Teraz jest Wt 13 kwi, 2021 08:20

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3578 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn 06 lip, 2020 19:21 
El Crack Total

Cytuj:
Moim skromnym zdaniem transfer Pjanica do Barcy jest dobrym ruchem. Czas zacząć kontraktować zawodników z doświadczeniem które akurat Pjanic posiada.

Tak, ale branie zawodników z Juventusu, który regularnie kompromituje się w Lidze Mistrzów, czemu ma tak naprawdę służyć ?

PostNapisane: Wt 07 lip, 2020 18:10 
El Crack Total

E tam, ostatnio w finale grali w 2017 r. A co my wtedy robiliśmy? Nie gramy lepiej od nich w tej Kaszance.

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

PostNapisane: Wt 07 lip, 2020 19:27 
El Crack Total

I przegrali ten finał po frajersku co przy tym ich nadęciu i zadęciu jest kompromitacją do kwadratu.
Tylko Atletico (też niby grało w finałach) może równać się z nimi poziomem frajerstwa.

PostNapisane: Śr 08 lip, 2020 20:22 
El Crack Total

Wolałbym przegrać finał, niż pół/ćwierćfinał w stylu jaki zaprezentowaliśmy z Bayernem, Romą czy Liverpoolem..

Tak jak głosi historia tak głosimy my! Niech głosi cała Polska tak głoście i wy!
Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem Bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę!

PostNapisane: Cz 09 lip, 2020 16:07 
El Crack Total

No pewnie, tylko żeby dojść do finału to trzeba najpierw zmienić całą filozofię zarządzania klubem a nie tylko kupować za taką kasę 30 latka.

ps. a za rok będzie kolejny serial: "Powrót Arthura do Barcelony" :idea:

PostNapisane: Cz 09 lip, 2020 18:39 
El Crack Total

Roma-Rio napisał(a):
No pewnie, tylko żeby dojść do finału to trzeba najpierw zmienić całą filozofię zarządzania klubem a nie tylko kupować za taką kasę 30 latka.

Pierwsza część to oczywistość, z którą się zgadzam Zgubiłem się jednak w tym czy przeszkadza Ci wydana kwota, czy jego wiek?

PostNapisane: Cz 09 lip, 2020 22:19 
El Crack Total

Jedno i drugie. Zanim się wdroży (jakie problemy ma nawet Griezmann z tej samej ligi przecież !) to minie dwa lata i już będzie problem co z nim zrobić. To niepewny interes za taką kasę !

PostNapisane: So 11 lip, 2020 21:09 
El Crack Total

A ściągaliśmy wiekowo podobnych graczy i coś tam dawali tej drużynie, a niektórzy całkiem sporo. Nikt wówczas nie miał takich obaw.

Nie ma co się na wyrost martwić. Tym bardziej, że de facto nie zapłaciliśmy za niego, a zyskaliśmy jeszcze jakieś jurki.

PostNapisane: Pn 17 sie, 2020 18:06 
Pichichi

Artur Wichniarek: nieobecność Timo Wernera będzie wzmocnieniem Lipska przed meczem z Atletico.

Czy nieobecność Messiego w Barcelonie zadziałaby podobnie? Moim zdaniem tak, jeśli na ławce trenerskiej na Camp Nou zasiądzie wizjoner pokroju Nagelsmanna.

Zarejestrowany użytkownik Linuksa #437555
Zarejestrowany komputer #343538

Arch Linux
KDE 5 - Be free!

PostNapisane: Śr 26 sie, 2020 08:47 
Segunda Division

Nie wiem co myśleć o całym tym zamieszaniu z Messim, jakoś nie dopuszczałem tej myśli że jednak kiedyś postanowi odejść. Tylko hmm mam wrażenie że robi wyjście w stylu Neymara ... Ja go rozumiem że koleś jest wściekły bo przepadły mu 4 lata kariery na grę w upadającym klubie zarządzanym przez idiotów. Rok w rok pośmiewisko i upokorzenie, a jedyną reakcją było kupienie jakiejś gwiazdy za min 100 baniek i wjebanie jej na nie swoją pozycje. Koleś zwykle pękł i nie chce brać udziału w kolejnym eksperymencie ożywienia trupa, zostało mu niewiele gry i chce to zrobić u boku Pepa.
Jadnak mam nadzieję że zrobi to po męsku i powie szczerze kibicom co planuje

PostNapisane: Śr 26 sie, 2020 10:37 
Primera Division

Szkoda że to forum umarło. Co by tu się teraz działo?

Trzeba przyznać, że zrobiło sie mega ciekawie. 8:2, Messi out do tego dziura w budżecie. Może wreszcie Barcelona wróci do szkolenia i stawiania na wychowanków, a nie tylko najemnicy za 100 baniek co sezon. Co mają wyjebane i tylko kupony odcinają. Może i nie będzie tylu trofeów, ale każde najmniejsze bedzie cieszyć dużo bardziej. Z Messim czy bez i tak w najbliższych sezonach nie można liczyć na dużo. I to rozstanie może zrobić dobrze i jemu i klubowi. Teraz tylko wyjebać tych sabotażystów z zarządu i zacząć od czystej kartki. Tutaj ktoś przespał ostatnie kilka ładnych lat. Ciągłe podwyżki za zasługi (Busi, Pique, Alba, Messi, Suarez). Brak skautingu tylko kupowanie gwiazd, bo w ostatnich sezonach byli gwiazdami w swoich klubach, zatrudnianie farmerów na trenera, szpiegowanie swoich pracowników, brak odmładzania kadry. To musiało jebnac no i jeblo. Szkoda tylko, że najlepszy piłkarz może i wszechczasów odchodzi w takim momencie i w taki sposób. Chociaż może 2-3 sezony w City i wróci jak by tu się w miarę poukładało na jeden pożegnalny sezon.

PostNapisane: Śr 26 sie, 2020 13:13 
Segunda Division

Ostatnio straciłem do Messiego szacunek. Tak się kapitan nie zachowuje. Jak kiedyś Juventus zdegradowano do Serie B za korupcję, to dużo osób odeszło, a dla tych, co zostali, wielki szacun. Xavi i Puyol wspominają długi okres posuchy na początku swojej kariery i się jakoś nie zniechęcili, tylko czekali i się opłaciło. Messi się przyzwyczaił do tryumfów i mu odwaliło. Ja go zawsze lubiłem bardziej za charakter niż za umiejętności, a jakiś czas temu charakter mu się mocno zepsuł. Chociażby taki drobiazg, że się nie chciał wymienić koszulką z tym Kanadyjczykiem z Bayernu, ale to też o czymś świadczy. Tak się kapitan nie zachowuje...
Najgorsze jest to, że od 2021 mają być zmiany na lepsze w Barcy, a Messi może odejść tuż przed tymi zmianami. Wystarczy trochę poczekać, ale nie wiadomo czy Messi wytrzyma. Nawet jak zostanie do końca kontaktu, to się zalapie na sam początek tych zmian, a na ich efekty trzeba jeszcze trochę poczekać. Wiem, że na obecnym etapie kariery go to nie urządza, ale skoro tak kocha klub...
Ja też go rozumiem, że go ten zarząd regularnie wkurza od kilku lat i gdyby tylko blefował żeby przyspieszyć dymisję, to bym mu nie miał za złe, bo sam chcę dymisji (chociaż w nią nie wierzę), ale w tej chwili on raczej nie blefuje, więc to co innego... Każdy jest tylko człowiekiem i Messi ma prawo nie wytrzymywać, ale jakoś mam wrażenie, że Xavi, Iniesta czy Puyol by w jego sytuacji nie odeszli...

PostNapisane: Śr 26 sie, 2020 13:45 
All-in!

A może on doskonale wie, że dzięki jego odejściu wszystkim pomoże?
Bo przecież:
- nikt, kto nawet przejechał się kiedyś autobusem z Bartomeu nie wygra wyborów prezydenckich w 2021 r.;
- FCB zarobi na jego transferze krocie;
- budżet płacowy odetchnie jak brzuszek po rozwolnieniu;
- wróci prawidłowy ład, że to trener dyktuje zawodnikom reguły gry.
Tak, to by było bardzo machiaweliczne i altruistyczne.

Wciśnij prawy Alt

PostNapisane: Śr 26 sie, 2020 14:13 
Segunda Division

Mam nadzieję, że to ironia :P

PostNapisane: Śr 26 sie, 2020 17:18 
Marc Overmars

Jak powiedział wybitny były polski premier, mężczyzn poznaje się nie po tym, jak zaczynają, ale po tym jak kończą.

Nie wiem, czy to kwestia tego, że zawsze lubię być na przekór, czy tego, że po tylu latach do piłki podchodzę już zupełnie bez emocji, ale pusty śmiech mnie ogarnia jak widzę tę rozpacz i dramatyzowanie po zapowiedzianym odejściu Messiego. Chcę powiedzieć tylko: WYPIERDALAJ JUŻ W KOŃCU.

Kompletnie nie rozumiem narracji "Mezi taki biedny, klób mu nie pozwala nic wygrać i ten Bartmełu :(((". Jak to możliwe, że po trzech latach z rzędu kompromitacji, winni są wszyscy - trenerzy, chujowi koledzy, złe transfery, fatalny zarząd, grząska murawa, etc., ale ostatnim winnym jest najlepszy zawodnik i strzelec, kapitan, legenda, BÓG klubu? To właśnie karzeł sprowadził swoją osobą Barcę do postaci patologicznego cyrku, a teraz, kiedy klub sięga dna (tak, wiem, przesadzam, ju nou uot aj min), to on sobie stwierdził, że wypierdala i to najlepiej jeszcze za darmo :lol2:

WSZYSTKO w Barcelonie zostało podporządkowane pod jedną postać. Ma kosmiczny kontrakt, przywileje, steruje całą drużyną (jak nie klubem) ze swoimi przydupasami, może mieć wyjebane na trenera i jego asystentów jak mu się zachce, cała taktyka i wszystkie piłki na/przez niego, ba, nie musi nawet biegać w pressingu, bo przecież jest takim wspaniałym nadpiłkarzem. I co dała ta monarchia absolutna? Mamy najlepszego piłkarza na świecie (still), ale nie ma drużyny, pomysłu, taktyki, ambicji. W tym sezonie to Real miał się budować, a tymczasem nawet liga w dupę. Nie jest dla mnie przypadkiem, że w Barcelonie dziwnym trafem wszyscy wybitni bądź co bądź piłkarze gasną - w końcu król może być tylko jeden. Jak na ironię, przez to odszedł Neymar, co było początkiem końca "tej" Barcelony.

Tęsknię za normalnością, a ta może być przywrócona tylko z kompletnie nową grupą ludzi. Nowy projekt to fikcja, jeśli w klubie dalej zostaną przepłaceni i wypaleni gwiazdorzy, których brojler jest królem. Zresztą nawet opieranie tego NoWeGo PrOjEkTu na 33-latku, który biega przez max 10 min w ciągu meczu byłoby, bo ja wiem, kurewsko głupie? Won z nimi wszystkimi, Messi, Suarez, ten pokrak Busi, Vidal, Rakitic, Alba, Pique, Umtiti. Dość już grania na alibi, dość symulowania pressingu, dość grania wszystkiego na jednego i liczenia, że sam zrobi wszystko. Pora w końcu na spaloną ziemię i budowanie drużyny od podstaw, a naprawdę uważam, że nawet gdyby wszyscy ww. odeszli, to i tak dalej jest kim grać. Są Griezmann, Cou, de Jong, Lenglet, MaTS, do tego cała zgraja młodych wilczków, którzy w końcu dostaną szansę na coś więcej niż podawanie do Messiego, a przecież czeka nas jeszcze kilka wzmocnień, które zapowiadają się póki co nawet obiecująco. Czy Koeman jest odpowiednim trenerem - to się okaże, ale po tym jak wjechał na pełnej kurwie od samego początku, jestem dobrej myśli.

Wracając do Messiego, trochę tragikomiczne to zakończenie. Jeśli naprawdę chce rozwiązać kontrakt i odejść za darmo korzystając z tej klauzuli, to dla mnie zeszmaci się dużo bardziej niż Neymar, bliżej mu będzie do Figo. W dalszym ciągu klub może zarobić na nim ogromne pieniądze i wydaje mi się, że on to rozumie, tylko ma już wyjebane i jak zwykle myśli, że wystarczy tupnąć nóżką i wszystkie będzie tak jak sobie zażyczy. Dlatego krzyż na drogę i fuera - udanej walki o trzecie miejsce PL i już nie mogę się doczekać jego miny jak odpadną w jakimś ćwierćfinale LM z City :lol:

A wy, putki, nie lękajcie się, jak rzekł papież Polak. Było życie przed Messim, będzie i po nim. Na pocieszenie, można zakładać, że po jego odejściu Bartek prawie na pewno wypierdoli w podskokach. Idzie nowe, myślę, że lepsze.

PostNapisane: Śr 26 sie, 2020 18:35 
Segunda Division

Joey napisał(a):
Czy Koeman jest odpowiednim trenerem - to się okaże, ale po tym jak wjechał na pełnej kurwie od samego początku, jestem dobrej myśli.

No właśnie, byłem sceptyczny do niego, ale zaczyna mi się podobać. Widać że ma jaja, a nam niczego nie brakowało od 4 lat jak właśnie jaj. Gnojka który chwyci jednego czy drugiego za ryj i wy...i ze składu jak coś się nie podoba.
Co do Messiego wolałbym by został. Jak Koeman by go ogarnoł z paroma młodymi to jeszcze iskra nie jedna by z niego wyszła. Oczywiście jest zawsze "ale" i jest to ferment jaki teraz sieje, nie spodziewałem się tego po nim. Wiadomo media swoje... a rzeczywistość jest inna jednakże niech się wypowie, a bynajmniej nie robi klubowi na złość, bo robi to nam kibicom

PostNapisane: Śr 26 sie, 2020 19:04 
El Crack Total

Na razie to wszystko medialne plotki, więc nie ma co na razie panikować/cieszyć się.
A znając futbolowe życie to za parę tygodni, zapłakany i zasmarkany zwoła konferencję i przeprosi kibiców obiecując wygranie Ligi Mistrzów...

PostNapisane: Cz 27 sie, 2020 18:15 
El Crack Total

W ciągu niecałych dwóch dni, Messi zdążył odejść już do:
- Interu
- Man Utd
- Man City
- Juventusu
Co będzie jutro ? PSG ?
A co pod koniec tygodnia ? Może sam Real Madryt: "zawsze im kibicował, od dziecka marzył by współpracować z Zidanem" - mówią jego bliscy znajomi do których dotarł dziennik Marca.

PostNapisane: Cz 27 sie, 2020 19:04 
Amateur/Aficionado

Joey piszesz wypierdalaj do gościa któremu jako jedynemu zależało na sukcesie sportowym w ostatnich latach w tym zgniłym do reszty środowisku od piłkarzy po działaczy. Karzeł odchodzi bo ma jeszcze sportowe ambicje i zwyczajnie widzi jaki śmietnik zrobił się w tym klubie, ja go rozumiem i nie sądze że jest coś Barcelonie winny - ma odpowiedni zapis w kontrakcie i go używa, proste.

Dla ciebie to facet bez jaj a dla mnie to dalej poprostu spokojny chłopak - bez wyrazistego charakteru i cech przywódczych, nie jest liderem takim jak Puyol i nigdy nie był, dlatego nie wymagajmy od niego zachowań przywódczych tylko dlatego że jest piłkarskim geniuszem.

Cytuj:
WSZYSTKO w Barcelonie zostało podporządkowane pod jedną postać.

No tak straszny karzeł zastraszył całe miasto żeby się opierdalać w pressingu i kazał podawać tylko sobie piłki. To wcale nie tak że otoczony jest wypaleńcami bez żadnych ambicji, grającymi na pół gwizdka i trenerami z dupy bez charyzmy

PostNapisane: Cz 27 sie, 2020 20:40 
Primera Division

Sprawa wygląda tak. Leo musi odejść. Jak zabierze ze sobą tą kurwe jebaną Barto to będzie sytuacja idealna. Jak wyciągnie jakieś grubsze pieniądze z City dla klubu to będzie genialnie. On i tak od 3 lat ciągnie to bagno w pojedynkę. Dał więcej temu klubowi niż dostał. Za nic nie musi dziękować i nic nie musi tłumaczyć. Pieniądze które tak wszystkich bolą dostałby gdzie indziej bo jest najlepszym piłkarzem w historii. Najlepsi zarabiają najwięcej.
Klub wymaga ogromnych zmian. Leo dokładnie to wie. Musi odejść by cokolwiek drgnęło w tym gównie.

La Liga dostaje cios po którym ciężko się będzie podnieść. Pokolenie smartfonów teraz będzie miało wyjebane że Hiszpania, że Real, Barcelona. A huj to kogo obchodzi. Idę do Anglii. Tam są najlepsi. W Hiszpanii absolwent zarabia w miesiąc tyle co magazynier w PL za 2 tygodnie. Ten kraj pada na pysk. Piłka również. El Clasico i starcie Vinicjus daunus kontra Dembele. Ja jebe. Cały świat na to czeka.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3578 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1