Teraz jest Wt 18 lut, 2020 14:00

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3479 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 174  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 11 mar, 2018 09:29 
Piwowar domowy

Roma-Rio napisał(a):
Ale na jakim pułapie spełnia te swoje zadania ? Jakieś Leganesy czy Eibaresy na razie tylko.

To te drużyny nie grają w lidze? Z nimi nie można stracić punktów, przejebać sezonu? Bo mnie się wydawało, że jednak tak i że jednak w trakcie sezonu, w którym ekipa gra około 60 meczów, tacy kopacze się przydają. No ale - czego nigdy nie ukrywałem - ja tam się nie znam, więc mogę bredzić od rzeczy.

Roma-Rio napisał(a):
przydałoby się zweryfikować jego wiek na początek

No, no. I w majty jeszcze zajrzeć, bo nie wiadomo, czy skóra jest.

PostNapisane: N 11 mar, 2018 18:00 
El Crack Total

Liga jedno ale tu trzeba przecież Real gonić w Lidze Mistrzów !

Cytuj:
ja tam się nie znam, więc mogę bredzić od rzeczy.

Tak jak ci wszyscy menedżerowie, łowcy talentów i trenerzy którzy na takim Paulinho się nie poznali tyle lat. Wyobrażasz sobie 20 letniego Neymara albo chociaż Coutinho w polskiej ekstrakupie ? No właśnie.

Wiek można sprawdzić robiąc przekrój nogi i licząc słoje. Albo pokazać jego ryj na zdjęciu pierwszemu lepszemu pogranicznikowi przeszkolonemu na wyłapywanie 40 letnich nastolatków z Pakistanu.

PostNapisane: Pn 12 mar, 2018 02:11 
Pichichi

Griezmann globalnie w tym sezonie:
- 36 występów;
- 2960 minut;
- 21 bramek (co 140,9 minuty);
- 12 asyst (co 98,7 minuty).

Griezmann w poprzednim sezonie:
- 53 występy;
- 4559 minut;
- 26 bramek (co 175,3 minuty);
- 12 asyst (co 379,9 minuty).

Griezmann w sezonie 2015/2016 (najlepszy, jak dotąd, w jego karierze):
- 54 występy;
- 4380 minut;
- 32 bramki (co 136,9 minuty);
- 7 asyst (co 625,7 minuty).

Ja myślę ze on by nas rozwinął skrzydła, ponieważ w schemacie Simeone, którym gra Atlético, francuz ma zobowiązanie do ogry w defensywie. U nas miałby więcej swobody. Z drugiej strony pytanie: jest nam potrzebny? Gdzie by grał? Przy dzisiejszym rynku, 100 mln€ to promocja.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

Ostatnio edytowano Pn 12 mar, 2018 14:50 przez Culé a muerte, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pn 12 mar, 2018 12:43 
El Crack Total

Culé a muerte napisał(a):
Gdzie by gral?
To jest kluczowe pytanie, a drugie to: czyim kosztem? Wiadomym jest, że Barca w swoim ulubionym schemacie 4:3:3 ma zawsze problem z lewym atakiem. Bodaj tylko Henry był wstanie się tam zaadaptować. Jeśli Griezmanowi nie wyjdzie, to co? Zmiennik dla Suareza czy dla Coutinho za 100 mln? Moim zdaniem: bez sensu. Nadal brakuje kogoś na lewą stronę ataku i rozgrywającego (no niby Arthur ma spełnić te drugie oczekiwania).

PostNapisane: Pn 12 mar, 2018 15:03 
Pichichi

Po sezonie out: Gomes, Digne, Denis, Aleix, Alcácer. Wg. "Transfermarkt". Ich wycena opiewa na ok 82.5 mln€. Za Paco mógłby grac José Arnaiz. Za rok przychodzi Arthur Ramos z kraju kawy wiec w środku pola będzie overbooking. Moze spróbować raz jeszcze po Jean Michaël Seri?

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand

PostNapisane: Pn 12 mar, 2018 20:44 
Łowca autografów

Moim skromnym zdaniem transfer Griezmanna byłby strzałem w "10". Byłby w ataku razem z Suarezem. Messi cofnięty a w linii pomocy Rakitic, Busquets i na lewej Coutinho. Jeżeli mamy wszystko wygrywać to nie ma miejsca na sentymenty. Wiadomo Iniesta jest niezastąpiony ale ma swoje lata i fajnie by było gdyby został kimś w stylu Tottiego w Romie że gra wtedy kiedy trzeba i robi czarną robotę. A co do Dembele to szczerze pomyślałbym o wypożyczeniu. Jest młody i według mnie został rzucony na głęboką wodę. Dać ponad 100 mln za gościa który nic nie osiągnął? Właśnie dlatego mógłby gdzieś iść nawet do słabszej drużyny z La Liga i później można by było stwierdzić czy to jest zawodnik na Barce.

PostNapisane: Pn 12 mar, 2018 21:43 
Pete Sampras

grzelu11 napisał(a):
A co do Dembele to szczerze pomyślałbym o wypożyczeniu. Jest młody i według mnie został rzucony na głęboką wodę. Dać ponad 100 mln za gościa który nic nie osiągnął?

Choćby dlatego, że zapłacono za niego ponad 100 mln, nikt go nigdzie nie wypożyczy, bo zarząd nie przyznałby się do wywalenie w błoto takiej kasy. Ale to tylko czcze gadanie, bo Dembele pokazuje, że jest graczem utalentowanym i jest szansa, że odpali i okaże się wart takiej kwoty. Na ile oczywiście piłkarz może być tyle wart, bo dla mnie kwoty transferowe w obecnych czasach są chore.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: Pn 12 mar, 2018 22:29 
Łowca autografów

To że zapłacono za niego taką kwotę świadczy o tym że wiążą z nim przyszłość i chciałbym żeby właśnie był kiedyś w Barcelonie kimś typu Samuel Eto'o czyli zawodnikiem od zdobywania bramek ale w obecnej sytuacji są lepsi a z obecną formą Griezmanna nie ma co się dziwić że chcą go ściągnąć. Może takie wypożyczenie by dużo dało, zaczął by więcej grać, przede wszystkim strzelać i kto wie może i po pół roku by wrócił i wystrzelił z formą

PostNapisane: Wt 13 mar, 2018 06:01 
Primera Division

Dembele to dzik okrutny. Jestem ogromnym fanem tego młodego, bezczelnego gnojka. Ma w oczach zło. Jego miejsce to Barca, Real. Jakie wypożyczenie?

PostNapisane: Wt 13 mar, 2018 12:06 
Łowca autografów

Na razie bliżej mu do błąkającej sarenki niż do dzika. Wiadomo każdy ma swoją opinię. Jakie wypożyczenie? Normalne nawet na pół roku, góra rok i zobaczymy co z tego wyjdzie. A co do Griezmanna to wydaje mi się że to będzie jeden z lepszych ruchów zarządu ściągając go na Camp Nou

PostNapisane: Wt 13 mar, 2018 13:33 
Primera Division

Dembele to talent najwyższej rangi. Jeden z najlepszych w takim wieku. Jego miejsce jest koło najlepszych. Mentalnie jest gotowy. To nie typ gościa który ucieka od gry jak nasz gwiazdor Gomes. Dembele ma to co najlepsi. Nawet jak 20 razy straci to i tak 21 raz z tą samą wiarą i bez mrugnięcia okiem będzie parł do przodu. Ma charyzmę. Widziałem chyba jego każdy mecz w BVB. On tam całą resztę mentalnie wyprzedzał. A BVB to ogromny klub. On się musi jedynie zrozumieć z resztą drużyny.

Griezmann zawsze będzie mi się kojarzył z przegrywem. Nie chcę przegrywa tutaj. Choć to oczywiście świetny piłkarz.

PostNapisane: Wt 13 mar, 2018 13:46 
Łowca autografów

Masz rację BVB to ogromny klub ale nie tak wielki jak nasza Barca. Może i tam był kozakiem ale u Nas jak na razie sobie nie radzi. Zostało 10 kolejek, jest jeszcze Liga Mistrzów. Jeżeli będzie grać tak jak gra to jedyną opcją jest wypożyczenie. No i oczywiście zobaczymy jaki poziom zaprezentuje na Mundialu. A co do Gomesa to uważam go za jedno z większych nieporozumień. Najlepiej sprzedać po sezonie i zapomnieć że ktoś taki grał w Barcelonie, taka jest moja opinia.
Skoro Griezmann kojarzy Ci się z przegranymi to jeżeli przyjdzie do Barcy to zacznie kojarzyć Ci się z wygranymi. Razem z Suarezem i cofniętym Messim będą tworzyć zarąbistą pakę.

PostNapisane: Wt 13 mar, 2018 13:59 
Primera Division

Dembele to jeszcze nie zagrał niczego u nas. Nie miał okazji, kontuzjowany był. To chyba najważniejsze. Ciężko pisać o kimś że sobie nie radzi jak nie gra. W sumie raz zagrał i był moim zdaniem najlepszy na boisku.

PostNapisane: Wt 13 mar, 2018 15:03 
Łowca autografów

Czas pokaże, ja osobiście go nie skreślam bo tak jak wspomniałem chciałbym aby był przyszłością Barcy a przyjście Griezmanna według mnie byłoby dobrym ruchem w jego obecnej formie. Zobaczymy po sezonie, po Mundialu. Na razie jest 10 kolejek do końca ligi więc byle to utrzymać i awansować w środę. To główne priorytety na ten czas

PostNapisane: Wt 13 mar, 2018 18:24 
Pete Sampras

grzelu11 napisał(a):
Może i tam był kozakiem ale u Nas jak na razie sobie nie radzi. Zostało 10 kolejek, jest jeszcze Liga Mistrzów. Jeżeli będzie grać tak jak gra to jedyną opcją jest wypożyczenie.

Abstrahując nawet od tego, że nie ma najmniejszych szans, absolutnie, kurwa, żadnych, żeby ktokolwiek z zarządu choćby przez ułamek sekundy rozważył wypożyczenie gościa sprowadzonego za ponad 100 baniek, to serio uważasz, że pisanie w obecnej sytuacji, że Dembele sobie nie radzi za rozsądne? Przez rozsądne mam na myśli inne niż rodem z gimnazjum lub FMa.

Dembele nie przepracował z nami pełnego okresu przygotowawczego. W sumie to w ogóle nie przepracował pełnego okresu przygotowawczego, bo strajkował, próbując wymusić transfer. Potem był 2 razy kontuzjowany. Nie zgrał się z zespołem, bo nie miał kiedy. W takiej sytuacji mówienie, że jak przez najbliższe 10 meczów nie pokaże swojej wartości, to niech spada brzmi jak wytwory z RM.pl, gdzie po każdym słabszym meczu hala-dzieciarnia sprzedaje pół składu.

Dembele, przed oceną jego przydatności, powinien dostać cały przyszły sezon, poprzedzony okresem przygotowawczym spędzonym z drużyną.

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

PostNapisane: Wt 13 mar, 2018 20:56 
Łowca autografów

Według mnie sobie nie radzi. Tu nie chodzi o to by komuś dowalić tylko o wyrażenie swojej opinii. Griezmann pasowałby do Barcy w stu procentach. A Dembele dla mnie nie jest zawodnikiem na pierwszy skład jak na obecną chwilę. Więc może takie wypożyczenie by dużo dało dobrego bo szkoda trzymać go na ławce

PostNapisane: Wt 13 mar, 2018 21:14 
Piwowar domowy

Coś czuję niezrozumienie materii. Jak może sobie radzić, jak nie zagrał nawet pięciu meczów? Większość czasu nie trenował etc? Kiedy chcesz go wypożyczyć? Teraz? Bo sensu w wypożyczaniu go w momencie, gdy przepracuje cały okres przygotowawczy raczej nie widzę. Właśnie wtedy, gdy popracuje porządnie, należy dawać mu szansę. No przebłyski są.

PostNapisane: Wt 13 mar, 2018 22:08 
Łowca autografów

Kiedy? Chociażby po sezonie. Nawet na rok by się ograł skoro miałby przyjść Griezmann który jest w mega formie i do Barcy pasowałby jak mało kto. Inna opcja jeżeli ostatecznie nie ściągną go z Atletico

PostNapisane: Wt 13 mar, 2018 23:07 
Pichichi

Nie wiem czy forum tak kształtuje myślenie czy po prostu rozwaga, ale wszyscy co jesteśmy tutaj dłużej uważamy podobnie. Nie ma szans na wypożyczenie grajka kupionego za 100+mln eurosów. Abstrahując już od tego czy ktoś z zarządu o tym pomyśli czy to twoja tylko opinia to pomyśl o tym, że ten gość nie potrzebuje ogrania w europie, a zgrania z zespołem. Na wypożyczeniu tego nie zdobędzie. Tak naprawdę zaczyna grać dopiero teraz, a i tak będzie pewnie występował tylko w lidze ze słabszymi zespołami, daj mu szanse się pokazać :wink:

PostNapisane: Wt 13 mar, 2018 23:21 
Primera Division

Ja dla Griezmanna nie widzę miejsca zupełnie. Bo dla mnie jego przyjście oznaczałoby tyle, co posadzenie rzeczonego Dembele na ławce i jego bycie zmiennikiem. A nie po to kupowaliśmy gościa, który błyszczał w BVB (a nie w lidze brazylijskiej czy jakiejś innej "egzotycznej") za niedorzeczne pieniądze, żeby siedział. Tym bardziej, że nawet po nieprzepracowanym okresie przygotowawczym i długich kontuzjach zaczyna pokazywać talent i zwyczajną przydatność dla zespołu. Zmiennikiem w ataku mógłby faktycznie być Arnaiz, o ile pokazywałby na dłuższą metę to, co zdążył zaprezentować w obecnym sezonie.

I to, co podkreślano już wielokrotnie. BEZWARUNKOWO kupić jakiegoś środkowego, nieco mniej ofensywnego pomocnika przypominającego bardziej Rakiticia czy Busquetsa niż Coutinho i Iniestę. Bo, jak już gdzieś pisałem, nie mamy kim odciążać Ivana i Sergio, gdy Gomes zawsze zawodzi, a Paulinho nie może grać bez przerwy.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3479 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 174  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1