Teraz jest Pt 22 lis, 2019 01:15

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3479 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 174  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 12 lut, 2007 22:01 
Ibracadabra

Może warto poszukać tam kolejnych graczy, bo jak widać ci co przyszli stanowią teraz o sile całej drużyny. Może nie warto się zastanawiać nad Cristiano Ronaldo, Lampardem, Alvesem i innymi, tylko poszukać kogoś właśnie w Ligue1... tam na pewno się ktoś odpowiedni znajdzie i za znacznie niższą cenę.

Ronaldo - M. Niang
Lampard - Faubert
Alonso - Toulalan
Alves - Baye

Tytuł:
PostNapisane: Pn 12 lut, 2007 22:44 
Z BaNaNem na buzi

Hmmmm Xabi w sumie nie byłby złym rozwiazaniem, ale niewiadomo czy potrafiłby się zgrać z naszymi chłopakami.. Eidur nie poradził sobie z tym wyśmienicie, istnieje więc ryzyko,że gracz,który grał w lidze angielskiej,po przejściu do nas, nie będzie spełniał oczekiwań cules i zarządu. Mimo że tak samo hiszpańska jak i angielska piłka jest szybka.
Maxi musi odejść, dla Santiego i jego kariery też chyba byłoby lepiej przejść sobie do innego klubu, u nas tylko się marnuje, nie dostaje tylu okazji do gry, ilu taki zawodnik powinien dostawać.
Saviola oczywiście ostanie, a Ricardo, jak dla mnie, moglby przyjsc :D tylko moze go troche nudzic siedzenie na lawie.
Malego Ksiecia zostawilabym w skladzie, on potrafi zaskoczyc, czasami przeprowadza zajebiste akcje. Belletti z kolei kiedyś grał dobrze, a teraz pokazuje coraz mniej,ale wdzieczność po finale LM nie pozwala mi jeszcze powiedzieć mu "nie".

Tytuł:
PostNapisane: Pn 12 lut, 2007 23:00 
Penalty Taker

Duche napisał(a):
Może warto poszukać tam kolejnych graczy, bo jak widać ci co przyszli stanowią teraz o sile całej drużyny. Może nie warto się zastanawiać nad Cristiano Ronaldo, Lampardem, Alvesem i innymi, tylko poszukać kogoś właśnie w Ligue1... tam na pewno się ktoś odpowiedni znajdzie i za znacznie niższą cenę.

Ronaldo - M. Niang
Lampard - Faubert
Alonso - Toulalan
Alves - Baye

nie zartuj... Niang? to ja juz wole dos santosa, faubert? sory ale dla mnie nasza trojka zjada go dupą, to ma byc wzmocnienie a nie transfer z francuskiej tylko po to, bo dawno nikogo nie kupowalismy stamtad, co nie jest prawda. baye? to ja juz wole bellettiego i ule.

akjps: hiszpanska i angielska pilka sa tak samo szybkie? <wow>

Tytuł:
PostNapisane: Pn 12 lut, 2007 23:07 
Z BaNaNem na buzi

Ryba napisał(a):

tak mówią sympatycy angielskiej piłki. zwolennicy serie a uwazaja,ze obie te ligi sa beznadziejne, a najlepiej gra sie u nich. ja mysle,ze w Hiszpanii gra sie o wiele szybciej niz w Anglii, a katalonska pilka najpiekniejsza ze wszystkich... (ale ktory kibic FCB tak nie powie?:P )

Tytuł:
PostNapisane: Pn 12 lut, 2007 23:08 
Pete Sampras

Moim skromnym zdaniem, to liga angielska jest o wiele szybsza.

A co do Xabiego, to nie jestem przekonany, czy taki gracz jest nam potrzebny. Już bardziej wolałbym jakiegoś typowego przecinaka, niewidocznego, ale odwalającego czarną robotę, bo graczy kreatywnych mamy wystarczająco dużo. Dla mnie wzorem DMa jest Makelele, ale tak przydatnego piłkarza Jose M napewno z Chelsea nie puści.

Gdybyśmy sprowadzali lewego obrońcę, to chciałbym, żeby to był Grosso, aczkolwiek nie byłby tani. Gdyby natomiast Zambrotta miał pójść na lewą, to na prawej widziałbym Eboue.

Do odejścia:
-Maxi
-Ezquerro
-Motta
-Gio/Sylvinho (wolałbym, żeby odszedł Gio, mimo sympatii dla tego gracza)

NTRP 4.25 :wink:

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

Tytuł:
PostNapisane: Pn 12 lut, 2007 23:10 
Penalty Taker

akjps napisał(a):
Ryba napisał(a):

tak mówią sympatycy angielskiej piłki. zwolennicy serie a uwazaja,ze obie te ligi sa beznadziejne, a najlepiej gra sie u nich. ja mysle,ze w Hiszpanii gra sie o wiele szybciej niz w Anglii, a katalonska pilka najpiekniejsza ze wszystkich... (ale ktory kibic FCB tak nie powie?:P )

nie masz racji, moglibysmy dyskutowac ktora jest lepsza, ale szybsza jest o wiele bardziej angielska, hiszpanska jest techniczna, angielska silowa i tyle;)

Gary: w Barcy przecinak? tylko po co, tam nie ma gracza do biegania, kazdy musi cos umiec stworzyc, bo beedzie tylko strata zawodnika, XAbi jest doskonałym kandydatem moim zdaniem

Tytuł:
PostNapisane: Pn 12 lut, 2007 23:12 
Més que un seguidor

Czyli co? Angielska piłka nie jest szybka? To, że nie jest może taka techniczna jak hiszpańska, nie znaczy, że nie grają dynamicznie :] To nie jest przeceiż catenaccio... Ciągle chyba żyjesz stereotypem, wg którego angielskie kluby grają z pominięciem pomocy, długimi podaniami na napastników... Czasy się zmieniły :] Brak techniki (jeśli w ogóle o tym można mówić przy takich graczach jak Henry, Ronaldo, Lampard, Gerrard itp.) nadrabiają siłą. A potem tacy gracze jak Messi są tam miażdżeni :]

Swoja drogą... Wczoraj przy nauce łaciny dowiedziałem się skąd pochodzi termin catenaccio. Łacińskie słówko catenatus znaczy ujęty w łańcuch ;)

31.12.2005 - 31.12.2017 - 12 lat na forum VeB :wino:

Tytuł:
PostNapisane: Pn 12 lut, 2007 23:13 
Ibracadabra

Ja również uważam, że angielska piłka jest zdecydowanie szybsza od hiszpańskiej.

Cytuj:
nie zartuj... Niang? to ja juz wole dos santosa, faubert? sory ale dla mnie nasza trojka zjada go dupą, to ma byc wzmocnienie a nie transfer z francuskiej tylko po to, bo dawno nikogo nie kupowalismy stamtad, co nie jest prawda. baye? to ja juz wole bellettiego i ule.

Niang w obecnej chwili zjada Giulyego... poza tym jest dobrym zawodnikiem, który na pewno byłby bardzo dobrym uzupełnieniem składu Barcelony.

Co do Baye to się zdziwisz. Kapitan Marsylii gra naprawdę dobrze, nie popełnia błędów, gra spokojni i bardzo często włącza się do akcji ofensywnych. Na pewno lepszy od Bellettiego.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 12 lut, 2007 23:14 
Z BaNaNem na buzi

Ryba napisał(a):
nie masz racji, moglibysmy dyskutowac ktora jest lepsza, ale szybsza jest o wiele bardziej angielska, hiszpanska jest techniczna, angielska silowa i tyle;)

może masz trochę racji, może nie każda drużyna gra tam czy u nas szybko. moze i wylecialam zbyt daleko,ze nasza szybsza. Barca jak dla mnie gra o wiele szybciej niz angielskie zespoly, nie raz tez tak gralo Atl.Madrid. czy inne "nasze" zespoły, a bylo tez sporawych meczy miedzy angolami,gdzie grali kapsztadziarsko i niezbyt ekspresywnie.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 12 lut, 2007 23:16 
Ibracadabra

Tyle, że w angielskiej lidze ostatnia drużyna w lidze zagra ci dynamiczny i bardzo ciekawy mecz. W Hiszpańskiej zaś, gdy grają drużyny z końca tabeli to spać się po prostu chce... zero dynamiki, zero gry przyjemnej dla oka. Premiership miażdży poziomem La Liga.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 12 lut, 2007 23:17 
Pichichi

Duche napisał(a):
Niang w obecnej chwili zjada Giulyego... poza tym jest dobrym zawodnikiem, który na pewno byłby bardzo dobrym uzupełnieniem składu Barcelony.

Już to wałkowaliśmy nie raz, nam nie trzeba juz uzupełnień, sezon pokazał, ze trzeba wzmocnień! Poza tym ja podpisuje się pod opinią Ryby, ze Niang nie jest godny uwagi. Jeśli juz mówimu o zmianach to nie siekierki na kijek tylko coś poważnego trzeba przyszykować.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 12 lut, 2007 23:20 
Z BaNaNem na buzi

Duche napisał(a):
Tyle, że w angielskiej lidze ostatnia drużyna w lidze zagra ci dynamiczny i bardzo ciekawy mecz. W Hiszpańskiej zaś, gdy grają drużyny z końca tabeli to spać się po prostu chce... zero dynamiki, zero gry przyjemnej dla oka. Premiership miażdży poziomem La Liga.

no tak, w PD zdarza sie tez tak,ze zespoly z czolowki nie radza sobie z przecietniakiem,graja nudny mecz... nie graja w pilke,graja w ...
:)

Tytuł:
PostNapisane: Pn 12 lut, 2007 23:25 
Penalty Taker

akjps napisał(a):
Duche napisał(a):

no tak, w PD zdarza sie tez tak,ze zespoly z czolowki nie radza sobie z przecietniakiem,graja nudny mecz... nie graja w pilke,graja w ...
:)

powiedzmy ze Barca gra dosyc szybko, ale tempo chelsea, manutd arsenalu czy liver gdy wyprowadza kontre jest naprawde porazajace, ale z angielska nie ma co sie scigac, nasza liga slawi sie z innych atutow.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 12 lut, 2007 23:35 
Lemur

Co do graczy z Ligue 1 to niektore propozycje sa bardzo dobrze a niektore IMHO nietrafione.
Rozumiem, ze jest w skladzie paru zawodnikow ktorzy przyszli do Barcy juz jako uksztaltowani pilkarze, ale jednak lepiej byloby sprowadzic z ligi francuskiej kogos mlodszego. Z tego powodu odpada Habib Beye i Mamadou Niang, mlodsi to oni nie beda.
Co do skrzydlowych to sa dwaj mlodzi i zdolni ktorzy moim zdaniem marnuja sie we Francji, gdzie nie moga rozwinac skrzydel - Samir Nasri i Hatem Ben Arfa.
Co do Toulalana i Bodmera rowniez jestem za, swietni zawodnicy :]
Co do Xabiego Alonso. Typowym DM-em chyba nie jest, a tani by tez nie byl. Jesli szukac pomocnika w Liverpoolu na ta newralgiczna pozycje to bylbym za Momo Sissoko.
Essiena nie lubie, czesto gra zbyt brutalnie i bezmyslnie, ale tego sie chyba nauczyl od tlumacza, w Lyonie taki nie byl.

Tytuł:
PostNapisane: Pn 12 lut, 2007 23:44 
Ibracadabra

Cytuj:
Co do skrzydlowych to sa dwaj mlodzi i zdolni ktorzy moim zdaniem marnuja sie we Francji, gdzie nie moga rozwinac skrzydel - Samir Nasri i Hatem Ben Arfa.

Ben Arfa może tak, bo on to zbyt często w Lyonie nie gra, choć jak gra to zazwyczaj jego występy należy ocenić pozytywnie. Naprawdę wielki talent, który swego czasu miał zostać sprzedany do Tottenchamu. Ostatecznie jednak pozostał we Francji i ostatnimi czasy gra dosyć sporo. Być może Houllier wreszcie zaczął mu ufać.
Samir Nasri moim zdaniem wcale się nie marnuje we Francji. Jest bardzo ważnym zawodnikiem Marsylii, a wraz z Ribery'im (skarby świata za jego transfer do Barcelony) tworzy chyba najgroźniejszy duet pomocników w Ligue1. Z niego będzie naprawdę świetny piłkarz, a technikę i drybling ma boski.

Jednak ja najbardziej podziwiam grę innego wielkiego talentu z Lyonu - Karim Benzema. Obecnie młody napastnik/ofensywny pomocnik jest kontuzjowany, ale w tym sezonie zdobył już sporo bramek i stał się podstawowym zawodnikiem w drużynie mistrza Francji. Chłopak w każdym meczu mnie zadziwiał i tak marzę sobie, aby kiedyś Karim trafił na Camp Nou.

Ostatnio edytowano Pn 12 lut, 2007 23:46 przez Duche, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pn 12 lut, 2007 23:45 
Pete Sampras

Ryba napisał(a):
Gary: w Barcy przecinak? tylko po co, tam nie ma gracza do biegania, kazdy musi cos umiec stworzyc, bo beedzie tylko strata zawodnika, XAbi jest doskonałym kandydatem moim zdaniem

Chodzi mi o kogoś, kto przede wszystkim grałby w destrukcji i za bardzo nie pchałby się do rozgrywania (aczkolwiek w razie konieczności umiałby to zrobić), gdyż od tago są Xavi, Iniesta i Deco. Zbyt wielu kreatywnych graczy na raz na placu gry, to nienajlepszy pomysł, gdyż jak to mówią "gdzie kucharek 6, tam nie ma co jeść". Po prostu żaden nie mógłby pokazać pełni umiejętności. Dlatego też uważam, że Xabi nie jest nam potrzebny. Wolałbyn raczej jakiegoś klasycznego DMa (nie Sissoko, szczerze nie znoszę tego gracza). Dobrym rozwiązaniem byłby tu wspomniany przeze mnie Makelele, pasowałby też Albelda, aczkolwiek to zawodnicy już wiekowi.

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Latarnie morskie są znacznie pożyteczniejsze od kościołów." - Benjamin Franklin

Tytuł:
PostNapisane: Wt 13 lut, 2007 09:47 
-#matti

Makelele ma już 33 lata, nie ma możliwości aby taki gracz (lub inny starej daty) dołączył do naszego zespołu (poza Thuramem). Poza tym boski Żoze nie puści go nigdzie to dwa.

Poza tym dlaczego Alonso miałby sobie nie poradzić w lidze hiszpańskiej? Gudjohnsen grał wcześniej w lidze angielskiej i może to być prawdą, że ma problem z przestawieniem sie na inny styl gry, Heniek na początku nie grał wyśmienicie. Alonso natomiast jest wychowankiem RSSS, grał także w Eibarze więc raczej kmini o co kaman w lidze hiszpańskiej. Sam Benitez może sobie krzyknąć za niego około 20 baniek, jest to dużo, a jeśli będzie chciał jeszcze więcej to trzeba będzie szukać kogoś innego na wzmocnienie tej pozycji

Tytuł:
PostNapisane: Wt 13 lut, 2007 11:28 
Lover of Life

matti napisał(a):

Poza tym dlaczego Alonso miałby sobie nie poradzić w lidze hiszpańskiej?

Dla sklerotyków: Xabi Alonso przed przejściem do The Reds, występował kilka lat w Sociedad, więc z pewnością nie miałby problemów z przestawieniem się na hiszpański styl gry.

Let's go bamboozled!

Tytuł:
PostNapisane: Wt 13 lut, 2007 12:10 
Pete Sampras

Jestem pewien, że Alonso poradziłby sobie z powrotem do PD, ale uważam, że tego typu gracz nie jest nam potrzebny.

Tytuł:
PostNapisane: Wt 13 lut, 2007 12:45 
-#matti

Barman napisał(a):
matti napisał(a):

Poza tym dlaczego Alonso miałby sobie nie poradzić w lidze hiszpańskiej?

Dla sklerotyków: Xabi Alonso przed przejściem do The Reds, występował kilka lat w Sociedad, więc z pewnością nie miałby problemów z przestawieniem się na hiszpański styl gry.

Napisałem już to, że jest wychowankiek RSSS, oraz zaliczył występ w Eibar.
Jeśli miałbym wybierać to wolałbym tego zawodnika niż np. Ronaldo

Taki gracz może się nam przydać, gdyż nie gra tak jak Essien, którego translator nauczył grać brutalnie co nie pasuje do stylu BCN, a odwał będzie czarną robote tak jak przystało na DMa. Z resztą, pożyjemy zobaczymy, czy zarząd faktycznie chce go u siebie, czy to ploty.
Wzmocnienie tej pozycji byłoby przydatne dla zespołu.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3479 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 174  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1