 
Semper fi

A już miałem nadzieje, że plotki o odejściu Valverde będą prawdziwe. Ale niestety nie :wleb:

Będzie krucho i słabo w przyszłym roku. Znowu będzie drużyna bez pomysłu i polotu. Nikt się już nas nie obawia, bo niby czego? Nawet ogóry jak trafią na słabszy dzień Messiego to i remis mogą wywalczyć.

Trener po prostu musi odejść i koniec kropka. Jest to bardzo marny trener. Słaby warsztat, nie potrafi prowadzić takich dużych klubów, po prostu nie ma jaj i autorytetu, bo skąd ma mieć. Ale głównie to widzę u niego słaby warsztat, nie ma chłop pomysłu na grę, nie potrafi nic zmienić w zespole, ułożyć go, wykorzystać umiejętności piłkarzy (np Cou), mentalnie potrafi niszczyć piłkarzy. Bardzo słaby trener.

Ale nie odejdzie i cóż. Trzeba ten sezon przeboleć, będę miał więcej wolnego w weekend. Chociaż taki plus.
Ligę pewnie zgarniemy bo kandydatów brak. Real w przebudowie, Atleti również, Valencia to taki mocny średniak, Sevilla podobnie. Więc liga pewnie będzie nasza, w pucharze króla może być różnie, dwumecze różnie wychodzą, więc pewnie półfinał się trafi a może i finał przy dobrej drabince. A liga mistrzów oczywiście odpadnięcie. Do drużyn z Anglii, które pewnie się znów fest wzmocnią, dodatkowo na ławkach trenerskich z Anglii siedzą sami specjaliści, fachowcy. Półfinał to pewnie max. Aby tylko znowu bez kompromitacji, bo tutaj nawet Brożek nie będzie chciał do nas przyjść.

Kto out?
Valverde - out!
Obrona:
Todibo - wypożyczenie
Murillo - wypożyczenie
Vermaelen - out
Semedo - out
Umtiti - powinien mimo wszystko zostać, ten sezon na straty, ale mimo wszystko gościu jednak prezentuje europejski poziom
Pique - powinien zostać, dobrze grał i jeszcze pociągnie, doświadczenie i serce ma, absolutnie powinien zostać!
Roberto - powinien zostać, ale pod warunkiem zakupu dobrego prawego obrońcy. Jednak Roberto mimo wszystko to solidny gracz, przydatny w zespole.
Alba - powinien na przyszły rok zostać, ale tylko w przypadku zakupu lewego obrońcy. Konkurencja dobrze mu zrobi, albo okaże się, że jest tylko zmiennikiem.

Pomoc:
Rakitić - out. Super solidny gracz, ale nie ma już tego polotu, kreatywności. Nie daje wiele w ofensywie, a częściej widzę że gra w defensywie.
Rafinha - out
Arturo - powinien zostać. Serce, serce i serce. Do tego potrafi grać w piłkę.
Artur - powinien zostać, ale powinien grać kreatywnie w końcu, bo pomoc kuleje pod tym względem strasznie. Pomoc ma zero kreatywności. 0.
Alena - wypożyczenie.
Busi - wg mnie powinien zostać. Można na nim wieszać psy i to często prawda. Ale trzeba mu oddać, że potrafi grać na wysokim poziomie i niejednokrotnie ratował grę w środku pola. Poza tym to już były niestety, ale niekwestionowany król pośród pomocników defensywnych. Mistrz. Dlatego chciałbym aby De Jong zdążył od niego coś się nauczyć. Myślę, że w roli zmiennika i mentora dla De Jonga powinien zostać, i to zdecydowanie!
Cou - trudny orzech. Z tym trenerem nic z niego nie będzie, bo trener słaby i nic z niego nie wykrzesa, co pokazał Jurgen. Ale mimo wszystko powinien zostać.

Napastnicy:
Suarez - niech się leczy, ćwiczy, wzmacnia i na nowy sezon jeszcze powinien dać radę. Dla mnie to najlepszy napastnik jakiego widziałem w Barcelonie. Abolutny mistrz nad mistrze. Kupić napastnika i niech będzie mentorem, bo jest geniuszem na swojej pozycji.
Boateng - out
Malcom - cóż. Trener go nie wybiera, ale gra jako zmiennik nie najgorzej. Powinien zostać.
Dembele - kontuzjogenny. Ale bez kontuzji dobrze gra, zwłaszcza jak gra regularnie. A przez grę w kratkę, często musi się wkręcać ze dwa, trzy mecze. Ale powinien zostać.

Dla mnie należy kupić:
Bramkarz - wiadomo.

Obrona:
Środkowy też podobno już jest, więc tu ok. Jeśli jednak nie przejdzie to zostawić Todibo.
Lewy obrońca - must have.
Prawy obrońca - must have.
Pomoc:

De Jong jest.
Kreatywny pomocnik. Must have.

Napastnicy:
Zmiennik dla Suareza.

Ale oczywiście gówno z tego będzie i kupią jakiś przypadkowych, losowych ludzi.

Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.

PostNapisane: Cz 30 maja, 2019 09:50 
Segunda Division

Pssss Ernest zostaje.
Czeka nas nędzy nudny sezon,kwintesencja Valverdyzmu. Można przytoczyć słowa z pisenki Gutek\Fokus:
wszystko i nic ulegnie zmianie,
zmieni się wszystko i nic,
równowaga zostanie utrzymana

Przewiduje zmarnowanie potencjału Jonga. Będzie siedział na ławie, bo za kogo wejdzie ? Busi i Rakieta są nie tykalni. Tłuczenie Alby do krwi i Roberto na obronie. Brak pomysłu na szybką grę, brak motywacji. Każdy go ogląda piłkę wie że bez nowej miotły ta drużyna się nie podniesie, demony są w głowach i ta pipa na ławce nic z tym nie zrobi.

Brawo zarząd !!!!
Zrobiłem się bardziej gruboskórny na porażki w meczach ale coraz gorzej źle znoszę tych debili na stołkach.

PostNapisane: Pt 31 maja, 2019 14:02 
Segunda Division

Tony napisał(a):
Kto out?
Valverde - out!
Obrona:
Todibo - wypożyczenie
Murillo - wypożyczenie
Vermaelen - out
Semedo - out
Umtiti - powinien mimo wszystko zostać, ten sezon na straty, ale mimo wszystko gościu jednak prezentuje europejski poziom
Pique - powinien zostać, dobrze grał i jeszcze pociągnie, doświadczenie i serce ma, absolutnie powinien zostać!
Roberto - powinien zostać, ale pod warunkiem zakupu dobrego prawego obrońcy. Jednak Roberto mimo wszystko to solidny gracz, przydatny w zespole.
Alba - powinien na przyszły rok zostać, ale tylko w przypadku zakupu lewego obrońcy. Konkurencja dobrze mu zrobi, albo okaże się, że jest tylko zmiennikiem.

Pomoc:
Rakitić - out. Super solidny gracz, ale nie ma już tego polotu, kreatywności. Nie daje wiele w ofensywie, a częściej widzę że gra w defensywie.
Rafinha - out
Arturo - powinien zostać. Serce, serce i serce. Do tego potrafi grać w piłkę.
Artur - powinien zostać, ale powinien grać kreatywnie w końcu, bo pomoc kuleje pod tym względem strasznie. Pomoc ma zero kreatywności. 0.
Alena - wypożyczenie.
Busi - wg mnie powinien zostać. Można na nim wieszać psy i to często prawda. Ale trzeba mu oddać, że potrafi grać na wysokim poziomie i niejednokrotnie ratował grę w środku pola. Poza tym to już były niestety, ale niekwestionowany król pośród pomocników defensywnych. Mistrz. Dlatego chciałbym aby De Jong zdążył od niego coś się nauczyć. Myślę, że w roli zmiennika i mentora dla De Jonga powinien zostać, i to zdecydowanie!
Cou - trudny orzech. Z tym trenerem nic z niego nie będzie, bo trener słaby i nic z niego nie wykrzesa, co pokazał Jurgen. Ale mimo wszystko powinien zostać.

Napastnicy:
Suarez - niech się leczy, ćwiczy, wzmacnia i na nowy sezon jeszcze powinien dać radę. Dla mnie to najlepszy napastnik jakiego widziałem w Barcelonie. Abolutny mistrz nad mistrze. Kupić napastnika i niech będzie mentorem, bo jest geniuszem na swojej pozycji.
Boateng - out
Malcom - cóż. Trener go nie wybiera, ale gra jako zmiennik nie najgorzej. Powinien zostać.
Dembele - kontuzjogenny. Ale bez kontuzji dobrze gra, zwłaszcza jak gra regularnie. A przez grę w kratkę, często musi się wkręcać ze dwa, trzy mecze. Ale powinien zostać.

Semedo- dalbym szanse na jeszcze jeden sezon, tylko go zmotywowac. no dobra... 2 sezony, bo Valdek go nie zmotywuje, tylko dopiero nastepca
Rakitic- to, czy powinien zostac, zalzy od transferow. Ma rywala w postaci de Jonga, to moze sie postara, ale jak zaden inny pomocnik do nas nie dojdzie, to niech Rakitic lepiej zostanie zeby nie bylo brakow kadrowych w razie czyjejs kontuzji
Cou- u tego trenera bezdyskusyjny out
Dembele- out zeby kupic cracka w podobnej cenie, ale mniej kontuzjogennego i mniej rozpieszczonego
Malcom- wypozyczyc na rok- i tak u nas nie gra, a niech sie gdzie indziej rozwija. za rok pewnie Valdek odejdzie (OBY!) i niech nowy trener da szanse Malcomowi. A gdyby jednak Valdek nie odszedl (TFU!), to Malcom out dla jego dobra, a nam to i tak bez roznicy...

PostNapisane: N 02 cze, 2019 09:56 
Tercera Division

No i Klopp po raz kolejny pokazał jakim jest kozakiem. Spójrzcie jak on spożytkował kasę z transferu Coutinho - Alisson i Van Dijk. Holender to jest na prawdę top topów. U nas za to za Neymara wpadł Coutinho i Dembele. Pierwszy jest dobrym piłkarzem, ale przy Valverde zabijane są jego wszelkie umiejętności, co sprawia, że jest totalnym niewypałem. Pewnie odejdzie i w kolejnym klubie będzie wymiatał. No i Dembele, de facto jeden z głównych winowajców odpadnięcia z Liverpoolem, bo zmarnował totalne 2 setki na co najmniej 4-0. Do tego wg mnie nie wejdzie nigdy na mega poziom, gdyż mentalnie jest gamoniem. Myślicie, że te kontuzje to przypadek? Że Messi po serii kontuzji na początku kariery i zmianie nawyków nagle resztę kariery jest skałą, że Lewy, CR czy nawet Suarez, to jest szczęście czy przypadek?

Przecież Jurgen z naszym składem to by zrobił takiego potwora, że miazga. No ale jak to Messi, Pique, Alba, Bartomeu i reszta mówi, ze Ernest jest super, to niech grają swoje i się bawią we własnym grajdołku. Szkoda, że marnowane są najlepsze lata Messiego na wejście do panteonu LM i spokojnie usadowić się za Realem z lekka 8 tytułami.

Tu nawet nie ma co dywagować kto odejdzie czy przyjdzie, bo dopoki Valverde siedzi na ławce, a Batomeu za sterami, to nie ma sensu. Pozornie nawet i dobre przemyslane ruchy transferowe mogą byc niewypałami, natomiast ogromnymi obciążeniami dla budżetu. De Jong i jego błyskotliwość i tak zostanie zabita, bo trzeba bronić 1-0, a na końcu Messi strzeli na 2-0 i wszyscy happy, bo jest ok. I tak bedzie znowu caly usrany sezon, az do kolejnej bitwy i porazki w LM.

Dlatego ja podobnie jak poprzednicy, robię w przyszlym sezonie przerwę od reguralnego oglądania. Będę sprawdzał wyniki, składy itp, to wiadome, pewnie obejrzę czasem mecz, ale koniec emocjonowania, psucia sobie nerwów, chodzenia wkurwionym. Skoro dla wszystkich w klubie jest wszystko w porządku, to po co ja mam się przejmować? Nie mam żadnego wpływu na ruchy wewnątrz klubu.

PS. Jak koleś po takich kompromitacjach może podnieść mentalnie tą drużynę...

PostNapisane: N 02 cze, 2019 17:44 
El Crack Total

Akurat to wczoraj Liverpool grał jakby go prowadził właśnie Valderde, przynajmniej w pierwszej połowie, drugiej nawet nie oglądałem. Tottenham tak samo beznadziejny. Tym bardziej szkoda że Barcelona nie doczłapała do tego finału.

PostNapisane: N 02 cze, 2019 17:47 
Segunda Division

Sam fakt że Forrest zostaje sprawia że w przyszłym sezonie walczymy tylkow lidze. W LM należy odpuścić i skupić sie na rozgrywkach krajowych.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3479 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1